• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Dum Iul 05, 2009 9:14 pm

adrian scrie:Am luat bacalaureatul cu 7.60. N-are rost sa va mai povestesc ce scandal e in tot aradul, elevi olimpici picati.

O profesoara a spus catre doamna diriginta: "Nici nu am citit eseurile de la subiectul III" ?134!

?134! felicitari fratioare ?131! ?131! ?131! ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Dum Iul 05, 2009 9:20 pm

carmen scrie:
gabrielle scrie:
carmen scrie:
gabrielle scrie:
carmen scrie:si pe mine nu ?121! ce mami mai am si eu ?180!


hai la mama sa te Imagine si pe tine

iuiuiuiuiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ?8! te iubesc mami zana ?131!

si eu puiul ?131!

?6! mami ?131! ?8!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Dum Iul 05, 2009 9:21 pm

carmen scrie:
gabrielle scrie:
carmen scrie:Gata, am ajuns la zi cu stirile. Nu ma credeti? Adinuta inca are nevoie de gandul nostru bun si de sustinere, costina o sa depaseasca problemele pentru ca este o luptatoare, gabita se ciubucareste :)) , stefania se lupta cu optul productiv dar iese biruitoare ca nu degeaba este xena, petrica leneveste pana se arata ceva la orizont, gabi se companiozeaza :)) prin concediu iar crisstinica ne lasa sa ne intrebam 'ce este cu ea'. Floricica stiu ca primareste si nu se plictiseste, o zi botez, una inmormantare, una cununie :)) iar adi printre injuraturi adresate zanei (cine-o fi si asta) da in clocot pana maine. Dar ana maria? nici un semn de la ea. Sper sa avem vesti cat de curand.
Despre mine n-am spus nimic? tz tz tz. Eu sunt bine ?129!

Sa aveti un week end placut si relaxat. Sper ca n-ati uitat ca va iubesc? si daca ati uitat iaca, va aduc aminte Imagine

?24! tare m am amuzat de stirile aste si le ai facut fara promter ?rade!


chiar? am uitat stirile sportive si meteo ?24!

?24!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Dum Iul 05, 2009 9:25 pm

carmen scrie:Dragutilor, v-am cetit, amu ma duc sa ma pregatesc pentru maine. Mi-a soptit cineva ca ar fii luni, ziua care-mi place cel mai mult ?126! Asa ca va imbratisez cu mare drag pe toti Imagine

?131! mami ca sa ai energie multa ?131! ?131! ?131! ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Dum Iul 05, 2009 9:25 pm

Jokep scrie:rezolvai si bacu!

si ?159!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Dum Iul 05, 2009 9:28 pm

buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! m am destins cu voi ca am nervi intinsi la maxim ?154!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde adrian » Dum Iul 05, 2009 9:34 pm

Multumesc pentru felicitari. :)
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Dum Iul 05, 2009 9:41 pm

v am citit acum ma retrag ca ma doare capul ?145!
?131! ?146!
cafeluta ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! ?131!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Gabrielaa » Dum Iul 05, 2009 10:14 pm

gabrielle scrie:buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! m am destins cu voi ca am nervi intinsi la maxim ?154!


Gabita....daca vrei iti dau un citat din...clasici ?113! :numara pana la 5 si respira adanc ?rade! (buletin de Bucuresti....tare de tot) Sa stii ca eu ,cand sunt...cu nervii capului...imi mai pun cate un film de asta,adevaraciune, nu prostiile de le vedem zilnic la orice televizor ne-am uita :)) Ca de cand lipseste Teo....nu prea mai avem cu ce ne ''trata'' nervii ?130! Si vorba aia:in dorul gratarului,lingi coada tigaii(asta-i vb unei foarte bune amice de-a mele,da' prinde,cel putin la mine).Oricum,eu am un motto dupa care incerc sa ma ghidez in viata asta plina de....tot felul:viata nu e cursa ci o calatorie care trebuie savurata pas cu pas.Ieri e Istorie,Maine e Mister,dar azi e un Cadou....Bucura-te de el!!!
Avatar utilizator
Gabrielaa
membru
membru
 
Mesaje: 283
Membru din: Mar Iun 02, 2009 8:05 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 05, 2009 10:36 pm

