• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:03 am

gabrielle scrie:buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! azi cand am citit ceea ce a scris fratioru mi am adus aminte cine mi a zis de casuta bucuriei cum ii zic eu si cum am intrat stingherita ca sa nu fiu luata la rost ?135! dar nu a fost asa am fost primita cu bratele deschise :) si chiar m am laudat mereu ca aici indiferent de ceea ce scri nu vine altcineva din urma si iti reproseaza ca ai gresit sau ai mancat vreo litera ,puteai scrie orice ti venea in minte in momentul ala ca nu deranjai pe nimeni ,eu asa vrea sa fie casuta in continuare ?6! plina de bucurosi care stiu sa te asculte atunci cand ai probleme si stiu sa te imbarbateze dar si cand esti fericita se bucura de fericirea ta ?131! va iubesc bucurosii meii ?131!
Imagine


Te iubesc gabita Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:04 am

xen@ scrie:
adrian scrie:Vad ca am inceput sa ne rarim si sa tinem acest forum degeaba. Nu mai e ce a fost candva. Acum ne certam, nu ne respectam, ne jignim si facem tot posibilul sa aratam cine suntem si cat suntem de destepti.

O sa-i spun lui Teo sa nu se mai laude cu forumul ei frumos si plin de oameni buni ca noi demonstram contrariul. Nu au fost certuri pe acest forum niciodata. Au ajuns sa fie acum. FIECARE ARE DREPTUL LA PROPRIA PARERE, NICIODATA NU AM INGRADIT ACEST LUCRU, DAR TREBUIE SPUS FRUMOS SI FARA JIGNIRI. NU SUNTEM LA MARUTA PE FORUM, UNDE TOTI SE CEARTA.

Astia putini de am mai ramas, macar noi sa fim de treaba. Ca ceilati au fost la cadouri cu televizoare sau chemari in emisiuni, in rest nimeni nu are timp. Imi pare rau ca am ajuns ca vorbele mele de acu o vreme sa fie reale.

V-as ruga ca pe viitor toti ce-i retrasi sa nu veniti pe chat cand vom organiza, sa ne dam mari forumisti. Fiecare ati contribuit la acest forum, chiar si cei care nu mai intra si VA MULTUMESC PENTRU ASTA.

ABSURD NU SUNT, SA NU INTELG PROGRAMUL VOSTRU, DAR NU IMI PLACE CE VAD SCRIS IN ULTIMA VREME.

REPET, PENTRU CERTURI ACCESATI http://WWW.MARUTA.RO.

VA MULTUMESC TUTUROR PENTRU CE ATI FACUT PENTRU FORUMUL ACESTA, VOI L-ATI CREAT. DAR NU UITATI, TEO NU-SI DORESTE ASTA AICI - CERTurI SI ZANZANIE.

AH APROPO... PENTRU FRUMUSETEA DE PE FORUM AM ANULAT CHATUL CE TREBUIA SA AIBA LOC LUNA ACEASTA. N-ARE ROST.

Poate ca unii o sa va suparati... dar asta cred.



Noul admin va fi "CLUBUL BUCURIEI", sigur tot de mine controlat, dar pana nu ne revenim numele "adrian" nu va mai fi administrator pe acest forum.

Cu drag,
Adrian de astazi user "normal" pe acest forum. nu va recunosc!

Nu pot sa zic decat ca imi pare f rau de tot ceea ce se intampla aici dar eu sper ca totul va reveni la normal.


si eu sper ca tare dor imi e de voi ?131! ?6!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:08 am

adrian scrie:Vad ca am inceput sa ne rarim si sa tinem acest forum degeaba. Nu mai e ce a fost candva. Acum ne certam, nu ne respectam, ne jignim si facem tot posibilul sa aratam cine suntem si cat suntem de destepti.

O sa-i spun lui Teo sa nu se mai laude cu forumul ei frumos si plin de oameni buni ca noi demonstram contrariul. Nu au fost certuri pe acest forum niciodata. Au ajuns sa fie acum. FIECARE ARE DREPTUL LA PROPRIA PARERE, NICIODATA NU AM INGRADIT ACEST LUCRU, DAR TREBUIE SPUS FRUMOS SI FARA JIGNIRI. NU SUNTEM LA MARUTA PE FORUM, UNDE TOTI SE CEARTA.

