• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde Gabriela Copae » Joi Apr 05, 2007 7:33 pm

Buna seara BUCUROSILOR!!!!!!!
Fratilor ,astazi va salut pentru a doua oara dar,sper ca de data aceasta sa si trimit mesajul nu sa scriu o ora si apoi sa il trimit nu stiu unde ca nu-l gasesc nicaieri.Asa patesc cind scriu fara prof Carmen ca bubui de desteapta in tehnica asta a calculatoarelor... :-20 .
Scumpii mei,>> ca purtator de cuvint>> asa cum scumpul de Adi m-a caracterizat,un baiat extraordinar de bun si inteligent a carui bun simt si cumintenie m-a impresionat in mod deosebit, cred ca v-am lasat destul sa va exprimati sentimentele deosebite pe care le-ati trait in seara de 1 Aprilie 2007 ,data care cred ca va ramine memorabila pentru noi cei care am trait acele clipe >>live>>
Oare s-a dezmeticit cineva dupa acea seara ca eu recunosc ca inca nu pot sa cred ca am fost atit de aproape de TEO, ale carei caldura sufleteasca si buna dispozitie au incarcat si sufletele noastre din primul moment in care a aparut pe scena. Am cautat sa fotografiez cit mai mult si sa imortalizez acel zimbet sincer si frumos, a unui om deosebit care iubeste viata, oamenii, munca sa si tot ce o inconjoara. Nu am crezut vreodata ca voi trai acele clipe si ca voi cunoaste atit de multi oameni minunati.
Sa va spun ca de la intrare am fost intimpinati de o multime de tineri draguti printre care si o fata deosebita pe nume Mihaela care cu zimbetul pe buze spunea fiecarui om cite o vorba buna...
Sa va spun de Tantelu care este o dulce si o scumpa si cu un simt al umorului deosebit...
Sa va spun de Andreea Godeanu care este o bucatica de fata blonda de te minunezi cum poate dupa o zi atit de grea sa rida si sa glumeasca...
Sa va spun de Catalin Crisan care nu conta cine esti a trecut printre oamenii care asteptau afara si ii saluta iar in timpul spectacolului era numai zimbet si buna dispozitie....
Sa va spun de ceilalti moderatori care vorbeau din suflet si cu atita modestie despre ei si emisiunile lor incit nu puteai sa nu-i indragesti...
Sa va spun de acei tineri si frumosi balerini care parca pluteau pe scena...
Sa va spun despre cameramanii care tot timpul zimbeau si chiar dansau odata cu publicul efectul de bune dispozitie fiind si mai mare....
Sa va spun de RADU cel a carui voce sugubeata si sonora completa pe TEO in prezentarea invitatilor...
Sa va spun de baietii care aranjau scena sau ii ajutau pe cei care stateau in fata pupitrelor. tot timpul binedispusi ...
Acestia sunt oamenii care o inconjoara pe TEO - la om bun oameni buni...
Nu am vazut in aceea seara nici o persoana care sa nu aiba zimbetul pe buze si sa nu fie binedispus.
Deliciul serii insa a fost un inger minunat, MAIA,care mi-a topit inima atunci cind si-a luat mamica de git si i-a spus ca este <draguta > si <frumoasa si desteapta>
Cum sa nu crezi ca Dumnezeu este cu tine si ca nimic nu este mai frumos si mai scump in viata decit ce traieste TEO iar fiecare zi sa ti se para sarbatoare .
Aceasta este dupa parerea mea TEO un idol pentru noi care a facut sa uneasca atitia oameni pe care nu i-a cunoscut pina acum dar care o vor urma deoarece nimic nu se compara cu prietenia.
Voi cei de pe FORUM sa nu uitati ca eu ma voi tine ca <riia> de voi chiar daca va trebui, ca si astazi sa scriu de doua ori, si sper ca daca voi mai ajunge in preajma lui TEO sa va transmit tot ce simt si gindesc in acel moment.
Sunt putin trista ca luni dupa-amiaza plec la Bucuresti pentru o saptamina la un curs si nu voi putea sa va citesc cum ati sarbatorit Sfintele Pasti si ma gindesc daca nu merge TV in camera la hotel ce ma fac ca nu pot sa vad emisiunea lui TEO....
Dragii mei eu va doresc o seara minunata si va sarut cu drag pe toti,Gabi :-5
Ultima oară modificat de Gabriela Copae pe Joi Apr 05, 2007 9:26 pm, modificat 1 dată în total.
gabi
Gabriela Copae
membru
membru
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Dec 21, 2006 8:07 pm
Localitate: Tg. Mures
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 7:44 pm

DOAMNE AJUTA ,GABI.
De cand vreau sa te cunosc!
Daca esti sora lui Carmen inseamna ca esti un om minunat ,cald si cu prieteni multi.Ne bucuram sa te avem printre noi si sper ca de data asta vei ramane.Nu de alta...dar ai mai avut o tentativa. :-35
Cat despre mesajul de mai sus vreau sa0ti spun ca din nou m-ai facut sa lacrimez.O descriere minunata.

