• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde regina_chocolate » Lun Feb 02, 2009 9:58 pm

iau tratament cu antibiotice dar degeaba sunt rezistenti la ce iau eu.
scaparea de sambata naoptea......am inteles si eu ca pe buna dreptate la nervi si suparare spui orice si poti rani pe multi.
Imagine
Avatar utilizator
regina_chocolate
membru
membru
 
Mesaje: 2660
Membru din: Mie Sep 17, 2008 9:50 pm
Localitate: MICUL PARIS plin de caini comunitari
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Petrica » Lun Feb 02, 2009 10:04 pm

regina_chocolate scrie:iau tratament cu antibiotice dar degeaba sunt rezistenti la ce iau eu.
scaparea de sambata naoptea......am inteles si eu ca pe buna dreptate la nervi si suparare spui orice si poti rani pe multi.

Hm... ar fi bine daca ti-ai dat seama, dar sper sa nu fie doar o scena dintr-un film jucat prost.

Sper ca sa nu zici asta doar de ochii lumii.
Alina, eu am o mare rugaminte la tine, poate nu o sa vrei, dar no`.
Poti sa ne areti o poza cu tine? Am vazut una din vara cu gabriela, dar... a fost acum jumate de an.. am uitat ?133! .
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 10:11 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie: ?131! ?131! azi am mers la medic si ce credeti inainte sa intru a plecat din cabinet si am stat inca o jumatate de ora in sala ?126! daca va zic ca sunt ghinionista ?155! cert e ca inca poarta copilu ochelari si iar mergem in aprilie ?155!


vezi daca poarta halat? te poate lasa sa astepti muuuult si bine ?129! c-asa le place lor ?154!

Gabita, important este sa-si corecteze ochisorii, nu conteaza cat timp poarta ochelari ?131!

ai dreptate Adina dar e aiurea mergi ii face doar un control simplu si pleci bou dupa ce ai stat 2 ore la coada ?155!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 10:12 pm

Adina scrie:
regina_chocolate scrie:sara buna bucurie!
azi ma certai cu domnul ?180! ?180! .de ce trebuie ca-ntotdeauna ca barbatii sa faca cum vor muschii lor?de ce nu pot fi si ei ca noi si sa mai lase din orgoliul lor de masculi?


alte noutati chiar nu ai? ?140!

?24! ?24!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 10:13 pm

Adina scrie:
carmen scrie: felicitari albastrico ?131! Si pe copil il omori cu 'DOAR' 9.66? ?115!


multumesc, surioara ?131! ?6! daca in alt an a avut 9,93 inseamna ca se poate si mai mult, nu? ?117!
dar stai linistita, nu-l exploatez ;;)

?rade! cu toti pot mai mult ?113!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde regina_chocolate » Lun Feb 02, 2009 10:14 pm

imediat sa se incarce poza pe photoshop
Imagine
Avatar utilizator
regina_chocolate
membru
membru
 
Mesaje: 2660
Membru din: Mie Sep 17, 2008 9:50 pm
Localitate: MICUL PARIS plin de caini comunitari
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde regina_chocolate » Lun Feb 02, 2009 10:15 pm

salutare gabita!
Imagine
Avatar utilizator
regina_chocolate
membru
membru
 
Mesaje: 2660
Membru din: Mie Sep 17, 2008 9:50 pm
Localitate: MICUL PARIS plin de caini comunitari
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 10:19 pm

buna seara bucurosii meii ?131! ?131! sa va dau o veste tipa care a venit in locul meu nu a facut multi purici acolo ca ea era obisnuta la smotru mai domestic ?rade! asa ca numai au femeie :)) ce gura aurita am eu :)) dar acolo nu m as intoarce nici moarta ?121! la asemenea oameni cu doua fete ?155!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 10:19 pm

regina_chocolate scrie:salutare gabita!

buna Alina :)
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde regina_chocolate » Lun Feb 02, 2009 10:21 pm

?133! ?133!
Imagine
Avatar utilizator
regina_chocolate
membru
membru
 
Mesaje: 2660
Membru din: Mie Sep 17, 2008 9:50 pm
Localitate: MICUL PARIS plin de caini comunitari
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 10:29 pm

ce ai patit Alina numai vezi? ?151!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 10:45 pm

maine merg in vizita ?135! o sa pup o printesa frumoasa ?113!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde nynna » Lun Feb 02, 2009 10:59 pm

Buna seara BUCURIE!
Va sarut pe totii bucurosii oriunde ati fii!
Imi cer mii de scuze ,am calculatorul stricat,apelez la laptopul lui Lucian,care mi-l da din an in paste si cu ora!
Va imbratisez cu mare drag pe totii ,imi e tare dor de voi!Va port in suflet,sa stiti ca nu v-am uitat!
Tuturor care aveti examene multa Bafta!Celor raciti multa sanatate .si eu am fost racita 3 saptamani!
Tuturor va doresc tot binele din lume sa aveti parte de multe bucurii si realizari alaturi de cei dragi!
Va sarut de mii de ori ,si sa nu ma uitati,ca eu nu v-am uitat!
aveti grija de voi!
TEO TE IUBESC!
BUCUROSILOR va SARUT!
O noapte magica de catifea cu parfum de stele si imbratisari calde de la o bucuroasa! ?8! ?8! ?8!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 11:14 pm

