• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Mar Noi 11, 2008 2:59 pm

buna prieteni dragi ?6!
o cafelutza nostalgica..completari la fel ale surioarei albastrea...
ganduri,sentimente,prietenie amestecate cu revolta,dar si cu intelepciunea ca timpul nu-i doar un sfetnic bun, ci ca le rezolva pe toate ca doar Domnul are Cheia
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Mar Noi 11, 2008 3:00 pm

sanatate sotului tau,sister ?6!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Mar Noi 11, 2008 3:00 pm

o zi senina ca sufletul vostru, sa aveti ?6! ?131!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Jokep » Mar Noi 11, 2008 4:32 pm

O zi buna! ?118!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde fly » Mar Noi 11, 2008 7:36 pm

Adina scrie:Buna dimineata, prieteni! Parca, dintr-odata, totul s-a schimbat, nimic nu mai este la fel. Fiecare dintre noi avem acum o amaraciune in suflet, fiecare isi simte tristetea in felul lui. Dar, dincolo de toate acestea, dincolo de intrebarile ce ne framanta, avem un dar cum nu au altii, avem o iubire, o prietenie, avem un OM pe care-l pretuim dincolo de cuvinte, o avem pe TEO. Va amintiti, nu-i asa, ce-a spus TEO?

“'Suntem asa: uniti, bucurosi, curati la suflet, nu injuram, nu ne jignim. Am inteles ca internetul este un loc public unde poti face, in principiu, orice, dar atata vreme cat nu jignesti pe nimeni este si mai bine, daca avem bun simt putem face oricand parte din club'


multa dreptate ai surioara. Am tot citit de aseara intruna tot ce s-a scris de aceasta "plecare" a Teodorei noastre dragi, si nu`mi gasesc in niciun fel reflectarea gandurilor spre a le asterne aici. Stiu doar atat: TEO ne-a demonstrat inca o data ce inseamana sa fii intai OM si dupa aceea vedeta.
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde nynna » Mar Noi 11, 2008 8:35 pm

Adina scrie:
carmen scrie:Buna dimineata prieteni Imagine Asa cum spunea si costina, 'da Doamne sa-i fie bine'. Cred ca toti suntem tristi stiind ca mai este putin si n-o sa mai apara TEO pe sticla. N-o sa mai apara la prima, cine stie ce ne rezerva viitorul. TEO este prea valoroasa ca sa o pierdem ca moderator. Merita o vacanta mai lunga, sa-si aseze gandurile, sa-si faca planuri de viitor si, de ce nu, sa fie mai mult timp cu maia. Doar ea are dreptul sa-si organizeze viitorul pentru ca, in sfarsit, sa-i fie si ei bine. Vedeti voi 'ce-o fi' asta'? Imagine Stii ca are materie prima pentru cafea, la fel ca toate aparatele de cafea din lume, dar doar de el depinde ca tu sa te bucuri de o cafea aromata si buna. Asa si omul, toti avem aceeasi zestre genetica dar nu toti stim sa daruim bucurie, stare de bine si prietenie. Asta am invatat de la TEO si pentru asta ea va fii tot timpul in inimile noastre, chiar daca o perioada n-o sa mai apara pe sticla. Imagine

Poate nu este cel mai bun exemplu dar


esenta este importanta, surioara! ?131!

oricat de mult ma doare, ii respect decizia! stii ca ti-am povestit de visul acela? tot mai mult am senzatia ca parca a fost un vis premonitoriu ?159!

numai Dumnezeu stie ce planuri are pentru fiecare! important este sa-i fie bine lui Teo! ea stie cat de mult o iubim!

Subscriu! ?134!
Buna seara bucurie ,buna seara bucurosilor!
Va sarut petotii cu mult drag si dor!
Eu am mai venit in casuta ,ce-i drept mai rar...si imi cer scuze..si sper sa ma intelegeti.au fost n motive..dar mereu va port in suflet!
Am mai citit nouatile din casuta!
Eu va doresc sa aveti parte de tot ce=i mai bun ,de zile senine si soare in suflet!
Gabita ,multa sanatate familiei!,Carmen .mereu iti savurez cafeluta presarata cu cuvinte intelepte.Adina succes la servici,Florina multa putere in campania ptr alegeri,Petrica succes la scoala,Costina tie multa snatate ingerasului si iubitelului,Ady ,spor la invatat ptr bacalaureat si in tot ce realizezi,Cristinica mai putina bataie de cap la servici.
Sii tuturor multa sanatate,impliniri,succese si bucurii alturi de cei dragi!
Tocmai citeam in casuta despre clipele minunate petrecute pe 9 noiembrie!amintiri dragi care vor ramane adanc in gand si suflet!
Va iubesc bucurosii mei,nu v-am uitat!
Va doresc o seara magica de catifea pictata cu stele si vise minunate!
va sarut dulcee si cu mult dor! ?131! ?131! ?131! ?8! ?8! ?8! ?8! ?8! ?8!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde fly » Mar Noi 11, 2008 9:01 pm

