• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Chat cu TEO

Arhiva de topicuri inchise.

Chat cu TEO

Mesajde adrian » Mar Sep 04, 2007 6:04 pm

Dupa cum stiti la pierderea bazei de acum cateva luni, imediat dupa ce Teo intrase in forum sa vorbeasca cu noi, a dus la piederea mai multor mesaje printre care si cele de la chatul pe care noi l-am facut cu Teo.
Astazi am reusit sa recuperez mesajele.
Pentru ca este imposibil sa scriu in numele fiecarui utilizator o voi face doar in numele a doi utilizatori de pe forum.

Adi
Teo_Chat_Martie(postez eu mesajele pe care le-a scris doamna Teo)
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 7:55 pm

Mesaj Adi
Adresati intrebari doamnei Teo acum.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 7:55 pm

Mesaj utilizator
chiar a venit? si care e semnul? eu sunt prima data pe forum si nu ma prea pricep
nici eu habar nu am ce sa fac... HELP!!!
nu stiu nici sa mai scriu.trebuie sa-mi revin
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 7:55 pm

Mesaj Adi

scrieti la link-ul ce vi l-am dat ce doriti sa-i spuneti la intrebari discutiile acestea.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 7:57 pm

Mesaj utilizator
Nu stiu cum aflam..cred ca refresh pe pagina pana vedem ca apare vreun post al dansei. Ma intreb daca aici se pun intrebarile...
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 7:58 pm

Mesaj utilizator
Doamne , nu am mai intrat pe Forum de cand emisiunea de la Pro TV avea site si scriam acolo (mama , ce ma mai enervam!)
dar ea de ce nu scrie? de ce nu scrii teo? buna seara teo!!!!!!!!!!1
va anuntam
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 7:58 pm

Mesaj utilizator
La ora 20, stii bine Vine Teo langa tine Cu haz mare si de soi Cum bine dorim si noi Cand apare si Tantelu Dispare si tot misteru unei voiosii-viroza luata prin TeoTantoza
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 7:59 pm

Mesaj ROBOTICA

n-am intrebare pt teo, am intrebare pt tine, adi.. nu era mai bine daca atasati si un chat in adevaratul sens al cuvantului?.. asha s-ar fi stabilit o comunicare mai buna, cred
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:00 pm

Mesaj Adi
Raspuns la mesajul Robotika
Deocamdata pe forum.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:07 pm

Mesaj Utilizator

Referitor la afirmatiile tale autocritice din aceasta seara, tin sa-ti spun ca esti si ai fost intotdeauna o SCUMPA :-5 , chiar si cand aveai 120 kg. Lucru pe care nu l-as mai zice despre NICIO alta vedeta, realizatoare TV, indiferent de ce rating-uri inregistreaza.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:09 pm

Mesaj utilizator

Eu as vrea sa stiu de unde are atata forta si rabdare sa suporte toate rautatile celor din jur?As vrea sa stie si ca o IUBESC SI O RESPECT MULT :-5
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:10 pm

Mesaj utilizator
Yayayay !!!! Sunt Magda (ex-Mohamed) din Constanta , acum cativa ani ati fost f draguta sa ma sunati cand v-am dat din greseala o carte de vizita a unui coleg decedat (macabra chestie , stiu)...se intampla la Olimp. Ei bine , de atunci imi doresc o poza impreuna pentru My Wall of Fame de acasa. Nu , nu am poze decat cu sportivi si grupul meu favorit (toate cu autografe) , nu oricum - orice , doar pt. sufletul meu. Au trecut ani buni si m-am ferit sa mai incerc ceva mai ales ca , la un moment dat , popularitatea poate deveni putin incomoda (ca sa ma exprim frumos). Cumva vara aceasta aveti programata o venire la mare? S-ar putea sa aduc trofeul mult-dorit acasa ? :-10 Nu fac urat , nu lesin, nu tip , am un clt pentru "private life" , deci in nici un caz nu voi abuza... Ce credeti...se poate ? Multumesc , Magda
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:11 pm

