• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde adrian » Dum Mai 06, 2007 2:44 pm

hmm carmen invata,
costina e cu victor

restu sunteti binee?
eu sunt pe aici va astept :-*
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde vampirasul » Dum Mai 06, 2007 3:11 pm

si eu sunt pe aici dar nu stiu daca mai are rost sa postez odata ce mesajele mele s-au sters :(
Avatar utilizator
vampirasul
membru
membru
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Mar 07, 2007 6:59 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Mai 06, 2007 3:27 pm

Buna Bucurosi!!!
uite ca profit din plin:) l-am trimis pe iubi sa ia calciu lactic asa ca...pt inca vreun sfert de ora sunt pe-aici
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Mai 06, 2007 3:31 pm

vampirasul scrie:si eu sunt pe aici dar nu stiu daca mai are rost sa postez odata ce mesajele mele s-au sters :(


Scump Vampiras, cum sa nu mai postezi? pai te impiedica pe tine, ne impiedica pe noi, Bucurosii, cateva mesaje sterse?
si mie mi s-au sters, precum si altor Bucurosi, dar nu a fost din cauza noastra, a Bucurosilor..
asa ca, draga noastra, te asteptam cu drag de fiecare data!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Mai 06, 2007 3:34 pm

florina scrie:
COSTINA scrie:
florina scrie:
adiem scrie:voi ce ati facut bun azi ?



nu stiu daca-i bun ... orez cu prune...asta ca sa-mi aduc aminte de copilarie

Florina ai facut orez cu prune?????????? vai..eu primeam la imprateala de la vecine cand eram mica si abia asteptam sa vina ca imi plac la nebunie prunele uscate in mancare
Anul acesta am avut o mare surpriza ca am primit o astfel de imparteala la Galati


da costina, vrei?????????????????/ mai am

da, DA, draga Florina..vreau, cum sa nu..si cu putina zeama, da?
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Mai 06, 2007 3:36 pm

ofelia scrie:
.......BUNA ,DRAGA MEA , .....VA DAU VESTI F. BUNE ........SPECTACOLUL A FOST CUM RAR MI-A FOST DAT SA VAD...... A FOST O INTERACTIUNE DE ROMANI -ROMANI .../ ROMANI - GRECI .../ SI GRECI DIN SALONIC ..... S-A DANSAT PE SCENA ,INTR-O ARMONIE PERFECTA , TOTI CEI CARE AM EVOLUAT IN SPECTACOL...ATAT PE RITMURI GRECESTI CAT SI PE CELE ROMANESTI..../ -S-A FILMAT SPECTACOLUL , S-AU FACUT FOTOGRAFII....TOTUL A FOST ,DUPA PAREREA MEA ,LA SUPERLATIV .......DATI-MI VOIE SA MA LAUD ......AM FOST APLAUDATA LA SCENA DESCHISA ..../ AU VENIT REPREZENTANTI AI GRECIEI SI MI-AI LUAT ADRESA ..., M-AU FOTOGRAFIAT AFIRMAND CA VOR FACE CALENDARE CU PORTRETUL MEU .......AM FOST INVITATA LA PROTOCOL CARE S-A TINUT LA UN RESTAURANT DE LUX......A FOST SUPERRRRRRRRRRRRRRRR![/quote]
Felicitari, draga Ofelia1!Vedeta noastra bucuroasa! Ce bine trebuie sa te fi simtit! Inca o data felicitari si ne bucuram de astfel de prieteni!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Mai 06, 2007 3:37 pm

adi scrie:hmm carmen invata,
costina e cu victor

restu sunteti binee?
eu sunt pe aici va astept :-*


uite ca am aparut pt putin timp, draga Adi
:-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Dum Mai 06, 2007 3:53 pm

Bine ai revenit, ce face victor? sotul tau cum ii merge ?
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Dum Mai 06, 2007 4:10 pm

ofelia scrie:
malimai scrie:
ofelia scrie:BUNA DIMINEATA ,BUCUROSILOR ..... , AM TRECUT O FUGA PE AICI DOAR SA VA SALUT SI SA VA REAMINTESC ,DACA MAI ERA CAZUL ., CA VA IUBESC SI VA PRETUIESC.... VA DORESC SA AVETI O ZI CAT MAI RELAXANTA .....PUPICI MULTI ...... >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<x>:D<