nynna scrie:



Subscriu! ?134!
Buna seara bucurie ,buna seara bucurosilor!
Va sarut petotii cu mult drag si dor!
Eu am mai venit in casuta ,ce-i drept mai rar...si imi cer scuze..si sper sa ma intelegeti.au fost n motive..dar mereu va port in suflet!
Am mai citit nouatile din casuta!
Eu va doresc sa aveti parte de tot ce=i mai bun ,de zile senine si soare in suflet!
Gabita ,multa sanatate familiei!,Carmen .mereu iti savurez cafeluta presarata cu cuvinte intelepte.Adina succes la servici,Florina multa putere in campania ptr alegeri,Petrica succes la scoala,Costina tie multa snatate ingerasului si iubitelului,Ady ,spor la invatat ptr bacalaureat si in tot ce realizezi,Cristinica mai putina bataie de cap la servici.
Sii tuturor multa sanatate,impliniri,succese si bucurii alturi de cei dragi!
Tocmai citeam in casuta despre clipele minunate petrecute pe 9 noiembrie!amintiri dragi care vor ramane adanc in gand si suflet!
Va iubesc bucurosii mei,nu v-am uitat!
Va doresc o seara magica de catifea pictata cu stele si vise minunate!
va sarut dulcee si cu mult dor! ?131! ?131! ?131! ?8! ?8! ?8! ?8! ?8! ?8!


te pup ninus ?131! tare dor imi este de voi ?130!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Petrica » Mar Noi 11, 2008 9:30 pm

Parerea mea. Eu zic ca nu trebuie sa indoliem locul acesta cu ultimile stiri despre Teo , care intradevar nu sunt foarte bune. Eu consider ca ar trebuie sa o sustinem pe Teo, iar ea sa isi dea seama ca foarte multa lume o sustine, nu doar cei 20-30 de utilizatori care sunt activi pe acest forum, cu siguranta in tara mai exista cateva sezi, sute de fani, sau admiratori ai lui Teo.
Ea stie, cu siguranta stie ca are extrem de multi fani pe care nu vrea sa ii dezamageaasca, dar probabil nu are de ales.

Eu sper ca Teo, sa continue cariera ei. Dar doar ea poate alege pt ea.
Eu sper ca Teo, sa continue prietenia cu ClubulBucuriei.

Sa speram ca totul o sa fie bine :)
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Petrica » Mar Noi 11, 2008 9:31 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Y97nMU31q-8
[youtube]Y97nMU31q-8[/youtube]
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:28 pm

hana scrie:buna prieteni
sunt tristutza cu vestile astea noi legate de Teo si ma rog sa fie cat mai repede ori pe sticla, ori la radio cum zice ea
Eu visez sa faca o emisiune cu Mircea Badea,ca ii ador pe amandoi.
Da, Doamne, sa-i fie bine!

asa e sury
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:30 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie:
Adina scrie:
gabrielle scrie: sa vedem cum se mai scalda ca inca doua saptamani nu am bagata cartea de munca si ii pot zice zbye ?123!


parca era vorba ca de la 1 noiembrie te pune in legalitate ?159!

da asa trebuia dar a mers si cica e cu programare ?123! azi mi a cerut copii dupa acte ca merge luni la contabila parca zicea ?159!


of, Gabita, chiar nu vreau sa te descurajez, dar ii trebuie o saptamana doar ca sa ajunga la contabila cu actele tale? ?159! contractul se completeaza, simplu, si se inregistreaza la ITM, la fel de simplu ?113! dar, na, ce stiu eu ?140!
sper, totusi, sa ma insel eu, si totul sa se rezolve cu bine ?134!

of adina asa m am saturat de tot ?126!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:31 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie:
Adina scrie:
gabrielle scrie: apoi am baut cafeluta in varful patului facuta de sotu ?113! apoi el a mers la cumparaturi si eu am lenevit ?9!


ia uite un om rasfatat ?131! asa trebuie, Gabita ?131!

