• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

CHAT CU TEO

Mesajde aetheia miha » Mar Oct 02, 2007 9:32 pm

TEO scrie:
aetheia miha scrie:Daca n-as avea atatea babe-n bloc, as fi tras un chiuit d`ala zdravan! ?colgate! ?colgate!
......ce sa fac sa-mi potolesc emotiile?

Pupa ingerashul! E reteta sigura!


o pup, o pup.
sa nu radeti , va marturisesc ca e calare pe mine, o alaptez....deabea reusesc sa tastez cuy`n deget printre membrele ei ?colgate!
hihihihihihihi
mamika de ingerash
Avatar utilizator
aetheia miha
membru
membru
 
Mesaje: 927
Membru din: Joi Apr 05, 2007 6:14 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde gabrielle » Mar Oct 02, 2007 9:33 pm

offfffff am in minte un talmes balmes ?fara! ce fac emotiile din om ?fara!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde TEO » Mar Oct 02, 2007 9:33 pm

COSTINA scrie:iti place casutza Bucuriei?cu pozele puse de Adi?
te simti acasa? asa de bine e aici, mai ales cand stii ca AICI AI ADEVARATI PRIETENI, OAMENI CARE TE SUSTIN DE LA DISTANTA FIZICA, INSA SUFLETUL E ATAT DE APROAPE DE TINE ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
TE ASTEPTAM CU DRAG DE FEICARE DATA! ?pupasca!

E singura casuta de pe Internet unde ma simt cu adevarat bine. Cu pozele, florile si colurile ei. Asa e.
Avatar utilizator
TEO
membru
membru
 
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 21, 2006 7:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mar Oct 02, 2007 9:34 pm

TEOOOOOOO CREZI CA E POSIBILA REINTALNIREA NOASTRA ....ASA CUM A PROPUS CARMEN , ZANA NOASTRA BUNA ???
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Mar Oct 02, 2007 9:34 pm

Televiziunea e obositoare?
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Catutza » Mar Oct 02, 2007 9:35 pm

Mi-am adus aminte... chiar ti sa intamplat faza povestita azi cu "S-au servit ficateii!"?... Mi te inchipui cu cata pasine ai fi putut striga si oricum ma uit acum la reluarile de pe Pro Cinema cu "Vrei Teo, Ai Teo!" si putin exercitiu aveai ca ai mai strigat in caravana " S-a furat mireasaaaaaa!" ?colgate!
Inca odata mai primeste un buchet de ?pupasca!
intotdeauna pentru Teo
Avatar utilizator
Catutza
membru
membru
 
Mesaje: 224
Membru din: Dum Apr 01, 2007 10:13 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde TEO » Mar Oct 02, 2007 9:36 pm

florina scrie:Ne impunem de fiecare data , azi suntem calmi cand vine Teo si discutam, dar cum apari vorba Costinei bazdaci nu numai la tastatura surioara , la stomac, la ce vrei tu ?HAHA! ?HAHA!

Esti prea scumpa, zau...
Avatar utilizator
TEO
membru
membru
 
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 21, 2006 7:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mar Oct 02, 2007 9:37 pm

JOKEP , DACA ITI PLACE CEEA CE FACI NIMIC NU E OBOSITOR ...TEO SIGUR O FACE DIN PLACERE ...SE VEDE CU OCHIUL LIBER ... E ESENTA VIETII EI .... ! AM DREPTATE TEO ...???
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde TEO » Mar Oct 02, 2007 9:37 pm

Catutza scrie:Mi-am adus aminte... chiar ti sa intamplat faza povestita azi cu "S-au servit ficateii!"?... Mi te inchipui cu cata pasine ai fi putut striga si oricum ma uit acum la reluarile de pe Pro Cinema cu "Vrei Teo, Ai Teo!" si putin exercitiu aveai ca ai mai strigat in caravana " S-a furat mireasaaaaaa!" ?colgate!
Inca odata mai primeste un buchet de ?pupasca!