si noi te iubim,dar stai asa...nu ne dai amanunte?
cum a fost la intalnirea cu domnii aceia din strainataturi?
.......BUNA ,DRAGA MEA , .....VA DAU VESTI F. BUNE ........SPECTACOLUL A FOST CUM RAR MI-A FOST DAT SA VAD...... A FOST O INTERACTIUNE DE ROMANI -ROMANI .../ ROMANI - GRECI .../ SI GRECI DIN SALONIC ..... S-A DANSAT PE SCENA ,INTR-O ARMONIE PERFECTA , TOTI CEI CARE AM EVOLUAT IN SPECTACOL...ATAT PE RITMURI GRECESTI CAT SI PE CELE ROMANESTI..../ -S-A FILMAT SPECTACOLUL , S-AU FACUT FOTOGRAFII....TOTUL A FOST ,DUPA PAREREA MEA ,LA SUPERLATIV .......DATI-MI VOIE SA MA LAUD ......AM FOST APLAUDATA LA SCENA DESCHISA ..../ AU VENIT REPREZENTANTI AI GRECIEI SI MI-AI LUAT ADRESA ..., M-AU FOTOGRAFIAT AFIRMAND CA VOR FACE CALENDARE CU PORTRETUL MEU .......AM FOST INVITATA LA PROTOCOL CARE S-A TINUT LA UN RESTAURANT DE LUX......A FOST SUPERRRRRRRRRRRRRRRR!


Minunat.Si noua de ce nu ne-ai spus pana acum?Astepti sa te tragem de limba?
Ma bucur din suflet pentru tine si-ti doresc in continuare succes cu carul
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Dum Mai 06, 2007 4:12 pm

adi scrie:
malimai scrie:Buna dimineata,Carmen.
Zici ca ai dormit mult!
Si eu.Am stat la calculator pana la ora 2 si acum am sarit din nou pe el in loc sa fac papa copiilor.Ce mama sunt!


Buna dimineata sau buna ziua.
Uhh ce bun mic dejun, am baut si eu putina cafelua am luat si din hot-dog si acum la treaba ca urla serveru de tristete ca azi nu l-am pus la treaba.
Nu serveru de la club ca ala lucreaza de ieri la restaurare..
da ce tot vorbesc eu pe alte limbi.
Bucurosi din tara-n treaga, sa aveti o zi buna.



Ză prezident,
adi :))


Imagine Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Dum Mai 06, 2007 4:14 pm

adi scrie:
carmen scrie:Amalia, scuza-ma ca nu mai stau dar, trebuie sa vina o colega sa lucram la proiectul ei de diploma si nu prea mi-am adunat casa. Ne citim mai pe seara. Te pupicesc si pe tine si ingerasii. :x >:D</quote>:D<


Te gandesti la altceva?
Mai,mai Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Dum Mai 06, 2007 4:17 pm

carmen scrie:
malimai scrie:Carmen,de mult vreau sa te intreb:Ce mai face Gabi,surioara ta?
Nu mai are timp sa intre cu noi la discutii?

Multumesc de intrebare amalia. Gabita, pardon, purtatorul de cuvant, a fost la ceva cursuri la bucuresti si acum incearca sa puna in practica ce a invatat. Adica un nou program. Ca sa intre pe forum, trebuie sa se roage de georgiana sa-i dea voie la calculator apoi sa o tina blocata langa ea pana posteaza :)) . Cam greu.


Salutari Gabitzei!
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Dum Mai 06, 2007 4:39 pm

NO ceau MALIMAI!

ce mai faci cum ai petrecut duminica ? >:D<
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Mai 06, 2007 4:39 pm

adi scrie:Bine ai revenit, ce face victor? sotul tau cum ii merge ?

Victor e jucaus, iar sotul meu e suparat ca nu merge imprimanta si se chinuie...nu poate vedea clar daca softul la care lucreaza scoata ce trebuie si cum trebuie...acu se chinuie sa o repare , asa ca..iata-ma-s..
sotul meu imi zice ,,obsedata de bucurie'' si asta e super bine!!!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Dum Mai 06, 2007 4:43 pm

Daca plec brusc, stiti de ce...:)
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Mai 06, 2007 4:45 pm

SALUT PT A CATA OARA PE ZIUA DE ASTAZI... ?
....N-ARE IMPORTANTA ..........! IMPORTANT ESTE SA VA GASESC SI EU ODATA PE-AICI CAT AM ACCES LA CALC. ......! MULTUMESC ACELORA CARE M-AU FELICITAT ....! VA DORESC SI VOUA BUCURIA PE CARE AM TRAIT-O ASEARA LA SPECTACOL.......! VREAU SA STITI CA NU M-AM CONSIDERAT NICIODATA .....VEDETA ....SI NICI MARE IMPORTANTA N-AM ACORDAT FAPTULUI CA INTERPRETEZ CANTECELE POPULARE ROMANESTI .........TREBUIE SA STITI CA SUNT O FEMEIE CARE CONSIDERA CA TOT CEEA CE FACE ESTE NORMAL SA FIE FACUT FARA ALTE AVANTAJE .....DACA AVANTAJELE S-AU IVIT AU FOST BINE VENITE ..........VOI , BUCUROSILOR MA INCITATI A PAREA LIPSITA DE MODESTIE !.........VA IMBRATISEZ PE TOTI ......!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Mai 06, 2007 5:36 pm

