• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

EXCLUSIV! TEO: Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1

Discutii legate de TEO TRANDAFIR

EXCLUSIV! TEO: Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1

Mesajde adrian » Mie Iul 01, 2009 4:38 pm

Mihaela Radulescu a renuntat la televiziune. Plecarea sa din curtea Antenei 1 a generat o gramada de zvonuri care o plaseaza pe TEO in locul acesteia la Duminica in familie. In interviul despre care va vorbeam si in articolul unde anuntam ca TEO a luat carnetul de sofer, vedeta raspunde zvonurilor

TEO:
Reporter Adi Vrauko: Am stat si am citit articolele despre plecarea Mihaelei Radulescu din televiziune si inlocuirea acesteia de catre dumneavoastra. Sunt de parere ca acest lucru nu este posibil. Mihaela Radulescu a insemnat ceva, Teo este altceva. Chiar daca ar fi sa fiti pe acelasi tronson orar, n-ar insemna o inlocuire(acesta este punctul meu de vedere). Ce vesti aveti pentru noi? Revine Teo in televiziune? Exista negocieri cu Antena 1?

Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1 in acest moment. E adevarat ca, in situatia in care mi s-ar propune un format (altul decat Duminica in Familie) pe tronsonul orar respectiv, nu s-ar numi ca am luat locul cuiva. Locul era liber. N-am denigrat pe nimeni, nu am intervenit in niciun fel pentru a obtine acel loc. Mai mult, nu exista negocieri, dar presiunea din partea media este uriasa pentru o stire inventata.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: EXCLUSIV! TEO: Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1

Mesajde hana » Mie Iul 01, 2009 10:47 pm

ne-am bucura mult,mult sa te revedem, dar tu stii cel mai bine ce e bun pentru tine in aceasta perioada!Noi, te iubim la fel de mult!Ba mai mult! ?6! si cel mai mult stii cine te iubeste, da?
''ps.ps'' ?113!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: EXCLUSIV! TEO: Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1

Mesajde carmen » Sâm Iul 04, 2009 8:49 am

adrian scrie:
Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1 in acest moment. E adevarat ca, in situatia in care mi s-ar propune un format (altul decat Duminica in Familie) pe tronsonul orar respectiv, nu s-ar numi ca am luat locul cuiva. Locul era liber. N-am denigrat pe nimeni, nu am intervenit in niciun fel pentru a obtine acel loc. Mai mult, nu exista negocieri, dar presiunea din partea media este uriasa pentru o stire inventata.


Tu stii cum este mai bine. Noi te iubim oricum ?131!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: EXCLUSIV! TEO: Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1

Mesajde ione » Vin Iul 17, 2009 6:43 pm

teo, eu te urmaresc de la tele7, eram la liceu atunci. intre timp am facut si eu literele, un copil, primele fire de par alb(ascunse bine). si inca te urmaresc, in reluarile de pe pro cinema. publicul tau, cel caruia ii place discutia inteligenta, cu tact si bun simt, cu muuult umor, profesionalismul, te va urmari oriunde si pana vei putea , fie ca esti o celebritate in calea tuturor barfelor, fie ca nu. publicul tau n-are nevoie de subiecte soc si de aparitii spectaculoase. te urmareste pentru tine si daca tu te respecti in ceea ce faci, totul se pune in miscare.
sunt in invatamant de peste zece ani, si e ok, dar nu cred ca te va multumi pe termen lung. daca vei gasi acea formula interactiva, "din viata", vesela dar cu mesaj si cu impact, poate chiar cu subiecte "tabu"(un membru al familiei alcoolic-cum sa faci fata-caz atat de frecvent intalnit la noi), noi te vom astepta cu emotie, si stii tu, publicul ti-l si modelezi...
Daca nu, ce ai facut, ai facut foarte bine, unic, si noi am fost privilegiati ca ne-am bucurat de rezultate.
cu dragoste si respect,
o telespectatoare
ione
membru
membru
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iul 16, 2009 1:09 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: EXCLUSIV! TEO: Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1

Mesajde hana » Lun Iul 20, 2009 7:19 pm

Cu siguranta acest mesaj minunat va ajunge la Teo, fie cand va intra ea pe forum, fie prin mesagerii bucurosi!
Bine-ai venit in casa lui Teo si a prietenilor ei!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: EXCLUSIV! TEO: Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1

Mesajde carmen » Lun Iul 20, 2009 8:08 pm

Mesajul a ajuns unde trebuia ione ?6!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: EXCLUSIV! TEO: Nu exista niciun fel de negociere cu Antena 1

Mesajde ione » Mar Iul 21, 2009 12:04 pm

multumesc mult. chiar acum scriu pe fondul terapeutic al unei emisiuni teo. am simtit ca o datorie de constiinta sa stie, o data in plus, de efectul pe care il are asupra unei categorii de oameni din care fac parte.
multumesc forumistelor si apreciez cuvintele voaste. ?131!
succes tuturor!
ione
membru
membru
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iul 16, 2009 1:09 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid

Înapoi la TEO TRANDAFIR

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori

  • Reclame
cron