• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde Teofan » Mie Feb 27, 2008 8:39 am

carmen scrie:
Teofan scrie:gata am citit mai sus, am aflat . am aflat si ca intrebi cu ce seamana utilajul
o sa ma uit mai bine cu ce seamana dar buzele nu denota pofta ci exprima ceva de genul: oups, am apasat pe butonul asta, nu cred ca e bine!


?ceamuzant! si chiar nu era ?HAHA!
pe unde mi-ai umblat ieri? a fost tema pe sufletul tau, Fa bine si fa-o pana nu primesti pedeapsa , eeeeeeeeeeeee, si nici macar nene nu vrei sa fi ?suparatsuntdoamne!

oho, am vazut ce tema a fost, frumoasa, dar de unde atata timp acusi? ia sa vedem macar prin capitalele Europei si tot as fi vrut sa va dau o tura, am vazut Paris, Londra, Viena, Budapesta, Berna, Zagreb, Atena, or mai fi dar acusi atat imi amintesc, mai am de vazut anul asta sper sa ajung la Madrid si Roma e pacat ca nu am poze acum macar puneam cate una din fiecare capitala chestia e ca photo buketul ala ma terorizeaza, oare alta metoda nu o fi de pus poze decat prin intermediul siteurilor de gazduire?
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Teofan » Mie Feb 27, 2008 8:42 am

carmen scrie:cu canile e simplu, sunt malaxoare, priveste si tu
Imagine

bagi ingredientul (pudra, fond de ten etc) si iese machiajul zilei ?HAHA!

stiu cine a dat tema...mami Gabrielle , dar canile le-ai pus tu ?HAHA!
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Feb 27, 2008 8:43 am

Teofan scrie:
carmen scrie:
Teofan scrie:gata am citit mai sus, am aflat . am aflat si ca intrebi cu ce seamana utilajul
o sa ma uit mai bine cu ce seamana dar buzele nu denota pofta ci exprima ceva de genul: oups, am apasat pe butonul asta, nu cred ca e bine!


?ceamuzant! si chiar nu era ?HAHA!
pe unde mi-ai umblat ieri? a fost tema pe sufletul tau, Fa bine si fa-o pana nu primesti pedeapsa , eeeeeeeeeeeee, si nici macar nene nu vrei sa fi ?suparatsuntdoamne!

oho, am vazut ce tema a fost, frumoasa, dar de unde atata timp acusi? ia sa vedem macar prin capitalele Europei si tot as fi vrut sa va dau o tura, am vazut Paris, Londra, Viena, Budapesta, Berna, Zagreb, Atena, or mai fi dar acusi atat imi amintesc, mai am de vazut anul asta sper sa ajung la Madrid si Roma e pacat ca nu am poze acum macar puneam cate una din fiecare capitala chestia e ca photo buketul ala ma terorizeaza, oare alta metoda nu o fi de pus poze decat prin intermediul siteurilor de gazduire?


este teofan nene? ?hm! unul pe cared0l cheama imageshack dar trebuie sa nu joci in deplasare ?ceamuzant! adica sa fi la calculatorul tau sau acolo unde ai pozele. Nu in albumul foto sau in cutia de pantofi, in calculator, bre
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Feb 27, 2008 8:57 am

buna dimineata! simt ca de atata incarcare de baterii ma trasform... in pui?!? bine l-ai gasit zana, pe individul respectiv, are si ochelari.. pacat ca nu pot auzi muzica! veti auzi insa voi urmatoarea melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=PtbW7zYmYfM

si veti citi urmatoarea glumita auzita de mine la radio in aceasta dimineata:
- ce-i trece unui tzantzar prin cap in timp ce se izbeste de un geam?
- fundul!- scuzati exprimarea.. ?rusini! ?rusini! -

acestea fiind spuse va urez o zi exact asa cum v-o doriti si-mi indrept atentia spre utilajul cafegiu sa ma dumiresc cam ce-ar putea fi. ca doar nu degeaba ne-a dat florina si asta tema-zic si eu ;) -
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Feb 27, 2008 9:00 am

Buna dimineata, bucurie ! ?pupasca!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Feb 27, 2008 9:26 am

Astazi sunt in somaj tehnic la servici ?ceamuzant! totul este inchis in dulapuri, biroul arata ca dupa razboi si acum sunt nevoita sa inchid si calculatorul ! Lucrari de modernizare, asta este ! Asadar ne vom revedea abia spre seara !

