• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

party la 18 ani

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Dum Mai 25, 2008 9:47 pm

Petrica scrie:Imagine

ce frumos articol ?toast! ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Dum Mai 25, 2008 9:48 pm

nynna scrie:?itsme! Petrica ai facut ceva unik!Bravo!Esti un baiat deosebit! ?pupasca! ?pupasca!

asa e nynna ?colgate!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde Jokep » Dum Mai 25, 2008 9:57 pm

Buenas noches y yo regresamos con un nuevo idioma!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Dum Mai 25, 2008 10:02 pm

?HAHA! ?HAHA! esti teroare cu spaniola ta ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde Jokep » Dum Mai 25, 2008 10:03 pm

gabrielle scrie:?HAHA! ?HAHA! esti teroare cu spaniola ta ?HAHA! ?HAHA!

Nu pot sa imi ies din personaj.Ma fac actrita ?HAHA!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Dum Mai 25, 2008 10:04 pm

?ceamuzant! trebuie ai talent ?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde Jokep » Dum Mai 25, 2008 10:04 pm

gabrielle scrie:?ceamuzant! trebuie ai talent ?ceamuzant!

Stau cam prost cu publicul adica privitul la public ca la restu ma descurc
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde Jokep » Dum Mai 25, 2008 10:09 pm

Gabriela tu de ce nu ai aparut\?Au fost copii?
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Dum Mai 25, 2008 10:10 pm

?HAHA! ?HAHA! pui masca ca sa nu ii vezi ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Dum Mai 25, 2008 10:11 pm

Jokep scrie:Gabriela tu de ce nu ai aparut\?Au fost copii?

?uite-macatsufar! da
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde femeia_de_serviciu » Lun Mai 26, 2008 8:41 am

valeu maica ce curat este pe aici. Nu tu corturi, puradei, taraba cu dinti de aur ?HAHA! , spanioli, politisti si mai stiu eu ce ciudati ?HAHA!
cum adica de ce femeia de serviciu? cineva trebuia sa stranga dupa voi si sa va gaseasca puradeii ?HAHA! cel mai greu este cu scrisul asta ca nus scolita si ma incurchez la scris ?ceamuzant! apoi ce era pe asta, cum ii zice frate? ?hm! moinitor ?ceamuzant! intram cu explorer si mie limba straina precum aia a bambiliciului ?HAHA! nam alergat in viata mea cat am alergat amu de la un program la altul iar botoanele de refres sau cum so zice, erau rosii ?HAHA!
Zicea conica carmen ca eram liberi la orice? ?HAHA! cand felcerul mo luat de amanta am crezut ca lesin de ... fericire ?HAHA! frumos a fost cand iam spun pe mess cine mis ?HAHA! iar treaba cu orientarea principesei a fost mortala ?HAHA! saracu bambilici nu mai avea aer ?HAHA! era la 'dai cu apa' ?HAHA!
cu mercedesa am o vorba mai pe ascuns asa, iam gasit plodul in tomberon si na dat si ea nimic, apai sa mai faci bine ?suparatsuntdoamne! imi pare rau ca nu mam intalnit cu dinte de aur ca tare bine miar fi prins o proteza sclipicioasa, poatel pacaleam si lasa mai eftin ?HAHA!
maica nu stiu ceati facut voi dar eu stiu ca mam distrat pe cinste ?HAHA! mai ales ca am avut voie si eu sa ma coifez ca sa fiu frumoasa pentru felcer, batal norocul la 32 de ani a lui ?HAHA!
Avatar utilizator
femeia_de_serviciu
membru
membru
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Mai 23, 2008 7:52 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde Urania » Lun Mai 26, 2008 11:51 am

noi nu suntem normali, noi nu suntem normali, ura, draguta mea, NOI NU SUNTEM NORMALI!! so what? care-si doreste sa fie? si mai ales, care-i normalitatea? sa fim incruntati si chinuiti de griji? eu nu vreau asa normalitate! vreau sa prevestesc oamenilor numai de bine!-cu conditia sa nu se numeasca mercedesa, sau mai ales, toyota! ?HAHA! -
eu n-am avut petrecere de majorat(acum 82 de ani, cand mi-a fost vremea) asa ca acum m-am distrat teribil. ne-am distrat toti, si stiti de ce? am fost liberi sa ne dezlantuim imaginatia si ne-am dorit toti sa facem o surpriza placuta unui om. iata deci o supermotivatie, chiar nu inteleg de ce n-o folosesc oamenii mai des in viata de zi cu zi! poate am avea astfel mai putine riduri...
Astrele predispun. OMUL dispune! mai ales dupa 18 ani...:)
Avatar utilizator
Urania
membru
membru
 
