• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Locul povestirilor despre intalnirea cu Bucurosii

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde Adina » Mar Aug 26, 2008 8:41 pm

CLAUDIA scrie:
Adina scrie:si ne tii asa pe jar? hai spune tot, sau da macar niste indicii ?135!

spun ,spun ca nu e secret,planuim o vizita fulger la mures


?115! si eu aici, la doi pasi sa nu fiu prin preajma? ?130! si totusi, si totusi ?159!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde fly » Mar Aug 26, 2008 9:01 pm

Adina scrie:
CLAUDIA scrie:
Adina scrie:si ne tii asa pe jar? hai spune tot, sau da macar niste indicii ?135!

spun ,spun ca nu e secret,planuim o vizita fulger la mures


?115! si eu aici, la doi pasi sa nu fiu prin preajma? ?130! si totusi, si totusi ?159!


gandeste surioara si ai sa vezi ca merita ?131!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde carmen » Mie Aug 27, 2008 6:26 pm

Adina scrie:
CLAUDIA scrie:
Adina scrie:si ne tii asa pe jar? hai spune tot, sau da macar niste indicii ?135!

spun ,spun ca nu e secret,planuim o vizita fulger la mures


?115! si eu aici, la doi pasi sa nu fiu prin preajma? ?130! si totusi, si totusi ?159!



vezi cum faci albastrico ?117!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde hana » Joi Aug 28, 2008 2:46 pm

CLAUDIA scrie:
Adina scrie:si ne tii asa pe jar? hai spune tot, sau da macar niste indicii ?135!

spun ,spun ca nu e secret,planuim o vizita fulger la mures


Frumos,frumos:)
asteptam povestirile
va imbratisez pe toate 3 sutn sigura ca va fi si albastreaua:) ?6! ?131!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde Gabrielaa » Lun Iul 13, 2009 9:35 pm

Eeeiiii,uite ca am avut timpul necesar sa parcurg si acest topic(ce-i drept mi-au trebuit cateva ore,dar cred ca au fost printre cele mai placute din cate imi mai amintesc :) ).Am reusit sa va ''vizualizez'' pe toti,sunteti niste frumosi si la chip si la suflet ?131! si taare rau imi pare ca nu stiu unde naibii am fost,ca doar la Teo ma uitam zilnic,uneori,chiar fugeam de la servici,mai devreme ca sa-i vad emisiunea si cu toate astea...NU AM STIUT DE EXISTENTA VOASTRA ?126! ?126! .E adevarat ca eu cu internetul eram cam...neprieteni,ce spun neprieteni?? de-a dreptul straini si poate de aceea am aflat atat de tarziu de acest forum ?130! Oricum,ii multumesc lui Dumnezeu ca in sfarsit v-am descoperit si lui Adi ca m-a ajutat sa intru in ''familia'' bucurosilor lui Teo ?6! Sincer, va invidiez pentru privilegiul de a o fi cunoscut personal pe cea care a dat un nou sens vietii mele,dupa ce am primit o crunta lovitura de la viata(desi o admiram cu muult timp inainte dar n-am stiut ca va ajunge ''salvatoarea'' mea).Pentru ca fara Teo eu nu as mai fi fost aceeasi....ea mi-a redat eu-l si dorinta de a merge mai departe.Va multumesc,dragi bucurosi,pentru ca promovati placerea de a trai fiecare zi asa cum ne-o da Dumnezeu,pentru ca oferiti ocazia de a avea prieteni de calibrul vostru,celor din Clubul bucuriei,oameni atat de cumsecade, asa cum e foarte greu sa mai gasesti in timpurile noastre si va multumesc ca m-ati primit atat de calduros in mijlocul vostru ?131!Va imbratisez pe toti si sper intr-o intalnire...''in carne si oase''(mai mult carne,ca eu am ceva kg ?rade! ).
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde gabrielle » Lun Iul 13, 2009 9:46 pm

?131! nu plange poate or mai fi zile ?113! ?6!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde carmen » Mar Iul 14, 2009 7:36 pm

Cred ca o sa vina si timpul cand o sa fim din nou, cu totii, alaturi de TEO. Eu asa cred ?6!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde xen@ » Mie Iul 15, 2009 9:21 am

