• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Vin Mai 29, 2009 12:31 pm

gabrielle scrie:
hana scrie:
gabrielle scrie:da pot iuiuiuiuiuiuiuiuiuiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ?36! e bine ;;)

asa. sister!
zi-leeeeee ?6!

?135! le am zis si azi ma sunat Andu ca ii e rau si m am invoit ?123!


of ?158! ce-a patit Andu? sper c-a fost doar ceva de moment!
muuuuuuulta sanatate ?131!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Vin Mai 29, 2009 2:36 pm

am neeeeeeervi ?154! ?154! ?154! ?154! ?154!
acum m-am intors de la vizionari si nu mai am sandale ?130! ?130! ?130! ?130!
mi s-au rupt ?130! mi-a alunecat piciorul pe scari si ...gat sandaua, ceva durere la glezna, ca doar e obisnuita...of...adidasii s-au rupt, sandale noi rupte, cum sa nu me enervez...o sa cobor sa-l iau pe Victor de la gradi in cizmele de iarna si blugi 3/4 ca blugii lungi sunt in masina, la spalat:(
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Vin Mai 29, 2009 2:37 pm

gabrielle scrie:buna ziua bucurosii meii ?131! ?131! azi am plecat linistita la munca si pe la 10 fara ceva ma suna Andu ca ii e rau si ca a varsat toata noaptea ?123! am intratin panica stiindul singur acasa dar am avut norocul cu colega mea care ia zis D-nului Director si ma invoit acum e mai bine a mancat o banana :) asa ca de aceea sunt acasa ?113!

sanatate lui Andu, draga mea!!!
aveti grija de voi si sane tii la curent cu toate ?131! ?6!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 9:25 pm

Adina scrie:
hana scrie:
Adina scrie:bre, da' pretentioasa mai esti Imagine poftim Imagine si-acum, pofta mare ;;) (ce gust are ecranul? ?24! )

ma, dar sadica mai esti :))
sa vedem ce-ti va face sister...


?24! ea a vrut ?24! acum nu stiu ce-o sa-mi faca, dar nuiaua Imagine nu-i la ea ?24!

?24! tie in loc de cafea o sa ti dau nuiele ?rade!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 9:26 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie:
hana scrie:
gabrielle scrie:da pot iuiuiuiuiuiuiuiuiuiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ?36! e bine ;;)

asa. sister!
zi-leeeeee ?6!

?135! le am zis si azi ma sunat Andu ca ii e rau si m am invoit ?123!


of ?158! ce-a patit Andu? sper c-a fost doar ceva de moment!
muuuuuuulta sanatate ?131!

?131! multumesc
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 9:27 pm

hana scrie:am neeeeeeervi ?154! ?154! ?154! ?154! ?154!
acum m-am intors de la vizionari si nu mai am sandale ?130! ?130! ?130! ?130!
mi s-au rupt ?130! mi-a alunecat piciorul pe scari si ...gat sandaua, ceva durere la glezna, ca doar e obisnuita...of...adidasii s-au rupt, sandale noi rupte, cum sa nu me enervez...o sa cobor sa-l iau pe Victor de la gradi in cizmele de iarna si blugi 3/4 ca blugii lungi sunt in masina, la spalat:(

?6! sury nu fi trista pote le poti repara ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 9:27 pm

hana scrie:
gabrielle scrie:buna ziua bucurosii meii ?131! ?131! azi am plecat linistita la munca si pe la 10 fara ceva ma suna Andu ca ii e rau si ca a varsat toata noaptea ?123! am intratin panica stiindul singur acasa dar am avut norocul cu colega mea care ia zis D-nului Director si ma invoit acum e mai bine a mancat o banana :) asa ca de aceea sunt acasa ?113!

sanatate lui Andu, draga mea!!!
aveti grija de voi si sane tii la curent cu toate ?131! ?6!

?131! multumesc
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 9:31 pm

buna seara bucurosii meii ?131! ?131! nu sunt in apele mele cu copilu ?123! are febra in continuare ?158! numai vomita dar are frisoane ?123! maine daca nu e ok merg cu el la un cabinet pe langa mine ?123! ca la medicu lui de familie trebuie sa fac programare ?159! i am luat de la farmacie niste pliculete sper sa nu imi faca febra peste noapte ?123!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde adrian » Vin Mai 29, 2009 9:43 pm

Buna seara bucurie!

pe fuga va salut cu tot respectul si va spun ca maine plec la Moneasa, o statiune din Arad. A dat ordin diriginta sa mergem in excursie si orice ordin trebuie respectat.


Am vorbit cu Adinuta azi, era foarte fericita si incantata de marele eveniment de la Alba Iulia, am urmarit si eu la tv ce se intampla pe acolo si o cauta in ecran pe albastra, n-am gasit-o dar ma bucur ca m-a sunat!