Astia putini de am mai ramas, macar noi sa fim de treaba. Ca ceilati au fost la cadouri cu televizoare sau chemari in emisiuni, in rest nimeni nu are timp. Imi pare rau ca am ajuns ca vorbele mele de acu o vreme sa fie reale.

V-as ruga ca pe viitor toti ce-i retrasi sa nu veniti pe chat cand vom organiza, sa ne dam mari forumisti. Fiecare ati contribuit la acest forum, chiar si cei care nu mai intra si VA MULTUMESC PENTRU ASTA.

ABSURD NU SUNT, SA NU INTELG PROGRAMUL VOSTRU, DAR NU IMI PLACE CE VAD SCRIS IN ULTIMA VREME.

REPET, PENTRU CERTURI ACCESATI http://WWW.MARUTA.RO.

VA MULTUMESC TUTUROR PENTRU CE ATI FACUT PENTRU FORUMUL ACESTA, VOI L-ATI CREAT. DAR NU UITATI, TEO NU-SI DORESTE ASTA AICI - CERTurI SI ZANZANIE.

AH APROPO... PENTRU FRUMUSETEA DE PE FORUM AM ANULAT CHATUL CE TREBUIA SA AIBA LOC LUNA ACEASTA. N-ARE ROST.

Poate ca unii o sa va suparati... dar asta cred.



Noul admin va fi "CLUBUL BUCURIEI", sigur tot de mine controlat, dar pana nu ne revenim numele "adrian" nu va mai fi administrator pe acest forum.

Cu drag,
Adrian de astazi user "normal" pe acest forum. nu va recunosc!


?9! Inca o data imi cer iertare pentru modul cum am moderat conflictul.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:09 am

gabrielle scrie:buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! v am citit , am murit de cald ?157! azi mi a dat sefu salariu acum trebuie sa iau bilete si abia astept sa ajung sa o strang in brate pe tushi ?8! apoi pe mami pe fratior ?6! ?6! ?8!

Deci ne vom intalni? Asta da veste grozava, de-abia astept ?131! Bucurosi, tineti-va bine, o sa sughitati la greu ?24!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde fly » Dum Iul 26, 2009 8:14 am

Buna dimineata pisicutza! ?131!
iata`ma si pe mine in casuta , hai in brate sa va strang ?6!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde fly » Dum Iul 26, 2009 8:20 am

se pare ca s-a intamplat una alta pe aici, fliiii merge sa descopere.
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:21 am

Adina scrie:
carmen scrie:Eu sincer va spun ca nu mai inteleg nimic. Nu ma mai regasesc in acest club. Poate nici nu mai este locul meu, nu stiu. Stam bosumflati, ne consideram jigniti, ne tachinam. Ba mergem mai departe, ba ne intoarcem si o luam de la capat. Unde a disparut sinceritatea si prietenia? Poate vad eu totul in negru, de aceea si spun ca poate nu mai este locul meu aici. Ma doare ce se intampla. Mi-era drag sa intru sa va citesc chiar daca nu postam. Acum mi-e frica sa deschid forumul sa nu gasesc iar o vorbulita care sa ma trimita iar in tristete.
Sunt derutata.


Ma doare mesajul tau dar cel mai mult ma doare intrebarea! Mi se pot reprosa destule, chiar foarte multe, dar nu lipsa de sinceritate si nici lipsa de prietenie! Poate n-am stiut sa ma fac inteleasa, dar prietenii nu au nevoie de cuvinte si cu atat mai putin de dovezi!
Legat de ceea ce s-a intamplat, nu pot ramane indiferenta atunci cand cineva este ridiculizat! Unora li se poate parea o gluma, dar nu mie! Am inteles gresit sau sunt prea sensibila? Ei, asta sunt, cu bune si cu rele! Dar mai invat… si am multe de invatat!
Si cred, de fapt sunt sigura, ca stim sa mergem mai departe, suntem suficient de puternici ca sa nu ne lasam prada unui moment delicat, dupa unii, sau nesemnificativ, dupa altii. Numai de noi depinde! Iar daca pretuim ceea ce avem, avem si raspunsul la intrebarea ta!
Am ras si-am plans alaturi de voi, si n-am sa ma opresc acum!
Imagine


