• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde nynna » Mie Aug 12, 2009 10:07 pm

Buna Bucurosilor!am intrat un pic in casuta bucuriei!Stiu ca vin rar dar stiu fetele de ce!Imi e dor de voi!
Pot sa spun ca intailnirea cu Carmen Fly ,Gabita ,mi-a adus multa BUCURIE in suflet!Au fost clipe minunate si inedite,care au trecut prea repede dar mi-am luat doza de bucurie...s-a ras pana la lacrimi ,(s-a scris despre aceasta faimoasa intailnire)...!Aceste amintiri le voi pastra cu drag!Va multumesc ptr tot ! ?6! ?8!
M-am intailnit timp de 20 de min si cu ADY .era ars de soare obosit dar cu zambetul pe buze!Te pup Ady! ?6! ?8!
Dupa cum am observat ati vrut sa luati tot soarele de la mare!
ati plecat cu o "amintire" care sa o "simtiti" pe tremen lung! :)) ?134!
Va sarut pe toti cu drag ,va doresc tot binele din lume sanatate bucurii si impliniri alturi de cei dragi!aveti grija de voi si bucurati-va de fiecare clipa de viata alaturi de cei dragi!
pupicei tuturor si o noapte magica de vara racoroasa si cu parfum de stele!Va port in suflet!
O sa mai revin!pa! ?8! ?6!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Joi Aug 13, 2009 4:18 am

'Neatza! ?cafea! ?cafea! ?cafea!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Joi Aug 13, 2009 4:20 am

carmen scrie:
xen@ scrie:Asta e bre' ce sa fac...pazesc foumu' ImagineImagine
Deci stati linistiti la mare...la soare....ca eu sunt pe pozitii! :))

?24! moooooooooaaaaaaaaaaaaama ce paznic ?24! si? a miscat careva?

Nimeni si nimic ... ?rade!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Joi Aug 13, 2009 4:23 am

carmen scrie:
xen@ scrie:
Petrica scrie:Buna seara din nou ?117!
E trecut de ora 12, insa trebuie sa va zic ca am vorbit cu Florina-Nina-Carmen (in ordine cronologica). Ei bine, ele erau la o terasa care are o denumire "crazy". La acea terasa ele au consumat bauturi nocive ca cocktailuri ?115! (glumeam ?117! )

In concluzie, se distrau. Mi sa promis ca o sa apara si ele pe forum zilele urmatoare , sau poate chiar azi cu ceva marturii si poze.
N-am zis nimic de Adi, din cate am inteles va ajunge joi cel tarziu

Am mai fost rugat sa salut lumea de pe forum, Stefania, Adina si Anamaria.

Ce viatza ?135! ?135! ?135!
De la mine pt petrecaretiImagine
Multumesc mesagerule ?6!


multumim stefania Imagine Ai fost si tu cu noi, sa nu crezi ca ai scapat. Nu te-am sunat din lipsa de numar ?129! dar de barfit te-am barfit ?117!

Haidi bre' ...acu' inteleg de ce ma simteam ca la mare chiar daca nu eram la mare :)) ....si cam ce m-ati barfit? ?135!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Joi Aug 13, 2009 4:25 am

carmen scrie:
xen@ scrie:F frumos ?6! Mai vroiam si o poza cu marea ?rade!


vineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. ete Imagine de pe la constanta furata ;;)

frumos frumos ?135! ?135! ?135!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Joi Aug 13, 2009 4:29 am

gabrielle scrie:
xen@ scrie:
gabrielle scrie:seara buna bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! azi ajuns la munca totul era ok dar cand a venit sora directorului mi a zis ca directoru e suparat pe mine si intreb de ce ?123! si imi zice ca ieri i am zis uneia din medici sa o bage si pe o asistenta in seama am ramas trasnita daca pentru un lucru minor la deranjat ?156! dar maine dau ochi cu ea nici buna ziua nu ii dau ?155! ca sa nu o mai "deranjez" ?155!

incearca sa iesi cu bine din asta ca sa nu iti afecteze serviciul...si ca un sfat..lasa loc de buna ziua ... ;;)

am lasat dar degeaba ?123!

