• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde malimai » Lun Mar 05, 2007 10:47 pm

Eiiii,mi-am adus aminte!Nu ati zis nimic de avatarul meu.Vedeti ce diferenta este intre fetele mele?Parca cea mare ar avea o papusa langa ea.
malimai
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Mar 05, 2007 10:47 pm

Mai bun ar fi Imagine. Pt cafea este cam tarziu
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde carmen » Lun Mar 05, 2007 10:51 pm

malimai scrie:Eiiii,mi-am adus aminte!Nu ati zis nimic de avatarul meu.Vedeti ce diferenta este intre fetele mele?Parca cea mare ar avea o papusa langa ea.

Amandoua sunt 2 papusele. Nu prea vad care este mai papusica decat alta. Sa-ti creasca frumos si sa aiba noroc
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde fly » Lun Mar 05, 2007 10:52 pm

Mai zana la "lilieci " nu te gandesti???? multumim Amalia pentru cafea... buna , buna merge la fix :-40 .
Imagine La multi ani pisicuta!!!
fly
membru
membru

Mesajde malimai » Lun Mar 05, 2007 10:52 pm

Multumesc.
Acum chiar ma duc la culcare.Am obosit.
Va pup si va urez NOAPTE BUNA!
malimai
membru
membru

Mesajde carmen » Lun Mar 05, 2007 10:52 pm

Iarta-ma amalia, dar atat sunt de bucuroasa ca suntem iar impreuna incat n-am reusit sa va citesc cum trebuie si sa va raspund pe masura. Oricum, atata dragoste este pe acest forum incat mi-e greu sa nu ma emotionez si sa nu fiu incurcarcata cand e vorba sa va raspund.
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde malimai » Lun Mar 05, 2007 10:53 pm

Ma bucur,Fly.Dar tu ce mai faci noaptea,in afara de faptul ca nu dormi.Doar examenele le-ai terminat.
malimai
membru
membru

Mesajde carmen » Lun Mar 05, 2007 10:56 pm

fly scrie:Mai zana la "lilieci " nu te gandesti???? multumim Amalia pentru cafea... buna , buna merge la fix :-40 .

Iar esti liliac? pai n-ai terminat sesiunea? :-22 . Buna si cafeaua pentru lilieci. E bine? Imagine
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde fly » Lun Mar 05, 2007 10:59 pm

Pai acum stau de drag :-5 ....atunci de obligatie :-20
Imagine La multi ani pisicuta!!!
fly
membru
membru

Mesajde nynna » Lun Mar 05, 2007 10:59 pm

Imagine
Somnik pufos!Si miine la o cafeluta si micul dejun !Si ..
Imagine
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."

Mesajde nynna » Lun Mar 05, 2007 11:12 pm

carmen scrie:Iarta-ma amalia, dar atat sunt de bucuroasa ca suntem iar impreuna incat n-am reusit sa va citesc cum trebuie si sa va raspund pe masura. Oricum, atata dragoste este pe acest forum incat mi-e greu sa nu ma emotionez si sa nu fiu incurcarcata cand e vorba sa va raspund.

Imagine
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Mesajde nynna » Lun Mar 05, 2007 11:14 pm

Imagine
Imagine

Imagine
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Mesajde carmen » Mar Mar 06, 2007 12:51 am

Imagine
V-ati ales baba? Se spune ca in perioada 1-9 martie, perioada cand se poarta si martisorul ca pe un talisman magic, exista obiceiul de a-ti alege o zi ca simbol al calitatii vietii din an. Daca ziua aleasa este insorita vei avea un an bun, daca este mai tristuta vei avea un an mai putin bun. Totul depinde de capriciile Babei Dochia. Dar pana se hotaraste ea ce cojoc isi scutura astazi, eu fac cafeluta. Dar ce vad? Imagine Dragul de el ce frumos este. Chiar si borcanasele au martisoare. Deja este frumusete si parfum de primavara in ibricel. Am sa rastorn innoire, incantare, emotii, daruire, dorinta, blandete si farmec, tinerete cu toate amintirile ei, minune, vise, magie, iubire, sinceritate, adevar, acea lumina launtrica care ne face mai buni. Peste toate pun speranta si prietenie. Pentru o noua zi de innoire a vietii, am sa indulcesc cafeluta cu INGADUINTA. Imagine Imagine

O zi in care sa fiti ingaduitori si mai buni cu voi insiva si cu cei din jurul vostru Imagine
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde carmen » Mar Mar 06, 2007 12:52 am

Imagine
Sa pregatesc micul dejun. Sper sa nu fi uitat dupa atata timp. Dar ar trebui sa fac un pic de Imagine prin bucatarioara, sa arunc toate gunoaiele se s-au adunat peste iarna.
Am sa va pregatesc masa afara si pana beti voi Imagine Imagine eu sunt gata cu mancarea. Am rugat un prieten Imagine sa ma ajute (nu am vrut sa-l trezesc pe adi) ca sa va fac niste Imagine Pana sunt gata va servesc cu Imagine , sa nu uit Imagine Pana este gata mancarea la care lucrez de zor Imagine va mai torn un pic de Imagine Gata. Poftiti la masa Imagine
Ca desert va voi da Imagine
Am pregatit si pentru semafor ceva Imagine iar pachetelul Imagine va asteapta.
O zi plina de lumina Imagine
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde Romy » Mar Mar 06, 2007 5:49 am

Imagine Sa incepem cu ce trebue !
Ni sa intors Imagine cafeluuuta !....Imagine si semaforul ...(Imagine )
Imagine Alta viata sau...."asta-i viata "! Imagine
Va pup ! Ma trage cineva Imagine...undeva....!
De "linga" tara in care Sfincsi stau de vorba cu Nilul sfint
Va transmit mesaj de "pace" prosperitate si avint !
Imagine
"cine ma ia prea in serios, m-a inteles gresit!"
Romy
membru
membru