Ma bucur albastrico ca am vorbit si ne-am spus punctul de vedere. M-a durut faptul ca ati crezut ca m-as fii aliat cu user gabrielaa dar aveati dreptate. Inca eram suparata pe mine pentru scaparea avuta vis a vis de stefania si vedeam toate in negru si atac la persoana mea. Si inca ceva, nu o am si nici n-am avut-o in lista mea de mess
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:22 am

fly scrie:Buna dimineata pisicutza! ?131!
iata`ma si pe mine in casuta , hai in brate sa va strang ?6!


buna dimineata motanel Imagine
Ti-ai dat afara mobila din casa? Imediat ajungem la tine si sa te vad pe unde ne culci ?117!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:24 am

Adina scrie:
gabrielle scrie:
hana scrie:
gabrielle scrie:
carmen scrie:si ca sa va tin de vorba va anunt ca in august voi fii la floricica ?117! si dupa cum a batut briza mi-a adiat mie la urechiuse ca si gabita o sa fie cam in aceeasi perioada tot prin ograda aia. Nu mai spun ca adi da si el o fuga, asa ca avem adunare de bucurosi la constanta ?117!

of mami sper sa reusec sa mi tineti pumni ca maine ii reamintesc sefului si ii cer si salariu mai devreme ca sa pot lua bilete cu o zi macar inainte de a pleca ?135! sper din tot sufletu sa va pot strange in brate ?135! ?6!

asa sa v-ajute Zeul Bucuriei ?6! ?131!

trebuie :) ca deh cu sefu vorbi acum doar sa luam bilete sa hotaram trenu ?157! cate sunt si sa ajungem ?135!


se-anunta un concediu minunat! ma bucur cu-adevarat pentru voi! ?131! ?8!


hai albastrico si tu, iau saltea si cort si ne asezam in ograda fliiiiiiiiiiiiioarei cu catel, purcel si toti puricii ?24!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde fly » Dum Iul 26, 2009 8:31 am

N`am scos mobila dar inima mea e asa de incapatoare, jur, abia astept sa veniti ?6!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:31 am

fliiiiiiiiiiiiiiiiiiioaroooooooooooooooooo, pana cetesti tu fug la plaja sa nu vin branza la tine ?117! Te iubesc surioara ?131!

Va iubesc pe toti bucurosii mei si inca o data iertati-ma, nu mai fac Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Dum Iul 26, 2009 8:33 am

fly scrie:N`am scos mobila dar inima mea e asa de incapatoare, jur, abia astept sa veniti ?6!


stiu iubire, daca toti am aea inima ta am fii fericiti ?131!

Sa nu uit, vin cu salteaua de-acasa ca mi-e frica sa nu ma culci cu magarii ?117!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Dum Iul 26, 2009 8:49 am

Este Breeeee ?148! ?148! ?148! ?148! ?148!
Aici se pune de-o mare impacare ?6! ?6! ?6! ?6!
Mai ca-mi vine sa dau boxele la maxim!!
[youtube]yDcCoHxXevA[/youtube] Imagine
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde ofelia » Dum Iul 26, 2009 10:31 am

Romy scrie:Buna dimineata ! Dragalasi !
Imagine Sint la cafeluta dragostei de dimineata
Pentru aceste momente mici si minunate se cade sa mai si iertam unele iesiri mai putin ... " simpatice " sperind ca lucrurile se vor indrepta de la sine , fara sa recurgem la masuri drastice
E prea multa dragoste care ne-a inconjurat si ne inconjoara aici pentru a fi altfel Asta-i parerea Imagine doctorului !
Imagine pupicei tuturor si o zi placuta !


Buna dimineata Romyyyyyyyyyyyyyy! Sa ai o duminica frumoasa ca si gandurile tale !!!! ?8! ?131! ?6! ?8!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde ofelia » Dum Iul 26, 2009 10:38 am

fly scrie:Buna dimineata pisicutza! ?131!
iata`ma si pe mine in casuta , hai in brate sa va strang ?6!



