• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde hana » Lun Apr 23, 2007 1:15 am

gabrielle scrie:pentru ca lui al meo sot i sa umflat o masea si trebuie sa ii dau antibiotic :-23 deh daca nu a gandit cand si a luat prima pastila :-10

offf...sananate!!
hana
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Apr 23, 2007 4:27 am

Imagine Buna dimineata. Scularea. Azi e luni dar, este si mare sarbatoare. Sun convinsa ca fiecare dintre noi are cel putin un sarbatorit, asa ca vom petrece pentru un gheorghe, georgeta sau georgiana. Asa ca trebuie sa bem o cafeluta ca sa ne invioram. Imagine este pe foc asa ca prima lingurita este cu inviorare. Sa adaug veselie, chef, buna dispozitie, ganduri bune. Mai pun un strop de magie si visare, dor de viata, frumusete si lumina, caldura sufleteasca, iubire, prietenie, blandete, bunavointa, voiosie. Si iar veselie, chef .... pana aproape umplu ibricelul. Normal ca las loc si pentru dorintele voastre de astazi.
Indulcitorul de astazi este SARBATOARE Imagine Imagine Imagine.

Va doresc ca, in fiecare zi, viata sa va ofere motive de sarbatoare.

Imagine
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde carmen » Lun Apr 23, 2007 4:43 am

Fiind o zi mai deosebita am pregatit ceva special. Incepem masa cu un mic Imagine, Imagine si Imagine, chiar si o Imagine, apoi Imagine, stropita cu Imagine, merg si niste Imagine. Semaforul Imagine
Ca desert Imagine iar pentru toti sarbatoritii zilei de astazi
Imagine
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde gabrielle » Lun Apr 23, 2007 11:45 am

super veselie pe aici :-6 eu sunt un pic chiauna dar e ok mai ales ca am intrat si am vazut ce vesele sunteti mi sa luminat si mie sufletul o zi buna si fericita :-40
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde ofelia » Lun Apr 23, 2007 1:15 pm

nynna scrie:
ofelia scrie::15 :15 :7 MULTUMESC FLY STIU CA TU ESTI SINGURA DINTRE BUCUROSI CARE MA CUNOSTI DE CAND AM FOST INVITATA DE PRIMARITA VOASTRA,IN RECITAL ALATURI DE ION SI IONUT DOLANESCCU ,DE MARIA CIOBANU , DE VALERIA PETER PREDESCU ETC........EMISIUNEA A FOST REUSITA ...NUMAI CA EU SUNT F.F.F. EXIGENTA CU MINE INSAMI ......SA AI O SEARA PLACUTA ... :4 P.S. ---NU MAI AM ACCES LA CALCULATOR ....ASA CA II SALUT PE TOTI BUCUROSII SI LE DORESC O SEARA PLACUTA :15

abia astept sa vii la cumpana si sa te reascult ...din nou! :-5 :-5 :-10 :-10 :-10 :-10 :4 :7 :14
DA ,IUBIRE ...PE 26 MAI O SA FIU LA CUMPANA LA INVITATIA D-NEI PRIMAR MARIANA GAJU ......TE PUPILICI ..... :15 :4
Imagine
Imagine

SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
ofelia
membru
membru

Mesajde ofelia » Lun Apr 23, 2007 1:34 pm

adi scrie:clatinatu se obtine de la multa bere si vin

HOP HOP
:-9 PAI....SE ZICE ....CATINEL.....CATINEL .... :-8 SAU HOPA - HOPA , HOPA - HOPA ....C-AM INTRAT IN EUROPA ......CAND PE DEAL , CAND PE CARARE ...PE LA POARTA DUMITALE ......... :-7 HAI CA AM INCEPUT SA VORBESC IN VERSURI .... :15 :15 :15 TE PUPICI MULTI ... :4
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde ofelia » Lun Apr 23, 2007 2:04 pm