:)) e bine doar ca acum e el bolnav si trebuie sa il doftoricesc ?135! cred ca a facut decadere de calciu ca simte mainile si picioarele amortite ?123! si face febra ?128!


vezi cum ajunge el pe mainile tale? ?24! of, of, sunt rea ?129!

multa sanatate sotului tau, Gabita ?131!

multumesc adina ?131! dar pacat ca el nu vede asta ?127!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:32 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie:
Adina scrie:Imagine chiar nu mai suport Imagine ma chinuie ingrozitor netu' ?126! merge numai cu hopuri, mai mult in sant decat in caruta ?155! cred ca si de douazeci de ori m-a scos afara ?130!

?159! astupa si tu gaurile ca sa numai fie cu hopuri ?rade!


uite-asa le astup Imagine ?24! sau mai bine trec pe artileria grea Imagine poate o sa mearga mai bine sub amenintare ?129!


?24! da mi si mie mitraliera am de impuscat vreo 2 ?149! ?149!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:33 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie: ?131! buna seara bucurosii meii ?131! ?131! la mine nu a fost buna deloc ?135! ca m am enervat la munca dar a trecut ?123!


se mai intampla sa ne mai si enervam la munca ?rade! altfel prea ne-am duce cu drag ?24!

:)) asa e
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:36 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie: Imagine


?131! o zi frumoasa si tie, gabita ?131!

?155! nu fuse deloc frumoasa ?135! mi sa spart termosu ?130! eu in ce mai imi iau cafea calda ?127!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:37 pm

hana scrie:sanatate sotului tau,sister ?6!

multumesc sury ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:37 pm

Jokep scrie:O zi buna! ?118!

?159! la mine nu fuse ,dar bine ca se duse ?rade!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:38 pm

fly scrie:
Adina scrie:Buna dimineata, prieteni! Parca, dintr-odata, totul s-a schimbat, nimic nu mai este la fel. Fiecare dintre noi avem acum o amaraciune in suflet, fiecare isi simte tristetea in felul lui. Dar, dincolo de toate acestea, dincolo de intrebarile ce ne framanta, avem un dar cum nu au altii, avem o iubire, o prietenie, avem un OM pe care-l pretuim dincolo de cuvinte, o avem pe TEO. Va amintiti, nu-i asa, ce-a spus TEO?

“'Suntem asa: uniti, bucurosi, curati la suflet, nu injuram, nu ne jignim. Am inteles ca internetul este un loc public unde poti face, in principiu, orice, dar atata vreme cat nu jignesti pe nimeni este si mai bine, daca avem bun simt putem face oricand parte din club'


multa dreptate ai surioara. Am tot citit de aseara intruna tot ce s-a scris de aceasta "plecare" a Teodorei noastre dragi, si nu`mi gasesc in niciun fel reflectarea gandurilor spre a le asterne aici. Stiu doar atat: TEO ne-a demonstrat inca o data ce inseamana sa fii intai OM si dupa aceea vedeta.

asa e tushi ?135!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:39 pm

nynna scrie:
Adina scrie:
carmen scrie:Buna dimineata prieteni Imagine Asa cum spunea si costina, 'da Doamne sa-i fie bine'. Cred ca toti suntem tristi stiind ca mai este putin si n-o sa mai apara TEO pe sticla. N-o sa mai apara la prima, cine stie ce ne rezerva viitorul. TEO este prea valoroasa ca sa o pierdem ca moderator. Merita o vacanta mai lunga, sa-si aseze gandurile, sa-si faca planuri de viitor si, de ce nu, sa fie mai mult timp cu maia. Doar ea are dreptul sa-si organizeze viitorul pentru ca, in sfarsit, sa-i fie si ei bine. Vedeti voi 'ce-o fi' asta'? Imagine Stii ca are materie prima pentru cafea, la fel ca toate aparatele de cafea din lume, dar doar de el depinde ca tu sa te bucuri de o cafea aromata si buna. Asa si omul, toti avem aceeasi zestre genetica dar nu toti stim sa daruim bucurie, stare de bine si prietenie. Asta am invatat de la TEO si pentru asta ea va fii tot timpul in inimile noastre, chiar daca o perioada n-o sa mai apara pe sticla. Imagine

Poate nu este cel mai bun exemplu dar


esenta este importanta, surioara! ?131!

oricat de mult ma doare, ii respect decizia! stii ca ti-am povestit de visul acela? tot mai mult am senzatia ca parca a fost un vis premonitoriu ?159!

numai Dumnezeu stie ce planuri are pentru fiecare! important este sa-i fie bine lui Teo! ea stie cat de mult o iubim!

