• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

d'ale lui admin

Arhiva de topicuri inchise.

Mesajde ofelia » Dum Mai 06, 2007 8:46 am

ADI ,CARMEN, ADINA ,FLORINA,NINNUTZA ,MALIMAI,CATUTZA ,TAKATA ....SI CATI OR MAI FI PE ACEST FORUM SUNT ADEVARATI PRIETENI AI BUCURIEI .........!AI VRE-UN NECAZ SAU VRE-O BUCURIE ....EI SUNT ALATURI DE TINE SATE IMBARBATEZE ,SA TE CONSOLEZE ,SA PARICIPE EFECTIV CU SUFLETUL SI GANDUL LA TOT CEEA CE TI SE INTAMPLA ...........LA BUCURESTI A FOST CEL MAI EMOTIONANT MOMENT CAND NE-AM INTALNIT .........CU ZANA MEA CEA BUNA A FOST EXTRAORDINAR MOMENTUL CAND I-AM ZIS FLORINEI .......,,-EA ESTE .CARMEN ..........! ,,ARATAND SUGESTIV SI NEPOLITICOS , CU DEGETUL ......ACELASI LUCRU L-A FACUT SI CARMEN ..........,,-TU ESTI OFELIA ....!,,NU NE VAZUSEM NICIODATA ......TOTUSI ........IMBRATISARILE SI PUPATIRILE DEMONSTRAU INVERSUL .PARCA NE CUNOSTEAM DE 100 DE ANI .......ASA AFOST SI CU ADI SI PARINTII LUI EXTRAORDINARI ( EXEMPLU DE URMAT PT ALTI PARINTI .).ASA A FOST SI CU DRAGA DE ADINA CARE ,DIN MOTIVE ...NUMAI DE EA STIUTE .........A PIERDUT TRENUL .SI TOTUSI A AJUNS LA BUCURESTI PT MAREA INTALNIRE CU TEO ...ACESTIA SUNT ADEVARATII PRIETENI ...DE ASA PRIETENI AVEM NEVOIE ..............II IUBESC PE TOTI FARA DEOSEBIRE ...........SA-MI TRAITI BUNII MEI PRIETENI. !
Ultima oară modificat de ofelia pe Dum Mai 06, 2007 5:02 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde malimai » Dum Mai 06, 2007 10:50 am

Si tu sa ne traiesti,draga noastra Ofelia.Si-ti multumim ca esti alaturi de noi
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Dum Mai 06, 2007 7:01 pm

SI EU TE IUBESC ''DRAGA DOAMNA'' SI ASTEPT SA NE VEDEM CAT MAI CURAND CA DOAR STAM LA O ARUNCATURA DE BAT,NU?



PUPICI ...
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Dum Mai 06, 2007 7:44 pm

ofelia scrie: ...ACESTIA SUNT ADEVARATII PRIETENI ...DE ASA PRIETENI AVEM NEVOIE ..............II IUBESC PE TOTI FARA DEOSEBIRE ...........SA-MI TRAITI BUNII MEI PRIETENI. !



si tu sa ne traiesti si sa fii sanatoasa si sa ne "incanti" mereu ! :x :x :x
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Mai 06, 2007 8:37 pm

florina scrie:
ofelia scrie: ...ACESTIA SUNT ADEVARATII PRIETENI ...DE ASA PRIETENI AVEM NEVOIE ..............II IUBESC PE TOTI FARA DEOSEBIRE ...........SA-MI TRAITI BUNII MEI PRIETENI. !



si tu sa ne traiesti si sa fii sanatoasa si sa ne "incanti" mereu ! :x :x :x
>:D< >:D< >:D< MULTUMESC ,FLORINA ,BUNA MEA PRIETENA DE LA MALUL MARII ....!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Dum Mai 06, 2007 9:40 pm

florina scrie:
ofelia scrie: ...ACESTIA SUNT ADEVARATII PRIETENI ...DE ASA PRIETENI AVEM NEVOIE ..............II IUBESC PE TOTI FARA DEOSEBIRE ...........SA-MI TRAITI BUNII MEI PRIETENI. !



si tu sa ne traiesti si sa fii sanatoasa si sa ne "incanti" mereu ! :x :x :x

Sa ne traiesti draga nostra Ofelia ..si noi te iubim si sa incinti cu prezenta ta atat virtuala ,cit sa ne CANTI mereu ..frumoasele tale melodii! >:D< >:D< >:D< >:D< :x :-* :-*
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Dum Mai 06, 2007 10:58 pm

super fain ce am citit ofelia >:D< ma incanta faptul ca am atatia prieteni :x
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Mai 07, 2007 4:02 pm

VA MULTUMESC TUTUROR PT FELICITARI .....SI NU UITATI VA IUBESC SI VA STIMEZ PE TOATE SI TOTI BUCUROSII ..........!SA AVETI O ZI BUNA >!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Mai 07, 2007 4:10 pm

