• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde hana » Mie Apr 25, 2007 9:31 am

dragelor, sunt nevoita s ava las:( desi as cam avea chef de vorba..insa VICTOR s-a trezit
va las
paaaaaaa
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 9:33 am

HANA79 scrie:dragelor, sunt nevoita s ava las:( desi as cam avea chef de vorba..insa VICTOR s-a trezit
va las
paaaaaaa


Imagine Paaaa! Poate revii mai tarziu !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 9:33 am

HANA79 scrie:Buna, Nynna! Hai sa sorbim impreuna cafeluta!


cu mare placere draga mea..!Am vrut sa ma laud si eu un pik dar nimeni pe aici nu ma baga- seama :-20 :-20

Mi-a aparut un desen intr-un articol al unu cenaclu din Vaslui!
m-am simtit onorata..!Si am simtit dointa sa-mi impartasesc mica mea realizare , marea mea bucurie si sadisfactie!


Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 9:35 am

Adina scrie:
HANA79 scrie:dragelor, sunt nevoita s ava las:( desi as cam avea chef de vorba..insa VICTOR s-a trezit
va las
paaaaaaa


Imagine Paaaa! Poate revii mai tarziu !

Te sarut si pupici ingerasului si te asteptam cu are drag! :-5 :-5 :-5
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 9:38 am

ofelia scrie:.... :18 .....BUNA DIMINEATA , BUCUROSILOR................ :3 .......AM UN ANUNT IMPORTANT PT VOI..........ASTAZI .....25 APRILIE ........2007 .........ADRIAN LEPADATU ....IMPLINESTE O FRUMOASA VARSTA ............... :7 ......SA-I URAM DE SANATATE , CA-I MAI BUNA DECAT TOATE ............SA AIBE NUMAI IMPLINIRI IN TOT CEEA CE SI-A PROPUS ......SA FIE INCONJURAT NUMAI DE PRIETENI ADEVARATI .............. :12......... :4 .......... :5 ..............SI BUCUROSI .......... :7.... :7.... :7 .... LA MULTI ANI ! .... :4 :15 ....


Un sincer La multi ani si din partea mea..realizarea dorintelor si mult succes in ce a ce isi propune!Sa fii iubit!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 9:46 am

Felicitari , draga Nynna ! Imagine Ai si de ce sa te mandresti si noi pe langa tine ! :-6 :-6
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 9:47 am

HANA79 scrie:
carmen scrie:Bucurosilor, asta este al 11.003 mesaj. Ei! ce ziceti? 11 mii de mesaje de bucurie si prietenie. Cum sa nu te simti important cand faci parte din acest club. Imagine



Multumim mult Adi, Carmen si ma bucur enorm ca am ajuns sa fac parte activa din aceasa mare familie.


Felicitarii tuturor si mai les la mai mult postari cu bucuriii! :-5 :-5 :-5 :-6 :-6 :-6 :-6 :-6 :-6 :-6 :-21 :-21 :-21 :-21
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 9:51 am

Adina scrie:Felicitari , draga Nynna ! Imagine Ai si de ce sa te mandresti si noi pe langa tine ! :-6 :-6


In acel articol mi s-a pus doar desenul si s-a scrie citeva rinduri cine-i autorul portretului dar ,poeziile sunt scrise de Luminita!
Sper ca v-au placut si poeziile !
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 9:55 am

nynna scrie:In acel articol mi s-a pus doar desenul si s-a scrie citeva rinduri cine-i autorul portretului dar ,poeziile sunt scrise de Luminita!
Sper ca v-au placut si poeziile !


Da, foarte frumoase poeziile si am citit si unde scrie " Portretul Luminitei Scotnotis este semnat de Niculina Vizireanu din Constanta "! Imagine Felicitari inca o data , draga Nynna !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 9:57 am

Multumesc mult...! :-5 :-5 :-5 :-5 :-5
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 10:19 am

carmen scrie:Imagine am prins pagina 400


Felicitari , BUCUROSILOR Imagine! Am stiut eu ieri cand am plecat ca o sa treceti si de pagina asta ! La cat mai muuuuuuuuuuuulte pagini ! "Fara numar, fara numar..." - citat "celebru" ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 10:23 am

adi scrie:400 de pagini frumos si multumesc ca sunteti atat vorbareti!
suntem unici!
cand om avea 1000 va dati seama ce chef om trage ?
eu ma intreb cand o sa am eu copil adevarat care sa zbiere taaaaaaaaaatiii vreau pe club!!!!
oare cate pagini om numara?


Intr-adevar suntem unici ! Pai unde mai gasim noi BUCURINOL ? Numai aici ! Abia astept cheful de la pagina 1000 ! ImagineImagineImagineImagineImagineImagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 10:33 am

Adina scrie:
adi scrie:400 de pagini frumos si multumesc ca sunteti atat vorbareti!
suntem unici!
cand om avea 1000 va dati seama ce chef om trage ?
eu ma intreb cand o sa am eu copil adevarat care sa zbiere taaaaaaaaaatiii vreau pe club!!!!
oare cate pagini om numara?