Buna dimineata Folrinaaaaaa! Tot binele din lume ti-l doresc ! ?6! ?131! ?8!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde ofelia » Dum Iul 26, 2009 11:01 am

Buna dimineata Carmen .
Nu stiu cine si-ar fi dorit asta, dar raceala s-a putut observa prin chiar lipsa de comunicare. Nu vreau sa intru in polemica , nu este cazul. Cert este ca eu v-am iubit si va iubesc pe toti deopotriva chiar daca uneori am plans cand nu eram bagata in seama .
Imi pare nespus de rau ca PETRICA a fost jicnit . El nu merita asa ceva .
Va doresc la toti bucurosii multa sanatate , armonie si munta bucurie ! ?8! ?6! ?131! ?131! ?131! ?8! ?6!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde ofelia » Dum Iul 26, 2009 11:24 am

gabrielle scrie:
carmen scrie:si ca sa va tin de vorba va anunt ca in august voi fii la floricica ?117! si dupa cum a batut briza mi-a adiat mie la urechiuse ca si gabita o sa fie cam in aceeasi perioada tot prin ograda aia. Nu mai spun ca adi da si el o fuga, asa ca avem adunare de bucurosi la constanta ?117!

of mami sper sa reusec sa mi tineti pumni ca maine ii reamintesc sefului si ii cer si salariu mai devreme ca sa pot lua bilete cu o zi macar inainte de a pleca ?135! sper din tot sufletu sa va pot strange in brate ?135! ?6!



Ce minunat! Florina e o gazda deosebita . Sa aveti un sejur reusit si bucurati-va din plin !
Va iubesc si va imbratisez cu drag si dor ! ?8! ?6! ?8! ?131! ?131! ?131!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde ofelia » Dum Iul 26, 2009 12:25 pm

Petrica scrie:Da, cam asa sta treaba…

Nu am sa mai stau sa mai analizez nimic, pentru ca vad ca Gabriela ma ia in ras, probabil viata ei e plina de ras si isi permite sa isi bata joc de mine, ironizand si numele meu, ba chiar mai mult spunand ca fac pe filozoful. Anunt pe aceasta cale ca nu incerc sa fac, iar daca dau de inteles ca as incerca, poate e un inceput de drum, nu ?

De aici eu trag concluzia de capacitatea ei de gandire.

Dar, vad ca nimeni nu ia nici o masura asupra ei, ba chiar lasand-o sa isi faca numarul, dar… asta e viata…. Viata merge inainte si trebuie sa dam rebuturile deoparte.

Ma bucur ca v-am cunoscut, pe unii chiar si real, Carmen si Florina, eu sper ca si pe viitor sa ne mai vedem si poate si cu ceilalti.

Vreau sa ii multumesc lui Adi, ca ma ajutat cand am mai avut unele problema cu calculatorul, si Adinei pentru modul ei de a vorbi cu mine, si ea stie cat o apreciez. Le multumesc si celorlalti, Costinei, chiar si cu ea am fost odata intr-o mica cearta, insa atunci a avut ea dreptate.
Gabrielei, ii mai multumesc si celorlalti care sunt si au fost pe forum.
Oricum, o sa mai vorbim la telefon daca o sa aveti placerea asta, de a discuta cu un tanar irascibil.

Poate ati observat si voi ca multi s-au retras de pe forum, intr-un mod linistit, ei bine, daca ei s-au retras fara a spune nimic si noi(cei care mai eram pe forum) am ramas cu intrebarea « Ce s-a intamplat » si intrebandu-ne asta doar intre noi, eu va spun simplele mele motive.

Vad ca dintr-un lucru banal, ca un gen de muzica pe care nu l-am impus, am ajuns sa fiu luat in ras, si de catre cine ? O persoana care nici nu ii era adresat mesajul in mod direct, ci intr-un mod public. Modul ei de agreare a problemei e unul destul de prejos pentru ceea ce pretinde ea a fi.