..........BUNA ZIUA ,BUCUROSILOR...........BAG SEAMA CA SUNT SINGURA PE ZIUA DE AZI PE-AICI ......CRED CA MA FAC ....BOSS............. ;)) .......D-APAI BOSS FARA SUBALTERNI..........N-AM AMI AUZIT ............!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Lun Mai 07, 2007 4:57 pm

Eu am incurcat borcanele:)AM scris de Ofelia la Ce-ar fi sa ne-ntalnim. Draga mea, vocea m-a dat gata! Azi-noapte am stat pana spre zori si te-am ascultat cu mare drag. Ofelia - un om caruia Dumnezeu i-a dat nu doar voce, ci si SUFLET! MARE!
>:D<
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Mai 07, 2007 5:36 pm

ITI MULTUMESC COSTINA ,PT CUVINTELE FRUMOASE PE CARE MI LE-AI ADRESAT ..! AM CITIT LA ... ,,CE-AR FI SA NE INTALNIM ... ,, SINCERA SA FIU ,AM RAMAS IMPRESIONATA CAT DE FRUMOS M-ATI ,,BARFIT ,, .....SI VOI SUNTETI NISTE BUCUROSI DEOSEBITI CU SUFLETE ALESE .........VA IUBESC PE TOTI SI VA RESPECT.......PUPICI MULTI ..... :x :x :x :x :x :x :x >:D< >:D< >:D< :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Mai 07, 2007 10:40 pm

gratie lui COSTINA ti am auzit si eu superbele melodii ai o voce super te incalzeste :x super fain canti :-*
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Lun Mai 07, 2007 10:43 pm

gabrielle scrie:gratie lui COSTINA ti am auzit si eu superbele melodii ai o voce super te incalzeste :x super fain canti :-*
...ESTI O DRAGUTA .....MULTUMESC DE APRECIERE .....MA BUCUR SINCER CA ITI PLACE CUM CANT ....O FAC CU SINCERITATE SI DE ACEEA PLACE TUTUROR ..... >:D< :x :x :x
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 10, 2007 9:45 am

florina scrie:Imagine aceasta`i ADINA
mezina noastra draga
...............................................
Si uite iti promit ceva : nu voi mai fi timida ...deja dansez Imagine si daca trebuie, mai si vorbesc Imagine... nu chiar asa, ai sa zici :)) :)) :))
te iubesc mezina draga!


Tare mult imi place cum dansezi ImagineImagine tine-o tot asa si nu uita ce-ai promis - nu vei mai fi timida ! Da' as vrea s-o vad eu si pe asta cu vorbitu' :))

te iubesc si eu , surioara dragaImagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Mai 13, 2007 5:17 pm

ADINA.
Tare greu imi vine sa vorbesc despre ea dupa ce am citit ce a postat despre mine dar, ea stie ca nu intotdeauna e nevoie de cuvinte ca sa stim ce simtim.
Adina m-a atras de la prima postare.
Adina scrie:.....
Eu, cel putin, asociam PROTV cu TEO si invers , si cred ca multa lume a simtit asta, probabil si datorita ei, dragei Teo, care a spus tot timpul ca PROTV-ul este "casa" ei si ne-a transmis starea ei de bine si fericirea pe care o simtea in aceasta " casa" . PROTV-ul i-a dat echilibru si identitate (cum spune TEO), iar TEO in schimb aducea PROTV-ului bucurie, fericire, zambete si , bineinteles multi PRIETENI . Ne vom impaca intr-o zi si cu acest "divort" :cry: , si ramanem alaturi de TEO si PROTV, fiecare acolo unde este .