?131! nynna ?131! sper sa ti repari cat mai repede calculatoru ?113! ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Lun Feb 02, 2009 11:39 pm

?131! ?146!
cafeluta ?131! ?131! ?131!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Mar Feb 03, 2009 12:53 am

Buna dragi prieteni ?6! ?131!
sunt asa di sexi,bre:D am un ochi mai mic si unu' mai mare:)) Oameni buni, acum am vazut si eu ce inseamna raceala zdravana. Inca nu mi-a trecut de-a binelea, dar e spre vindecare.
Victor insa tuseste si mai des, a luat de la mine.
O sa fim noi bine, pi picioare si vezi ci dansuri facim prin casa, eheeeeeeee:)
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Mar Feb 03, 2009 1:07 am

am citit ca vizitator peste 20 de pagini, am zis hai sa dau un pic pe club,citesc ultimile 2 pagini si incerc sa adorm,da' m-a apucat curiozitatea triplata de dor ?6! si da-i din urma

Curiozitate pt ''cazul'' Alinei pe care eu o consider Corinutza sau pe Corinutza o cred Alina sau..dupa cum vedeti vreau si eu sa fiu incalcita ?24! oricum, sunt rude,clar.
Draga Alina, nu cred un rand din ce spui si nimeni de-aici nu e asa naiv sa te fi crezut pana acum, doar ca mie-mi place sa spun mai dur lucrurile, mai ales cand se-ngroasa gluma si aberatiile sunt atat de multe.
sunt multe lucruri care se contrazic, stii tu ca mincinosii trebuie sa aiba memoria lunga, iar bolnavii sa se trateze. Imi pare rau ca esti bolnava si poate un control la un medic de specialitate ar fi util.
Iubit nu cred ca ai, ca de cand esti pe forum macar o data ai fi stat si tu in bratele iubitului si intrarile tale in casutza n-ar mai fi fost atat de pesimiste. Sau daca iubitul te intrista, sa inteleg ca el lucreaza noptile?ca mereu tu nptile zici ca bei...
Cu varsta,se pare c-ai dat-o-n bara....
Tu inca ai 28 de ani...sau esti ruda cu Turcan si te vedem in curand in politica:)stii ca si Raluca Turcan si-a incurcat vs
Altceva?
Ziceai ca studiezi comunicare parca, in fine orice ai studia, cine da frate unui student tema de referat ce-ai avut tu acum catve asaptamani..si tu ai ales Cuza
Hai, bre...
nu mai inventa atat si trateaza-te!
Iti doresc sanatate si toate cele bune!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Mar Feb 03, 2009 1:16 am

am aflat si vesti tare bune citindu-va ?6!
te pupic sister si ma bucur mult pt notele lui Andu si,am inteles eu aiurea? nu cred, e bine intre tine si sot, da,alintato? ?6! ?131! ce dor imi e de tine ?131!
dupa ce imi revin, poate ne vedem:)

o pupic si pe draga albastrea ?131! care e si ea fericita pt media lui Adi, desi ''doar''9,66

pe draga Zana Buna de mii de ori o imbratisez si-o pupicesc ?6! ?131! , la fel si pe surioare ei de la mare,pe tushi draga ?6! ?131!

pupicei si pt xen@ ?131! ?6! care sper sa nu mai mute asa des ''bagajutele''catre alte si alte sediuri

un pupic si pt Petrica ?131! la hotel cu tine:)
si pe Alina o imbratisez ?6! si o imbarbatez sa ia o hotarare cu viata ei. Un medic poate face minuni. Ma doare sufletul cand sunt dura, dar ai nevoie de ajutor si noi, de-aici, nu te putem ajuta concret.

pe toti va imbratisez cu mult drag ?6! ?131! cu mare dor si prietenie ?131!
Ultima oară modificat de hana pe Mar Feb 03, 2009 1:22 am, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Mar Feb 03, 2009 1:21 am

v-am spus ca va iubesc?
pe toti va iubesc, dragilor.in felul meu, pe fiecare in felul meu ?131! ?6! somnic dulce linistit ?131!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Mar Feb 03, 2009 5:10 am