Scopul postarii unei simple melodii(defapt erau doua de acelasi gen), nu era de a ma certa sau a supara pe cineva, cum de multe ori nu mi sa raspuns la mesaje era normal sa nu mi se raspunda nici acum, insa se pare ca am deranjat cu ceva.
Daca am vazut ca sunt luat peste picior normal ca am reactionat.
Cam asta-i viata si ma resemnez, cum am spus imi pare rau ca am pierdut doi ani de zile ca sa vina cineva nou sa-mi zica ca ma bag in discutiile celor de o anumita varsta, celor mai mari.

Eu, intradevar sunt un « muce » de copil dupa gandirea unora, insa in regulamentul forumului nu era trecuta varsta minima de a putea fi inregistrat pe forum, daca era cu siguranta nu eram aici.
Imi pare rau ca s-a permis asa ceva si ca continua sa mearga mai departe planul de denigrare a cuiva pe care nici nu il cunosti.

Cam asta a fost de zis, oricum am sa mai intru pe site, spre neplacerile unora, macar nu ma vor mai vedea online.

P.S. Anuntati-ma cand o sa fie mai linistit forumul, adica cand o sa se linisteasca stimata doamna si nu o sa mai rada de cineva pe care nu il cunoaste, ci profitand de situatie isi da in petec , poate atunci o sa mai intru pe aici macar sa citesc.

P.S (2) Stiti ca daca zic ceva, vorbesc destul de serios. Am mai avut o tentativa de plecare, insa vad ca acum se lasa asa la voia intamplarii totul si fiecare sa isi faca jocul, iar de actionat se actioneaza doar cand se ajunge la vorbe mai vulgare. E, nu am sa ajung sa o injur pe doamna si sa primesc ban, totusi, nu-s asa filozof...

P.S (3) Imi cer scuze incaodata pentru disconfortul creat in astia doi ani fata de toti.
Numai bine !


PACAT ca s-a ajuns la asemenea discutii. Fiecare e liber sa-si aleaga genul muzical preferat si sa-l asculte . Nimeni nu este obligat sa asculte un gen muzical impus. Ii dau dreptate lui PETRICA in tot ceea ce a afirmat .
SA AUZIM NUMAI DE BINE !
?8! ?8! ?8! ?6! ?6! ?131!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 26, 2009 4:10 pm

Buna ziua, bucurie! Imagine multe framantari am avut zilele astea, dar ma bucur ca incep sa se linisteasca apele! ce sa spun? asa se-ntampla cand rastalmacim si interpretam gresit vorbele sau lipsa lor! Important este ca, intr-adevar, stim sa mergem mai departe si avem puterea sa trecem peste momentele delicate, ca stim sa zambim chiar si atunci cand ploua! Nu degeaba crestem in fiecare zi si sunt sigura ca avem ce invata si din incercarea asta! Va imbratisez cu tot dragul ?6!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 26, 2009 4:35 pm

adrian scrie:Vad ca am inceput sa ne rarim si sa tinem acest forum degeaba. Nu mai e ce a fost candva. Acum ne certam, nu ne respectam, ne jignim si facem tot posibilul sa aratam cine suntem si cat suntem de destepti.

Astia putini de am mai ramas, macar noi sa fim de treaba. Ca ceilati au fost la cadouri cu televizoare sau chemari in emisiuni, in rest nimeni nu are timp. Imi pare rau ca am ajuns ca vorbele mele de acu o vreme sa fie reale.

V-as ruga ca pe viitor toti ce-i retrasi sa nu veniti pe chat cand vom organiza, sa ne dam mari forumisti. Fiecare ati contribuit la acest forum, chiar si cei care nu mai intra si VA MULTUMESC PENTRU ASTA.

ABSURD NU SUNT, SA NU INTELG PROGRAMUL VOSTRU, DAR NU IMI PLACE CE VAD SCRIS IN ULTIMA VREME.

REPET, PENTRU CERTURI ACCESATI http://WWW.MARUTA.RO.

VA MULTUMESC TUTUROR PENTRU CE ATI FACUT PENTRU FORUMUL ACESTA, VOI L-ATI CREAT. DAR NU UITATI, TEO NU-SI DORESTE ASTA AICI - CERTurI SI ZANZANIE.

