• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

TeoViziunea 26 septembrie

TeoViziunea din 2 aprilie, ora 20.00

Mesajde adrian » Mie Sep 26, 2007 7:51 pm

adrian
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Sep 26, 2007 7:59 pm

Minunat ingerasul Ancai.
Azi e zi de copii frumosi si isteti?
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde adrian » Mie Sep 26, 2007 8:26 pm

TeoViziunea editia: 26 septembrie

Seara de miercuri de la TeoViziunea, a fost una la fel de speciala, ca fiecare seara in care Teo ne intra in case. Primii invitati au fost Gheorghe si Anca Turda, care a venit insotita de fiica sa, Antonia. Are 11 luni, de viata dar este un copil energic si foarte inteligent. Desii nu sta foarte mult timp cu ea din pricina serviciului, Anca se intereseaza de fetita, dand zilnic cate 10 telefoane acasa sa stie cum este ingerasul ei. Ochii domnului Turda sunt plini de mandrie atunci cand vorbeste de nepoata sa. Cand a fost plecat in Italia, i-a cumparat o incoana foarte pretioasa cu Sfantul Anton. Pe langa familie, a avut un an foarte incarcat, foarte multe turnee, semn ca lumea il iubeste.

Verona este o tanara speranta. De mica a intrat in lumea showbizului, la varsta de 3 ani, recita poezii, iar de la varsta de 4 ani, si-a inceput cariera muzicala. Este foarte relaxata in show-urile de televiziune, dovada cea mai clara a fost emisiunea de astazi. Mihai Constantinescu, i-a compus o prima piesa “Pufica” - “ - Sa va spun povestea cu Mihai, prima data tati l-a cunoscut, Mihai mi-a facut o piesa cu pisica, care se numea Pufica, nu mai mi-o aduc aminte. Vezi cum Trec anii Teo? Cu cat cresti mai mult, cu atat ai mai multe probleme.” Spunea mica artista. Parintii sai, au investit in imaginea fetitei o suma foarte mare de bani care trece de 20 de milioane.

80 % dintre saloanele de Cosmetica si Coafura, vor fi inchise daca pana la 1 Ianurie 2008, nu vor respecta normele europene. Alina Popescu – Inspector Sanitar de Stat, din Cadrul Inspectiei de Stat Bucuresti, ne-a explicat ca organele abilitate si-au facut treaba, informand toate saloanele despre tot ce trebuie facut. Spatiile in care sunt desfasurate aceste activitati, trebuie sa fie special amenajate, fiecare serviciu prestat trebuie sa aiba propriul spatiu de desfasurare. Fiecare salon, daca dovedeste ca sunt facute dezinfectiile, curatenia si salubritatea necesara, pot functiona linistite.

Mihai Constantinescu este compozitorul Veronei dar, pe langa activitatea sa de compozitor, azi, lanseaza la TeoViziunea, un al doilea Best Off. Sambata la ora 15, va face trei lansari, pe Verona, o alta fetita talentata Elin cu un album etno si lansarea best off-ului propriu.

Vezi galeria FOTO
http://www.clubulbucuriei.ro/TeoViziune ... index.html

membru
membru

Mesajde gabrielle » Mie Sep 26, 2007 8:44 pm

ce copil scump are fata d-nului Gheorghe Turda ?toast!

si imi plac mult melodiile d-nului Mihai ConstANTIinescu ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde hana » Joi Sep 27, 2007 10:26 am

vai ,ce minunatie de fata are Gh Turda
am ras..impreuna cu Victor..ca doar vorbea pe limba lui, tanara ?HAHA!
hana
membru
membru

Înapoi la TeoViziunea