Pentru ca se apropie sfintele sarbatori de Paste ,dupa cum se vede incerc sa ofer tuturor ceva simbolic.
pt tine Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Apr 05, 2007 7:46 pm

Gabriela Copae scrie:Buna seara BUCUROSILOR!!!!!!!
Fratilor ,astazi va salut pentru a doua oara dar,sper ca de data aceasta sa si trimit mesajul nu sa scriu o ora si apoi sa il trimit nu stiu unde ca nu-l gasesc nicaieri.Asa patesc cind scriu fara prof Carmen ca bubui de desteapta in tehnica asta a calculatoarelor... :-20 .
Scumpii mei,>> ca purtator de cuvint>> asa cum scumpul de Adi m-a caracterizat,un baiat extraordinar de bun si inteligent a carui bun simt si cumintenie m-a impresionat in mod deosebit, cred ca v-am lasat destul sa va exprimati sentimentele deosebite pe care le-ati trait in seara de 1 Aprilie 2007 ,data care cred ca v-a ramine memorabila pentru noi cei care am trait acele clipe >>live>>
Oare s-a dezmeticit cineva dupa aceea seara ca eu recunosc ca inca nu pot sa cred ca am fost atit de aproape de TEO, a carei caldura sufleteasca si buna dispozitie a incarcat si sufletele noastre din primul moment in care a aparut pe scena.Am cautat sa fotografiez cit mai mult si sa imortalizez acel zimbet sincer si frumos , a unui om deosebit care iubeste viata,oamenii ,munca sa si tot ce o inconjoara.Nu am crezut vreodata ca voi trai acele clipe si ca voi cunoaste atit de multi oameni minunati.
Sa va spun ca de la intrare am fost intimpinati de o multime de tineri draguti printre care si o fata deosebita pe nume Mihaela care cu zimbetul pe buze spunea fiecarui om cite o vorba buna...
Sa va spun de Tantelu care este o dulce si o scumpa si cu un simt al umorului deosebit...
Sa va spun de Andreea Godeanu care este o bucatica de fata blonda de te minunezi cum poate dupa o zi atit de grea sa rida si sa glumeasca...
Sa va spun de Catalin Crisan care nu conta cine esti a trecut printre oamenii care asteptau afara si ii saluta iar in timpul spectacolului era numai yimbet si buna dispozitie....
Sa va spun de ceilalti moderatori care vorbeau din suflet si cu atita modestie despre ei si emisiunile lor incit nu puteai sa nu-i indragesti...
Sa va spun de acei tineri si frumosi balerini care parca pluteau pe scena...
Sa va spun despre cameramanii care tot timpul zimbeau si chiar dansau odata cu publicul efectul de bune dispozitie fiind si mai mare....
Sa va spun de RADU cel a carui voce sugubeata si sonora completa pe TEO in prezentarea invitatilor...
Sa va spun de baietii care aranjau scena sau ii ajutau pe cei care stateau in fata pupitrelor. tot timpul binedispusi ...
Acestia sunt oamenii care o inconjoara pe TEO - la om bun oameni buni...
Nu am vazut in aceea seara nici o persoana care sa nu aiba zimbetul pe buze si sa nu fie binedispus.
Deliciul serii insa a fost un inger minunat ,MAIA,care mi-a topit inima atunci cind si-a luat mamica de git si i-a spus ca este <draguta > si <frumoasa si desteapta>
Cum sa nu crezi ca Dumnezeu este cu tine si ca nimic nu este mai frumos si mai scump in viata decit ce traieste TEO iar fiecare zi sa ti se para sarbatoare .
Aceasta este dupa parerea mea TEO un idol pentru noi care a facut sa uneasca atitia oameni pe care nu i-a cunoscut pina acum dar care o vor urma deoarece nimic nu se compara cu prietenia.
Voi cei de pe FORUM sa nu uitati ca eu ma voi tine ca <riia> de voi chiar daca va trebui,ca si astazi sa scriu de doua ori, si sper ca daca voi mai ajunge in preajma lui TEO sa va transmit tot ce simt si gindesc in acel moment.
Sunt putin trista ca luni dupa amiaza plec la Bucuresti pentru o saptamina la un curs si nu voi putea sa va citesc cum ati sarbatorit Sfintele Pasti si ma gindesc daca nu merge TV in camera la hotel ce ma fac ca nu pot sa vad emisiunea lui TEO....
Dragii mei eu va doresc o seara minunata si va sarut cu drag pe toti,Gabi :-5