Intr-adevar suntem unici ! Pai unde mai gasim noi BUCURINOL ? Numai aici ! Abia astept cheful de la pagina 1000 ! ImagineImagineImagineImagineImagineImagine



Cred ca vom depasii foarte repede pagina 1000 ca de suntem VORBITORI BUCUROSI! :-20 :-21 :-21 :-21 :-21
Va doresc o zi minunata spor la postari si tot binele din lume alaturi de cei dragi si de BUCUROSI! :-5 :-5 :-5 :-5 :-5 :4 :15
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Teofan » Mie Apr 25, 2007 10:46 am

nynna scrie:
HANA79 scrie:Buna, Nynna! Hai sa sorbim impreuna cafeluta!


cu mare placere draga mea..!Am vrut sa ma laud si eu un pik dar nimeni pe aici nu ma baga- seama :-20 :-20
NYNNA SCRIA :
Mi-a aparut un desen intr-un articol al unu cenaclu din Vaslui!
m-am simtit onorata..!Si am simtit dointa sa-mi impartasesc mica mea realizare , marea mea bucurie si sadisfactie!

ba da draga mea Nynna , am vazut, felicitari si tot mai multe ocazii de acest fel ...stiu ce simti, ti-am spus oare cat de multa sensibilitate au desenele tale ?
Ma bucur mult pentru tine...asa pot spune ca am patit si eu cand mi s-a luat in seama un articolas si mi l-au publicat...eu nefiind de meserie...am simtit ca zbor, inseamna ca a placut acelui domn care mi l-a publicat si restul nu mai conta, nu stiu cati au citit, cati au apreciat...inca o data ma bucur mult pentru tine, te inteleg si sunt aici sa asist si la alte succese !
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Teofan » Mie Apr 25, 2007 10:55 am

Adina scrie:
adi scrie:400 de pagini frumos si multumesc ca sunteti atat vorbareti!
suntem unici!
cand om avea 1000 va dati seama ce chef om trage ?
eu ma intreb cand o sa am eu copil adevarat care sa zbiere taaaaaaaaaatiii vreau pe club!!!!
oare cate pagini om numara?


Intr-adevar suntem unici ! Pai unde mai gasim noi BUCURINOL ? Numai aici ! Abia astept cheful de la pagina 1000 ! ImagineImagineImagineImagineImagineImagine

CREZI CA MAI E MULT ? ACUSI ACUSI ....
VINEEEEEEEEEEEEE!
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 10:56 am

adiem scrie:
nynna scrie:
HANA79 scrie:Buna, Nynna! Hai sa sorbim impreuna cafeluta!


cu mare placere draga mea..!Am vrut sa ma laud si eu un pik dar nimeni pe aici nu ma baga- seama :-20 :-20
NYNNA SCRIA :
Mi-a aparut un desen intr-un articol al unu cenaclu din Vaslui!
m-am simtit onorata..!Si am simtit dointa sa-mi impartasesc mica mea realizare , marea mea bucurie si sadisfactie!

ba da draga mea Nynna , am vazut, felicitari si tot mai multe ocazii de acest fel ...stiu ce simti, ti-am spus oare cat de multa sensibilitate au desenele tale ?
Ma bucur mult pentru tine...asa pot spune ca am patit si eu cand mi s-a luat in seama un articolas si mi l-au publicat...eu nefiind de meserie...am simtit ca zbor, inseamna ca a placut acelui domn care mi l-a publicat si restul nu mai conta, nu stiu cati au citit, cati au apreciat...inca o data ma bucur mult pentru tine, te inteleg si sunt aici sa asist si la alte succese !


Multumesc AIDEM ..ca imi impartasesti bucuria ,,,si stii ce simt... :-5 :-5
mi-as dorii sa excelez in desen ..sa reusesc ca desenele mele sa fie mult mai bine realizate si ..sa exprime ce a ce simt! :-5 :-1
Le doresc tuturora mult succes in tot ce a ce fac! :-5 :-5 :-5
si fiecare bucurie a voastra e si a mea! :-5 :-5 :-5
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 11:01 am

adiem scrie:
takata scrie:Doamne ,a fost minunat spectacolul de aseara .foarte multa lume ,ce sa va spun,intr-o sala cu capacitatea de aproximativ 5oo de locuri, pe marginea sali sau adus banci pentru cei care nu au mai prins bilet cu loc....minunat nu am cuvinte sa va spun ce frumos a fost .Marele TUDOR GHEORGHE e neschimbat dragi mei,arata exact asa cum il stiam eu in copilaria mea.Si cand a intrat pe scena ,avea emoti mai ceva ca mine care imi jucau ochii in lacrimi de fericire,si cand spun ca avea emotii ma refer la faptul ca intradevar se vedea cu ochiul liber cum ii tremura barba.In rest ne-a delectat nu doar cu cantecele sale ci si cu frumoase glume si mici povestioare de viata.Pana si Valentin a spus ca i-a placut desi mare parte nu a inteles din cauza regionalismelor folosite de Maestru.....A fost intradevar o seara magica pentru noi ploiestenii......


ma bucur ca te-ai simtit bine aseara...o sa ma simt si eu , tot la voi la Ploiesti cand va veni Phoenix.Am auzit eu un zvon ...si cum ei sunt tot mai batrani nu-mi permit sa scap un concert deocamdata nu stiu nimic sigur ,poate stii tu . Poate nu-ti place Phoenix dar pe mine una muzica lor ma ridica la cer ...nici versurile cantecelor nu sunt ma prejos ...