Mi-a mers la inima acest mesaj. Primul contact direct cu adina, a fost ca intre prieteni, un ajutor dat la nevoie.
Iti amintesti? Imagine Nu stiu de ce te chinuiai asa de tare dar, in urma aliantei noastre impotriva lui romy, ti-am oferit un Imagine. M-a distrat grozav cum ai primit cadoul si de atunci a inceput frumoasa poveste. Incet, incet am descoperit un om extraordinar de sensibil (chiar prea sensibil), o fata calda, o prietena adevarata. Cefeluta de dimineata este ceea care, ne ajuta sa comunicam si pe care o savureaza picatura cu picatura
A sosit si clipa cea mare. Ziua intalnirii noastre la Bucuresti. N-am sa uit prea curand durerea din glasul ei si nici lacrimile varsate, fiindca pierduse trenul si nu putea ajunge la timp pentru spectacol. Dar, pentru sufletul ei minunat, Dumnezeu nu a lasat-o, si a ajutat-o sa fie acolo unde isi dorea cu toata fiinta ei. De cate ori ma gandesc la bucuresti, mi-e ciuda pe mine. Doar prin imbratisari am simtit cat de mult doream sa ne intalnim ca, ochii trebuiau sa ramana uscati. Acelasi scenariu a fost la intalnirea cu toti bucurosii. La sfarsitul spectacolului, vine o fata frumoasa, bruneta, cu parul lung, cu o voce calda si ochii stralucitori, isi lasa capul pe umarul stang si spune ‘eu sunt Adina’. Dulce moment. Era ca un copil mare pe care trebuia sa il strangi la piept. Dupa intalnirea cu florina si adi, acesta a fost alt moment magic.
Imi iau lumea in cap si plec la ea acasa sa o cunosc. Au fost cateva ore in care nu stiam ce sa ne spunem mai repede, sa nu uitam ceva. Pentru voi toti bucurosilor a avut cate un cuvand bun de spus, asa ca plimbarea prin Alba a fost cu tot Clubul Bucuriei. A fost o mare placere sa fiu langa aceasta fata atat de fragila si totusi puternica, de o frumusete cuminte si care stie sa iubeasca din toata inima.
Te iubesc surioara Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Dum Mai 13, 2007 8:48 pm

carmen scrie:ADINA.
Tare greu imi vine sa vorbesc despre ea dupa ce am citit ce a postat despre mine dar, ea stie ca nu intotdeauna e nevoie de cuvinte ca sa stim ce simtim.
Adina m-a atras de la prima postare.
Adina scrie:.....
Eu, cel putin, asociam PROTV cu TEO si invers , si cred ca multa lume a simtit asta, probabil si datorita ei, dragei Teo, care a spus tot timpul ca PROTV-ul este "casa" ei si ne-a transmis starea ei de bine si fericirea pe care o simtea in aceasta " casa" . PROTV-ul i-a dat echilibru si identitate (cum spune TEO), iar TEO in schimb aducea PROTV-ului bucurie, fericire, zambete si , bineinteles multi PRIETENI . Ne vom impaca intr-o zi si cu acest "divort" :cry: , si ramanem alaturi de TEO si PROTV, fiecare acolo unde este .


Mi-a mers la inima acest mesaj. Primul contact direct cu adina, a fost ca intre prieteni, un ajutor dat la nevoie.
Iti amintesti? Imagine Nu stiu de ce te chinuiai asa de tare dar, in urma aliantei noastre impotriva lui romy, ti-am oferit un Imagine. M-a distrat grozav cum ai primit cadoul si de atunci a inceput frumoasa poveste. Incet, incet am descoperit un om extraordinar de sensibil (chiar prea sensibil), o fata calda, o prietena adevarata. Cefeluta de dimineata este ceea care, ne ajuta sa comunicam si pe care o savureaza picatura cu picatura
A sosit si clipa cea mare. Ziua intalnirii noastre la Bucuresti. N-am sa uit prea curand durerea din glasul ei si nici lacrimile varsate, fiindca pierduse trenul si nu putea ajunge la timp pentru spectacol. Dar, pentru sufletul ei minunat, Dumnezeu nu a lasat-o, si a ajutat-o sa fie acolo unde isi dorea cu toata fiinta ei. De cate ori ma gandesc la bucuresti, mi-e ciuda pe mine. Doar prin imbratisari am simtit cat de mult doream sa ne intalnim ca, ochii trebuiau sa ramana uscati. Acelasi scenariu a fost la intalnirea cu toti bucurosii. La sfarsitul spectacolului, vine o fata frumoasa, bruneta, cu parul lung, cu o voce calda si ochii stralucitori, isi lasa capul pe umarul stang si spune ‘eu sunt Adina’. Dulce moment. Era ca un copil mare pe care trebuia sa il strangi la piept. Dupa intalnirea cu florina si adi, acesta a fost alt moment magic.
Imi iau lumea in cap si plec la ea acasa sa o cunosc. Au fost cateva ore in care nu stiam ce sa ne spunem mai repede, sa nu uitam ceva. Pentru voi toti bucurosilor a avut cate un cuvand bun de spus, asa ca plimbarea prin Alba a fost cu tot Clubul Bucuriei. A fost o mare placere sa fiu langa aceasta fata atat de fragila si totusi puternica, de o frumusete cuminte si care stie sa iubeasca din toata inima.
Te iubesc surioara Imagine


Ce poveste Frumoasa care m-a uns la suflet...ai reusit atat de fidel sa ne o descrii pe ADINA..incat am senzatia ca deja am cunoscut-o cu adevarat ..nu virtual....
Toate aceste trasaturii ale aAdinei se simt si prin felul ei delicat de a posta ..de a vb cu noi Bucurosii....sensibilitate si caldura sufletului reiesedin felul ei de a fii ,de a cumunica....iar chipul ei e de o frumusete angelica! >:D< >:D< :x :x
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mar Mai 15, 2007 9:54 am