Ce mult m-a emotionat aceste rinduri!am simtit cu adevarat tot ce ati simtit si voi acolo ..parca am fost si eu acolo.... :-10 :-10 :-10 :-10 :-5 :-5 :-5 :-6 :-6 :-6 :-6
Va multumim ca ne-ati imparatasit toate trairiile ,impresile si emotile voastre !
Va sarut cu mare drag , ma bucur si .ma simt onorata ca fac parte din acest minunat FORUM unde sunt atitia oamneni minunati ,prietenosi si plini de bucurie ! :-22 :-22 :-5 :-5 :-5 :-6 :-6 :-6
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde amika » Joi Apr 05, 2007 7:49 pm

[img]

Pentru toţi prietenii din Clubul bucuriei

Imagine

Imagine

Imagine

Un PAŞTE FERICIT !

Fie ca lumina să vă încălzească inimile !

Cu toată dragostea
Imagine

Amelia-amika[/img]
Dragostea constă în dorinta de a da ce este al tău altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.

Emanuel Swdernborg
amika
membru
membru
 
Mesaje: 502
Membru din: Vin Oct 06, 2006 8:20 pm
Localitate: Constanţa
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Gabriela Copae » Joi Apr 05, 2007 7:55 pm

Multumesc scumpelor si sper ca ma voi descurca cu transmisul mesajelor si alta data,Va spun un secret sa nu-l spuneti nimanui - cu un ochi sunt la TEO,ati vazut ce cuvinte a avut si acel calugar pentru TEO?- pentru transmiterea mesajelor sunt asistata de una din fiicele mele pe care o imbolnavesc ca uit manevrele.....
Va pup dragilor si sper sa ma apuc serios de corespondenta.De scris scriu la doua miini dar de transmis imi este mai greu...Noapte buna dragilor si pe foarte curind.Gabi
gabi
Gabriela Copae
membru
membru
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Dec 21, 2006 8:07 pm
Localitate: Tg. Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde amika » Joi Apr 05, 2007 7:58 pm

[img][img]http://img163.imageshack.us/img163/9075/938xt4.gif[/img]
Să ai somnul liniştit dragă Gabriela !
Cu drag
amika[/img]
Dragostea constă în dorinta de a da ce este al tău altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.

Emanuel Swdernborg
amika
membru
membru
 
Mesaje: 502
Membru din: Vin Oct 06, 2006 8:20 pm
Localitate: Constanţa
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Apr 05, 2007 8:06 pm

Gabriela Copae scrie:pentru transmiterea mesajelor sunt asistata de una din fiicele mele pe care o imbolnavesc ca uit manevrele.....

Buna seara prieteni. Sa va traduc ce a spus surioara mea ceva mai sus. Saraca georgiana cred ca-si va aduce aminte ca trebuie sa mearga in vizita, nu conteaza unde. Mama ce cicalitoare poate fi gabita noastra. Oricum ar fi este sora mea si o iubesc iar ceea ce a postat in seara asta m-a emotionat si m-a intors in timp, la seara in care cuvantul de ordine a fost 'fara lacrimi'. Astazi se poate.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 8:12 pm

Draga Carmen,chiar ati putut sa va abtineti de la plans?Nu pot sa cred

Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Apr 05, 2007 8:14 pm

malimai scrie:Draga Carmen,chiar ati putut sa va abtineti de la plans?Nu pot sa cred

Imagine

Da, am reusit dar, eu cel putin, nu am fost chiar eu. Efortul a fost imens dar asa s-a decretat si nne-am conformat
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 8:15 pm

Ma uit la portita si vad ca suntem 8 forumisti si ...stiti ceva?mi-e dor de Romy!Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Apr 05, 2007 8:16 pm

si mie mi-e dor, poate ne face o surpriza si intra si el
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Apr 05, 2007 8:17 pm

Chiar asa Romy nu prea ne-a mai vizitat.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Apr 05, 2007 8:17 pm

Este in plina sarbatoare
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde amika » Joi Apr 05, 2007 8:26 pm

Mii de pupici din partea mea şi un somnik liniştit!
Îmi pare rău că mă retrag dar mâine sunt de servici şi mă trezesc dimineaţă.

Lumină în sufletele voastre!
Imagine



Noapte bună !

[img][URL=http://imageshack.us][img]http://img114.imageshack.us/img114/4885/1572gh6.gif[/img][/URL

amika
Dragostea constă în dorinta de a da ce este al tău altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.

