• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce v-ati dorii de la noua emisiune TEO ?

Arhiva de topicuri inchise.

Mesajde adrian » Dum Ian 21, 2007 4:16 pm

Prime time este in intervalul orar 19-20 nu conteaza in ce zi.
Na fiecare cu parerea lui!
EU sustin si voi sustine cu tarie ce am zis. :wink:
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde violet » Dum Ian 21, 2007 9:56 pm

Doamne fereste! De unde si pana unde,Adi,ai dedus tu ca am zis asa ca plecare de la spusele tale?Nici vorba! Eu doar recunosteam ca nu cunosc eu atata televiziune ca sa am o parere competenta,ca totul e relativ,ca nimic nu e sigur si,la o adica,nici batut in cuie.Adevarul e ca OM TRAI SI OM VEDEA. Iar Teo e,oricum ,unica,asa ca nu se stie ce socoteli va strica... :wink:
violet
membru
membru
 
Mesaje: 53
Membru din: Joi Oct 05, 2006 6:29 pm
Localitate: Braila
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde YRYS » Sâm Feb 03, 2007 12:23 pm

DE LA EMISIUNEA TEO DE LA ROMANTICA IMI DORESC SA O VAD PE TEO PENTRU CA IMI ESTE FOARTE DOR DE EA SI IMI LIPSESTE FOARTE MULT POFTA EI DE VIATA!
viata: o piesa de teatru in care nu lungimea rolului conteaza, ci felul in care-l interpretezi!
YRYS
membru
membru
 
Mesaje: 25
Membru din: Mar Ian 09, 2007 4:57 pm
Localitate: FETESTI, IALOMITA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alina » Dum Mar 04, 2007 7:10 pm

:-6
DAP ORA 8 E SOOPER "CAFEAUA DE LA ORA 8 CU TEO SI IFTIMOAIE" :)))
GLUMEAM !
O FATA ,AM IMPRESIA CA AI SPUNE "FLY"DACA NU MA INSEL A PROPUS SA FACA SI IFTIMOAIE PARTE DIN ECHIPA !!E SOOPER IDEEEA DAR DE CE NU SI TAOFIC!!!
IN NOUA EMISIUNE EU IMI DORESC SA FACA PARTE DIN ECHIPA IFTIMOAIE SI TAOFIC CA SUNT CEI MAI SEXY ...
IN NO\UA EMISIUNE O VREAU PE TEO LA FEL DE VESELA DE NATURALA SI DE SPONTANA!!
DAR AS DORI DIN SUFLET SA SE FACA RELUARI LA EMISIUNI SI DIMINEATA (PTR CA E BINE SA O VEDEM SI DIMINEATA CA SA NE BINEDISPUNA)
SI AR FI SOOPER CA PE SITE TOATE EMISIUNILE SA FIE DIFUZATE CUM AU "CARCOTASII"

MULTUMESC PTR ATENTIE!!
alina
 

Mesajde adrian » Dum Mar 04, 2007 7:18 pm

Iftimoaie are un contract semnat cu La bloc. :-20

dar da intradevar sunt interesante ideile.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alina » Dum Mar 04, 2007 7:20 pm

CE BINE CA TATAL MEU NU ARE NICI O TREABA CU STIRILE SPORTIVE:)
ASA TATA MAI ZIC SI EU !DIN CONTRA E FAN :NUAMI DINESCU INDRAGOSTIT!CAND A VAZUTO" LIVE" A FOST DE-A DREPTUL EMOTIONAT
DUPA CE A PLECAT TEO IMPREUNA CU ECHIPA MI-A SPUS TATAL MEU CA E FRUMOASA CA O PAPUSA (NUAMI DINESCU)
ASA CA AM PE CINE SA MA BAZEZ :))
NU MAI ZIC DE MAMA FAN TEO SI EA, DECI EMISIUNEA SA INCEAPA SI FERICIREA SA INTRE IN CASELE NOASTRE!!!
alina
 

Mesajde mary_criss » Mie Mar 28, 2007 10:32 pm

Vreau sa vad cat mai multa veselie shi emisiune plina de viata. Sa acopere ceea ce se vede in realitate!
mary_criss
membru
membru
 
Mesaje: 3
Membru din: Dum Mar 25, 2007 1:58 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myky » Vin Mar 30, 2007 4:51 pm

