• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Mie Iul 15, 2009 3:57 pm

Iiac ?139! Thoamne,cum te gandisi,soro,ca pun eu in gura scarboseniile alea ?115! ??Mai bine ma fac vegetariana pe viata sau ma dedau la fluturele Adinei ca e mai....apetisant ?rade! Sau..la...oratania de ne puse s-o ghicim :)) Neeee,eu o astept pe Zana noastra cu capra, ca cica laptele Iei are propretati,maica,de-lea de nu ne mai stim numarul anilor ?113! Imagine :)) .Sefa Imagine..imi dai si mie o pulpita de fluturas,da?Ca si eu ti-oi da din rechin,cand l-oi prinde ?rade! Voi,celelalte,mancati ce va pregati Gabrielle ?24!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde xen@ » Joi Iul 16, 2009 4:46 am

Ce se-ntampla aici?? Va faceti de cap??? Hai repede puneti osu' la treaba ca am venit de la lupta si mi-e foame!! Si nu cred ca vreti sa deveniti pranzul meu!! ?24! ?24! ?24!
Imagine
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Joi Iul 16, 2009 4:58 am

Imagine razboinico. Tineretul isi face de cap. Una vaneaza muste, alta cred ca a luat lectii de la
[youtube]p0LBjDQKXbI[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=p0LBjDQKXbI
Eu ce vina am? Am plecat dupa lapte la copii Imagine Scuze, ala era al meu. Asta era pentru copii Imagine

Auzi fa? daca tot esti asa razboinica, unde e vanatul? Ca pana acum doar de-aia cu 2 picioare ai vanat de ti-e si mila sa-l pui in protap ;;) Si tu 'vegetariano' ce astepti? sa iei ugerul de la gura copiilor? Macar neste fructe ceva aduna si tu pentru o masa, eeeeeeeeeeeeeeee.
Ma duc sa cioplesc povestea zilei in calendarul din pestera pana va intoarceti voi
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Joi Iul 16, 2009 6:07 pm

Imi cer mii de scuze pentru 'auzi fa" folosit mai sus. Iarta-ma stefania, dar m-a furat 'tatismul' din mine. Ma ierti? Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde xen@ » Joi Iul 16, 2009 6:15 pm

Am plecat la lupta...Vedeti ce faceti de-acum incolo pe-aici cat lipsesc.. ?151!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde gabrielle » Joi Iul 16, 2009 9:09 pm

am adus vanatu ?134!
Imagine
asa ca pregatiti haleala si faceti ordine
Imagine
ca deh am alergat dupa el ?157!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Gabrielaa » Vin Iul 17, 2009 5:00 pm

Cum sa iei, maica,mancarea, de la gura bietului catel??Mai bine ne rugam de Zana poate ne imprumuta ea beberonu', ca laptele ei cu extract de hamei pare taare hranitor... de-o sa fim sexoase ca miss XXXXXL-elele asteaImagine :)) D-apoi mai bine ca Mister Baloo,Zano,cu mancare ecologicaImagine decat cu penosul ala din botu' patrupedului!!!Cat despre curatenie...Gabriello,fata mea,pai dupe ce-am consomat laptic cu gradeImagine mi se facu de-o petrecere ?148! Ce ziceti,va bagati?Xeno,lasa ,maica,luptili cu morili de vant si let's party ?148!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde gabrielle » Vin Iul 17, 2009 9:35 pm

?170! unde e petrecerea
Imagine
m am si costumat ?134! ?117!
Imagine
?24!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 6:54 pm

Gabita lasa petrecerile ca avem treaba. Trebuie sa curatam pe aici ca miroase cam urat si sa facem locuibila pestera. Dupa ce dereticam, punem flori de 'nu ma uita' sa miroasa a proaspat ne apucam de indeletnicirile noastre de zi cu zi. Asa ca ... la munca toata lumea, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde gabrielle » Dum Iul 26, 2009 9:33 pm

?114! adica munca ?140!
Imagine
?rade! eu m am echipat dar nu am produse ?117!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde Adina » Mie Iul 29, 2009 9:22 am

Gabita, se ia una bucata de Imagine si se sterge praful, apoi dintr-un brat de Imagine se incropeste un maturoi suficient de mare sa poti matura pestera! pentru miresme, gasesti niste brusturi, ceva acolo si gata! spor la treaba! si nu in echipament de-asta ca nu stii cine te pandeste de dupa liane si-apoi Imagine n-ar fi prea racoros, nu? ?24!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: sa ne distram sau sa ne plictisim in trei

Mesajde carmen » Joi Aug 13, 2009 2:11 pm

ete ca a aparut si generatia profi Imagine pune aia, drege aia, sa nu aia, dati-mi un zid ca-mi vine sa Imagine Dar tu ceeeeeeeee areeeeeeeeeeeeeee daca dai cu musuroiul? Si de cand defrisezi padurile pentru o amarata de matura? Maine, poimiine vine generatia tanara si n-are si ea o umbra acolo. Of Imagine Trebuie sa ne adunam ginta si sa stabilim prioritatile ca ne prinde contemporaneitatea si noi tot taiem frunze la caini
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Taraba cu zarzavat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori

  • Reclame
cron