Foarte frumos ! Ai reusit sa ma duci si pe mine , chiar daca numai cu gandul, in sala de spectacol ! Tudor Gheorghe este un artist desavarsit ! :-6 :-6 :-6 De asemenea si formatia Phoenix ! :-6 :-6 :-6 Adevarate talente !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Apr 25, 2007 11:10 am

Adina scrie:
adiem scrie:
takata scrie:Doamne ,a fost minunat spectacolul de aseara .foarte multa lume ,ce sa va spun,intr-o sala cu capacitatea de aproximativ 5oo de locuri, pe marginea sali sau adus banci pentru cei care nu au mai prins bilet cu loc....minunat nu am cuvinte sa va spun ce frumos a fost .Marele TUDOR GHEORGHE e neschimbat dragi mei,arata exact asa cum il stiam eu in copilaria mea.Si cand a intrat pe scena ,avea emoti mai ceva ca mine care imi jucau ochii in lacrimi de fericire,si cand spun ca avea emotii ma refer la faptul ca intradevar se vedea cu ochiul liber cum ii tremura barba.In rest ne-a delectat nu doar cu cantecele sale ci si cu frumoase glume si mici povestioare de viata.Pana si Valentin a spus ca i-a placut desi mare parte nu a inteles din cauza regionalismelor folosite de Maestru.....A fost intradevar o seara magica pentru noi ploiestenii......


ma bucur ca te-ai simtit bine aseara...o sa ma simt si eu , tot la voi la Ploiesti cand va veni Phoenix.Am auzit eu un zvon ...si cum ei sunt tot mai batrani nu-mi permit sa scap un concert deocamdata nu stiu nimic sigur ,poate stii tu . Poate nu-ti place Phoenix dar pe mine una muzica lor ma ridica la cer ...nici versurile cantecelor nu sunt ma prejos ...


Foarte frumos ! Ai reusit sa ma duci si pe mine , chiar daca numai cu gandul, in sala de spectacol ! Tudor Gheorghe este un artist desavarsit ! :-6 :-6 :-6 De asemenea si formatia Phoenix ! :-6 :-6 :-6 Adevarate talente !


Phoenix......a fost si e formatia mea de suflet.

ma bucur ptr tine :-5 :-5 :-5 :-5
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 11:15 am

nynna scrie:
Multumesc AIDEM ..ca imi impartasesti bucuria ,,,si stii ce simt... :-5 :-5
mi-as dorii sa excelez in desen ..sa reusesc ca desenele mele sa fie mult mai bine realizate si ..sa exprime ce a ce simt! :-5 :-1
Le doresc tuturora mult succes in tot ce a ce fac! :-5 :-5 :-5
si fiecare bucurie a voastra e si a mea! :-5 :-5 :-5


Imagine

MULT NOROC SI BAFTA , DRAGA NYNNA ! La fel este si pentru noi , bucuria ta ne aduce si noua bucurie ! :-6 :-5
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Apr 25, 2007 11:24 am

FELICITARI DIN SUFLET, DRAGA NINA!!!

Si eu stiu ce simti ca mi-au aparut si mie cate ceva (articole, stiri, poezii, traduceri) prin ziare si reviste de la noi sau Franta. E intr-adevar un sentiment unic.
La cat mai multe aparitii!!!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Apr 25, 2007 11:26 am

Buna, Adina1 Iata ca iar suntem gand in gand,dar ...iar nu stau mai mult de 10 minute. Azi sunt pe fuga!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 11:36 am

HANA79 scrie:FELICITARI DIN SUFLET, DRAGA NINA!!!

Si eu stiu ce simti ca mi-au aparut si mie cate ceva (articole, stiri, poezii, traduceri) prin ziare si reviste de la noi sau Franta. E intr-adevar un sentiment unic.
La cat mai multe aparitii!!!




ImagineImagine FELICITARI si tie , draga Costina ! Uite asa descoperim ce oameni deosebiti avem in jurul nostru !
Imagine
La cat mai multe realizari !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Apr 25, 2007 11:40 am

HANA79 scrie:Buna, Adina1 Iata ca iar suntem gand in gand,dar ...iar nu stau mai mult de 10 minute. Azi sunt pe fuga!


Buna, Costina si Pa ! Spui ce esti pe fuga ? Imagine Inseamna ca te tii serios de sport ! Imagine Imagine Fuga usoara ! Poate in pauze mai poposesti si pe aici !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Apr 25, 2007 11:41 am

Multumesc mult.
Ma mai laud un pic: in studentie an fost invitata si la cateva emisiuni radio.
Ssssst.
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Apr 25, 2007 11:42 am

merci, Adina
da..Victor ma face sa fac sport:)
e bineeeeeeeee
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Kyliekaf şi 44 vizitatori

  • Reclame
cron