Credeam ca nu mai apare, si cand a aparut eu inebuneam la mama mea ( o ajutam la curatenie) si am tinut televizorul numai pa Romantica sa vad cand sunt emisiunile, ce si cum. Cred ca a fost singura data in viata mea cand am dorit sa plec mai repede de la mama.
Si cand ajung acasa, sa lesin, sa fac apoplexie, sa ma urc pe pereti, nu functiona netul, si suna la ei si fa scandal, nu vreti sa stiti, acuma gata am iesit din sevraj, da TEO, asa esti tu pentru noi, un drog, dar un drog benefic, care anihileaza toate durerile, neplacerile, si tot ce este urat pe lumea asta.
DOAMNE CE BINE CA INCEPI EMISIUNEA
In ceea ce priveste <ce> eu cred ca ar prinde bine o rubrica de genul Practic, exista placerea romanului de a face diverse lucruri in casa cu mana lui, si nevoia din lipsa de bani, nu stiu daca face bine la audienta, dar am fost pe cateva forumuri de genul asta, am cumparat si cateva reviste tot in aceeasi idee structurate si din cate am vazut eu erau destul de cerute, si cum ai zis si tu la "100%" mestesugurile fac parte din traditiile romanilor.
Stiu ca emotiile te inunda, de fapt tu esti o mare de emotii, dar stiu si ca o sa te descurci de minune.
DOAMNE AJUTA!!!! :-1
Avatar utilizator
myky
membru
membru
 
Mesaje: 66
Membru din: Sâm Mar 17, 2007 6:19 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Anamaria Bat » Mar Apr 03, 2007 8:46 am

Cred ca Teo si echipa se gandesc foarte bine inainte sa aleaga invitatii, si o fac cu gandul la telespectatori. Dar acum as vrea sa spun ce vreau EU sa vad in emisiunea lor: actori tineri, care reprezinta sau vor reprezenta Romania la diferite festivaluri (Maria Popistasu, Ana Ularu, Irina Velcescu, Andi Vasluianu, etc). As mai vrea o rubrica in care sa fim informati ce carti si filme noi au mai aparut. Nu as vrea manele! As vrea sa o vad pe Ada Milea vorbind cu Teo, pentru ca eu cred ca s-ar intelege de minune.
Cam atat imi vine acum in minte.
Sa nu-ti pese ce spun ei....
Anamaria Bat
membru
membru
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 03, 2007 8:16 am
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

ce imi doresc...

Mesajde Catutza » Mar Apr 03, 2007 7:36 pm

ce ne dorim sa vedem in emisiune la Teo? pai o sa aiba grija sa ne aduca Teo in emisiune tot ce ne dorim ... important chiar cel mai important si vital a fost sa revina pe micul ecran ca tare dor ne-a fost de ea ... acum deja suntem pretentiosi, mofturosi vrem aia, vrem cealalalta... o avem pe Teo si asta este de ajuns ... Io sunt multumit nu mai vreau nimic am totul dupa atatea luni am tot ce mi-am dorit... mi-am potolot dorul de Teo, mi-a revenit pofta de viata si de ras ...
Hai va pup si ... sa aveti mult spor :)
intotdeauna pentru Teo
Avatar utilizator
Catutza
membru
membru
 
Mesaje: 224
Membru din: Dum Apr 01, 2007 10:13 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde erika_lush » Mie Mai 30, 2007 10:31 am

eu mi-as dori sa o vad in emisiunea lui Teo pe Andra.cred ca se potriveste de minune acestui "decor"..e o zapacita si spontana si dulce ....
si cred ca s-ar integra perfect in echipa.sunt constienta ca nu se poate ,pt ca ea este cu concerte ,cu inregistrari..si dintrastea care mai cunosc si eu (:)) ;) ).am spus Andra pt ca ...si tine de parearea mea personala ...face furori.si pt mine exista doar aceste 2 NUME in romania ANDRA si TEO.
in rest ma bucur ca emisiunea se difuzeaza la 20.00 si consider ca e cea mai potrivita ora.emisinea nu as vrea sa se schimbe sub nici o forma.imi place asa
Avatar utilizator
erika_lush
membru
membru
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Mai 10, 2007 4:03 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Mai 30, 2007 11:43 am

Mi-as dorii ca TEOVIZIUNEA sa dureze mai multe ore!!!! :) :) :) Plyysss
imi e asa de draga TEo ca nu m-as satura sa o vad si sa o ascult!! :) :) :) :)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Vin Iun 01, 2007 9:24 pm

LA MULTI ANI, TEO!
Imagine
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 20 vizitatori

  • Reclame
cron