Pai ce s-a mai intamplat? ?159!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Joi Aug 13, 2009 7:39 am

Buna dimineata dragutilor Imagine N-avem cafeluta ?159! Oare s-a stricat aparatul? Parca va si vad Imagine Haideti ca nu va las la greu. Iau ibricelul pe care nu l-am folosit cam de multisor Imagine il spal bine de toate gandurile rele, adun roua diminetii ca sa fiti proaspeti ca ea, o raza de soarele ca sa ne incalzeasca ziua, indulcesc cu gandurile voastre bune si amestec cu crengure de iasomie pentru aroma.

Pentru fiecare las cate o cescuta Imagine sa va puneti cata cafeluta doriti.

Sa avem o zi cu multe bucurii si multa iubire Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Joi Aug 13, 2009 7:40 am

xen@ scrie:
carmen scrie:
xen@ scrie:
Petrica scrie:Buna seara din nou ?117!
E trecut de ora 12, insa trebuie sa va zic ca am vorbit cu Florina-Nina-Carmen (in ordine cronologica). Ei bine, ele erau la o terasa care are o denumire "crazy". La acea terasa ele au consumat bauturi nocive ca cocktailuri ?115! (glumeam ?117! )

In concluzie, se distrau. Mi sa promis ca o sa apara si ele pe forum zilele urmatoare , sau poate chiar azi cu ceva marturii si poze.
N-am zis nimic de Adi, din cate am inteles va ajunge joi cel tarziu

Am mai fost rugat sa salut lumea de pe forum, Stefania, Adina si Anamaria.

Ce viatza ?135! ?135! ?135!
De la mine pt petrecaretiImagine
Multumesc mesagerule ?6!


multumim stefania Imagine Ai fost si tu cu noi, sa nu crezi ca ai scapat. Nu te-am sunat din lipsa de numar ?129! dar de barfit te-am barfit ?117!

Haidi bre' ...acu' inteleg de ce ma simteam ca la mare chiar daca nu eram la mare :)) ....si cam ce m-ati barfit? ?135!


Na ca nu-ti zic ?117! Dar parca era de bine ?159! ?131!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Joi Aug 13, 2009 7:43 am

nynna scrie:Buna Bucurosilor!am intrat un pic in casuta bucuriei!Stiu ca vin rar dar stiu fetele de ce!Imi e dor de voi!
Pot sa spun ca intailnirea cu Carmen Fly ,Gabita ,mi-a adus multa BUCURIE in suflet!Au fost clipe minunate si inedite,care au trecut prea repede dar mi-am luat doza de bucurie...s-a ras pana la lacrimi ,(s-a scris despre aceasta faimoasa intailnire)...!Aceste amintiri le voi pastra cu drag!Va multumesc ptr tot ! ?6! ?8!
M-am intailnit timp de 20 de min si cu ADY .era ars de soare obosit dar cu zambetul pe buze!Te pup Ady! ?6! ?8!
Dupa cum am observat ati vrut sa luati tot soarele de la mare!
ati plecat cu o "amintire" care sa o "simtiti" pe tremen lung! :)) ?134!
Va sarut pe toti cu drag ,va doresc tot binele din lume sanatate bucurii si impliniri alturi de cei dragi!aveti grija de voi si bucurati-va de fiecare clipa de viata alaturi de cei dragi!
pupicei tuturor si o noapte magica de vara racoroasa si cu parfum de stele!Va port in suflet!
O sa mai revin!pa! ?8! ?6!


Bun gasit si pe aici ninuca ?117! Da, chiar pana la lacrimi s-a ras ?24! , nu suntem normali ?24!

Te asteptam ninuca ?131!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Joi Aug 13, 2009 7:45 am

gabrielle scrie:buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! sunt franta ?119! si eu poze nu am ?155! vreau poze ?130! ?130! ?130! ?130! in rest v am citit m am distrat asa ca merge la nani ?119!


hooooooooooo bre, opreste robinetul. Iti dau eu ceva poze. Nu le am pe toate iar fliiiiiiiiiiiiiiiiioara este plecata sa se lupte cu turcii ?24! Tipa tare pe mess mai pe seara dar dau la schimb ;;) Tu imi dai 'site'-ul cu impricinatul album si IO iti dau ... ce vreu eu, na ?117!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde carmen » Joi Aug 13, 2009 7:47 am

gabrielle scrie:
carmen scrie:
gabrielle scrie:
Adina scrie:
xen@ scrie:Buna dimi Bucurie! Iata-ma si pe mine la inceput de o noua saptamana...sunt schimbul 2 ?119! beau o cafeluta ?cafea! si la apel cu mine ?142!


pai cum? apelul il faci dormind? ?rade! ce se mai aude la voi la serviciu?

xen@ scrie:F frumos avatarul cat si semnatura Gabitzei ;;)


asa este ?135! cum le-o fi facand? ?159!