Sa aveti o zi cu mult soare in suflete ! ?pupasca!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Feb 27, 2008 11:07 am

m-am tot chiombit la poza cu.. obectul si sa stiti ca mie tot un contor de gaze imi sugereaza. e patrat, are ceas, are robinetele, ce mai, aia e! dar ce-ai putea sa faci cu cestile pe langa el n-as putea sa va mai spun... ?hm!
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Feb 27, 2008 1:20 pm

Buna prieteni, va ?pupasca! si va doresc o zi buna. Am supa la foc pentru mama si apoi o sa plec iar la Braila. Ieri am fost intre supe si compoturi si drumuri la Braila.
N-am timp sa va citesc, dar va ?pupasca! pe toti.
Mama e ok, ca dupa operatie...trebuie sa prinda iar putere.
Numai bine!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:23 pm

buna ziua bucurosii mei ?pupasca! ?pupasca!
Imagine

?HAHA! ?HAHA! vai ce ma bucur ca va bateti si voi capetele cu acele cafetiere ?HAHA! ?HAHA! asa nu numai zana comenteaza si gangane faceti si voi ?HAHA! ?HAHA! eu sunt scutita :P azi dar tema cred ca e data de zana mami ?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:24 pm

COSTINA scrie:Buna prieteni, va ?pupasca! si va doresc o zi buna. Am supa la foc pentru mama si apoi o sa plec iar la Braila. Ieri am fost intre supe si compoturi si drumuri la Braila.
N-am timp sa va citesc, dar va ?pupasca! pe toti.
Mama e ok, ca dupa operatie...trebuie sa prinda iar putere.
Numai bine!


buna sury ?pupasca! ?pupasca! multa sanatate sury lui mamica ta ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Feb 27, 2008 1:29 pm

gabrielle scrie:
?HAHA! ?HAHA! vai ce ma bucur ca va bateti si voi capetele cu acele cafetiere ?HAHA! ?HAHA! asa nu numai zana comenteaza si gangane faceti si voi ?HAHA! ?HAHA! eu sunt scutita :P azi dar tema cred ca e data de zana mami ?ceamuzant!


adica cum esti scutita? nici vorba. Adica trantesti ... 'ce-o fi' ala si dai din coada bucuroasa. Neeeeeeee, Si tu trebuie sa ne povesteti ce vezi in ... ma rog, 'ce-o fi'. Sa vedem si noi ce gandesti si mai alec cum gandesti ca scoatem noi cafea din ... stii tu ce ?suparatsuntdoamne!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:33 pm

si ca sa imi fac tema:

pai aveam vreo 9 ,10 ani asa si era chiar de pasti si mama noastra ne a cumparat niste fustite rosii si crete era ceva plin de volane :P si dupa ce ne a imbracat frumos am plecat la unchimiu si acolo impreuna cu cei trei verisori si cu sora mea ?fara! am iesit pe strada si erau acolo niste baieti care se trageau cu cauciucu si ce ne veni noua hai sa ne tragem si noi se urca baieti nu patira nimic se urca soramea ea fiind mai baietoasa isi faga bine fusta ca sa nu pateasca nimic dar eu mai bleaga ma sui si las mandrete de fusta sa fie trasa si uite o dupa ce ma dau eu jos de pe cauciuc cu fusta mea frumoasa plina de multe gaurele dealea mai mari si mai mici ?ceamuzant! acum ne striga matusimea la masa cum sa merg eu ca imi era teama nu de mama ca ea nu ne a dat o palma dar imi era teama de unchimiu ca era mai aspru si merg eu asa fara sa ma vada nimeni ma pun la masa si dupa ce mancam ce ii vine lui matusimea sa ma ridic sa vada fusta si cand a fazut cum arata iti dai seama ce mama de bataie am luat :P

am mai multe povestiri ale copilariei ?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:35 pm

carmen scrie:
gabrielle scrie:
?HAHA! ?HAHA! vai ce ma bucur ca va bateti si voi capetele cu acele cafetiere ?HAHA! ?HAHA! asa nu numai zana comenteaza si gangane faceti si voi ?HAHA! ?HAHA! eu sunt scutita :P azi dar tema cred ca e data de zana mami ?ceamuzant!


adica cum esti scutita? nici vorba. Adica trantesti ... 'ce-o fi' ala si dai din coada bucuroasa. Neeeeeeee, Si tu trebuie sa ne povesteti ce vezi in ... ma rog, 'ce-o fi'. Sa vedem si noi ce gandesti si mai alec cum gandesti ca scoatem noi cafea din ... stii tu ce ?suparatsuntdoamne!


buna mamiiiiiiiii ?pupasca! ?pupasca! sti cat de mult Te iubesc eu ?pupasca! ?pupasca!

Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:35 pm

tema cu amintirile cred ca e data de ?hm! tushi
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:37 pm

pai mai mami eu dau pe google la cafetiere asa ca acelea care le pun eu sunt cafetiere are tamburus pe unde curge cafeaua ?hm! ce altceva mai vrei ?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Feb 27, 2008 1:37 pm

gabrielle scrie:
carmen scrie:
gabrielle scrie:
?HAHA! ?HAHA! vai ce ma bucur ca va bateti si voi capetele cu acele cafetiere ?HAHA! ?HAHA! asa nu numai zana comenteaza si gangane faceti si voi ?HAHA! ?HAHA! eu sunt scutita :P azi dar tema cred ca e data de zana mami ?ceamuzant!


adica cum esti scutita? nici vorba. Adica trantesti ... 'ce-o fi' ala si dai din coada bucuroasa. Neeeeeeee, Si tu trebuie sa ne povesteti ce vezi in ... ma rog, 'ce-o fi'. Sa vedem si noi ce gandesti si mai alec cum gandesti ca scoatem noi cafea din ... stii tu ce ?suparatsuntdoamne!


buna mamiiiiiiiii ?pupasca! ?pupasca! sti cat de mult Te iubesc eu ?pupasca! ?pupasca!

Imagine


si eu te iubesc puiul meu dar degeaba ma perii ;) tot trebuie sa povestesti despre agregat ?suparatsuntdoamne!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:38 pm

?suparatsuntdoamne! nu te peri eu chiar te iubesc ?pupasca! ?pupasca! si de acel agregat am povestit :P
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Feb 27, 2008 1:39 pm

gabrielle scrie:pai mai mami eu dau pe google la cafetiere asa ca acelea care le pun eu sunt cafetiere are tamburus pe unde curge cafeaua ?hm! ce altceva mai vrei ?ceamuzant!


auzi la ea tamburas, Imagine unde mama-i tamburasul ala ca-l mananc
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:42 pm

cum unde ia lupa si uitate ?HAHA! ?HAHA! ca sigur e :P si teava are ?HAHA!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Feb 27, 2008 1:47 pm

gabrielle scrie:cum unde ia lupa si uitate ?HAHA! ?HAHA! ca sigur e si teava are ?HAHA!
poftim la ea, sa caut cafeluta cu lupa ?suparatsuntdoamne! si cescuta de azi ce-i? malaxor? ?HAHA!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:49 pm

?ceamuzant! dupa ce mi am pus copii sa frece bine nessu pentru tine mami ?suparatsuntdoamne! asa faci ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar! nu-ma mai iubeste mamiiiiiiiiiiii ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Feb 27, 2008 1:54 pm

gabrielle scrie:?ceamuzant! dupa ce mi am pus copii sa frece bine nessu pentru tine mami ?suparatsuntdoamne! asa faci ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar! nu-ma mai iubeste mamiiiiiiiiiiii ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar!


hooooooooo, taci cu mama Imagine
ai exploatat copii dar eu nu beau nes Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Feb 27, 2008 1:55 pm

?rusini! pai eu de unde sa stiu mami ca nu bei ?rusini! eu nu am exploatat am rugat copii :P
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Feb 27, 2008 1:57 pm

buna ziua! ce mai faceti? cum e ultima zi de concediu? ce mai ciripeste roko?
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Feb 27, 2008 1:57 pm

gabrielle scrie:?rusini! pai eu de unde sa stiu mami ca nu bei ?rusini! eu nu am exploatat am rugat copii :P


asa mai merge fustita rupta :P

zi-mi ce-ai facut azi bun?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 42 vizitatori

  • Reclame
cron