Buna seara, prieteni! ?131! am intrat la ora ora asta sa va povestesc un vis ciudat pe care l-am avut noaptea trecuta! un vis destul de ravasitor, mai mult decat ciudat, ceva de neinteles! am incercat intreaga zi sa-i deslusesc talcul si inca n-am reusit!
se facea ca sustineam proba de bacalaureat la limba romana-oral! subiectul- "Mama" de George Cosbuc! "aaa, simplu- stiu, e doina" si ma uitam la profesoara mea din liceu (o vedeam exact cum arata, exact cum era la vremea aceea) si sigura pe mine... nu spuneam nimic! ma uitam la comisie si "haideti ca doar stiti prea bine ca stiu! este simplu!" si continuam sa tac! ba mai mult, la un moment dat m-am pus in pat sa dorm!! (in vise se poate orice!) si-apoi, in toata ciudatenia, m-am ridicat si am zis cateva vorbe! profesoara mea de romana din liceu ma privea foarte increzatoare (eram unul dintre elevii preferati) si era contrariata de atitudinea celorlalte care, la un moment dat parasisera clasa! mi-au dat note de 3 si 4-subiectiv, cica! asa aparea! m-a durut cumplit! cum sa dau eu bacul in toamna?? eram complet debusolata! nu se putea asa ceva!!
noroc ca m-am trezit!
si, va spun sincer dar si cu rusine, ca m-am intrebat cand m-am trezit, ingrozita de "performanta" din vis, "oare este poezia "mama" de George Cosbuc?" apoi mi-am raspuns "Da, este! stiu sigur asta!"
dar ce-a vrut sa-nsemne visul asta, nu stiu! poate ca ar fi cazul sa mai citesc! asta cu siguranta! sau poate are si un alt mesaj... vom vedea! in orice caz, mi-a dat de gandit!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde fly » Dum Iul 05, 2009 10:42 pm

Buna seara surioara ?131! Te vad la portita ?131! probabil vei citi mesajul lui Adi si ...ti se indeplineste visul ?113!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 05, 2009 10:49 pm

adrian scrie:Am luat bacalaureatul cu 7.60. N-are rost sa va mai povestesc ce scandal e in tot aradul, elevi olimpici picati.

O profesoara a spus catre doamna diriginta: "Nici nu am citit eseurile de la subiectul III" ?134!



FELICITARI, ADI! ?131! ?116! Important este ca ai terminat cu bine! Performanta se va vedea ulterior! Si de asta sunt foarte sigura!

p.s. cred ca numai gandul la examenele voastre mi-au adus visul de noaptea trecuta!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde fly » Dum Iul 05, 2009 10:50 pm

Jokep scrie:rezolvai si bacu!


Felicitari sfintico!!! te ?131! ?131! ?131!
te asteptam mai des acum pe aici ?6!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 05, 2009 10:50 pm

fly scrie:Buna seara surioara ?131! Te vad la portita ?131! probabil vei citi mesajul lui Adi si ...ti se indeplineste visul ?113!


Buna seara, surioara ?131! nici nu stii ce mult ma bucur ca te prind in casuta ?8! vesti bune?
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde fly » Dum Iul 05, 2009 10:54 pm

Adina scrie:
fly scrie:Buna seara surioara ?131! Te vad la portita ?131! probabil vei citi mesajul lui Adi si ...ti se indeplineste visul ?113!


Buna seara, surioara ?131! nici nu stii ce mult ma bucur ca te prind in casuta ?8! vesti bune?



da , bei un pahar cu mine ??? Imagine Imagine
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 05, 2009 11:01 pm

carmen scrie:
Adina scrie: Sper ca si ceilalti pe care-i "vad" acum sa iubeasca frumos si curat! Si sa vina la intalnirea cu luna! Va mai amintiti, nu-i asa?
Noapte buna, prieteni!
Imagine


n-o sa crezi, dar in fiecare seara luna este cea care va aduce aproape de mine ?131!


doar cateva minute si suntem acolo [youtube]NuCZDanw3aE[/youtube] http://www.youtube.com/watch?v=NuCZDanw3aE

ce dor mi-e de voi! si uite cum va simt atat de aproape ?8! ?131!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 05, 2009 11:02 pm

fly scrie:
Adina scrie:
fly scrie:Buna seara surioara ?131! Te vad la portita ?131! probabil vei citi mesajul lui Adi si ...ti se indeplineste visul ?113!


