• Reclame

Revista Teo: www.revistateo.ro

Teo Trandafir este data afara de la Prima Tv

Discutii legate de TEO TRANDAFIR

Teo Trandafir este data afara de la Prima Tv

Mesajde cristian_C » Sâm Noi 08, 2008 11:38 pm

Numele meu este Cristian si pentru ca din cate vad aici se aduna simpatizantii vedetei de televiziune Teo Trandafir doresc sa aduc o stire, care din cate vad eu nu a fost publicata de cei care se ocupa de acest site. Probabil pentru ca legea aici este sa fii "PRO" TEO si nu cumva sa aduci ofensa vedetei.

Va urmaresc de o vreme, mai ales de cand un coleg de breasla a scris pe blogul sau o faramana din ceea ce urmeaza sa se intample in cariera vedetei Prima Tv.

Se pare ca emisiunea lui TEO a suferit o reducere subtantiala de buget. De asemenea se adude in targ ca TEO din DECEMBRIE 2008 ramane si fara emisiune.

Nu cred ca este o problema pentru voi ca Teo isi face din nou bagajul pentru a 6-a oara in cariera sa, dar doresc sa va intreb si eu pe voi, care o iubiti, Ce se alege de cariera ei?

PS: in curand pe site-ul nostru mai multe detalii despre plecarea lui TEO de la Prima Tv.

Am incredrere in cei care se ocupa de acest forum, ca acest topic nu va fi sters.
cristian_C
membru
membru

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Teo Trandafir este data afara de la Prima Tv

Mesajde adrian » Sâm Noi 08, 2008 11:53 pm

Nu inteleg de unde vine ideea ca aici se vorbeste doar PRO TEO! Aici se poate vorbi si anti-TEO, in limita bunului simt si fara atac la persoana.

Fii fara griji ca mesajul tau ramane aici si chiar invit lumea sa-ti raspunda la intrebare.
adrian
membru
membru

Mesajde carmen » Sâm Noi 08, 2008 11:58 pm

cristian_C scrie:Numele meu este Cristian si pentru ca din cate vad aici se aduna simpatizantii vedetei de televiziune Teo Trandafir doresc sa aduc o stire, care din cate vad eu nu a fost publicata de cei care se ocupa de acest site. Probabil pentru ca legea aici este sa fii "PRO" TEO si nu cumva sa aduci ofensa vedetei.

?159! da, suntem pro TEO dar a ofensa pe cineva, este departe de ceea ce facem aici, fie ca-i vorba de TEO sau alta persoana publica.

cristian_C scrie:

Se pare ca emisiunea lui TEO a suferit o reducere subtantiala de buget. De asemenea se adude in targ ca TEO din DECEMBRIE 2008 ramane si fara emisiune.

Nu cred ca este o problema pentru voi ca Teo isi face din nou bagajul pentru a 6-a oara in cariera sa, dar doresc sa va intreb si eu pe voi, care o iubiti, Ce se alege de cariera ei?

Ce se alege cu cariera ei? Fiecare are dreptul sa-si aleaga ceea ce vrea sa faca, de ne place sau nu. Daca TEO considera ca perioada ei de stat in fata camerelor se apropie de sfarsit, asta e. O sa ne para rau dar ii vom respecta dorinta.

Stai linistit, nimeni n-o sa stearga topicul.
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde gabrielle » Dum Noi 09, 2008 12:27 am

indiferent ce va face Teo in continuate voi fi alaturi de ea pentru ca o admir ca OM ?6!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde cristian_C » Dum Noi 09, 2008 12:48 am

carmen scrie:
Daca TEO considera ca perioada ei de stat in fata camerelor se apropie de sfarsit, asta e. O sa ne para rau dar ii vom respecta dorinta.

Stai linistit, nimeni n-o sa stearga topicul.