Mesajde carmen » Mar Mar 06, 2007 6:01 am

Buna romy, la revedere romy. Imagine. Mi-am primit pupicul asa ca pot sa plec linistita la lucru. Sau nu prea linistita ca am uitat sa pun Imagine sa faca ca trenul si m-am trezit tarziu. Cred ca am sa imprumult Imagine lui romy ca sa ajung la timp la lucru.
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde Adina » Mar Mar 06, 2007 8:41 am

Imagine Buna dimineata , dragi PRIETENI ! Am savurat cafeluta de la Carmen ! In sfarsit o cafeluta proaspata !
Ati avut o petrecere pe cinste aseara ! Sunt sigura ca va antrenati pentru Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mar Mar 06, 2007 9:08 am

carmen scrie:In ziua de Buna vestire, 25 martie, la ora 9, va avea loc lansarea postului Romantica, lansare binecuvantata de parintele Marius Ciprian Pop. Vor participa toti cei care vor avea emisiune pe postul Romantica.....
Tot in aceasta zi mare, din doua in doua ore ne vom intalni cu draga noastra TEO si echipa ei. Va fi o zi minunata, o zi in care vom cunoaste noua grila de programe a postului si pe cei care le vor sustine. Iar de Florii, pe 1 aprilie, TEO ne da intalnire la Circul Globus

In sfarsit totul prinde contur ! Multumim , draga Carmen pentru vestile bune ! Si ma gandesc acum , iata cum trece timpul ...Imagine... Mai este foarte putin pana la intalnirea cu TEO !
Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mar Mar 06, 2007 9:26 am

malimai scrie:Eiiii,mi-am adus aminte!Nu ati zis nimic de avatarul meu.Vedeti ce diferenta este intre fetele mele?Parca cea mare ar avea o papusa langa ea.

Imagine Imagine Ai doua printese acolo si chiar am observat ingeniozitatea pozei ! Aceeasi impresie am avut si eu , parca cea mare ar avea o papusa langa ea !
Sunt tare dulci ! Imagine

....P.S. Acum sper ca se vad imaginile ! Am invatat de-aici , de la prieteni :-40 :-5
Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mar Mar 06, 2007 9:51 am

carmen scrie:Iarta-ma amalia, dar atat sunt de bucuroasa ca suntem iar impreuna incat n-am reusit sa va citesc cum trebuie si sa va raspund pe masura. Oricum, atata dragoste este pe acest forum incat mi-e greu sa nu ma emotionez si sa nu fiu incurcarcata cand e vorba sa va raspund.

Ce bine ca ai revenit , draga Carmen ! Dupa ce pregatisem deja planul de lupta (cred ca nu ai vazut strategia propusa) si te asteptam cu drag si dor, ajunsesem deja sa ne simtim cam asa .....Imagine . Sa stii ca tot timpul Imagine .
Si ai dreptate , este multa Imagine pe acest forum ! Stim noi cui se datoreaza faptul ca ne-am intalnit toti aici ! :-5 :-5
Adina
membru
membru

Mesajde nynna » Mar Mar 06, 2007 2:08 pm

Adina scrie:

Ce bine ca ai revenit , draga Carmen ! Dupa ce pregatisem deja planul de lupta (cred ca nu ai vazut strategia propusa) si te asteptam cu drag si dor, ajunsesem deja sa ne simtim cam asa .....Imagine . Sa stii ca tot timpul Imagine .
Si ai dreptate , este multa Imagine pe acest forum ! Stim noi cui se datoreaza faptul ca ne-am intalnit toti aici ! :-5 :-5

Buna !Sa aveti superba de primavara!Am trecut in fuga sa va salut sa va pupicesc ,sa va citesc ...revin!!!!1 :-5 :-5 :-5 :-5 :-5 :-5 :-5 :-9 :-5 :-5 :-5 :-9
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Mesajde Adina » Mar Mar 06, 2007 3:05 pm

Imagine Buna , Steff ! Ce mai faci ? Ai absentat ceva vreme !
Adina
membru
membru

Mesajde steff » Mar Mar 06, 2007 3:15 pm

sunt bine, exceptand faptul ca nu am vrut sa las iarna sa plece fara sa colectionez cativa virusi...si acum evident tusesc, stranut, imi lacrimeaza ochii si tot arsenalul:-3

sa stii in schimb ca v'am citit chiar daca am lipsit :-17

tu ce mai faci?
~those who are afraid to fall, they never learn to fly~
steff
membru
membru

Mesajde Adina » Mar Mar 06, 2007 3:28 pm

adi scrie:Buna seara cetateni! Plec la lecturat

..... :-8 Si dus a fost ! Da' stiu ca-i tare scump la vorba si la vedere Adi ! Cred ca a fost furat de lectura :-11 ! Stai , stai, nu trage.....Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mar Mar 06, 2007 3:39 pm

steff scrie:sunt bine, exceptand faptul ca nu am vrut sa las iarna sa plece fara sa colectionez cativa virusi...si acum evident tusesc, stranut, imi lacrimeaza ochii si tot arsenalul:-3

sa stii in schimb ca v'am citit chiar daca am lipsit :-17

tu ce mai faci?

...Eu muncesc de zor... :-10 Dar sa nu spui nimanui :-7 Daca iti place sa colectionezi , atunci te inteleg , s-ar putea chiar sa fi luat virusii de pe aici, la cati raciti au fost prin preajma . Iti recomand sa servesti unul din ceaiurile ratacite prin paginile forumului , cu multa lamaie !

Insanatosire grabnica ! Imagine
Adina
membru
membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?