Emanuel Swdernborg
amika
membru
membru
 
Mesaje: 502
Membru din: Vin Oct 06, 2006 8:20 pm
Localitate: Constanţa
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Apr 05, 2007 8:26 pm

Gabriela Copae scrie:Buna seara BUCUROSILOR!!!!!!!
Fratilor ,astazi va salut pentru a doua oara dar,sper ca de data aceasta sa si trimit mesajul nu (..............):-5


Foarte frumos, emotionant.
Draga mea in calitate de purtator de cuvant al site-ului nostru, te rugam sa fi mai prezenta printre noi, mai te ajutam noi, mai te ajuta Zana, mai fiica si uite asa te inveti cu noi.
De cand te-am vazut de ador, esti o scumpa :-5 !
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Gabriela Copae » Joi Apr 05, 2007 8:28 pm

Ce va scriu acum am scris de trei ori :-30 De trei ori am iesit! Nu va minunati :-9 fetisoarele nu sunt puse de mine :-17
Am uitat sa va spun ca merg la Bucuresti - culmea - la un nou curs pe calculatoare sa invat un nou program pe care va lucra firma. Ce ziceti de asa expert? :-15
Va pup :-5 ca s-a terminat pauza la TEO!
gabi
Gabriela Copae
membru
membru
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Dec 21, 2006 8:07 pm
Localitate: Tg. Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Apr 05, 2007 8:31 pm

amika scrie:Mii de pupici din partea mea şi un somnik liniştit!
Îmi pare rău că mă retrag dar mâine sunt de servici şi mă trezesc dimineaţă.Noapte bună !

Noapte buna amelia Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 8:35 pm

NOAPTE BUNA AMELIA!ImagineImagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 8:36 pm

adi scrie:Chiar asa Romy nu prea ne-a mai vizitat.


Sper sa nu aibe vreun motiv ascuns.Ca atunci chiar luam avionul spre el
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Joi Apr 05, 2007 8:37 pm

Gabriela Copae scrie:Ce va scriu acum am scris de trei ori :-30 De trei ori am iesit! Nu va minunati :-9 fetisoarele nu sunt puse de mine :-17
Am uitat sa va spun ca merg la Bucuresti - culmea - la un nou curs pe calculatoare sa invat un nou program pe care va lucra firma. Ce ziceti de asa expert? :-15
Va pup :-5 ca s-a terminat pauza la TEO!


sa vezi ce lectii ne vei da dupa...!
Succes!
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Gabriela Copae » Joi Apr 05, 2007 8:57 pm

Iti multumesc draga Adi! :-6
Sa stii ca sunt un purtator de cuvand :-24 care se respecta - eu dictez si altul scrie :-15

Ma simt onorata sa fiu purtatorul de cuvant al unor oameni atat de mninunati :16

Noapte buna dragutilor!

P.S. Mai vorbim maine cand va fi odihnita secretara! :-18
gabi
Gabriela Copae
membru
membru
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Dec 21, 2006 8:07 pm
Localitate: Tg. Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Apr 05, 2007 9:01 pm

Noapte buna gabita mea studioasa Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Apr 05, 2007 9:43 pm

Bucurosilor si harnicutilor, sper ca ati terminat de inrosit ouale. Eu am doar ce am terminat de recuperat oua vopsite Imagine de la mami. Cum sunt franta de atata treaba, ca nu-i usor sa cari oua gata vopsite, plec la culcare.
Va doresc o noapte linistita Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Apr 06, 2007 4:47 am

Imagine Buna dimineata. Cum stati cu pregatirile? Oare pasca lui amalia cum a iesit? Dar cozonacul? Cele mai dulci amintiri sunt cele in care mami facea cozonacul de Paste iar noi dadeam tarcoale cuptorului. Binenteles ca nu ne capatam cu nimic dar mirosul de cozonac umplea casa si ne facea sa simtim ca este sarbatoare. Dulci si calde amintiri. Dar mai bine sa fac cafeluta. Imagine asteapta nerabdator sa vada ce ii ofer. Normal ca am sa incep, asa cum constructorul incepe cu fundatia, cu credinta. Apoi adaug amintiri, aromele copilariei si caldura ei, vraja, minune, bunatate, dragoste, cat mai multa liniste si impacare sufleteasca, pace, liniste, speranta, ingaduinta, devotament. Este musai sa mai pun cativa stropi de rabdare, tarie si forta, cumpatare, fericire, puteri reinnoite, curaj. Iar pentru mai multa aroma si dulceata am sa pun IERTARE

Va doresc o zi in care sa aveti puterea si curajul sa iertati si sa cereti iertare
Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Apr 06, 2007 5:00 am

Ouale sunt gata Imagine, pasca Imagine a iesit grozav, cozonacul Imagine ne asteapta sa-l gustam, oare ce mai trebuie? Mai trebuie sa incercam, macar astazi sa tinem post. Asa ca v-am pregatit Imagine cu salata de Imagine si Imagine. Desertul este si pentru semafor Imagine. Pentru pachet Imagine
Gata.
Nu uitati sa iubiti si sa fiti mai buni Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 53 vizitatori

  • Reclame
cron