• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

TeoViziunea 9 noiembrie 2007

TeoViziunea din 2 aprilie, ora 20.00

TeoViziunea 9 noiembrie 2007

Mesajde adrian » Mie Noi 07, 2007 8:49 pm

Editia de vineri, 9 noiembrie este dedicata Bucurosilor. Cu mic cu mare vom merge la Bucuresti, in platoul TeoViziunea, unde vom incerca sa aratam dragostea noastra fata de Teo. Pentru noi este un lucru mare, primirea invitatiei, nu dorim sa fim vedete, dorim sa aratam lumii cat de mult o iubim pe Teo si cat de mult inseamna ea pentru noi. Ne-am fi dorit sa ii luam pe toti cu noi, dar este imposibil, la interviu vor fi prezenti, Ofelia, care ne va si canta in emisiune, ea fiind cantareata de muzica populara, Nina si Amica, talentatele noastre, si ceata de Bucurosi, Carmen, Adina, Florina si Adi. Noi le vom sustine pe fetele noastre si vom incerca sa redam bucuria noastra, telespectatorilor Romantica. In public ne sustin dragii nostrii bucurosi bucuresteni, Gabriela, Ana Maria, Catalin si tocmai de la Moldova vine Mihaela. Speram sa reprezentam pe cinste Clubul Bucuriei.
adrian
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Mie Noi 07, 2007 8:53 pm

Pe langa Bucurosi, in emisiune va mai fi prezent si Mihai Traitariu
adrian
membru
membru

Mesajde adrian » Sâm Noi 10, 2007 1:29 am

Buna seara! Va scriem de pe telefon! Suntem cu toti in camera la ADINA, povestim, mai motaim, mai... La emisiune a fost incredibil de frumos! Va povestim noi mâine, sau care cum apucam! Va pupam!
adrian
membru
membru

Mesajde hana » Sâm Noi 10, 2007 11:21 am

asteptam cu nerabdare povestiri. Pana acum, Jokep ne-a zis cate ceva,dar era si ea foarte obosita. Dormiti, sporovaiti si cand reveniti acasa, dati-i drumul la povesti ;)
hana
membru
membru

Înapoi la TeoViziunea