Gabrielaa scrie:Eeeiiii,uite ca am avut timpul necesar sa parcurg si acest topic(ce-i drept mi-au trebuit cateva ore,dar cred ca au fost printre cele mai placute din cate imi mai amintesc :) ).Am reusit sa va ''vizualizez'' pe toti,sunteti niste frumosi si la chip si la suflet ?131! si taare rau imi pare ca nu stiu unde naibii am fost,ca doar la Teo ma uitam zilnic,uneori,chiar fugeam de la servici,mai devreme ca sa-i vad emisiunea si cu toate astea...NU AM STIUT DE EXISTENTA VOASTRA ?126! ?126! .E adevarat ca eu cu internetul eram cam...neprieteni,ce spun neprieteni?? de-a dreptul straini si poate de aceea am aflat atat de tarziu de acest forum ?130! Oricum,ii multumesc lui Dumnezeu ca in sfarsit v-am descoperit si lui Adi ca m-a ajutat sa intru in ''familia'' bucurosilor lui Teo ?6! Sincer, va invidiez pentru privilegiul de a o fi cunoscut personal pe cea care a dat un nou sens vietii mele,dupa ce am primit o crunta lovitura de la viata(desi o admiram cu muult timp inainte dar n-am stiut ca va ajunge ''salvatoarea'' mea).Pentru ca fara Teo eu nu as mai fi fost aceeasi....ea mi-a redat eu-l si dorinta de a merge mai departe.Va multumesc,dragi bucurosi,pentru ca promovati placerea de a trai fiecare zi asa cum ne-o da Dumnezeu,pentru ca oferiti ocazia de a avea prieteni de calibrul vostru,celor din Clubul bucuriei,oameni atat de cumsecade, asa cum e foarte greu sa mai gasesti in timpurile noastre si va multumesc ca m-ati primit atat de calduros in mijlocul vostru ?131!Va imbratisez pe toti si sper intr-o intalnire...''in carne si oase''(mai mult carne,ca eu am ceva kg ?rade! ).

Uite o mare ?6! !
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde Gabrielaa » Mie Iul 15, 2009 3:21 pm

carmen scrie:Cred ca o sa vina si timpul cand o sa fim din nou, cu totii, alaturi de TEO. Eu asa cred ?6!



Doamne,sa-ti fie gura aurita si ''prezicerea'' de platina,zana mea buna, ca taaare mi se parea o utopie ,pana nu demult, sa pot s-o vad si eu pe Teo ?135!(adica am vazut-o cand a fost la Iasi,cand am stat vreo 3 ceasuri s-o astept,ca sa prind loc in fata,pe o caldura de mi se topisera ridurile de expresie ?rade! ,dar,asa....pe dupe gard ?158! si nu m-am ''satisfacut'' :)) .Doooamneee ajutaaa!!!!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: INTALNIRI ALE BUCUROSILOR

Mesajde Gabrielaa » Mie Iul 15, 2009 3:24 pm

xen@ scrie:
Gabrielaa scrie:Eeeiiii,uite ca am avut timpul necesar sa parcurg si acest topic(ce-i drept mi-au trebuit cateva ore,dar cred ca au fost printre cele mai placute din cate imi mai amintesc :) ).Am reusit sa va ''vizualizez'' pe toti,sunteti niste frumosi si la chip si la suflet ?131! si taare rau imi pare ca nu stiu unde naibii am fost,ca doar la Teo ma uitam zilnic,uneori,chiar fugeam de la servici,mai devreme ca sa-i vad emisiunea si cu toate astea...NU AM STIUT DE EXISTENTA VOASTRA ?126! ?126! .E adevarat ca eu cu internetul eram cam...neprieteni,ce spun neprieteni?? de-a dreptul straini si poate de aceea am aflat atat de tarziu de acest forum ?130! Oricum,ii multumesc lui Dumnezeu ca in sfarsit v-am descoperit si lui Adi ca m-a ajutat sa intru in ''familia'' bucurosilor lui Teo ?6! Sincer, va invidiez pentru privilegiul de a o fi cunoscut personal pe cea care a dat un nou sens vietii mele,dupa ce am primit o crunta lovitura de la viata(desi o admiram cu muult timp inainte dar n-am stiut ca va ajunge ''salvatoarea'' mea).Pentru ca fara Teo eu nu as mai fi fost aceeasi....ea mi-a redat eu-l si dorinta de a merge mai departe.Va multumesc,dragi bucurosi,pentru ca promovati placerea de a trai fiecare zi asa cum ne-o da Dumnezeu,pentru ca oferiti ocazia de a avea prieteni de calibrul vostru,celor din Clubul bucuriei,oameni atat de cumsecade, asa cum e foarte greu sa mai gasesti in timpurile noastre si va multumesc ca m-ati primit atat de calduros in mijlocul vostru ?131!Va imbratisez pe toti si sper intr-o intalnire...''in carne si oase''(mai mult carne,ca eu am ceva kg ?rade! ).

Uite o mare ?6! !


Si de la mine o si mai mareImagine
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Intalniri Bucuroase

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

  • Reclame
cron