Mesaje: 52
Membru din: Vin Mai 23, 2008 10:15 am
Localitate: Arad bloc 10
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde CRISSTINICA » Lun Mai 26, 2008 12:26 pm

daca stau sa ma gandesc bine, nu stiu cum mi-a dat prin cap de urania... cred ca ma gandeam la zodii si astrograme si mi-a picat fisa. chiar m-am straduit sa vorbesc precum urania, cu repetitiile pe care le face. am vrut sa mai fac o clona, sa ma fac reporterul care transmite ingrozit urmarile monstruosului chef care a avut loc in napastuitul bloc 10 din arad, ca si parerile vecinilor-de-aici madam potropopescu si cu al ei dandel ?colgate! -. dar cum carmen zicea ceva de intrerviuri si microfon, am zis ca-si face si ea clona si sa nu interfer transmisia.
am insa mare grija sa ma dau de gol si sa nu-mi dau seama de asta decat cand era mult prea tarziu si botonul, cum zice doamna aceea bine, rumena la fata, din zodia berbecului ?ceamuzant! , era deja apasat. ce sa-i faci? asa de repede scriati si asa emotii am avut, ca mi s-au incurcat si planetele in mersul lor ceresc. ?ceamuzant!
ce sa va mai zic? abia astept sa-l vad azi la emisiune pe adi, cred ca iar o tulesc o idee mai repede... ?rusini!
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Lun Mai 26, 2008 12:27 pm

?ceamuzant! cristina eu am crezut ca urania e stafania ?ceamuzant! nicidecum tu ?rusini!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Lun Mai 26, 2008 12:40 pm

?hm! pai mie mi a placut m am amuzat enorm ?ceamuzant! cand mi a zis zana sa imi fac clona ma gandeam cum sa fac ca stiam ca trebuie inca un email dar ma linistit tot mami ?pupasca! si de nick chiar nu stiu asa dintr o data ca sa icerc sa vorbesc pe tiganeste si uite asa a iesit mama omida ?ceamuzant! de mr.been am zis sa il pacalesc pe Adi sa creada ca e un baiat ?ceamuzant! si chiar asa a fost ,cand am vorbit cu mercedesa ma gandeam Doamne cu cine oi vorbi dar a fost super haios ?ceamuzant! ca deh cu ceilalti am vorbit prea putin ?rusini!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde CRISSTINICA » Lun Mai 26, 2008 12:47 pm

gabrielle scrie:?ceamuzant! cristina eu am crezut ca urania e stafania ?ceamuzant! nicidecum tu ?rusini!

haha! la un moment dat am renuntat sa mai incerc sa-mi dau seama care cine e. am zis mai bine lasa asa, surpriza! nu l-am nimerit decat pe zinno, din cauza pozei si la paparazzi am banuit-o pe costina, dar restul au fost mister complet! "cu masca, fara masca!"
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde gabrielle » Lun Mai 26, 2008 12:48 pm

?HAHA! ?HAHA! si a fost super fain ca nici noi nu ne stiam intre noi ?HAHA! ?HAHA! nu numai adi ?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde carmen » Lun Mai 26, 2008 3:09 pm

CRISSTINICA scrie:daca stau sa ma gandesc bine, nu stiu cum mi-a dat prin cap de urania... cred ca ma gandeam la zodii si astrograme si mi-a picat fisa. chiar m-am straduit sa vorbesc precum urania, cu repetitiile pe care le face. am vrut sa mai fac o clona, sa ma fac reporterul care transmite ingrozit urmarile monstruosului chef care a avut loc in napastuitul bloc 10 din arad, ca si parerile vecinilor-de-aici madam potropopescu si cu al ei dandel ?colgate! -. dar cum carmen zicea ceva de intrerviuri si microfon, am zis ca-si face si ea clona si sa nu interfer transmisia.
am insa mare grija sa ma dau de gol si sa nu-mi dau seama de asta decat cand era mult prea tarziu si botonul, cum zice doamna aceea bine, rumena la fata, din zodia berbecului ?ceamuzant! , era deja apasat. ce sa-i faci? asa de repede scriati si asa emotii am avut, ca mi s-au incurcat si planetele in mersul lor ceresc. ?ceamuzant!
ce sa va mai zic? abia astept sa-l vad azi la emisiune pe adi, cred ca iar o tulesc o idee mai repede... ?rusini!


