• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde malimai » Mie Apr 18, 2007 5:36 am

Adina scrie:
malimai scrie:o saptamana de luni-vin.de la 7-14 si o sapt. de la 14,30 la 9,30 si sambata dimineata.
Azi incep la 16.Ne iarta pt ca e prima zi si sa nu ne speriem.

Un program de 7 ore :-8 . Inseamna ca sambata lucrezi 5 ore, probabil , sau mai putin . O fi ceva de inceput , pana te acomodezi Imagine

Atunci spor la treaba , draga Amalia , si sper sa iti placa noul loc de munca !

e program de 7 ore pt ca suntem doar cu ochii in calculator si lucram si sambata 6 ore ca sa recuperam celelalte ore pana la 8 lucrate.
Nu lucrez nici in Word,nici in Excel si intr-un program special in care verificam retetele medicale.
Inca nu sunt angajata,avem 5 zile de testare.Dar stiu ca ma voi descurca.
Va sarut.
malimai
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Mie Apr 18, 2007 5:39 am

carmen scrie:
Adina scrie:Sa sti ca m-am tuns Imagine

Chiar? oricum esti frumoasa. Asa tunsa nu vi la Tg Mures? tare mi-ar placea sa te vad (dar fara acte contabile)

Cum te-ai tuns?Da amanunte.
malimai
membru
membru

Mesajde malimai » Mie Apr 18, 2007 5:43 am

takata scrie:ma bucur ca iti place baietelul meu .
gradina de trandafiri despre care ma intrebi este casa mea draga si baietii mei sunt trandafirii ,un bobocel si un domn trandafir pe care eu il iubesc mult de tot,asta imi permite sa spun ca si eu sunt un trandafiras .Noi suntem din ploiesti dar orasul nu conteaza atat vreme cand esti happy...

asta vroiam sa stiu,daca esti happy.Glu_meeeam.Deci esti din Ploiesti.Hm,cam departe,dar ce inseamna distanta daca ar fi sa ne incuscrim?
malimai
membru
membru

Mesajde malimai » Mie Apr 18, 2007 5:46 am

Adina scrie:
takata scrie:MULTUMESC ADINA SI EU ITI DORESC NUMAI BUCURII ALATURI DE BAIATUL TAU SI SA NU IL DEZAMAGESTI NICIODATA.....APROPO CUM IL CHEAMA?

Asa imi doresc si sper ca reusesc ! Adrian il cheama si ii spun ADI ! Este un copil tare istet si intotdeauna la sedintele scolare il da exemplu ca un elev model ! Na , ca sa ma laud ! :-20

Cum s-a descurcat la Olimpiada de mate,baietelul tau?
Pe la topicul "Despre copii",ne dai si noua amanunte,ca se pare ca esti secretoasa in ce-l priveste.
Nu de alta,dar mai am o fata de maritat. :-17 :-13
malimai
membru
membru

Mesajde malimai » Mie Apr 18, 2007 5:47 am

Va multumesc tuturo pt gandurile voastre bune.Sunteti minunati si ...va iubesc Imagine
malimai
membru
membru

Mesajde malimai » Mie Apr 18, 2007 5:51 am

DElicioase preparate ,Carmen si minunate imagini Romy.
Va sarut ,am fugit.
O zi minunata tuturor BUCUROSILOR
malimai
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 7:06 am

Imagine Da, da , cam asa ceva ! Greu incepe miercurea ! Dar mai bine , totusi un altfel de Imagine asa ca sa mai prindem culoare !
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 7:17 am

carmen scrie:
Adina scrie:Aici ai mare dreptate ! Putem dormi si in balcon , daca este cazul , cheful sa fie in toi !

Putem ce-i drept dar, eu nu am balcon Imagine. Stau la parter.