AH APROPO... PENTRU FRUMUSETEA DE PE FORUM AM ANULAT CHATUL CE TREBUIA SA AIBA LOC LUNA ACEASTA. N-ARE ROST.

Poate ca unii o sa va suparati... dar asta cred.

Cu drag,
Adrian de astazi user "normal" pe acest forum. nu va recunosc!


recunosc, ieri am citit mesajul asta, si l-am simtit ca pe-un pumnal in inima! normal c-am pus mana pe telefon si da-i si suna pana cand si-o fi spus Adi "hooooooooo, disperato" Imagine si-am vorbit, in sfarsit! m-am linistit, intr-un final! ?131! Multumesc, Adi! ?8! ?131!

sunt, insa, de parere ca nu trebuie sa lasam proverbul "Unul face, ALTUL trage" sa-si spuna cuvantul in cazul acesta! dar poate ca avem nevoie si de cate-un dus rece cateodata! ?158!

sunt sigura ca de-acum incolo se vor aplica sanctiunile din regulament! (cum, de altfel, s-au mai aplicat si in alte situatii)

adrian scrie:Forumul Clubul Bucuriei este un forum destinat persoanelor ce doresc sa faca parte dintr-o comunitate selecta, unde respectul fata de cei din jur este prioritar.

Clubul Bucuriei doreste postarile dumneavoastra cat mai multe dar la obiect si de calitate, nu cantitate ci calitatea intotdeauna primeaza.


Regulile de mai jos nu-si doresc constrangerea libertatii dumneavoastra de exprimare ci se doresc un ghid care sa va ajute sa putem pastra o ordine si o logica a topicurilor.

Ca o carte care are introducere, cuprins si sfarsit.


Nerespectarea regurilor de mai jos duce la: avertisment public, stergerea mesajelor respective, banarea utilizatorului in cauza prin blocarea ip-ului pentru o perioada de timp sau definitiv.
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 26, 2009 4:44 pm

gabrielle scrie:buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! azi cand am citit ceea ce a scris fratioru mi am adus aminte cine mi a zis de casuta bucuriei cum ii zic eu si cum am intrat stingherita ca sa nu fiu luata la rost ?135! dar nu a fost asa am fost primita cu bratele deschise :) si chiar m am laudat mereu ca aici indiferent de ceea ce scri nu vine altcineva din urma si iti reproseaza ca ai gresit sau ai mancat vreo litera ,puteai scrie orice ti venea in minte in momentul ala ca nu deranjai pe nimeni ,eu asa vrea sa fie casuta in continuare ?6! plina de bucurosi care stiu sa te asculte atunci cand ai probleme si stiu sa te imbarbateze dar si cand esti fericita se bucura de fericirea ta ?131! va iubesc bucurosii meii ?131!
Imagine


asa-i, Gabita! intotdeauna ne-am deschis bratele si am stiut si sa radem si sa plangem, dar mereu impreuna cu ceilalti! ?6!
si vom fi la fel, n-o sa ne schimbe pe noi vreun nepoftit sau vreo intamplare nedorita!
aici ne este cald si bine! ?131!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 26, 2009 4:51 pm

ofelia scrie:
adrian scrie:Vad ca am inceput sa ne rarim si sa tinem acest forum degeaba. Nu mai e ce a fost candva. Acum ne certam, nu ne respectam, ne jignim si facem tot posibilul sa aratam cine suntem si cat suntem de destepti.

O sa-i spun lui Teo sa nu se mai laude cu forumul ei frumos si plin de oameni buni ca noi demonstram contrariul. Nu au fost certuri pe acest forum niciodata. Au ajuns sa fie acum. FIECARE ARE DREPTUL LA PROPRIA PARERE, NICIODATA NU AM INGRADIT ACEST LUCRU, DAR TREBUIE SPUS FRUMOS SI FARA JIGNIRI. NU SUNTEM LA MARUTA PE FORUM, UNDE TOTI SE CEARTA.

Astia putini de am mai ramas, macar noi sa fim de treaba. Ca ceilati au fost la cadouri cu televizoare sau chemari in emisiuni, in rest nimeni nu are timp. Imi pare rau ca am ajuns ca vorbele mele de acu o vreme sa fie reale.