Problema este ca nu Teo considera asta... ?123!
cristian_C
membru
membru

Mesajde cristian_C » Dum Noi 09, 2008 12:48 am

gabrielle scrie:indiferent ce va face Teo in continuate voi fi alaturi de ea pentru ca o admir ca OM ?6!

o sa te poti uita la reluarile de la ProCinema.
cristian_C
membru
membru

Mesajde cristian_C » Dum Noi 09, 2008 12:49 am

adrian scrie:Nu inteleg de unde vine ideea ca aici se vorbeste doar PRO TEO! Aici se poate vorbi si anti-TEO, in limita bunului simt si fara atac la persoana.

Fii fara griji ca mesajul tau ramane aici si chiar invit lumea sa-ti raspunda la intrebare.

Multumesc. Nu vorbesc anti-TEO. ci doar scot in evidenta o problema care apare in cariera ei.
cristian_C
membru
membru

Mesajde carmen » Dum Noi 09, 2008 12:51 am

cristian_C scrie:
gabrielle scrie:indiferent ce va face Teo in continuate voi fi alaturi de ea pentru ca o admir ca OM ?6!

sau poate se pot intalni ca 2 prietene, nu crezi? sau nu stiai ca TEO este prietena cu majoritatea bucurosilor?
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde gabrielle » Dum Noi 09, 2008 12:53 am

?113! asta vroiam sa ii raspuns si eu

si da cand am timp revad emisiunile ei cu mare placere indiferent pe ce post de televiziune e sau pe net :)
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
gabrielle
membru
membru

Mesajde hana » Dum Noi 09, 2008 12:56 am

cristian_C scrie:Numele meu este Cristian si pentru ca din cate vad aici se aduna simpatizantii vedetei de televiziune Teo Trandafir doresc sa aduc o stire, care din cate vad eu nu a fost publicata de cei care se ocupa de acest site. Probabil pentru ca legea aici este sa fii "PRO" TEO si nu cumva sa aduci ofensa vedetei.

Va urmaresc de o vreme, mai ales de cand un coleg de breasla a scris pe blogul sau o faramana din ceea ce urmeaza sa se intample in cariera vedetei Prima Tv.

PS: in curand pe site-ul nostru mai multe detalii despre plecarea lui TEO de la Prima Tv.

Am incredrere in cei care se ocupa de acest forum, ca acest topic nu va fi sters.

stii ceva,io-s mai suparata pe viata de la o vreme si am chef sa spun si mai mult lucrurilor pe nume,ca daca tot viata e cum e, mi-am zis ca n-am chef sa imi disturbe ''cercul'' toti gandacii care nu-si vad de bucataria lor,ci incearca ei sa gaseasca o firimitura de paine prin alte bucatarii,doar-doar va parea mai interesant
asa ca, lasa-ma cu intrebarile tale gen ''Ce va face Teo?'' sau cu formulari de genul ca-si face bagajele si ce--si mai face Teo
io zic sa te uiti matalutza in viata ta, profesie, pretena si ce-oi mai avea si sa nu mai mori de grija altora,ca fiecare stie sa aleaga si sa actioneze cum e mai bine pt el.
Indiferent ca Teo va fi pe sticla, nu va fi sau ce va fi, iti afecteaza tie viitorul?sau n-ai subecte pt blog sau ce chestie ''entelectualista'' oi avea
N-o placi pe Teo?nu te forteaza nimeni s-o placi,dar nici nu te baga in seama in locuri ''nepotrivite'' pt tine
hai sa ne gandim mai mult la viata noastra si mai putin la a altora

is otarata si ti-as mai zice cateva,dar zic sa ma opresc aici si sa dau pe usa-afara gandacul cu toata matura lui de idei si intrebari existentialiste
hana
membru
membru

Mesajde adrian » Dum Noi 09, 2008 12:58 am

cristian_C scrie:Multumesc. Nu vorbesc anti-TEO. ci doar scot in evidenta o problema care apare in cariera ei.