Buna dimineata dragutilor Imagine Astazi vom avea o zi perfecta. Gabita s-a gandit bine, luam una bucata 'ce-o fi' Imagine si bombardam, electrocutam sau spalat tot ce nu ne convine din ziua de azi. Atacam mai intai virusii care-si fac de cap prin organismul nostru, folosind botonul ros' cu semnul fulgerului ?129! , apoi ochim (vedeti ochelarii? sunt pentru lunetisti, ochit - tintit - lovit ?24! ) tot ceea ce nu ne convine si ne face rau si la urma spalam cu jet puternic de apa sa se duca toate ghinioanele zilei de marti, necazurile si neimplinirile noastre. Asa. Acum curati si cu sufletul deschis purcedem a ne servi cafeluta, proaspat mulsa Imagine. Ei? Ce parere aveti? Asa tot sa traiesti in armnie cu tine si natura Imagine
Sa aveti o zi de MARTI (pentru cei ce sunt interesati in ce zi suntem si nu stiu engleza ?117! ) perfecta, senina si plina de iubire Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Mar Feb 03, 2009 9:06 am

Buna dimineata, bucurie Imagine v-ati trezit vreodata dimineata cu un anume refren in minte? Imagine daca nu de mult eram cu piticii hi-ho hi-ho ?rade! , in dimineata asta m-am trezit cantand “ce ne-a mai prostit societatea” Imagine si nu-mi iasa nici cum din minte Imagine stati sa va cante si voua [youtube]-pa9-rBpXpk[/youtube] http://www.youtube.com/watch?v=-pa9-rBpXpk poate asa scap de refrenul asta Imagine desi tare mi-e ca toata ziua numai asta o sa cant, “ce ne-a mai prostit societatea” Imagine
Important este ca ma distrez singura Imagine ciudata imagine ?129! , sa stai in fata oglinzii si, in timp ce te ‘cosmetizezi’, sa canti asa cuvinte de duh Imagine trebuie sa adaug insa ca nu-mi trebuie loc de parcare Imagine

O zi cat mai vesela si norocoasa va doresc Imagine
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Mar Feb 03, 2009 9:13 am

carmen scrie:Buna dimineata dragutilor Imagine Astazi vom avea o zi perfecta.

Sa aveti o zi de MARTI (pentru cei ce sunt interesati in ce zi suntem si nu stiu engleza ?117! ) perfecta, senina si plina de iubire Imagine


buna dimineata, surioara ?131!

?159! sa-nteleg ca tuesday ala din poza inseamna "dragutilor"? ?24! ?24! si marti cum se spune in engleza, soro? ?133!

ce conteaza? perfecta sa fie ziua asta, oricum ar chema-o :))
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Mar Feb 03, 2009 9:21 am

carmen scrie:Gabita s-a gandit bine, luam una bucata 'ce-o fi' Imagine si bombardam, electrocutam sau spalat tot ce nu ne convine din ziua de azi. Atacam mai intai virusii care-si fac de cap prin organismul nostru, folosind botonul ros' cu semnul fulgerului ?129! , apoi ochim (vedeti ochelarii? sunt pentru lunetisti, ochit - tintit - lovit ?24! ) tot ceea ce nu ne convine si ne face rau si la urma spalam cu jet puternic de apa sa se duca toate ghinioanele zilei de marti, necazurile si neimplinirile noastre. Asa. Acum curati si cu sufletul deschis purcedem a ne servi cafeluta, proaspat mulsa Imagine. Ei? Ce parere aveti? Asa tot sa traiesti in armnie cu tine si natura


cand am vazut 'ce-o fi' asta, ma gandeam sa-i spun Gabitei ca nu suntem in campanie electorala ?24! ?24!
dar auzi, daca "bombardam si electrocutam" nu inseamna ca recurgem la violenta? ?24! ?24! mai bine sa nu cuget prea mult ?129! , oricum deja am comandat "jetul puternic de apa" Imagine ?24! ce zici, e bun? ?24!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Mar Feb 03, 2009 9:26 am

xen@ scrie:Buna Dimi Bucurie ?129! In primul rand sunt SuPaRaTa ?154! ca nu castigat Blaxy Girls ?153! Cum e posibil ca tara sa le vada pe primul loc iar juriul sa le puncteze cu cate 2-3 puncte? ?155! Stit cum? Eu stiu ?143! Pai de frica sa nu castigam Eurovisionul ca costa o groaza ca sa fii gazda show-ului....au ales sa plece Elena Gheorghe cu o melodie care nu va atrage atentia mai mult deecat a atras sanda Ladosi acum cativa ani ?153! Parerea mea de om de rand asta este ?112! ?112! ?112!


inca te mai miri cum se voteaza si cine iasa? ?24! lasa-i Stefania in voia lor, fiecare a notat asa cum a stiut el mai bine ?129!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Mar Feb 03, 2009 9:28 am

xen@ scrie:
gabrielle scrie: ?24! auzi voi sunteti cum sunt nebuni acum va mutati acum va dezmutati ?rade!

Bine zis! Deocamdata ne mutam ?24! sper sa nu nedezmutam ca fac ca trenu' ?24!


?24! parca te si vad Imagine ?24! ?24!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 67 vizitatori

  • Reclame
cron