• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 10:10 am

Ia uite ,mai, cum ma fac unii sa vorbesc singura Imagine !
Eh, asta este ! Poate , mai tarziu, daca mai am timp !

Imagine Buna, Mihaela (myky) ! Ce mai faci ?
Ultima oară modificat de Adina pe Joi Mai 10, 2007 10:37 am, modificat 1 dată în total.
Adina
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Joi Mai 10, 2007 10:22 am

Adina scrie:Buna dimineata, ana maria ! :D Inca mai merge ca nu-i amiaza !

Dar , ce faci , chiulesti de la scoala sau mergi doar de dupa-masa ?

Nu chiulesc intru mai tarziu la scoala
Jokep
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 10:39 am

Jokep scrie:Nu chiulesc intru mai tarziu la scoala

Aha, ma gandeam eu ! Si mai arunci cate-o privire si pe-aici din cand in cand , nu-i asa ? Doza de bucurinol !
Adina
membru
membru

Mesajde CLAUDIA » Joi Mai 10, 2007 11:24 am

SALUTARE LUME.....DAR CE SE INTAMPLA UNDE MI-E CAFELUTA, MAI EU CRED CA ATI CHEFUIT MULT ASEARA...PANA UNA ALTA AM SA SORB O GURITA DE CAFEA DIN CEA PREGATITA DE ADINA.

MERSI DE CAFELUTA....PUPICI
Imagine
mi-am tras semnatura noua
CLAUDIA
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 12:07 pm

Buna, Claudia ! Acum daca tot am baut cafeluta , fiecare pe rand :D , ma gandeam ca ar merge perfect Imagine ...Hmmmm, ce bine arata ! Desertul meu preferat ! Am sa va las si voua ! Pofta buna !
Adina
membru
membru

Mesajde CLAUDIA » Joi Mai 10, 2007 12:18 pm

DECI CU VOI CHIAR NU SE MAI POATE ....ATATEA BUNATATI ZI DE ZI MA TEM CA IN CURAND O SA TREBUIASCA SA IMI SCHIMB GARDEROBA...
Imagine
mi-am tras semnatura noua
CLAUDIA
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Mai 10, 2007 12:21 pm

malimai scrie:
gabrielle scrie:ce sa fac cu cel mic toata ziua ma cam zapacit de cap dar asta e,pt ca azi a fost liber de la scoala dar de maine o ia de coada si sunt un pic mai libera :P

in ce clasa e cel mic?parca ai 2 baietei!

da am 2 baieti unu e in clasa a 8 ne asteapta capacitatea
si unu e in clasa a 3 el trebuie ajutat :)
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 12:22 pm

CLAUDIA scrie:DECI CU VOI CHIAR NU SE MAI POATE ....ATATEA BUNATATI ZI DE ZI MA TEM CA IN CURAND O SA TREBUIASCA SA IMI SCHIMB GARDEROBA...

Stai linistita, draga mea ! Nici vorba ! Eventual schimbam garderoba de primavara cu cea de vara , ca azi-maine va fi tot mai cald ! Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Mai 10, 2007 12:24 pm

o zi buna tuturor >:D<
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 12:25 pm

gabrielle scrie:da am 2 baieti unu e in clasa a 8 ne asteapta capacitatea
si unu e in clasa a 3 el trebuie ajutat :)

Multa bafta pentru capacitate ! Cand incep testele si spre ce liceu s-a orientat ?