Sper ca sunteti bine cu totii.
Gabi ai grija cu febra baiatului, nu e bine, fugi neaparat la medic, mai ales cu nebunia gripei porcine! Doamne fereste!


Va pup pe toti
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 9:45 pm

?131! buna fratioare
asa e ?123! o sa merg ?113!
multa distractie in excursie ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Vin Mai 29, 2009 9:46 pm

Buna seara! ?129!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 9:48 pm

?131! buna Stefania
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Vin Mai 29, 2009 9:50 pm

Va prezint o faza tare! ?24! ?129!
" O sa vin sa te vad! Imi doresc sa te ating!Sa-ti simt fiecare vibratie! Vreau sa te am si ai sa fii sclavul meu! O sa arzi in calduri! O sa te tavalesc tot patul si o sa te fac sa transpiri.O sa te am si iti promit ca 10 zile nu mai iesi din casa! O sa ma simti in fiecare particica a trupului tau! Nu te speria! Sunt eu, GRIPA PORCINA! La ce te gandeai? ?24! ?24! ?24! ?24! ?24! ?24! ?24! ?24!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Vin Mai 29, 2009 9:51 pm

Acum plec la nani! ?24! Noapte buna Gabitza! ?6! ?146!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 10:01 pm

xen@ scrie:Va prezint o faza tare! ?24! ?129!
" O sa vin sa te vad! Imi doresc sa te ating!Sa-ti simt fiecare vibratie! Vreau sa te am si ai sa fii sclavul meu! O sa arzi in calduri! O sa te tavalesc tot patul si o sa te fac sa transpiri.O sa te am si iti promit ca 10 zile nu mai iesi din casa! O sa ma simti in fiecare particica a trupului tau! Nu te speria! Sunt eu, GRIPA PORCINA! La ce te gandeai? ?24! ?24! ?24! ?24! ?24! ?24! ?24! ?24!

?24! tare
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 10:03 pm

xen@ scrie:Acum plec la nani! ?24! Noapte buna Gabitza! ?6! ?146!

?131! ?146! noapte buna
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 10:40 pm

?131! ?146!
cafeluta ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! ?131!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Vin Mai 29, 2009 10:45 pm

Adinaaaaaaa uite asta e pentru tine :)) in loc de cafea ?141!
Imagine
nu am uitat ?rade!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Sâm Mai 30, 2009 10:27 am

adrian scrie:Buna seara bucurie!

pe fuga va salut cu tot respectul si va spun ca maine plec la Moneasa, o statiune din Arad. A dat ordin diriginta sa mergem in excursie si orice ordin trebuie respectat.


Am vorbit cu Adinuta azi, era foarte fericita si incantata de marele eveniment de la Alba Iulia, am urmarit si eu la tv ce se intampla pe acolo si o cauta in ecran pe albastra, n-am gasit-o dar ma bucur ca m-a sunat!

Sper ca sunteti bine cu totii.
Gabi ai grija cu febra baiatului, nu e bine, fugi neaparat la medic, mai ales cu nebunia gripei porcine! Doamne fereste!


Va pup pe toti

Distractie placuta in excursie! ;;) ?36!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Sâm Mai 30, 2009 10:30 am

gabrielle scrie:buna seara bucurosii meii ?131! ?131! nu sunt in apele mele cu copilu ?123! are febra in continuare ?158! numai vomita dar are frisoane ?123! maine daca nu e ok merg cu el la un cabinet pe langa mine ?123! ca la medicu lui de familie trebuie sa fac programare ?159! i am luat de la farmacie niste pliculete sper sa nu imi faca febra peste noapte ?123!

Offf.... ?158! .....multa sanatate! Programare la medicul de familie?? E prima oara cand aud! E aberant! omul nu-si programeaza urgentele!! La medicul meu de familie nu-i cu programare ?114! Daca tre sa ma duc , ma duc si gata..stau la coada si intru. ?153!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Sâm Mai 30, 2009 10:35 am

hana scrie:am neeeeeeervi ?154! ?154! ?154! ?154! ?154!
acum m-am intors de la vizionari si nu mai am sandale ?130! ?130! ?130! ?130!
mi s-au rupt ?130! mi-a alunecat piciorul pe scari si ...gat sandaua, ceva durere la glezna, ca doar e obisnuita...of...adidasii s-au rupt, sandale noi rupte, cum sa nu me enervez...o sa cobor sa-l iau pe Victor de la gradi in cizmele de iarna si blugi 3/4 ca blugii lungi sunt in masina, la spalat:(

Eh' ?rade! ...n-ai decat sa-ti iei alte sandale sau sa le repari pe-alea ?rade! ...se mai intampla si de-astea ?rade! asta sa fie paguba si nimic altceva! ?rade!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Sâm Mai 30, 2009 10:42 am

hana scrie:
gabrielle scrie:
hana scrie:azi am luat o conserva cu....cu...,nu, nu cu un cuc ?117!
ci caracatitza afumata
lui iubi i s-a facut scarba, eu am luat o gura si merg sa vad cat ma tine tupeul,ca...mi-a placut acel prim gust ?113!
asa ca ..depinde daca mai revin sau nu ?24!
pana una alta, va imbratisez ?6! cu un pup mare pe obrajori ?131!

