• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

TeoViziunea 21 septembrie

TeoViziunea din 2 aprilie, ora 20.00

TeoViziunea 21 septembrie

Mesajde adrian » Vin Sep 21, 2007 6:51 pm

aici vorbim despre TeoViziunea din aceasta seara.
adrian
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Vin Sep 21, 2007 8:43 pm

ce dulce e fetia cantaretului de muzica pupolara ?toast! si mi a placut melodia Silviei si a ziaristilor ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde adrian » Vin Sep 21, 2007 8:48 pm

Astazi in platoul TeoViziunea au venit castigatorii editiei de anul acesta a Cupei Presei. Ei sunt colegii nostrii de la Romantica, care au venit sa ne povesteasca cum a fost acolo. Totul a inceput intr-o dimineata la emisiunea Ca-n Cana, era un karaoche in direct. Cand au aflat de Cupa Presei s-au gandit sa participe si iata, au iesit marii castigatori. Cu siguranta vor devenii o mare trupa romaneasca. Romantica orchestra a interpretat in aceasta seara melodia victorioasa.

Ionut Sidau – directorul ansamblului Ciocarlia
Ansamblul Ciocarlia a trecut prin multe momente dificile. Dupa ce domnul Sidau a preluat conducerea lui, probleme s-au rezolvat, concertele au reaparut. Pe langa nenumaratele aparitii in spectacole, sunt prezenti in fiecare vineri, de la ora 20.30, pe Romantica, la emisiunea Mandre-s cantecele noastre.

ANCA SI DJ RINO
Aflat intr-un concediu in Grecia, Sebastian Tomulescu, redactor la emisiunea TeoViziunea, a ascultat in nenumarate randuri piesa celor doi. Piesa este hit in foarte multe tari. Dupa ce anca a terminat cu trupa Asia s-a gandit sa renunte la muzica, dar nu a putut refuza propunerea lui Sorin(Dj Rino).

PreViziuni Atrologice

Maine trecem in zodia balanta. Nicoleta Svarlefus, astrolog, ne explica care sunt schimbarile ce intervin pe plan astrologic. Ori de cate ori soarele trece prin balanta, ar trebui sa fim mai comunicativi, mai concesivi. Putem crea noi realatii sociale si profesionale. Dar putem fi mai confuzi. Faptul ca mercur intra in saturn, vom fi mai nervosi. Avem ocazia sa reparam greselile din trecut, putem intalnii persoane cu care nu am reglat complet conturile.
Berbecii trebuie sa fie mai temperati sa isi regleze agresivitatea, pot genera conflicte in familie. Atentie la sanatate!

Taurii trec printr-un proces de maturizare, vor alege partenerii mai mult cu mintea decat sufletul.

Gemenii pana la finalul lu septembrie, sunt impulsivi, reactivi, au avut tendinta sa aduca neplaceri in viata celorlati. Din 30 septembrie scapa de acest lucru tensionat. Vor sti atat de bine sa isi puna in valoare calitatile incat isi vor materializa munca.

Racii au scapat de restrictiile din zona financiara, intra Marte in domiciliul lor, vor fi capriciosi. Atentie la sanatate pe segmentul gastric.

Leii au scapat de saturn care i-a testat in ultimii doi ani, vor devenii foarte strangatori. Trebuie sa fie atenti la relatiile cu parintii si familia.

Pentru fecioare vor trece mai bine de doi ani printr-un proces de maturizare. Isi fac un bilant care va evalua toate activitatile de pe parcursul vietii.

Balanta intra soarele in domiciliu deci semn bun. Trebuie sa aiba grija la cheltuieli. Atentie la problemele de sanatate.

Scorpionii au o perioada favorabila pana pe 19 decembrie, pe plan financiar si profesional.

Sagetator - sunt sustinuti de Jupiter care i-a facut sa treaca prin dificultati. Conflicte, ceruturi, se vor afirma problesional.

Capricornii acumuleaza informatii, jupiter la va transforma semnul natal.

Varsatorii trebuie sa fie atenti la lcoul de munca, vor fi mai irascibili. Pot rasufla surati, au scapat de problemele din relatia de cuplu.

Pestii de asemenea vor fi testati in cuplu, urmeaza doi ani grei. Partenerul s-ar putea sa fie mai rigid. In cariera stau foarte bine.

GALERIE FOTO
http://www.clubulbucuriei.ro/TeoViziune ... index.html
adrian
membru
membru

Mesajde adrian » Vin Sep 21, 2007 8:53 pm

A fost super asta seara. sunt nebuni colegii de la romantica ?HAHA!

au talent cemai!
adrian
membru
membru

Mesajde sabina » Vin Sep 21, 2007 8:59 pm

a fost tare faza cu:i cant live without you"mi-a placut mult
sabina
membru
membru

Mesajde sabina » Vin Sep 21, 2007 9:02 pm

eu nu am inteles de ce face tantelul party?(nu am vazut monologul)
puteti sa ma luminati si pe mine?va rog
sabina
membru
membru

Mesajde adrian » Vin Sep 21, 2007 9:54 pm

sabina scrie:eu nu am inteles de ce face tantelul party?(nu am vazut monologul)
puteti sa ma luminati si pe mine?va rog

Pe 13 septembrie a fost ziua lui Tanta
adrian
membru
membru

Mesajde gabrielle » Vin Sep 21, 2007 11:40 pm

imi plac mult monologurile si mi a placut cum se juca Tantelu cu cea mica ?colgate!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde Leaua » Sâm Sep 22, 2007 1:45 pm

Foarte tare faza cu Racii!!! ? ?HAHA! Atat de tare,incat nici macar cei vizati nu s-au suparat!
Oricum,mi-a placut si astrologul...Frumoasa si desteapta,bravo ei!Desi e blonda ?! Ca sa nu mai zic ca predictiile ei s-au potrivit intregii familii!

Per ansamblu,o emisiune suuuper!Felicitari si Silviei pentru piesa si pentru ca nu a abandonat muzica!
Suntem produsul gandurilor noastre!
Leaua
membru
membru

Mesajde adrian » Sâm Sep 22, 2007 2:18 pm

ai dreptate a fost foarte tare faza ?HAHA!
si mie mi s-au potrivit previziunile ;)
adrian
membru
membru

Mesajde hana » Sâm Sep 22, 2007 5:58 pm

Adi, ce bine ca ai scris in rezumat si ce e cu fiecare zodie, desi nu ma iau dupa ele..cand e de bine...macar undeva e ok:)
Cat despre emisiune, super..eu am scris la Ce-ar fi...
hana
membru
membru

Mesajde adrian » Sâm Sep 22, 2007 6:16 pm

Pai la ce ar fi vorbim despre noi, aici este locul emisiunii.
adrian
membru
membru

Înapoi la TeoViziunea