ofelia scrie:
BUNA ,DRAGA MEA , .....VA DAU VESTI F. BUNE ........SPECTACOLUL A FOST CUM RAR MI-A FOST DAT SA VAD...... A FOST O INTERACTIUNE DE ROMANI -ROMANI .../ ROMANI - GRECI .../ SI GRECI DIN SALONIC ..... S-A DANSAT PE SCENA ,INTR-O ARMONIE PERFECTA , TOTI CEI CARE AM EVOLUAT IN SPECTACOL...ATAT PE RITMURI GRECESTI CAT SI PE CELE ROMANESTI..../ -S-A FILMAT SPECTACOLUL , S-AU FACUT FOTOGRAFII....TOTUL A FOST ,DUPA PAREREA MEA ,LA SUPERLATIV .......DATI-MI VOIE SA MA LAUD ......AM FOST APLAUDATA LA SCENA DESCHISA ..../ AU VENIT REPREZENTANTI AI GRECIEI SI MI-AI LUAT ADRESA ..., M-AU FOTOGRAFIAT AFIRMAND CA VOR FACE CALENDARE CU PORTRETUL MEU .......AM FOST INVITATA LA PROTOCOL CARE S-A TINUT LA UN RESTAURANT DE LUX......A FOST SUPERRRRRRRRRRRRRRRR!


Chiar nu ma mir ca ai avut succes. Sti bine cat de mult imi place cum canti, mai ales cantecul meu drag, cucule. Chiar, l-ai cantat? Suntem tare mandrii de tine ofelia. Sa-ti ajute Dumnezeu sa-ti implinesti toate visele legate de muzica. Te iubesc cucule drag
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Dum Mai 06, 2007 6:49 pm

M-AM INTORS SI AM ADUS SI PESTELE ,DAR CINE IL CURATA CA EU SUNT MOARTA DE OBOSEALA ,TOATA ZIUA A BATUT UN VANT PE BALTA DE NU MAI IMI SIMT URECHILE....Imagine
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Dum Mai 06, 2007 6:53 pm

PANA UNA ALTA IMI COMAND O PIZZA PRIN TELEFON SI MA BAG IN PAT,VA PUPICESC PE TOTI SI DACA CUIVA II VINE CHEFUL SA CURETE PESTELE ,SA IL PUNA LA RECE PANA MAINE CA IL PRAJESC EUImagine
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Mai 06, 2007 6:56 pm

takata scrie:M-AM INTORS SI AM ADUS SI PESTELE ,DAR CINE IL CURATA CA EU SUNT MOARTA DE OBOSEALA ,TOATA ZIUA A BATUT UN VANT PE BALTA DE NU MAI IMI SIMT URECHILE....Imagine

De dimineata pazesc bucataria de pe forum ca sa nu pierd pestele si tu il aduci viu? Pana facem Imagine, pana il Imaginel am sa Imagine. Maine ma duc si eu la Imagine, poate-l prind gata prajit
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Mai 06, 2007 6:57 pm

takata scrie:PANA UNA ALTA IMI COMAND O PIZZA PRIN TELEFON SI MA BAG IN PAT,VA PUPICESC PE TOTI SI DACA CUIVA II VINE CHEFUL SA CURETE PESTELE ,SA IL PUNA LA RECE PANA MAINE CA IL PRAJESC EU

Ok, il curat eu. Maine il gasesti in frigider. Ai grija cum il prajesti si fa, te rog si un mujdei.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Dum Mai 06, 2007 6:58 pm

ZANA DRAGA AM ARUNCA IN APA VREO 20 DE BUCATI VII PANA M-AM PRINS EU CA PESTI NU SE PRIND GATA PRAJITI,SI CAND M-AM PRINS A TREBUIT SA PLECAM...
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Mai 06, 2007 7:02 pm

ImagineImagineImagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Dum Mai 06, 2007 7:04 pm

LAS' CA CRESC EU MARE SI LE INVAT PE TOATE...
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Dum Mai 06, 2007 7:39 pm

takata scrie:ZANA DRAGA AM ARUNCA IN APA VREO 20 DE BUCATI VII PANA M-AM PRINS EU CA PESTI NU SE PRIND GATA PRAJITI,SI CAND M-AM PRINS A TREBUIT SA PLECAM...



pai placerea e de a`l pescui , nu a`l manca...cel putin asa-i la mine :)
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 67 vizitatori

  • Reclame
cron