• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

TeoViziunea da startul la mai multa distractie!

TeoViziunea din 2 aprilie, ora 20.00

TeoViziunea da startul la mai multa distractie!

Mesajde adrian » Lun Sep 17, 2007 9:20 pm

TeoViziunea aduce grila de programe Romantica!

Editia: 17 septembrie. Invitati: Vedetele Romantica. VIDEO!

TeoViziunea de astazi a fost dedicata noii grile de programe la televiziunii Romantica. La ora 18:30, Teo, a intrat in direct din platoul TeoViziunea, facandu-ne intrarea in noua grila de programe. Impreuna cu vedetele Romantica, Teo, a urmarit la ora 19.00, serialul Dallas, mult indragit acum ceva ani, cand a mai fost difuzat. Este serialul copilariei noastre.
Dupa ce impreuna, am vizionat Dallas, am pasit la revenirea TeoViziunea.
Pe rand, vedetele televiziunii, ne-au prezentat emisiunile ce sunt gata de start din aceasta toamna.

Anamaria Prodan, ne prezinta zilnic, de luni pana vineri, de la ora 22:30 show-ul “Pe contre”. O emisiune foarte indrazneata care va descoase vedetele de secrete, va pune degetul pe rana, vom fi mereu pe contre!

Andreea Banica si Ionut Dolanescu vor prezenta o emisiune prin care ne provoaca sa ne gandim cui trebuie sa ii spunem: “Multumesc!”. Este foarte greu sa alegi o persoana care merita un “Multumesc”. Impreuna in aceasta toamna, vom vedea la Romantica, oameni care spun “Multumesc”, celor care i-au nascut, care i-au ingrijit, care le-au schimbat viata sau care au contrubuit in vre-un fel in viata lor. Meriti un multumesc!

Matinalul Romantica, vine si el cu noutati. Cele doua doamne, de la Ca-n Cana, Nicoleta Voica si Catinca Roman au de astazi, 17 septembrie, un reprezentant al sexului masculin. Catalin Crisan intareste echipa matinalului! Toata viata s-a trezit la ora 10, dar de astazi ceasul va suna la ora 6. Prima emisiune ii s-a parut ineresanta si provocatoare. S-au realizat doua tabere, tabara masculina si tabara feminina. Cea feminina este in majoritate, vom avea parte de “conflicte”, sicane si multa voie buna!

SUPRAVIETUITORII, aduc si ei schimbari. De luni, emisiunea dureaza 1 ora. In fiecare zi, de la ora 16, Irina Reisler, ne prezinta poveste interesante, oameni care au neovie de ajutor si pe care trebuie sa ii ajutam. Irina se implica direct, in salvarea si ajutorarea oamenilor nevoiasi. Prima parte a emisiunii, va fi asa cum ne-am obisnuit, iar cea de-a doua ne aduce multe noutati.

Gelu Voicu continua sa ne aminteasca de “Prima Iubire”, cu o ora schimbata, in fiecare duminica, de la ora 20.00 si un format putin diferit invitandu-ne sa dam curs amintirilor. De aceasta data, nu mai vin vedetele in platou, ci Gelu merge la ele. Echipa emisiunii cauta prima iubire a vedetelor.

Jurnalul Public este un alt fel de jurnal! Asa a inceput el, atunci cand s-a lansat postul Romantica. Grila de toamna aduce schimbari, Ioana Oprea ne prezinta de luni pana vineri subiectele importante ale zilei ce tocmai se incheie. Iar in week-end, Ana Moraru ne prezinta un jurnal monden, unde vedetele nu mai au secrete! Radu Nechit a migrat la postul Realitatea Tv, unde prezinta stiri.

Mandre-s cantecele noastre! Am spus-o in sezonul trecut si o spunem si in acesta, ce tocmai ia startul. Parintele Ciprian Pop, impreuna cu echipa emisiunii aduc tineri talentati care in prealabil au fost recomandati de o vedeta din folclor. Cine va fi castigatorul noului sezon? Ce concurenti si de cine sunt ei adusi, puteti vedea in fiecare sambata de la ora 20.00, Romantica.

Daca doresti sa vizionezi TeoViziunea apasa
Imagine
Ultima oară modificat de adrian pe Lun Sep 17, 2007 9:20 pm, modificat 1 dată în total.
adrian
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Lun Sep 17, 2007 9:20 pm

va invit aici sa discutam despre TeoViziunea din aceasta seara
adrian
membru
membru

Mesajde adrian » Lun Sep 17, 2007 9:24 pm

nicoleta voica a fost minunata, mi-a placut cum l-a chinuit pe catalin
iar despre show-ul aneimaria prodan de abia astept sa-l vad in aceasta seara.
ora 22:30
adrian
membru
membru

Mesajde temi » Lun Sep 17, 2007 9:56 pm

frumoasa teoviziunea si tare interesanta grila de programe.
aici prindem romantica, suntem tare fericiti
temi
membru
membru

Mesajde fly » Lun Sep 17, 2007 9:59 pm

?uite-macatsufar! sunt tare trista ca nu am vazut-o pe draga noastra astazi. Sper sa putem viziona si noi macar din arhiva. Si ce dor imi era ?uite-macatsufar!
Merci Adi ! ma mangai macar cu rezumatul tau ?pupasca!
fly
membru
membru

Mesajde adrian » Lun Sep 17, 2007 10:01 pm

florina scrie:?uite-macatsufar! sunt tare trista ca nu am vazut-o pe draga noastra astazi. Sper sa putem viziona si noi macar din arhiva. Si ce dor imi era ?uite-macatsufar!
Merci Adi ! ma mangai macar cu rezumatul tau ?pupasca!

de aia l-am facut pentru cei care nu pot urmarii, ma duc sa vad ce este cu arhiva de la site.
adrian
membru
membru

Mesajde CRISSTINICA » Mar Sep 18, 2007 7:20 am

AM RAS DE AM FACUT FEBRA MUSCULARA! DEGAJA ATATA ENERGIE TOATA ECHIPA, DE FAPT CINE SE ASEAMANA SE ADUNA, NU-I ASA? DAR DE CE L-AU DAT PE RADU LA REALITATEA?
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
CRISSTINICA
membru
membru

Mesajde hana » Mar Sep 18, 2007 11:04 am

TeoViziunea a fost..fara cuvinte, radeam cu sotul meu si Victor se uita la noi mirat..pana a inceput si el sa rada.
Ma simt o fericita ca pot urmari TeoViziunea cu familia!
hana
membru
membru

Mesajde gabrielle » Mar Sep 18, 2007 12:36 pm

super faina grila si imi place serialu acum am ce urmari ?ceamuzant! si ce haiosi sunt
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde drops » Mar Sep 18, 2007 1:19 pm

Asta da viata ?ceamuzant! cu Teoviziunea.

Bine ai revenit draga Teo!

Bine v-am regasit scumpii mei bucurosi, mi-a fost tare, tare dor de voi.

Pe acesta cale vreau sa-i multumesc lui pretenutza mea draga nynnus care imi mai povestea cate ceva de voi deoarece eu nu am avut internet cateva luni bune in acest an.

FELICITARI TEO SI INTREGII ECHIPE PENTRU PRIMA EDITIE A TEOVIZIUNII DIN ACEST SEZON!
ImagineImagineImagineImagine

" Bucuria este rugăciune. Bucuria este tărie. Bucuria este o plasă a dragostei cu care prinzi suflete. " Maica Teresa
drops
membru
membru

Înapoi la TeoViziunea