• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Teo, te invita la chat, pe 18 decembrie

Teo, te invita la chat, pe 18 decembrie

Mesajde adrian » Mar Dec 11, 2007 10:13 pm

Teo Trandafir te aspteapta, marti, 18 decembrie la Chat!

Teo Trandafir iti da intalnire, pe forum. Marti, 18 decembrie, la ora 22, Teo Trandafir, intra alaturi de noi pe chat.

Clubul Bucuriei va propune urmatoarele teme de discutie:

    LA REVEDERE ROMANTICA, CE A FOST, CE NE-A PLACUT SI CE NU
    -Cu toti stim ca Teo, din 21 decembrie, incheie contractul cu Romantica, si se indreapta catre postul PrimaTv. Haidei sa discutam alaturi de Teo, ce ne-a placut si ce nu in emisiunea TeoViziunea.

    UN NOU INCEPUT, PRIMA TV
    -Incepand cu anul viitor, Teo si Echipa se muta la postul PrimaTv. Va inviat sa discutam impreuna cu Teo, despre ce va fi la Prima Tv, cum va imaginati si cum va doriti voi noua emisiune.


Sugestie: Propun ca ora de care avem parte sa nu o irosim cu intrebari si fraze tip(Ce face Maia, Cat de mult va iubim), nu sunt inutile, dar sunt mereu repetate, si cred ca ar trebui sa fim asa cum suntem noi zi de zi pe forum. haideti sa vorbim pe temele propuse de mine, si de ce nu si pe altele propuse de voi haideti sa ne bucuram de ultima intalnire cu Teo, pe chat din acest an si sa profitam la maxim de ea. Repet, este doar o sugestie.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde CORINUTA » Vin Dec 14, 2007 3:32 pm

DRAGA TEO,SUNT UNA DIN CELE MAI NOI UTILIZATOARE A AC CHAT.AM CATEVA EMOTII SI AS DORI SA ITI UREZ UN CALDUROS LA MULTI ANI TIE SI INTREGII TALE FAMILII.TE PRIVESC INCA DE CAND ERAI LA ANTENA 1 CU MIRCEA BADEA,PE ATUNCI AVEAM DOAR UN COPIL DAR ACUM AM O FATA DE 3 ANISORI SI UN BAIAT DE 11.CUM AM AFLAT DE AC SITE M-AM SI HOTARAT SA ITI SCRI DEOARECE IMI PLACE DE TINE INDIFERENT PE CE POST DE TEL. VEI FI.TE ADMIR PT. CEEA CE FACI IN VIATA DE ZI CU ZI SI PT FAPTUL CA PARI O FEMEIE FOARTE DE TREABA SI NU ESTI CU FITE CA ALTE VEDETE.TE PUPICI SI AS DORI SI EU O FOTO CU TINE SI FIICA TA,CU AUTOGRAF.[/b].NU STIU DACA VOI PUTEA INTRA PE 18 PE CHAT,DEOARECE FIICA MEA ALEXANDRA IN VARSTA DE 3 ANI ARE SERBARE LA CAMIN.SPER CA MACAR PANA LA ORA 16.30 PANA VOI PLECA DE ACASA SA POT INTRA PE CHAT.TE IUBESC
iubeste-ti aproapele
Imagine
Fara IUBIRE nu exista viata! IUBITI-VA! Si alungati bezna aceasta ce ne sugruma in fiecare clipa!
Avatar utilizator
CORINUTA
membru
membru
 
Mesaje: 1027
Membru din: Joi Dec 13, 2007 6:57 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Dec 18, 2007 5:37 pm

Draga mea TEO , acum la ceas de bilant romantios ?ceamuzant! , eu spun ca rezultatele sunt pozitive iar profitul urmeaza sa se acumuleze si va creste vertiginos . Sunt sigura ca se va umfla bine la Prima !

Cum a fost la Romantica ? Parerea mea este ca “dulceata de trandafiri “ pe care ati gatit-o pentru noi tot timpul a avut o aroma deosebita si un parfum aparte, mai ales pentru bucurosi , doar ca, poate, ii mai lipsea putina savoare pe care sunt sigura ca i-o veti adauga la Prima din belsug asa cum stiti voi mai bine! ?toast!

Pentru ca nu pot fi online in seara asta, desi tare mi-as fi dorit (ce sa fac, asta-i viata) , m-am gandit sa-ti las acum cateva randulete pe care le scriu cam la foc automat, dar cu mare, mare drag !

Anul trecut pe vremea asta mi-ai facut cel mai frumos cadou de Craciun pe care n-am sa-l uit niciodata ?pupasca! ! Iti doresc din tot sufletul ca fiecare zi sa-ti aduca multa bucurie, lumina si iubire in suflet iar Craciunul sa-ti umple inima si casa de toate cele bune !

Te imbratisez cu mare drag si dor, Adina
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crisU » Mar Dec 18, 2007 10:02 pm

Draga Teo oriunde te-ai duce eu o sa te urmaresc cu aceeasi bucurie si pofta de a rade impreuna ?
crisU
membru
membru
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 09, 2007 9:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Mar Dec 18, 2007 10:16 pm

crisU scrie:Draga Teo oriunde te-ai duce eu o sa te urmaresc cu aceeasi bucurie si pofta de a rade impreuna ?



http://www.clubulbucuriei.ro/mychat/index.php

hai pe chat!
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo, te invita la chat, pe 18 decembrie

Mesajde cneus77 » Sâm Iul 03, 2021 7:44 pm

scuze de intarziere teo, mai este valabila oferta?
cneus77
 

Re: Teo, te invita la chat, pe 18 decembrie

Mesajde Sylver Cheetah 53 » Sâm Sep 25, 2021 2:42 pm

Nu s-au mai ținut chat-urile, în ultima vreme.
I see dumb people... they're everywhere
They walk around like everyone else
They don't even know that they're dumb
And some of them... post here

____________________________________
www.youplay.ro
www.forumulateilor.ro
www.generatiapro.ro
www.pcbazar.ro
www.spiruharet.net
www.alternativasoftpedia.tk
www.3sudest.eu.org
www.eurodance90.eu.org
www.vocaltrance2000.tk
www.phpbb3refugees.com
www.survivorromania.tk
Avatar utilizator
Sylver Cheetah 53
administrator
administrator
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Oct 11, 2006 2:27 pm
Localitate: Milky Way
Nume real: Daniel
Puncte de reputaţie: 0

Re: Teo, te invita la chat, pe 18 decembrie

Mesajde Gainozeta » Dum Ian 07, 2024 2:12 am

syilbar, cand mai tii chaturile?
Citeam ca ai scris ca iti este dor de mine :))
Gainozeta
 

Re: Teo, te invita la chat, pe 18 decembrie

Mesajde Gainozeta » Joi Mar 07, 2024 5:35 pm

mai tii chaturi? :shock:
Gainozeta
 

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la chat cu Teo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

  • Reclame
cron