Buna seara, surioara ?131! nici nu stii ce mult ma bucur ca te prind in casuta ?8! vesti bune?



da , bei un pahar cu mine ??? Imagine Imagine



cum nu, surioara? ?131! si doua ?6!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 05, 2009 11:12 pm

e tarziu, gandurile ma napadesc, maine mai avem un hop, si multe altele apoi (vorba 'ceea), asa ca trebuie sa incerc putintica odihna!
noapte buna, bucurie! [youtube]XQZJXkh88oM[/youtube] http://www.youtube.com/watch?v=XQZJXkh88oM
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Lun Iul 06, 2009 4:04 am

Buna dimi Bucurie! ?cafea!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Lun Iul 06, 2009 4:41 am

Aseara inainte de a ma duce la nani, bieinteles ca am butonat telecomanda si am peste concertul lui Michael Jackson din 1992, Bucuresti! Am vz si atunci, dar parca abia acum mi-am da seama ce artist mare a fost! Ce concert...cata incarcatura emotionala in randul fanilor (spectatorilor)...sa lesine pe capete..ce SHOW!!! Super!!!
Asa a inceput!
[youtube]Rczgdgqpo9Q[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=Rczgdgqpo9Q

Si asa s-a sfarsit!
[youtube]fppIbQDZYSE&feature=related[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=fppIbQDZ ... re=related

S-a anuntat in 2010 michael jackson va concerta sub forma de holograma! Cum o mai fi si asta, nu stiu.. ?114! ....Si asta sub pretextul ca nu a mai apucat sa dea ultimele concerte!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Lun Iul 06, 2009 4:55 am

Felicitari Adi pt ca ai luat bac-ul! Asta conteaza cel mai mult! ?134! Restul vine pe urma!

Felicitari si tie Jokep pt ca l-ai rezolvat! ?134!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Lun Iul 06, 2009 4:56 am

Am plecat voioasa si bucuroasa ?rade! Sa avem o zi de luni ca una de vineri! ?rade! Pa Bucurie! ?6! ?146!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Petrica » Lun Iul 06, 2009 6:38 am

xen@ scrie:S-a anuntat in 2010 michael jackson va concerta sub forma de holograma! Cum o mai fi si asta, nu stiu.. ?114! ....Si asta sub pretextul ca nu a mai apucat sa dea ultimele concerte!

Din cate stiu eu, o sa fie un proiector care il prezinta pe el, ei bine, cineva o sa il miste, si aici intervine tehnica moderna....
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Petrica » Lun Iul 06, 2009 6:39 am

Buna dimineata ?119!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Petrica » Lun Iul 06, 2009 6:42 am

Adina scrie:Buna seara, prieteni! ?131! am intrat la ora ora asta sa va povestesc un vis ciudat pe care l-am avut noaptea trecuta! un vis destul de ravasitor, mai mult decat ciudat, ceva de neinteles! am incercat intreaga zi sa-i deslusesc talcul si inca n-am reusit!
se facea ca sustineam proba de bacalaureat la limba romana-oral! subiectul- "Mama" de George Cosbuc! "aaa, simplu- stiu, e doina" si ma uitam la profesoara mea din liceu (o vedeam exact cum arata, exact cum era la vremea aceea) si sigura pe mine... nu spuneam nimic! ma uitam la comisie si "haideti ca doar stiti prea bine ca stiu! este simplu!" si continuam sa tac! ba mai mult, la un moment dat m-am pus in pat sa dorm!! (in vise se poate orice!) si-apoi, in toata ciudatenia, m-am ridicat si am zis cateva vorbe! profesoara mea de romana din liceu ma privea foarte increzatoare (eram unul dintre elevii preferati) si era contrariata de atitudinea celorlalte care, la un moment dat parasisera clasa! mi-au dat note de 3 si 4-subiectiv, cica! asa aparea! m-a durut cumplit! cum sa dau eu bacul in toamna?? eram complet debusolata! nu se putea asa ceva!!
noroc ca m-am trezit!
si, va spun sincer dar si cu rusine, ca m-am intrebat cand m-am trezit, ingrozita de "performanta" din vis, "oare este poezia "mama" de George Cosbuc?" apoi mi-am raspuns "Da, este! stiu sigur asta!"
dar ce-a vrut sa-nsemne visul asta, nu stiu! poate ca ar fi cazul sa mai citesc! asta cu siguranta! sau poate are si un alt mesaj... vom vedea! in orice caz, mi-a dat de gandit!

Am cautat interpretarii ale viselor, si, pentru examen am gasit asta:

EXAMEN: anxietate, teama de confruntare sau de competitie, nevoia de a-ti demonstra superioritatea; element de context ce apare în momentele de cotitura ale vietii, ce necesita hotarâri importante; (picat) teama de esec; pregatire slaba în fata problemelor vietii, imaturitate; (luat) încredere în fortele proprii; maturitate.
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Rodneylop, Yandex [Bot] şi 40 vizitatori

  • Reclame
cron