imi pare rau crisstinica, trebuia sa faci ceea ce-ti doresti, ce importanta avea ca eram 2 sau mai multi?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde carmen » Lun Mai 26, 2008 4:45 pm

Bambilici scrie:legat de tema din aceasta zi ?HAHA! M-am simtit foarte bine i personajul meu dar problema e ca nu mai pot sa ies din el.Ce mi-a adus personajul "o gura de aer" cu apa nu a mers,cateva cuvinte cam 2 invatate in spaniola si o anumita perspectiva in orientare ?HAHA! ?HAHA! si ce sa mai zic Puedo seguir hablando español
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde Jokep » Lun Mai 26, 2008 4:49 pm

carmen scrie:
Bambilici scrie:legat de tema din aceasta zi ?HAHA! M-am simtit foarte bine i personajul meu dar problema e ca nu mai pot sa ies din el.Ce mi-a adus personajul "o gura de aer" cu apa nu a mers,cateva cuvinte cam 2 invatate in spaniola si o anumita perspectiva in orientare ?HAHA! ?HAHA! si ce sa mai zic Puedo seguir hablando español

Iar am incurcat borcanele ?locoo! ?HAHA! ?HAHA!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde carmen » Lun Mai 26, 2008 5:04 pm

Jokep scrie:
carmen scrie:
Bambilici scrie:legat de tema din aceasta zi ?HAHA! M-am simtit foarte bine i personajul meu dar problema e ca nu mai pot sa ies din el.Ce mi-a adus personajul "o gura de aer" cu apa nu a mers,cateva cuvinte cam 2 invatate in spaniola si o anumita perspectiva in orientare ?HAHA! ?HAHA! si ce sa mai zic Puedo seguir hablando español

Iar am incurcat borcanele ?locoo! ?HAHA! ?HAHA!


borcanele sau botoanele ?HAHA!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde nynna » Lun Mai 26, 2008 5:50 pm

Ideea cu clonele a fost fantastica,dar din pacate nu am avut acces la calculator ,iar cand am intrat incurcam borcanelele si butoanele..... ?HAHA! Dar citind din urma m-am amuzat copios,ati fost foarte haiosi ,inventivi originali!bucuria a fost la ea acasa in adevaratul sens al cuvantului!Chiar aici uiti de toate iti iei doza de bucurinol si simti prietenia si buna dipozitie atuturor!
Felicitari tuturor ! ?pupasca!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde xen@ » Lun Mai 26, 2008 6:14 pm

Ce petrecere a fost aici ?toast! !
Ady, iti urez si eu "La multi ani!" cu sanatate si multe realizari, chiar daca nu am putut participa la "nebunia asta" in sensul bun al cuvantului ?ceamuzant!! Intr-adevar aici a fost un fel de "bal mascat"pt ca fiecare ati purtat cate o "masca" si ati interpretat diferite "roluri". Foarte tare! ?ceamuzant! Inca o data 'La multi ani!" si Bun Venit in lumea adultior ?ceamuzant! ?ceamuzant! ?ceamuzant!
ImagineImagine
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde fly » Lun Mai 26, 2008 7:34 pm

mai a cui o fi clona asta google [bot] unde`s eu hop si ea ?HAHA! ?HAHA!

se pare ca eu am fost din prima ghicita ?rusini! tare mi`ar fi placut sa particip mai mult ?pupasca! ati fost minunati si rasul de azi noapte, citindu-va m`a linistit atat cat nu va inchipuiti ?pupasca!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde Jokep » Lun Mai 26, 2008 7:44 pm

carmen scrie:
Jokep scrie:
carmen scrie:
Bambilici scrie:legat de tema din aceasta zi ?HAHA! M-am simtit foarte bine i personajul meu dar problema e ca nu mai pot sa ies din el.Ce mi-a adus personajul "o gura de aer" cu apa nu a mers,cateva cuvinte cam 2 invatate in spaniola si o anumita perspectiva in orientare ?HAHA! ?HAHA! si ce sa mai zic Puedo seguir hablando español

Iar am incurcat borcanele ?locoo! ?HAHA! ?HAHA!


borcanele sau botoanele ?HAHA!

Stau cam prost cu orientarea ?HAHA! ?HAHA!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 41 vizitatori

  • Reclame
cron