Subscriu! ?134!
Buna seara bucurie ,buna seara bucurosilor!
Va sarut petotii cu mult drag si dor!
Eu am mai venit in casuta ,ce-i drept mai rar...si imi cer scuze..si sper sa ma intelegeti.au fost n motive..dar mereu va port in suflet!
Am mai citit nouatile din casuta!
Eu va doresc sa aveti parte de tot ce=i mai bun ,de zile senine si soare in suflet!
Gabita ,multa sanatate familiei!,Carmen .mereu iti savurez cafeluta presarata cu cuvinte intelepte.Adina succes la servici,Florina multa putere in campania ptr alegeri,Petrica succes la scoala,Costina tie multa snatate ingerasului si iubitelului,Ady ,spor la invatat ptr bacalaureat si in tot ce realizezi,Cristinica mai putina bataie de cap la servici.
Sii tuturor multa sanatate,impliniri,succese si bucurii alturi de cei dragi!
Tocmai citeam in casuta despre clipele minunate petrecute pe 9 noiembrie!amintiri dragi care vor ramane adanc in gand si suflet!
Va iubesc bucurosii mei,nu v-am uitat!
Va doresc o seara magica de catifea pictata cu stele si vise minunate!
va sarut dulcee si cu mult dor! ?131! ?131! ?131! ?8! ?8! ?8! ?8! ?8! ?8!

multumesc nynna ?131! frumoasa poza ?135! voi mai vedea vreodata pe toti ca tare dor imi e de voi ?158!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 10:42 pm

buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ce dor imi e de voi ?130! ce mult as vrea sa revin la anu trecut cand vorbeam mereu cu voi ?135!

mami te iubesc mult ?131! ?131! ?131!
tushi ,adina ,petrica ,stefania ,nynna,fratioare,etc mie dor de voi
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Mar Noi 11, 2008 11:27 pm

?131! ?146!
cafeluta ?131! ?131! ?131!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Mie Noi 12, 2008 5:10 am

Hello ?cafea!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Mie Noi 12, 2008 5:14 am

gabrielle scrie:buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ce dor imi e de voi ?130! ce mult as vrea sa revin la anu trecut cand vorbeam mereu cu voi ?135!

mami te iubesc mult ?131! ?131! ?131!
tushi ,adina ,petrica ,stefania ,nynna,fratioare,etc mie dor de voi

Ia de-aici o imbratisare ?6! ?131! ?6! si mie mi-e dor de zilele in care stateam de vorba mult si bine ?rade! ?rade! ?rade! dar..cine mai are timp? ?151! Totul e pe fuga, totul e numa' o graba ?153! Asa-i traiul nostru, ce sa facem ?132!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Mie Noi 12, 2008 5:35 am

'neata dragutilor Imagine Ori toamna este de vina, ori eu m-am lenevit. Mi-e soooooooooooooooooomn. Unde e cafeluat mea? Pana si 'ce-o fi' asta Imagine vad ca doarme. E clar. Toamna maica. Bine ca macar a facut o cafeluta si ce buna e. Are tot ce-i trebuie pentru ziua ce-o sa vina. Optimism, incredere, ganduri bune cu care sa ne insotim prietenii si speranta ca totul o sa fie bine. Si ca sa aveti o zi frumoasa am sa trimit zana sa imprastie norii tristetii Imagine.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Mie Noi 12, 2008 8:39 am

Buna dimineata, prieteni! ?131! deja suntem in mijlocul saptamanii, dar acum as vrea ca minutul sa fie ora si ora sa fie zi, timpul sa stea in loc si sa intarzie cat mai mult ziua aia de 28 ?114!
am sa ma bucur cat mai mult de fiecare moment, vad ca si internetul tine cu mine (cel putin deocamdata ?129! ) asa ca-mi iau cafeluta si o savurez alaturi de voi si de gandurile fiecaruia ?6!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 74 vizitatori

  • Reclame
cron