• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

TeoViziunea 1 noiembrie

TeoViziunea din 2 aprilie, ora 20.00

TeoViziunea 1 noiembrie

Mesajde carmen » Joi Noi 01, 2007 8:29 pm

Haideti sa ne bucuram alaturi de TEO, de aniversarea a 45 de ani de muzica buna oferita de Phoenix
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Joi Noi 01, 2007 8:58 pm

Minunata emisiune , extraordinari invitati : MARETII PHONIX
Imagine La multi ani pisicuta!!!
fly
membru
membru

Mesajde fly » Joi Noi 01, 2007 8:59 pm

BOGDAN BRADU chiar este de "acolo" ... FELICITARI TEO pentru asa OAMENI
Imagine La multi ani pisicuta!!!
fly
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Noi 01, 2007 9:49 pm

faina emisiunea ?toast! ce radeau cei de la Phonix ?ceamuzant! si ce tare a fost tipu care nu intelegea romana cu dute tu :P
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde Teofan » Vin Noi 02, 2007 12:43 pm

Teoviziunea de ieri 01.nov 2007 a fost una de exceptie! Cum putea fi altfel cand invitati au fost magnificii formatiei Phoenix inscrisi demult in galeria nemuritorilor prin ceea ne-au daruit in 45 de ani de cariera …Teo a stiut sa faca fata situatiei pentru ca nu este usor sa tii in mana o emisiune cu ei, imprevizibilii, emanand forta, talent, valoare prin fiecare por al fiintei lor. Teo stie foarte bine ce inseamna Phoenix, stie ca fanii lor ii urmeaza in concerte si le cara sculele, stie ca fara a fi fanatici sunt in stare de orice pentru a fi langa idolii lor, sa-l auda pe Covaci facand un spirit, sa-l vada pe Tandarica cum rupe bete pe tobe…sa strige “hei” la un loc cu ei, zeii, si, mai presus de orice, purtati de muzica lor cu un stil diferit de tot ceea ce a existat pana acum, sa uite efectiv ca exista altceva in afara de Phoenix.
Teo stie si simte aceste lucruri si chiar daca Mani i-a spus “du-te tu” a inteles si acest gen de umor si a stiut sa se muleze stilului lor absolut “free” asta numai si numai pentru ca le recunoaste meritele de exceptie asa cum este normal cand avem norocul sa fim contemporani cu un titan de talia lui Nicu Covaci. Sunt multe de spus despre ei ...personal aveam 20 de ani cand vestea ca au parasit tara pe care ne-o dadeam in soapta in Preoteasa (clubul Studentilor) ne infigea in inima o durere greu de redat...nu pot sa va spun ce a insemnat intoarcerea lor...deja mi-a pierit orice dorinta de a mai vorbi...orice as spune ar fi prea putin

Imagine
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru

Re: Anunţ: TeoViziunea 1 noiembrie

Mesajde Adina » Vin Noi 02, 2007 1:14 pm

carmen scrie:Haideti sa ne bucuram alaturi de TEO, de aniversarea a 45 de ani de muzica buna oferita de Phoenix

Da, si chiar ne-am bucurat ! Teo , ca intotdeauna, o bijuterie , emisiune de senzatie , invitati magnifici , fenomenul Phoenix ! Ce musafiri de marca am avut noi in case ! ?pupasca!

Aaaa, si inca ceva, mi-a placut foaaaaaarte mult cum a cantat frumoasa aia mica . Ce voce si ce franceza curata , ce speranta in muzica ! Bravo ei ! Mult succes ! ?pupasca!
Adina
membru
membru

Înapoi la TeoViziunea