• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

party la 18 ani

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Re: party la 18 ani

Mesajde hana » Mar Mai 27, 2008 1:08 am

florina scrie:mai a cui o fi clona asta google [bot] unde`s eu hop si ea ?HAHA! ?HAHA!

se pare ca eu am fost din prima ghicita ?rusini! tare mi`ar fi placut sa particip mai mult ?pupasca! ati fost minunati si rasul de azi noapte, citindu-va m`a linistit atat cat nu va inchipuiti ?pupasca!

te mai imita cineva ?ceamuzant! si eu rad pe-nfundate de ceva vreme ?ceamuzant! a fost distractie de distractie ?ceamuzant! ;)
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: party la 18 ani

Mesajde steff » Mar Mai 27, 2008 9:06 am

titlul mi se pare reprezentativ si cum din pacate trebuie sa scriu repede si bine [vorba vine ?larevedre! ], here i am.. Adi, la muuuulti ani, muulta, multa sanatate si toate cele..nu pot sa nu mi'aduc aminte ca undeva, anul trecut, asteptam ingrijorata varsta de 18 ani ?ceamuzant! si vedeam 'responsabilitatile' buluc, noi sa fim sanatosi ca'n afara de bac'ul care abia ce ma lasa sa respir [noroc de instinctul de conservare ?rusini! ], toate - mai- bune si -mai- frumoase..

am reusit sa te vad si la tv, si vreau sa te felicit pt felul in care ai vorbit.. e mare lucru sa gasesti cuvintele care sa exprime atat de bine sentimente si sa emotioneze..tu ai reusit :P

cum am spus ca vin repede si nu stau mult..v'am pupat repede pe toti siii..nu mai e prea mult pana sa redeschid productia de tocanite ?HAHA! ?pupasca! ?pupasca!
~those who are afraid to fall, they never learn to fly~
Avatar utilizator
steff
membru
membru
 
Mesaje: 382
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 8:52 pm
Localitate: ~acaSa :D~
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde carmen » Mar Mai 27, 2008 8:22 pm

Petrica scrie:
Astazi avem impresii de la party de 18 ani. Haideti sa vedem cum a fost, cum v-ati simtit, daca v-ati incurcat in botoane ?HAHA! , si cum v-ati ales clonele alea ?HAHA! super tari

Ce as putea zice, a fost super tare faza cu clonele, care mai decare, cersetoru, mercedesa, mama omida s.a, eu unul m-am incurcat in butoane cam greu, dar m-am descurcat... ca trebuia sa scriu du caciulite si virgulite, si nu eram obisnuit ?toast! , Clona mi-am ales-o cu ajutorul unei bucuroase(eu nu sunt in stare sa fac nimic singur ?ceamuzant! , ii multumesc pe aceasta cale). Si din cate am inteles Adi a fost foarte surprins si i-a placut....
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: party la 18 ani

Mesajde carmen » Mar Mai 27, 2008 8:27 pm

nynna scrie:Faza cu clonele a fost super tare ,chiar daca nu am participat prea mult , incurcam borcanelele ,m-am amuzat teribil citaindu-va1 ?HAHA! ?HAHA! Felicitari celor care au initiat tot complotul acesta haios! ?pupasca! ;)
!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
Anterior

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 64 vizitatori

  • Reclame
cron