?24! sa dai un semn sa stim ca esti ok ?rade!

da, sunt!
mi-a placut foarte mult!
am mancat jumatate de conserva!
etare buna, pacat ca are prea multe e-uri
era cea mai ieftina, asa ca...trebuia sa fie cu multe e-uri :))

sa-ti fie de bine maica! ;;) Numai ca eu atunci cand citesc ma apuca toate cele ?139! ...asta nu inseamna ca nu o fi buna la gust ?rade! Probabil a fost gustoasa de la e-urile alea ?24!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Sâm Mai 30, 2009 10:44 am

Adina scrie:
xen@ scrie:Buna dimi, dupa atata absenta am avut ce citi ?157! dar am reusit ?cafea! ?rade!


Buna dimineata, Stefania ?131!

am observat ca ai fost lipsa la apel de cateva zile ?159! si tare mult mi-ai lipsit ?131!
asa cum imi lipsesc si cei care absenteaza de ceva vreme ?158! nu stiu din ce motive ?159!

Eu am avut calc bolnav cu gripa troiana :)) nu cu cea porcina :))
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Petrica » Sâm Mai 30, 2009 2:09 pm

Buna ziua :) Dupa cum bine stiti si voi, Romania este traversata de niste ploi. Aceste ploi se pare a tranversa si Bistrita.

De dimineata, la ora 6.30 cand mi-a sunat telefonu sa ma trezesc, a ramas asa de peste saptamana, era un soare foarte frumos. M-am pus la somn inapoi si mi-am fixat telefonu sa sune la 11, m-am trezit intr-un final pe la 11.30 si incepuse sa se innoreze. Acum ploua ?135! .(foto)
Imagine
Dimensiune originala

Cine nu stie, nu cunoaste. Ploaia este un mediu foarte placut pentru fotografii(poza de mai sus e cu telefonul) si stiu lucru asta de acum vreun an si azi mi sa amintit citind niste articole privind fotografia.
Pe langa asta, plimbatul prin ploaie iti trezeste anumite sentimente placute, sau nu(dar de cele mai multe ori placute din viziunea mea) , bineinteles din moment ce e plimbare e bine sa fi si insotit de cineva ca doar, nu umbli de nebun prin ploaie si singur.

Intradevar, riscurile sunt multe, de exemplu acum cand sunt la Bistrita 12 grade, risti sa racesti. Cel mai frumos e cand ploile nu sunt asa de ...reci sa zicem.

O sa ziceti, bine, dar mai frumos e cand e soare.
Nu am zis ca nu e, insa ploaie nu ne este oferita toata ziua daca tot e pana acolo. Ploaia vine odata la cateva zile, sau saptamani cum e acum. Soarele il avem cam tot timpul vietii si ne face sa fim optimisti, dar si ploaie te poate face optimist daca sti sa traiesti prin ea.
Soarele iti poate oferi momente frumoase si...uscate. Ploaia iti poate ofei momente frumoase si...ude(revenind la riscuri), dar frumoase.



Bine, e parerea mea si mi-o sustin si mi-am spus-o.
Chiar va indemn sa incercati(probabil va prins ploaie de multe ori, si ati fugit repede repede catre un adapost unde sa nu va ploaie, eh` iesiti cu placere prin ploaie si atunci o sa va placa)
--
Azi am primit niste fisiere in care este explicata arta fotografiei. Foarte fain ii explicat si m-am uitat peste cateva. Is niste lucruri care poate chiar conteaza in realizarea unei fotografii profesioniste. Am sa incep sa le citesc si sa si practic, dupa ce am sa imi repar aparatu cu practicatul.
Apropo, nu stiu daca v-am spus insa nu cred, nu am reusit sa il repar inca, am fost in doua locuri si au zis ca ..nu stiu ce are si implicit nu il pot repara. Ce e drept nu se mai gaseste pe piata modelul asta de aparat, dar cine stie, poate e cineva care stie ce are...
In fine, speranta moare ultima.

---\
Voi ce faceti? ?6!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Sâm Mai 30, 2009 6:20 pm

Buna seara Bucurie! Si-n Bucuresti toarna cu galeata de dimineatza ?135!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 40 vizitatori

  • Reclame
cron