Foarte frumos, Zana Buna.
Am simtit sensibilitatea Adinei si a ta printre randurile scrise.
Ma bucur ca sunt printre voi, oameni minunati
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Mar Mai 15, 2007 12:49 pm

carmen scrie:ADINA.
Tare greu imi vine sa vorbesc despre ea dupa ce am citit ce a postat despre mine dar, ea stie ca nu intotdeauna e nevoie de cuvinte ca sa stim ce simtim.
Adina m-a atras de la prima postare.
Adina scrie:.....
Eu, cel putin, asociam PROTV cu TEO si invers , si cred ca multa lume a simtit asta, probabil si datorita ei, dragei Teo, care a spus tot timpul ca PROTV-ul este "casa" ei si ne-a transmis starea ei de bine si fericirea pe care o simtea in aceasta " casa" . PROTV-ul i-a dat echilibru si identitate (cum spune TEO), iar TEO in schimb aducea PROTV-ului bucurie, fericire, zambete si , bineinteles multi PRIETENI . Ne vom impaca intr-o zi si cu acest "divort" :cry: , si ramanem alaturi de TEO si PROTV, fiecare acolo unde este .


Mi-a mers la inima acest mesaj. Primul contact direct cu adina, a fost ca intre prieteni, un ajutor dat la nevoie.
Iti amintesti? Imagine Nu stiu de ce te chinuiai asa de tare dar, in urma aliantei noastre impotriva lui romy, ti-am oferit un Imagine. M-a distrat grozav cum ai primit cadoul si de atunci a inceput frumoasa poveste. Incet, incet am descoperit un om extraordinar de sensibil (chiar prea sensibil), o fata calda, o prietena adevarata. Cefeluta de dimineata este ceea care, ne ajuta sa comunicam si pe care o savureaza picatura cu picatura
A sosit si clipa cea mare. Ziua intalnirii noastre la Bucuresti. N-am sa uit prea curand durerea din glasul ei si nici lacrimile varsate, fiindca pierduse trenul si nu putea ajunge la timp pentru spectacol. Dar, pentru sufletul ei minunat, Dumnezeu nu a lasat-o, si a ajutat-o sa fie acolo unde isi dorea cu toata fiinta ei. De cate ori ma gandesc la bucuresti, mi-e ciuda pe mine. Doar prin imbratisari am simtit cat de mult doream sa ne intalnim ca, ochii trebuiau sa ramana uscati. Acelasi scenariu a fost la intalnirea cu toti bucurosii. La sfarsitul spectacolului, vine o fata frumoasa, bruneta, cu parul lung, cu o voce calda si ochii stralucitori, isi lasa capul pe umarul stang si spune ‘eu sunt Adina’. Dulce moment. Era ca un copil mare pe care trebuia sa il strangi la piept. Dupa intalnirea cu florina si adi, acesta a fost alt moment magic.
Imi iau lumea in cap si plec la ea acasa sa o cunosc. Au fost cateva ore in care nu stiam ce sa ne spunem mai repede, sa nu uitam ceva. Pentru voi toti bucurosilor a avut cate un cuvand bun de spus, asa ca plimbarea prin Alba a fost cu tot Clubul Bucuriei. A fost o mare placere sa fiu langa aceasta fata atat de fragila si totusi puternica, de o frumusete cuminte si care stie sa iubeasca din toata inima.
Te iubesc surioara Imagine


No,dragii mei,nu am mai vazut atata caldura in niciun alt loc din lumea asta.
Va invidiez,Carmen si Adina pt minunatele vorbe pe care stiti sa le rostiti.
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Mai 25, 2007 3:05 pm

carmen scrie:ADINA.
Tare greu imi vine sa vorbesc despre ea dupa ce am citit ce a postat despre mine dar, ea stie ca nu intotdeauna e nevoie de cuvinte ca sa stim ce simtim. Adina m-a atras de la prima postare.
..........................
Te iubesc surioara Imagine


Pe mine m-ai lasat de prea multe ori fara grai , asa ca nici pana azi nu stiam ce sa raspund la tot ceea ce ai scris despre mine ! Dar , asta-i adevarul : nu intotdeauna avem nevoie de cuvinte ca sa stim ce simtim , uneori sunt mult prea sarace si nepotrivite....

Astfel ca nu pot spune prea multe , doar ca si eu te iubesc surioara !
Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Vin Mai 25, 2007 5:07 pm

CE GANDURI FRUMOASE...SUNTETI MINUNATE ...

SCUZE ADI,NU AICI TREBUIA SA POSTEZ,DAR IARTA-MA CA AZI E ZIUA TA... >:D<
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori

  • Reclame
cron