Las' ca pentru a treia este mai usor deocamdata si ajutor vad ca ar avea si de la fratiorul mai mare !
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Mai 10, 2007 12:31 pm

pai mai are o luna si incep examenele si de cel mic nu are timp sa il mai ajute, asa ca tot u raman cea care il ajuta, deocamdata ,cand nu oi mai sti atunci am sa apelez cu toate ca sunt unele exercitii pe care eu le faceam intr a 5 :(
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 12:50 pm

gabrielle scrie:pai mai are o luna si incep examenele si de cel mic nu are timp sa il mai ajute, asa ca tot u raman cea care il ajuta, deocamdata ,cand nu oi mai sti atunci am sa apelez cu toate ca sunt unele exercitii pe care eu le faceam intr a 5 :(

Am inteles . Adevarul este ca pentru cel mare urmeaza o perioada mai grea si trebuie sa se pregateasca ! Da' nu mi-ai spus spre ce s-a orientat , ce i-ar place sa urmeze !

Si ai dreptate in cealalta privinta ! Intr-adevar ca au o programa scolara foarte incarcata si greoaie !

Oricum, multa bafta !
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Mai 10, 2007 12:53 pm

nu stie nici el deocamdata a zis sa vada notele lui i ar place la un liceu sportiv dar asta trebuia sa faca din clasa a 1 asa ca o sa vedem :)
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde nynna » Joi Mai 10, 2007 1:07 pm

Buna bucurosilor!Va pupik!am trecutsa va salut ca tare imi era dor de voi mi-am baut cafeluata!Dar mult mai scrieti doamne!Greu pot tine pasul voi ..cind lipsesc un timp!Imi e tare "ciuda '".cind nu sunt in acelasi timp cu voi sa particip la dialogurile voastre!
Darnu-i nimic faptul ca va citesc imi iau doza de BUCURINOL si deja ma simt MINUNAT!!!Asa efect aveti ! :-* >:D< :-* >:D< :)
Va doresc o zi minunata si sper spre seara sa pot sta mai mult la calculator (daca ii liber :P :D )
Va pupi dulce si cu dor! :-* :-* :-* :-* >:D< >:D< >:D< >:D< :x :x :x :-* :-* :-* :-*
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 1:08 pm

gabrielle scrie:nu stie nici el deocamdata a zis sa vada notele lui i ar place la un liceu sportiv dar asta trebuia sa faca din clasa a 1 asa ca o sa vedem :)

Nu stiu , asta ar fi o conditie sa fi facut din clasa intai ? A fost si la ceva sport in afara scolii ?
Din cate stiu eu , la repartizare se tine cont si de mediile scolare de pe anii gimnaziali , nu-i asa ?

Las' ca pana la urma va fi bine ! :)
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Mai 10, 2007 1:09 pm

buna nynna >:D< eu sunt liliac asa ca ne gasim diseara :-*
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 1:10 pm

Imagine Buna , nynna ! Ce mai faci , draga noastra ? Cum mai stai cu inspiratia ? Ce mai face Mirabela ? Cred ca este in febra pregatirilor pentru examen !
Multa bafta !
Adina
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Mai 10, 2007 1:12 pm

Adina scrie:
gabrielle scrie:nu stie nici el deocamdata a zis sa vada notele lui i ar place la un liceu sportiv dar asta trebuia sa faca din clasa a 1 asa ca o sa vedem :)

Nu stiu , asta ar fi o conditie sa fi facut din clasa intai ? A fost si la ceva sport in afara scolii ?
Din cate stiu eu , la repartizare se tine cont si de mediile scolare de pe anii gimnaziali , nu-i asa ?

Las' ca pana la urma va fi bine ! :)

dap asa e se tine si de mediile scolare sport a facut dar nu ceva de performanta doar asa pentru el
da normal ca o sa reuseasca cumva ,dar deabia astept ca am albit rau cu stresul asta si el imi zice mereu nu mai fi stresata :) ca o sa reusesc eu
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde nynna » Joi Mai 10, 2007 1:15 pm

Adina scrie:Ia uite ,mai, cum ma fac unii sa vorbesc singura Imagine !
Eh, asta este ! Poate , mai tarziu, daca mai am timp !