Problema din cariera ei o priveste pe ea. Adevarat este ca daca ar fi vorba de-o retragere ne afecteaza si pe noi, telespectatorii ei.
Dar Teo stie ca o iubim si cum spunea si carmen, putem oricand sa iesim la o cafea cu ea.

Iar ce ce nu au aceasta posibilitate, pot sa o urmareasca pe internet. Teo nu va sta departe de sticla, daca va exista o eventuala retragere.

Daca tin bine minte, Teo a declarat in ziarul la care tu lucrezi, daca asta este adevarat, a declarat ca deocamdata are contract cu Prima Tv pana in 2009.

Daca este vorba de o retragere cu siguranta vom afla oficial.
adrian
membru
membru

Mesajde cristian_C » Dum Noi 09, 2008 1:11 am

carmen scrie:
cristian_C scrie:

sau poate se pot intalni ca 2 prietene, nu crezi? sau nu stiai ca TEO este prietena cu majoritatea bucurosilor?

va urmarim de prea mult timp sa nu stim ce se petrece aici.
cristian_C
membru
membru

Mesajde carmen » Dum Noi 09, 2008 1:17 am

cristian_C scrie:
carmen scrie:
cristian_C scrie:

va urmarim de prea mult timp sa nu stim ce se petrece aici.

ups ?115! 'va urmarim'? ?115!
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde gabrielle » Dum Noi 09, 2008 1:17 am

?114! suntem urmariti ?150!
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde xen@ » Lun Noi 10, 2008 8:38 am

Lasa-i sa ne urmareasca..cine-i nu-i invidiat, nu are dusmani... ?129! daca unii isi pierd timpul din cauza noastra..inseamna ceva, nu? ?129! E timpul lor, e problema lor! ?129!
In concluzie,noi suntem alaturi de Teo orice-ar fi! ?6!, indiferent de cum va fi cariera ei de-acum inainte! A dovedit ca este Om in comparatie cu alte "vedete frustrate"! Si in cariera a demonstrat mult fata de altii! ?113!
Ultima oară modificat de xen@ pe Lun Noi 10, 2008 9:01 am, modificat de 2 ori în total.
ImagineImagineImagine
xen@
membru
membru

Mesajde xen@ » Lun Noi 10, 2008 8:40 am

?cafea! ?cafea! ?cafea!
ImagineImagineImagine
xen@
membru
membru

Mesajde tam » Joi Noi 13, 2008 10:36 pm

cristian_C scrie:va urmarim de prea mult timp sa nu stim ce se petrece aici.

buna seara..si bine v-am gasit..sunt unul dintre "urmaritorii" fideli ai dvs.si un mare admirator al echipei TEO.
mi-am facut curaj si timp sa scriu pentru ca nu pot ca sa ma abtin... :)) ..legat de topicul si postul care este... :))
mai domnule cristian si C...incep prin a-mi cere scuze in fata dvs.pentru ca nu va cunosc si ma fortati sa va "vorbesc" totusi...pai daca urmariti acest forum si utilizatorii lui de multa vreme,oare nu a-ti putut sa va dati seama ca poate toata lumea stia, dar o respecta prea mult pe teo pentru a proceda in felul asta?...precum dvs a-ti facut-o?...va este cunoscut sau v-a trecut pe langa urechiuse vreodata cuvantul respect?...
pai domnul meu,care sunteti... :)) ..asa o cunoasteti dvs. pe Teo de bine...incat v-ati gandit ca asa o stire...un asa eveniment...ii este necunoscut pana si ei?...adicatelea...cum ar veni...dvs. ii dadeati vestea chiar dumneaei personal nu?...pentru ca daca a-ti fi cunoscut-o cat de cat pe Teo...a-ti fi avut decenta,asa cum au avut-o toti cei care o respecta atat pe ea cat si munca intregii echipe...,sa o lasati pe DOMNIA SA sa ne faca dezvaluirile acestea singura...asa cum a si facut-o de fapt....
ma opresc aici in ceea ce va priveste,pentru ca nu meritati mai mult...nu va obliga nimeni sa fiti un mare simpatizant si sa aduceti laude pe care simtiti ca persoana in cauza nu le merita...dar nici nu va da nimeni dreptul,pentru ca aveti niste butoane la indemana...sa faceti ce vreti cu ele,incalcand cele mai elementare reguli de bun simt ...violand intimitatea unei comunitati virtuale dar vie ....si nu in ultimul rand...pe cea a "urmaritorilor" de rand..printre care ma numar...
cu respect,
un user vechi...la primul sau post...
bafta Teo...te iubesc.
tam
membru
membru