:18 BUNA ZIUA , BUCUROSILOR .....V-AM PARASIT ZILELE TRECUTE (mai exact duminica ).....AM FOST LA BUCURESTI LA O SEDINTA SI........PE NEGANDITE ....M-AM INTALNIT CU FLY ...LA TV - FAVORIT ....A VENIT INSOTITA DE MARIANA GAJU ...CEA MAI ,,AFURISITA ,, .... P R I M A R I T A PE CARE AM CUNOSCUTO ...:-5 :-5 :-5 .....DE UN ANSAMBLU FOLCLORIC .... :14 ... SI NISTE BALERINI :20 :20 :20 TALENTATI DE LA CUMPANA ......S-AU ,,REPRODUS ,, IN DIRECT LA TV-FAVORIT ..... :12 .AM FOST ALATURI DE EI SI MI-AU UMPLUT INIMA DE BUCURIE :7 DE CAT TALENT SI DARUIRE AU DAT DOVADA ,,ARTISTII,, :-6 :-6 :-6 :-6 :-6 :-6 :-6 :-6 :4
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 2:23 pm

Imagine Buna ziua , bucurosilor ! Desi se pare ca sunt doar eu pe aici ! Da' stiu ca tare v-ati mai distrat voi in weekendul ce tocmai a trecut !
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 2:28 pm

Imagine Heeeei ! Buna, Ofelia ! Ma bucur tare mult ca te-ai intalnit cu Florina ! Si mie mi-e tare dor de ea si de ceilalti bucurosi !
Adina
membru
membru

Mesajde ofelia » Lun Apr 23, 2007 2:30 pm

Adina scrie:Imagine Buna ziua , bucurosilor ! Desi se pare ca sunt doar eu pe aici ! Da' stiu ca tare v-ati mai distrat voi in weekendul ce tocmai a trecut !
BUNA S-ATI FIE INIMA PRECUM ITI ESTE SUFLETUL ....DA...AM AVUT UN WEEKEND....CU PROBLEME DE ... ,,.ARTA DISCUTATA ,,( sedinta) IMPANATA CU INTALNIRE LA TV- FAVORIT CU FLY.... A FOST EXTRAORDINAR ....... :4
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde ofelia » Lun Apr 23, 2007 2:33 pm

Adina scrie:Imagine Heeeei ! Buna, Ofelia ! Ma bucur tare mult ca te-ai intalnit cu Florina ! Si mie mi-e tare dor de ea si de ceilalti bucurosi !
HAI ...TE PUPICI F.F.F MULTI .... :15 :15 :15 ....SI UN CANTEC ITI DARUIESC ..... :14 ....CU TOT DRAGUL.... :12 .....CE FACI ? ESTI LA SERVICI > :-8 :-8 :-8
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 2:34 pm

Da, da, pe la serviciu , si abia acum am reusit sa intru si eu ! Am avut o zi aglomerata si acum mi-am luat o pauza de respiro ! :-20
Adina
membru
membru

Mesajde ofelia » Lun Apr 23, 2007 2:51 pm

Adina scrie:Da, da, pe la serviciu , si abia acum am reusit sa intru si eu ! Am avut o zi aglomerata si acum mi-am luat o pauza de respiro ! :-20
BINE AI FACUT ..... :-6 :-6 :-6 :-6 - MAI AI MULT DE TREABA ? EU AM SOSIT ACASA MAI DEVREME ...AM INTRAT PE FORUM...CA DUPA ACEEA ...ACCESUL MEU LA CALCULATOR INCETEAZA LA ORELE 16 .....IMI SOSESTE BAIATUL ACASA SI.....ADIO .....FORUM.... :-28 :-28 :-28 .............. :-22 :-22 :-22 ........................TE IMBRATISEZ CU DRAG SI SA AI O ZI REUSITA SI IMPLINITA ...... :15 ......... :4
Imagine
Imagine

ofelia
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 2:55 pm

ofelia scrie: BINE AI FACUT ..... :-6 :-6 :-6 :-6 - MAI AI MULT DE TREABA ? EU AM SOSIT ACASA MAI DEVREME ...AM INTRAT PE FORUM...CA DUPA ACEEA ...ACCESUL MEU LA CALCULATOR INCETEAZA LA ORELE 16 .....IMI SOSESTE BAIATUL ACASA SI.....ADIO .....FORUM.... :-28 :-28 :-28 .............. :-22 :-22 :-22 ........................TE IMBRATISEZ CU DRAG SI SA AI O ZI REUSITA SI IMPLINITA ...... :15 ......... :4