Pai daca nu ai balcon , venim noi cu balconu' in spate si uite asa iti reamenajezi apartamentul Imagine .
Sau mai bine , stai asa ca mi-a venit alta idee ...montam noi un cort in fata blocului Imagine sau poate ar fi mai bun asta Imagine ca-i mai rotund si nu ne lovim in colturi :-20 !
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 7:24 am

Si, asa cum le sade bine unor bucurosi , facem si un foc de tabara Imagine ca poate ai chef si de putin sport Imagine ....Hmmm, ce frumos ! Da, da, bine ca putem face planuri :-37
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 7:41 am

carmen scrie:Buna dimineata prieteni. Inca mai dorm pe mine. Asa-mi trebuie daca umblu noaptea pe coclauri. Am fost la o prietena si am uitat sa mai vin acasa. ... Asa ca, musai este sa beau o cafea ca sa ma trezesc. Imagine este pregatit, borcanasele sunt la indemana, sa incep, zic dara, cu avant, mai pun un pic de insufletire si elan. Sper sa ma ajute sa ma adun din lumea viselor. Mai pun un strop de speranta, unul de perseverenta, de incredere si ambitie, presar un pic de vesti bune, asteptare si rabdare, un strop de optimism, chef, zambete, nebunie, veselie, altul de amintiri si frumusete, de iubire si prietenie, chiar si un pic din candoarea copilariei si multa buna dispozitie. Oare de ce mai este nevoie? Completati. Indulcitorul este VIOICIUNE.

Da, da , exact de cafeluta asta am si eu nevoie ! Ce sa mai completez ? Poate mai adaug putina vioiciune si elan , ceva mai mult spor la treaba si randament ca altfel "ore suplimentare" ma cheama :-20 ! Mai beau din cafeluta ca inca nu m-am trezit Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 7:47 am

malimai scrie:
e program de 7 ore pt ca suntem doar cu ochii in calculator si lucram si sambata 6 ore ca sa recuperam celelalte ore pana la 8 lucrate.
Nu lucrez nici in Word,nici in Excel si intr-un program special in care verificam retetele medicale.
Inca nu sunt angajata,avem 5 zile de testare.Dar stiu ca ma voi descurca.
Va sarut.

Pai ar trebui doar 5 ore pentru recuperat , desi , fiind vorba de ziua de sambata care este zi nelucratoare pentru cei cu program fix , nici atat nu ar trebui sa recuperati ! Mai ales ca stim noi ce spune Codul Muncii, nu-i asa ? Doua zile consecutive de repaus ... :-8 si mai spune multe Codul asta :-9

Foarte bine ca esti sigura pe tine , bineinteles ca te vei descurca !
Ultima oară modificat de Adina pe Mie Apr 18, 2007 7:55 am, modificat 1 dată în total.
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 7:54 am

malimai scrie:Cum s-a descurcat la Olimpiada de mate,baietelul tau?
Pe la topicul "Despre copii",ne dai si noua amanunte,ca se pare ca esti secretoasa in ce-l priveste.
Nu de alta,dar mai am o fata de maritat. :-17 :-13

La olimpiada de matematica nu a vrut sa mearga pentru ca a optat pentru concursul "Cangurul" ....tot matematica , la care a mers in fiecare an si a obtinut rezultate foarte bune ! Deocamdata nu s-au anuntat rezultatele de la "Cangurul" de anul asta ! Vom vedea !

Ai spus bine "se pare" , pentru ca nu am de ce sa fiu secretoasa , insa acolo ati discutat mai mult despre cei mititei si , nu ca nu as avea si eu ce spune, insa timpul asta ....nu prea imi permite ! Oricum, voi veni si eu pe acolo !
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 8:10 am

carmen scrie:..... apoi, pentru lista de plata a adinei o Imagine

Mai, mai , ce sa spun ! Dupa ce m-ai pus in garda ca vistieria este goala , iti da mana sa mai pomenesti de nota de plata , nu-i asa ? Eh, oricum nu am inghitit eu galusca aia cu "bani falsi" ! Neeeee :-4 Asa ca fii pe faza , stai pe acasa si nu mai umbla hai-hui pe la prietene , ca trebuie sa soseasca nota de plata prin curier ! Vezi ca trebuie sa lasi ceva bacsis !

Pe langa masa pe care ne-a pregatit-o Carmen , eu am sa va servesc niste clatite Imagine , fie cu dulceata , fie cu branza , dupa pofta inimii ! Asta este desertul pe care l-am pregatit eu aseara si ma gandeam la prietenii mei bucurosi ! Asa ca v-am pastrat si voua !
Adina
membru
membru

Mesajde adrian » Mie Apr 18, 2007 9:39 am

Buna dimineata, plec la citit.
adrian
membru
membru

Mesajde adrian » Mie Apr 18, 2007 10:20 am

fly scrie:adi tu ai?????? daca DA, vin....nu de alta sa nu mor....proasta:))))

Ce sa am Jacuzzi, da sigur.... ma pun in cada iau un furtun si incep sa suflu.
adrian
membru
membru

Mesajde aetheia miha » Mie Apr 18, 2007 10:22 am

adi scrie:Buna dimineata, plec la citit.