V-as ruga ca pe viitor toti ce-i retrasi sa nu veniti pe chat cand vom organiza, sa ne dam mari forumisti. Fiecare ati contribuit la acest forum, chiar si cei care nu mai intra si VA MULTUMESC PENTRU ASTA.

ABSURD NU SUNT, SA NU INTELG PROGRAMUL VOSTRU, DAR NU IMI PLACE CE VAD SCRIS IN ULTIMA VREME.

REPET, PENTRU CERTURI ACCESATI http://WWW.MARUTA.RO.

VA MULTUMESC TUTUROR PENTRU CE ATI FACUT PENTRU FORUMUL ACESTA, VOI L-ATI CREAT. DAR NU UITATI, TEO NU-SI DORESTE ASTA AICI - CERTurI SI ZANZANIE.

AH APROPO... PENTRU FRUMUSETEA DE PE FORUM AM ANULAT CHATUL CE TREBUIA SA AIBA LOC LUNA ACEASTA. N-ARE ROST.

Poate ca unii o sa va suparati... dar asta cred.



Noul admin va fi "CLUBUL BUCURIEI", sigur tot de mine controlat, dar pana nu ne revenim numele "adrian" nu va mai fi administrator pe acest forum.

Cu drag,
Adrian de astazi user "normal" pe acest forum. nu va recunosc!


Desi am intrat mai rar pe forum gandul meu a fost intotdeauna la voi , bucurosilor.PACAT ca s-a ajuns la acest moment delicat...Subscriu la ceea ce ai scris aici ADITA.


wow, subscrii???? interesant ?159! la intreg cuprinsul, nu? ?129!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 26, 2009 4:56 pm

ofelia scrie:Buna seara Gabriele,
Bine graisi draga mea ...
Ce atmosfera era la inceputurile clubului nostru...
Cineva ,poate fara sa vrea , a inlaturat sistematic bucurosii adevarati.. Iata ca din acest motiv si eu am intrat din ce in ce mai rar pe forum....Am simtit ca nu mai sunt dorita pe forum si de aceea am stat mai rezervata.
Acum nu stiu exact care sunt motivele reale ale acestei nemultumiri ale lui ADITA dar inclin sa-i dau dreptate in tot ceea ce a afirmat...Probabil ca este ceva de RAU de l-a suparat asa de tare ...PACAT !!!!! ?180!


si din nou, wow ?115! adica noi suntem bucurosii falsi, sau ce vrei sa spui??? sa fim seriosi, Ofelia! cine si-a dorit sa fie in casuta, sa fie in locul unde ne bucuram sincer si frumos, a avut toate caile deschise!
iar daca nu stii la ce se refera Adi cum de subscrii, pur si simplu???
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 26, 2009 4:59 pm

Romy scrie:Buna dimineata ! Dragalasi !
Imagine Sint la cafeluta dragostei de dimineata
Pentru aceste momente mici si minunate se cade sa mai si iertam unele iesiri mai putin ... " simpatice " sperind ca lucrurile se vor indrepta de la sine , fara sa recurgem la masuri drastice
E prea multa dragoste care ne-a inconjurat si ne inconjoara aici pentru a fi altfel Asta-i parerea Imagine doctorului !
Imagine pupicei tuturor si o zi placuta !


Bine te-am gasit, dragalasule Imagine le trecem noi pe toate ?131!
O zi cat mai frumoasa, Romy ?6!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde Adina » Dum Iul 26, 2009 5:05 pm

carmen scrie:Cu ocazia asta imi cer scuze tuturor ca in calitate de admin am dat voie sa fie jignit un membru drag al clubului, Petrica. Sper ca user gabrielaa sa-si gaseasca un alt club cu membrii de varsta ei, in care sa-si arunce veninul.


iar eu imi cer scuze si aici, surioara, ca n-am inteles lipsa ta de reactie, ca am fost contrariata de mesajul adresat lui Petrica desi asteptasem sa gasesc altceva!
important este ca pana la urma ne-am deslusit ?131!
Imagine La multi ani, surioara! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 41 vizitatori

  • Reclame
cron