Pai ce-ar fi sa-i dai cate ceva de lucru fiului tau , poate are de facut ceva cumparaturi , sa mai dea cu aspiratorul , sa traga concluziile zilei de azi , sa se mai relaxeze c-o fi si el obosit , iar calculatorul nu ii este recomandat dupa o zi istovitoare :-20 ...si uite asa ai rezolvat macar pentru un timp cu accesul ! :-37
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 2:58 pm

Buna fetelor ! Va salut si pe voi cu mare drag ,adiem, takata, nicoleta , gabrielle ! Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 3:07 pm

:-8 Nimeni-nimic ! :-23 Asta este ! Ma intreb daca , pana la urma , Adi si Hana au plecat in plimbarea aia prin Bucuresti :-37 ca planurile erau tare bine puse la punct ! Asteptam vesti si impresii din calatorie ! :-20
Adina
membru
membru

Mesajde Teofan » Lun Apr 23, 2007 3:08 pm

SALUT Adina bine ca am cui sa-i spun :SUNT BUCUROS!!!!!!!
Abia acum am observat ! Ha , ha, m-am repezit in topicul cel mai solicitat ca sa dau vestea cea mare !
Teofan
membru
membru

Mesajde Teofan » Lun Apr 23, 2007 3:09 pm

Adi si Hana la plimbare ? Da, da, te pomenesti ca de-aia mi-a disparut mie sloganul de la mesaje...i-am scris sa mi-l puna la loc ! Cand pisica nu-i acasa....
Teofan
membru
membru

Mesajde malimai » Lun Apr 23, 2007 3:10 pm

BUNA ZIUA<dragi prieteni.
Ce mai faceti?Am plecat sa va citesc
malimai
membru
membru

Mesajde Teofan » Lun Apr 23, 2007 3:11 pm

Pe de alta parte ...cine m-a facut bucuros, daca nu Adi ? :-5
Teofan
membru
membru

Mesajde Teofan » Lun Apr 23, 2007 3:11 pm

Stai, cum ai plecat ? Si tu trebuie sa te deloghezi ca sa citesti ?Ca eu asa....
Teofan
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 3:13 pm

adiem scrie:SALUT Adina bine ca am cui sa-i spun :SUNT BUCUROS!!!!!!!
Abia acum am observat ! Ha , ha, m-am repezit in topicul cel mai solicitat ca sa dau vestea cea mare !

Pai eu spun ca ar trebui sa te sarbatorim Imagine ! In sfarsit a avut timp dragul de Adi sa te avanseze ! Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde Teofan » Lun Apr 23, 2007 3:14 pm

cam da , acum chiar ca sunt bucuroasa cu ...patalama la mana !
Teofan
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 3:15 pm

adiem scrie:Adi si Hana la plimbare ? Da, da, te pomenesti ca de-aia mi-a disparut mie sloganul de la mesaje...i-am scris sa mi-l puna la loc ! Cand pisica nu-i acasa....

Da, erau pusi pe fapte mari acu' intr-o noapte cand nu prea aveau ei somn ! Altfel nu se explica absenta lor de pe forum , cel putin pana la ora asta ! :-37
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Lun Apr 23, 2007 3:16 pm

malimai scrie:BUNA ZIUA<dragi prieteni.
Ce mai faceti?Am plecat sa va citesc

Buna, Amalia ! Ma bucur ca ne-ntalnim ! Cum mai este pe la serviciu ? Saptamana asta esti de dimineata , nu-i asa ?
Adina
membru
membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?