Buna dimineatza! Spor la citit Adi!
am o-ntrebare....pot face reclama la clubulbucuriei pe alt site?....sunt mamici ce`o plac pe Teo....cred ca s`ar bucura cand vor afla de existenta forumului:))......ce zici?
mamika de ingerash
aetheia miha
membru
membru

Mesajde adrian » Mie Apr 18, 2007 10:41 am

carmen scrie:Sper sa nu, bate-n lemn. Dimineata cand sa ma pupicesc un pic cu romy, cade forumul. Ma mir ca a intrat ultima postare. Ori o fi virusat calculatorul meu? Am sa verific Imagine

ASTA DA PROTECTIE!
adrian
membru
membru

Mesajde adrian » Mie Apr 18, 2007 10:44 am

aetheia scrie:

am o-ntrebare....pot face reclama la clubulbucuriei pe alt site?....sunt mamici ce`o plac pe Teo....cred ca s`ar bucura cand vor afla de existenta forumului:))......ce zici?

DAAA, SIGUR, CHIAR ESTE UN MARE SERVICIU ADUS SITE-ULUI.

MULTUMESC. :-5
adrian
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 10:47 am

Imagine Buna , Adi si Aetheia ! Mai cum ma atrage forumul asta ca un magnet ! Am venit si eu sa trag cu ochiu' pe-aici si nu ma rabda inima sa nu va salut ! Ce mai faceti , dragilor ?

Adi , chiulesti de la scoala ? :-20
Adina
membru
membru

Mesajde adrian » Mie Apr 18, 2007 10:48 am

Sunt sigur ca Hana a avut mare succes, ca doar ne-am gandit mult la ea.
Malimai Felicitari pentru noul loc de munca.
Am profitat de faptul ca ieri am fost absent, si am papat si ce era pentru ieri si pentru azi, am baut cafeluta, foarte bun tot.
adrian
membru
membru

Mesajde aetheia miha » Mie Apr 18, 2007 10:49 am

adi scrie:
aetheia scrie:

DAAA, SIGUR, CHIAR ESTE UN MARE SERVICIU ADUS SITE-ULUI.

MULTUMESC. :-5
.

:-20 ....pana sa raspunzi matalutza, postasem deja "reclama".....sper sa se adune.......n-ai nishte miere sa ungem memberlist?:))) :-20

Va urez o zi buna....alerg in reluare la treburile casei.
pupici!
mamika de ingerash
aetheia miha
membru
membru

Mesajde Adina » Mie Apr 18, 2007 10:55 am

Imagine ...si acum alerg si eu in reluare , cum spune aetheia , dar spre treburile de serviciu !

Va doresc tuturor Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde adrian » Mie Apr 18, 2007 12:17 pm

Adina scrie:Imagine Buna , Adi si Aetheia ! Mai cum ma atrage forumul asta ca un magnet ! Am venit si eu sa trag cu ochiu' pe-aici si nu ma rabda inima sa nu va salut ! Ce mai faceti , dragilor ?

Adi , chiulesti de la scoala ? :-20

Daaaaaa pe motive de sanatate :-20
Spor la munca
adrian
membru
membru

Mesajde ofelia » Mie Apr 18, 2007 1:35 pm

:18 BUNA ZIUA , BUCUROSILOR .......! AM SOSIT ACUM DE LA GRADINITA DE COPII UNDE-MI PETREC O PARTE DIN ZI SI IATA-MA SPUNAND PREZENT .....PE FORUM ..... SUNTETI PE AICI SAU ......... VORBESC IAR DE UNA SINGURA ......! :-40
Imagine
Imagine

SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
ofelia
membru
membru

Mesajde CLAUDIA » Mie Apr 18, 2007 3:37 pm

asta vroiam sa stiu,daca esti happy.Glu_meeeam.Deci esti din Ploiesti.Hm,cam departe,dar ce inseamna distanta daca ar fi sa ne incuscrim?[/quote]

sa sti ca eu sunt aradeanca nascuta crescuta acolo si merg la arad in fiecare vara la ploiesti sunt casatorita...na ca am mai scurtat putin distanta dintre noi ...cine stie poate la vara.....
Imagine
mi-am tras semnatura noua
CLAUDIA
membru
membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?