Da, chiar s-a intaplat, iar la momentul in care am strigat ca s-au servit ficateii nu ma amuzam deloc. Noroc ca odata cu trecerea anilor lucrurile se fac tot mai amuzante...
Avatar utilizator
TEO
membru
membru
 
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 21, 2006 7:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Catutza » Mar Oct 02, 2007 9:38 pm

aaa...aaa... stati asa ... ce ar fi sa facem intr-o seara o conferinta si pe yahoo messenger acolo tehnologia ne ajuta sa ne auzim... hai puneti propunerea in seif si cine stie poate se va materializa ?colgate!
intotdeauna pentru Teo
Avatar utilizator
Catutza
membru
membru
 
Mesaje: 224
Membru din: Dum Apr 01, 2007 10:13 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde TEO » Mar Oct 02, 2007 9:39 pm

ofelia scrie:JOKEP , DACA ITI PLACE CEEA CE FACI NIMIC NU E OBOSITOR ...TEO SIGUR O FACE DIN PLACERE ...SE VEDE CU OCHIUL LIBER ... E ESENTA VIETII EI .... ! AM DREPTATE TEO ...???

Da, draga mea, tu care ti-ai dedicat viata cantului popular esti cea care ma si asteptam sa ma inteleaga... Multumesc.
Avatar utilizator
TEO
membru
membru
 
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 21, 2006 7:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Teofan » Mar Oct 02, 2007 9:40 pm

Teo, e adevarat ca nu mai esti manager?
Iarta-mi lipsa de informare dar am lipsit mult in ultimul timp.
Multumesc pentru eventualul raspuns.
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Floricica » Mar Oct 02, 2007 9:40 pm

Teo,sunt un pic trista.....Da-mi si mie un semn,cat de mic,sa simt ca n-am trecut neobservata.Te rog!!!!
Floricica
membru
membru
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 17, 2007 11:01 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mar Oct 02, 2007 9:41 pm

Da, noi simtim cu totii ca totul e facut cu sufeltul, mai si ne faci sa radem ca uitam de toate
Aaaaaaa, si de la MAREA INTALNIRE, sotul meu se uita cu mine cand e acasa:)la TeoViziunea
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Catutza » Mar Oct 02, 2007 9:41 pm

Teo, nu esti genul care sa poarte supararea pe cineva, sunt sigur ca ai trecut peste moment cu bunul simt care il detii poate mai mult ca toti noi cei de aici. Si ai dreptate dar tot tu ne inveti pe noi sa zambim atunci cand chipul simte sa isi arate tristetea... gata cu supararea cel putin in momentele astea cand suntem impreuna ...
intotdeauna pentru Teo
Avatar utilizator
Catutza
membru
membru
 
Mesaje: 224
Membru din: Dum Apr 01, 2007 10:13 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde TEO » Mar Oct 02, 2007 9:41 pm

nynna scrie:TEo iti place modestul meu desen pe care ti-l l-am oferit ca un mik dar virtual din paretea mea cu mare drag!?/? ?rusini! ?rusini! ?rusini!
Uite cat de egoista sunt ..si insistenta .. ?rusini! ?rusini! ?
L-am desenat in mod special ptr tine azi! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!

E minunat! Ce mi se pare cu atat mai frumos e ca eu n-as fi putut fi mai inspirata! E un cadou minunat pentru care iti multumesc din inima.
Avatar utilizator
TEO
membru
membru
 
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 21, 2006 7:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Teofan » Mar Oct 02, 2007 9:41 pm

Catutza scrie:aaa...aaa... stati asa ... ce ar fi sa facem intr-o seara o conferinta si pe yahoo messenger acolo tehnologia ne ajuta sa ne auzim... hai puneti propunerea in seif si cine stie poate se va materializa ?colgate!

tu realizezi ce propunere faci? ce ar fi la gura noastra...spumele marilor....(citat din Teo)
Ultima oară modificat de Teofan pe Mar Oct 02, 2007 9:42 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Mar Oct 02, 2007 9:42 pm

TEO scrie:
ofelia scrie:JOKEP , DACA ITI PLACE CEEA CE FACI NIMIC NU E OBOSITOR ...TEO SIGUR O FACE DIN PLACERE ...SE VEDE CU OCHIUL LIBER ... E ESENTA VIETII EI .... ! AM DREPTATE TEO ...???