Mesajde gabrielle » Joi Noi 13, 2008 11:37 pm

bine zis Tam ?113! ?131!
Imagine
gabrielle
membru
membru

Mesajde carmen » Vin Noi 14, 2008 5:31 am

tam scrie:

buna seara..si bine v-am gasit..sunt unul dintre "urmaritorii" fideli ai dvs.si un mare admirator al echipei TEO.
mi-am facut curaj si timp sa scriu pentru ca nu pot ca sa ma abtin... :)) ..legat de topicul si postul care este... :))
mai domnule cristian si C...incep prin a-mi cere scuze in fata dvs.pentru ca nu va cunosc si ma fortati sa va "vorbesc" totusi...pai daca urmariti acest forum si utilizatorii lui de multa vreme,oare nu a-ti putut sa va dati seama ca poate toata lumea stia, dar o respecta prea mult pe teo pentru a proceda in felul asta?...precum dvs a-ti facut-o?...va este cunoscut sau v-a trecut pe langa urechiuse vreodata cuvantul respect?...
pai domnul meu,care sunteti... :)) ..asa o cunoasteti dvs. pe Teo de bine...incat v-ati gandit ca asa o stire...un asa eveniment...ii este necunoscut pana si ei?...adicatelea...cum ar veni...dvs. ii dadeati vestea chiar dumneaei personal nu?...pentru ca daca a-ti fi cunoscut-o cat de cat pe Teo...a-ti fi avut decenta,asa cum au avut-o toti cei care o respecta atat pe ea cat si munca intregii echipe...,sa o lasati pe DOMNIA SA sa ne faca dezvaluirile acestea singura...asa cum a si facut-o de fapt....
ma opresc aici in ceea ce va priveste,pentru ca nu meritati mai mult...nu va obliga nimeni sa fiti un mare simpatizant si sa aduceti laude pe care simtiti ca persoana in cauza nu le merita...dar nici nu va da nimeni dreptul,pentru ca aveti niste butoane la indemana...sa faceti ce vreti cu ele,incalcand cele mai elementare reguli de bun simt ...violand intimitatea unei comunitati virtuale dar vie ....si nu in ultimul rand...pe cea a "urmaritorilor" de rand..printre care ma numar...
cu respect,
bafta Teo...te iubesc.

mi-ai intrat la suflet tam ?131!
Imagine Imagine
carmen
membru
membru

Mesajde Adina » Vin Noi 14, 2008 8:50 am

tam scrie:

cu respect,
bafta Teo...te iubesc.

mi-ai luminat ziua, tam! ?6! am ras si-am plans ... caci nu pot pentru ca sa ma abtin ?24!
iti multumesc din suflet ?131!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Adina
membru
membru

Mesajde ema.io » Vin Noi 14, 2008 7:37 pm

Vă salut pe toţi! Dacă tot discutăm despre cariera lui Teo. Am găsit un articol scris de ea în revista Vox Pop Rock (1995) în care povesteşte despre începuturile ei la Tele 7 abc (scrie despre emisiunea POSTMERIDIAN). Nu ştiu dacă voi îl aveaţi, aşa vă spun că-l găsiţi aici:

http://www.andreipartos.ro/phpBB3/viewt ... 6&start=40

Enjoy!

O seara buna tuturor!
ema.io
membru
membru

Înapoi la TEO TRANDAFIR