Imagine Buna, Mihaela (myky) ! Ce mai faci ?
:)
Buna adina ..si mie mi se intimpla asa ..dar nu conteaza..important eca reusescsa va citesc sa va salut sa aflu noutati si sa ma BUCUR alturi de voi ...pina nu iau doza de cafeluta si BUCURINOL ..nu ma simt bine!
Ptr asta va iubesc BUCUROSILOR ca imi aduceti o raza de soare in viata mea! :-* :x :x >:D< >:D< >:D<
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 1:15 pm

gabrielle scrie:dap asa e se tine si de mediile scolare sport a facut dar nu ceva de performanta doar asa pentru el
da normal ca o sa reuseasca cumva ,dar deabia astept ca am albit rau cu stresul asta si el imi zice mereu nu mai fi stresata :) ca o sa reusesc eu

Pai cred ca ar trebui sa fie invers :D ! Te inteleg foarte bine ca esti stresata , dar fata de el trebuie sa-i arati ca esti tare pe pozitii si sa-i transmiti starea de siguranta ! Bravo lui ca are incredere in fortele proprii !
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 1:19 pm

nynna scrie:
Adina scrie:Ia uite ,mai, cum ma fac unii sa vorbesc singura Imagine !
:)
Buna adina ..si mie mi se intimpla asa ..dar nu conteaza..important eca reusescsa va citesc sa va salut sa aflu noutati si sa ma BUCUR alturi de voi ...pina nu iau doza de cafeluta si BUCURINOL ..nu ma simt bine!
Ptr asta va iubesc BUCUROSILOR ca imi aduceti o raza de soare in viata mea!
:-* :x :x >:D< >:D< >:D<

Da, nynnuca , te cred , dar uite ca acum ne vorbim intre noi ! Si eu imi iau doza de bucurinol de-aici si e tare, tare bine ! Mai ales ca raza de soare ne intra in viata fiecaruia de-aici ! :)

O zi minunata , draga noastra !
Adina
membru
membru

Mesajde nynna » Joi Mai 10, 2007 1:20 pm

Adina scrie:Imagine Buna , nynna ! Ce mai faci , draga noastra ? Cum mai stai cu inspiratia ? Ce mai face Mirabela ? Cred ca este in febra pregatirilor pentru examen !
Multa bafta !

draga mea Mirabela e in febra pregatirilor ,eu am mai multe emotii decat ea.. :D
Nu am mai desenat deoarece ..cineva a reusit sa ma ranesca atat de tare incat inspiratia mi-a disparut ..sper ca nu ptr mult timp!
azi am reusit sa ma uit cu atentie ,sa citesc cartea "Drumurile vietii" si sper sa placa iubitorilor de poezi si desen!
Imagine
Imagine
nynna
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Mai 10, 2007 1:21 pm

da asa e bine dar deh asa sunt eu tot mereu ma ingrijorez :( si stiu ca nu e bine deloc :(
Ultima oară modificat de gabrielle pe Joi Mai 10, 2007 1:24 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 1:21 pm

Heeeeei , pe cine vad eu la portita ?

Imagine Buna, steff ! Cum mai merg antrenamentele ?
Adina
membru
membru

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 1:25 pm

nynna scrie:draga mea Mirabela e in febra pregatirilor ,eu am mai multe emotii decat ea.. :D
Nu am mai desenat deoarece ..cineva a reusit sa ma ranesca atat de tare incat inspiratia mi-a disparut ..sper ca nu ptr mult timp!
azi am reusit sa ma uit cu atentie ,sa citesc cartea "Drumurile vietii" si sper sa placa iubitorilor de poezi si desen!

Asa suntem noi, parintii , avem emotii mai mari, da' ei trebuie sa simta cata incredere avem in puterea lor si sa-i asiguram tot timpul ca vor reusi ! Pentru ca asa si este !

Da-i incolo pe cei care au reusit sa te raneasca ! Nu merita !
Uite, vino aici , stii cat de mult tinem noi la tine , si regaseste-ti inspiratia !
Adina
membru
membru

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?