• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

TeoViziunea 4 oct

TeoViziunea din 2 aprilie, ora 20.00

TeoViziunea 4 oct

Mesajde adrian » Vin Oct 05, 2007 7:58 am

TeoViziunea editia: 4 octombrie

In perioada 6-13 octombrie, teatrul Ion Creanga, organizeaza un festival al povestilor pentru copii. Astazi la TeoViziunea ne-au fost prezentate fragmente din spectacol. Domnul Cornel Todea, organizatorul acestui festival, aduce 8 trupe din strainatate care impreuna vor muncii din greu sa bucure sufletele celor mici. http://www.fitc.ro este site-ul pe care gasim progamul festivalului in detaliu. A treia editie a acestui festival a primit foarte multe solicitari de la parintii bucuresteni, fiind nevoie ca sala de desfasurare sa fie mult mai mare.

Zilele trecute Teo, a fost declarata de o stilista, in cadrul unei emisiuni la MTv, ca fiind un “cosmar vestimentar”. Afirmatie care a infuriat-o pe Claudia Dediu, stilistul vestimentar a lui Teo. Ea spune ca atata timp cat Teo nu apare la rubricile “prost imbracate”, afirmatia doamnei respective este total eronata. Plus ca afirmat ca, dupa plecarea de la PROTV, ea nu mai urmareste emisiunea, deci a vorbit in necunostinta de cauza. Teo i-a raspuns, in replica: "Nu dau doi bani pe haine, decat in masura in care o intereseaza pe prietena mea care ma imbraca, Claudia." Stilul vestimentar al lui Teo a cunoscut o schimbare majora dupa ce Claudia a intervenit.

Zilele acestea are loc Targul Imobiliar National. Doamna Irina Chitu, broker de credite pentru locuinta ne-a explicat ca avem nevoie ori, de un salar mare pentru a primii credite, ori sa ipotecam o alta proprietate. O garsoniera in Bucuresti costa de la 47000 de euro + TVA, cu o suprafata de 41 de metrii patrati. Domnul Vlad Vlasceanu, directorul targului spune ca in primul rand trebuie sa stim ceea ce cautam si sa fim realisti. Targul a inceput in 3 octombrie si dureaza pana pe 7 oct, la Word Trade Center Bucuresti.

Lavinia a fost invitata la o cursa de raliuri. S-a urcat in masina de raliuri unde adrenalina a ajuns la cote maxime. Nu s-a lasat nici de proiectele muzicale, impreuna cu George, a facut o piesa care se numeste “Dragoste in secret”. In aceasta toamna Lavinia, spera, sa isi lanseze noul album. George face parte din trupa Corect, care au realizat un clip impreuna cu Rafaga.
adrian
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Vin Oct 05, 2007 8:58 am

ce copilasi minunati! la faza cu stilista( chiar, orin ce se califica astia ca stilisti???) esential este ce a spus claudia:" sa o imbraci pe teo e o provocare", nu neaparat cum vor crede unii pentru ca-i plinuta, ci pentru ca are personalitate.si sa asortezi hainele cu personalitatea e o chestie.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
CRISSTINICA
membru
membru

Mesajde Adina » Vin Oct 05, 2007 10:35 am

Da, tare dulci copilasii . Mi-au placut mult secventele din spectacolul acelui teatru, am fost si eu copil in momentele alea !

Cat despre acea stilista , eu cred ca mai degraba , cum zicea si Adi , n-avea alta treaba .

Claudia e o dulcica rau si nu are de ce sa mai fie tristuta ! ?pupasca!
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Vin Oct 05, 2007 12:17 pm

super copiilasi doamne ce draguti erau si cum sareau

mi a placut raspunsul d-nei Claudia si a lui Teo in privinta imbracamintii ?ok!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Înapoi la TeoViziunea