Da, draga mea, tu care ti-ai dedicat viata cantului popular esti cea care ma si asteptam sa ma inteleaga... Multumesc.

Stiu daca faci ce iti place nu e obositor dar sunt sigura ca fizic e un pic obositor pshic niciodata
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde TEO » Mar Oct 02, 2007 9:42 pm

COSTINA scrie:Da, noi simtim cu totii ca totul e facut cu sufeltul, mai si ne faci sa radem ca uitam de toate
Aaaaaaa, si de la MAREA INTALNIRE, sotul meu se uita cu mine cand e acasa:)la TeoViziunea

Pupa-l din partea mea pe sotul tau si mai ales multumeste-i mult! Te pup si mi-e dor de tine!
Avatar utilizator
TEO
membru
membru
 
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 21, 2006 7:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mar Oct 02, 2007 9:43 pm

Gata, fac scandal Imagine, Vreau pupicul meu ca mor aici. TEOOO, vreau pupicul ?uite-macatsufar!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde TEO » Mar Oct 02, 2007 9:44 pm

Floricica scrie:Teo,sunt un pic trista.....Da-mi si mie un semn,cat de mic,sa simt ca n-am trecut neobservata.Te rog!!!!

Iarta-ma, draga mea, te rog, dar ma descurc tare greu in tainele acestui mare mister care este internetul. Iar despre forumuri... nu-ti mai spun, sunt complet parasutata. Normal ca nu ramai nebagata in seama, se poate? :))
Avatar utilizator
TEO
membru
membru
 
Mesaje: 77
Membru din: Joi Dec 21, 2006 7:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mar Oct 02, 2007 9:44 pm

TEO scrie:
COSTINA scrie:Da, noi simtim cu totii ca totul e facut cu sufeltul, mai si ne faci sa radem ca uitam de toate
Aaaaaaa, si de la MAREA INTALNIRE, sotul meu se uita cu mine cand e acasa:)la TeoViziunea

Pupa-l din partea mea pe sotul tau si mai ales multumeste-i mult! Te pup si mi-e dor de tine!

tu vrei sa dau cu apa inainte sa pleci de la intalnirea naostra ?pupasca! ?pupasca!

TE IUBESC ENORM!!!
Si trebuia sa ti-o spun acum, ca nu mai puteam ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Mar Oct 02, 2007 9:44 pm

carmen scrie:Gata, fac scandal Imagine, Vreau pupicul meu ca mor aici. TEOOO, vreau pupicul ?uite-macatsufar!



da-i Teo ca stii ce urat face??? ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Mar Oct 02, 2007 9:45 pm

TEO scrie:
Floricica scrie:Teo,sunt un pic trista.....Da-mi si mie un semn,cat de mic,sa simt ca n-am trecut neobservata.Te rog!!!!

Iarta-ma, draga mea, te rog, dar ma descurc tare greu in tainele acestui mare mister care este internetul. Iar despre forumuri... nu-ti mai spun, sunt complet parasutata. Normal ca nu ramai nebagata in seama, se poate? :))

o sa iti punem un meditator la tainele internetului.Cum a fost in vacanta?
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Catutza » Mar Oct 02, 2007 9:45 pm

sa vezi acum ce pupic urias ii ofera Teo lui Carmen ... cand sunteti impreuna sunteti geniale... chiar Teo, cred ca locul lui Carmen este in dreapta si Tanta in stanga ... moooooamma ce misto ar fi sa o vad pe Carmen acolo zi de zi :)
intotdeauna pentru Teo
Avatar utilizator
Catutza
membru
membru
 
Mesaje: 224
Membru din: Dum Apr 01, 2007 10:13 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

AnteriorUrmătorul

Înapoi la chat cu Teo

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

  • Reclame
cron