• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

TeoViziunea 29 octombrie 2007

TeoViziunea din 2 aprilie, ora 20.00

TeoViziunea 29 octombrie 2007

Mesajde adrian » Lun Oct 29, 2007 6:17 pm

E luni? Neaparat trebuie sa ne incepem emisiunea alaturi de TEO
adrian
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Oct 29, 2007 9:48 pm

super monologu cu cele 2 prietene a lui Teo ?ceamuzant! si draguta ca intotdeauna Ana Maria Ferent ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde adrian » Lun Oct 29, 2007 10:21 pm

adrian
membru
membru

Mesajde hana » Lun Oct 29, 2007 11:14 pm

eu am ras in hohote azi, si nu singura cu mama si iubi. Din ,,nebunatica'' n-am mai scos-o ?HAHA!
Nu stiu, mi-au placut asa multe si ne mai si antrenam noi intre noi..nu pot sa va spun decat ca e asa bine sa privesti cu familia! face bine la corason ?HAHA! ?HAHA!
hana
membru
membru

Mesajde CRISSTINICA » Mar Oct 30, 2007 1:38 pm

ca bine zici, costina! radeam singura-n casa de tremurau peretii! ce dulcica japoneza! si ce copil frumos castigator la MC! asa mi-e drag cand vad ca mai sunt copilasi interesati si de ceva sanatos si normal...
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
CRISSTINICA
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Oct 31, 2007 1:13 pm

Mai, dar nu este seara in care sa nu imi incarc bateriile la Teoviziunea , mai ales distractia de la inceputul emisiunii n-as da-o pe nimic . Rad cu gura pana la urechi si dintr-o data nu mai sunt nici obosita, nici trista, nici stresata . Totul este sa o am pe TEO acasa !

Dulce rau Kana Hashimoto, tare mai imi place cum vorbeste romaneste ?ceamuzant! , cat despre mititica aceea care a castigat in editia de sambata trecuta , Lucretia Goagea , toate felicitarile ! Bravo ei ! Cat de dulcica a fost si ce m-a impresionat cum s-a ridicat ea , draguta , in picioare cand i-a spus TEO numele si ca i-a spus "Saru'mana" cand s-au intalnit ! Are mult bun simt si este tare frumoasa ! Mai canta si frumos pe deasupra ! Inca o data felicitari !

Mi-a placut si Ana Maria Ferentz !

Ce mai, vorba Costinei, face bine la corason !
Adina
membru
membru

Înapoi la TeoViziunea