• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

TeoViziunea 18 septembrie

TeoViziunea din 2 aprilie, ora 20.00

TeoViziunea 18 septembrie

Mesajde adrian » Mar Sep 18, 2007 7:17 pm

invitatii de astazi sunt
Stefan Nicusor
Marcel Pavel
Catalin
Shock

dupa TeoViziunea aici va fi postat rezumatul.
adrian
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Mar Sep 18, 2007 8:39 pm

TeoViziunea rezumat

Editia: 18 septembrie.

Stefan Nicusor – plutonier Jandarmeria Bucuresti
Marius Militar – Purtator de Cuvant Jandarmeria Bucuresti
Stefan Nicusor este un exemplu de angajat in slujba cetateanului. A salvat de la moarte un copil nou-nascut, de 7 zile. Totul s-a intamplat in noaptea de 3 spre 4 septembrie, era trecut de ora 21, Stefan facea patrula in sectorul 5. A auzit plansete de copil venite dinspre un tufis, s-a indreptat intr-acolo si, dupa cateva cautari, a gasit copilul imbracat, intr-o plasa de cumparaturi, care aproape-l asfixia. Copilul era epuizat. L-a transportat de urgenta la spital unde a primit primele ingrijiri. Acum se afla in stare buna, a fost externat si se afla la un centru de protectie. Jandarmeria impreuna cu autoritatile incearca sa-I gaseasca mama biologica. Daca se intampla contrariul, vor incepe formalitatile de adoptare. Stefan intentioneaza sa-l boteze crestineste pe Marian Stefan. Asa se va numii copilul.

Marcel Pavel a fost plecat impreuna cu familia in Antalia. Agentia din Bucuresti, care ii rezervase biletul si cazarea, l-a asigurat ca va fi cazat la un hotel de 5 stele all inclusive. A ajuns acolo, totul era minunat, pana la intrarea in receptie unde au fost nevoiti sa astepte mai mult de 4 ore, timp in care s-au dus la piscina, singura care era in ordine. Cand sa urce in camera, au dat de mochete neasezate, lustre nemontate. Totul pentru suma de 4000 de euro. Agentia din Bucuresti a fost informata ca hotelul era in renovare. In final s-au gandit sa continue vacanta acolo si sa ignore cele ce lipsesc.

Catalin Badea
Este primul castigator, al emisiunii Mandre-s cantecele noastre, aflata la cel de-al doilea sezon. A fost adus in emisiune de Maestrul Tiberiu Ceia.
De mic copil a fost incercat de viata, moartea a trecut de multe ori pe langa el. A cazut de la etaj, s-a curentat si multe alte peripetii. Mosteneste talentul de la bunicul lui.

Shock
A inceput scoala. Fetele se impart intre cariera si carte. Sustin ca nu au prieteni pentru ca, inca nu au varsta pentru asa ceva. Fetele din scoala o invidiaza pe Beti, care este vedeta si ele nu. Toate sunt defapt invidiate. Scoala unde studiaza fetele este moderana. Fetele si baietii au voie cu suvite, pircinguri si toate accesoriile “Trendy”.Dupa modelul RBD, formatia care a innebunit tinerii din Romania si din lume, vor juca intr-un film produs de Mugur Mihaescu.
adrian
membru
membru

Mesajde Cara » Mar Sep 18, 2007 9:26 pm

Teo iti multumesc pt. faptul ca ai reusit sa aduci din nou serialul Dallas. Nu iti imaginezi ce sentiment imi da mie si mamei mele revederea acestui serial. Iti multumim si Dumnezeu sa iti dea multa sanatate si numai succese.
Cu drag,
Camelia
Cara
membru
membru

Mesajde adrian » Mar Sep 18, 2007 9:30 pm

Bine ai venit Camelia la noi pe site.
Speram sa te imprietenesti cu noi, Bucurosii lui Teo.
Ce zici?
adrian
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 9:37 am

Pai , ia sa vedem . Bineinteles ca incep cu Teo care intotdeauna este o minunatie , nu ma satur sa ma uit la ea si sa-i sorb fiecare cuvintel . Toate emisiunile imi plac de numa numa . Este intr-adevar cea mai buna "dulceata de trandafiri" ! Iar la faza cu peripetiile prin care a trecut Tantelu m-am prapadit de ras ?HAHA! ?HAHA!
Stiti ce imi place iar tare, tare mult ? Trupa de balet ! Danseaza extraordinar ! Felicitari tuturor !
Pe Catalin Badea l-am vazut si in emisiunea "Mandre-s cantecele noastre" cand a castigat la editia din acest sezon , are o voce calda ! Bravo lui , ii doresc mult succes !

M-a impresionat salvarea acelui copilas , stiu ca vazusem si la stiri . Ce mult doare sa vezi un biet copil nevinovat si lipsit de aparare abandonat asa . Dumnezeu , insa, a avut grija de el ! Felicitari acelui jandarm , Stefan !

Mi-a placut si Marcel Pavel , si ce prestatie in timpul melodiei a avut trupa de dansatori ! Wow ?ok!
Adina
membru
membru

Mesajde fly » Mie Sep 19, 2007 7:23 pm

putem scrie acum??? ii multumesc lui Teo pentru distinsul CRISTIAN POMOHACI.
fly
membru
membru

Mesajde gabrielle » Mie Sep 19, 2007 8:02 pm

imi place doamne ce vesela e Teo ca a nascut Delia felicitari mamicii si nasici ?pupasca!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde CLAUDIA » Mie Sep 19, 2007 9:42 pm

il ador pe aurel tamas..e interpretul preferat al mamei mele...mai ales ca viziteaza aradul destul de des...si ii bucura sufletul mamei..
Imagine
mi-am tras semnatura noua
CLAUDIA
membru
membru

Mesajde adrian » Mie Sep 19, 2007 9:43 pm

CLAUDIA scrie:il ador pe aurel tamas..e interpretul preferat al mamei mele...mai ales ca viziteaza aradul destul de des...si ii bucura sufletul mamei..

i-auzi
SOra mea a zis
il ador pe aurel tamas..e interpretul preferat al mamei mele...mai ales ca viziteaza aradul destul de des...si ii bucura sufletul mamei..

deci am avut dreptate, ne bucura sufletele tuturor, toti cantam o data cu el
adrian
membru
membru

Înapoi la TeoViziunea