Mesaj utilizator

teo fi puternica asa cum ai fost si pana acum :-5 multi pupici tie si maiei
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:35 pm

Mesaj utilizator
Carmen a scris:
Bine ai venit acasa la tine Trandafirul nostru drag
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:38 pm

aetheia scrie:Valeleuuuuuuuu...muicaaaaa, am asa emoti de nu-mi gasesc cuvintele! La mine e prima intalnire cu draga de ea.....Teo, nebunica mea frumoasa! Teodoro, mama draga esti on line? Daca da, fa-ne un semn cu mana. Mi`s toata un zambet la monitorul asta in asteptea ei!

TEO A RASPUNS

Nu stiu daca fac bine cum fac, dar iti raspund asa
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:40 pm

gabrielle scrie:teo de unde ai zambetul ala dulce mereu si de unde buna dispozitie pe care ne o impartasesti si noua? :-5



    TEO A RASPUNS

Draga mea, multumesc frumos!
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:41 pm

mesaj utilizator

Teo draga, vreau sa iti spun atat(acum);SA NU-TI PESE CE SPUN EI...,...cred ca stii la ce ma refer si de unde citez.Te respect enorm!
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:42 pm

Mesaj Utilizator


Ora 20 pentru mine e ca o sarbatoare, ma odihnesc ca tocmai ce termin cu papa pentru puiucul meu de 6 luni, VICTOR TEODOR! Si el iti trimite o imbratisare calda si un pupic pentru Maia!:) Vezi, se pune bine cu fietiliiiiiiiiii
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:44 pm

COSTINA scrie:La ora 20, stii bine Vine Teo langa tine Cu haz mare si de soi Cum bine dorim si noi Cand apare si Tantelu Dispare si tot misteru unei voiosii-viroza luata prin TeoTantoza


    TEO A RASPUNS:
Frumoasa poezie, n-am ce zice! multumesc mult de tot pentru ea si pentru ca esti aici!
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:52 pm

Mesaj Bucuros

Buna seara draga noastra BUCUROASA! Suntem bucurosii tai si pentru asta iti multumim. Sa o pupi si pe Tantelu`.
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:55 pm

violet scrie:Mi-ai facut o seara frumoasa, draga Teo, asa cum numai tu esti in stare. Parca se continua emisiunea ta si fac si eu parte din ea...


    TEO A RASPUNS

    Si ce fuga ma dat pe scari ca sa ajung la intalnirea noastra! De la platou la cabina e cale lunga, drum de fier!
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 8:59 pm

takata scrie:DOAMNE AM NISTE EMOTII CA NU MAI NIMERESC LITERELE SI MAI SI TREMUR DESI E DESTUL DE CALD IN CASA.......TE SALUTA SI TE IUBESTE TOATA FAMILIA MEA




    TEO A RASPUNS
    Te rog sa trasmiti si familiei tale toata dragostea ! Pupa-i pe toti din partea mea!
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 9:00 pm

MESAJ UTILIZATOR

teo imi pare bine ca ai revenit pe micul ecran deoarece imi era dor de tine si de veselia ta
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 9:01 pm

Anamaria Bat scrie:Teo draga, vreau sa iti spun atat(acum): "SA NU-TI PESE CE SPUN EI..."...cred ca stii la ce ma refer si de unde citez.Te respect enorm!


    TEO A RASPUNS
    Asa o sa fac, Anamaria. Multumesc de sfat si incearca sa-l urmezi si tu! Cu drag!
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CHAT MARTIE » Mar Sep 04, 2007 9:03 pm

Mesaj utilizator



TEO A RASPUNS
Esti deosebita si unica. Hai ca n-or sa-mi vina acum cele mai inspirate cuvinte, dar sper ca esti constienta de valoarea ta!
Mesajele scrise aici sunt scrie de utilizatori dar sunt aduse in baza de date in acest mod pentru ca au fost pirdute.
CHAT MARTIE
membru
membru
 
Mesaje: 26
Membru din: Mar Sep 04, 2007 7:24 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Următorul

Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

  • Reclame
cron