?rade! cu un site ?117!


chiar? extraordinar ce simplu era Imagine

?24! e scris demult de ce te certi ?24!


ihi Imagine ca Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Joi Aug 13, 2009 10:10 am

hello, hello!
mi-a luat ieri sangeeee...cum am intrat pe usa, am spus ca-s ''nevricoasa'' asa ca mi-a recoltat cu cel mai mic ac, acl pt bebelusi ?9! si nu m-a durut!!! ?134!
eco de la abdomenul superior:ok, la bila e ''ceva'' (cred ca la ''bila superioara e mai multeeeeeee'' ?129!)
Cu rinichii totu-i bine si durerile pe care le am sunt de la coloana..acolo e mai complicat.
Cealalta probl asa si asa, dar per total, facand linie sunt pe ''plus'' ?134!
Am vazut ca a revenit in verva Zana Buna ?6!
Cand am vb la telefon eram la Ianca,insa tot ce e posibil ca acele cateva zile petrecute de noi la mare sa fii coincis cu ale voastre.
Altceva?Ieri.Ieri am avut o zi plina,plina.M-a asteptat in fata clinicii iubi cu Victor, iubi s-a dus mai departe la serviciu, eu m-am intors cu Victor acasa,doar ca...nu aveam cheie, o uitasem la iubi.Asa ca m-am imbarcat cu puiucul pana in Baneasa la iubi la serviciu, am mancat impreuna pranzul..ca tot ii trecuse timpul si noi fusesem doar pe drumuri, apoi daca tot eram mancati m-am dus cu V la Muzeul Satului,ne-am odihnnit, ne-am plimbat...
La iesire, ne vine pofta unei plimbari cu barca pe Herastrau.Zis si facut. Plimbarea l-a adormit pe Victor, asa ca..nevrand sa stric somnul copilului si nici starea mea de bine ?113! ne-am plimbat 3 ture.
A fost superba toata ziua, ne-am jucat apoi in parc cu ceilalti copii, Victor a cantat si s-a amuzat f mult!
Acum,va imbratisez si va doresc o zi frumoasa, frumoasa! ?6! ?131!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 9:47 pm

nynna scrie:Buna Bucurosilor!am intrat un pic in casuta bucuriei!Stiu ca vin rar dar stiu fetele de ce!Imi e dor de voi!
Pot sa spun ca intailnirea cu Carmen Fly ,Gabita ,mi-a adus multa BUCURIE in suflet!Au fost clipe minunate si inedite,care au trecut prea repede dar mi-am luat doza de bucurie...s-a ras pana la lacrimi ,(s-a scris despre aceasta faimoasa intailnire)...!Aceste amintiri le voi pastra cu drag!Va multumesc ptr tot ! ?6! ?8!
M-am intailnit timp de 20 de min si cu ADY .era ars de soare obosit dar cu zambetul pe buze!Te pup Ady! ?6! ?8!
Dupa cum am observat ati vrut sa luati tot soarele de la mare!
ati plecat cu o "amintire" care sa o "simtiti" pe tremen lung! :)) ?134!
Va sarut pe toti cu drag ,va doresc tot binele din lume sanatate bucurii si impliniri alturi de cei dragi!aveti grija de voi si bucurati-va de fiecare clipa de viata alaturi de cei dragi!
pupicei tuturor si o noapte magica de vara racoroasa si cu parfum de stele!Va port in suflet!
O sa mai revin!pa! ?8! ?6!

asa e a fost putin dar bun ?113! ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 9:50 pm

xen@ scrie:
gabrielle scrie:
xen@ scrie:
gabrielle scrie:seara buna bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! azi ajuns la munca totul era ok dar cand a venit sora directorului mi a zis ca directoru e suparat pe mine si intreb de ce ?123! si imi zice ca ieri i am zis uneia din medici sa o bage si pe o asistenta in seama am ramas trasnita daca pentru un lucru minor la deranjat ?156! dar maine dau ochi cu ea nici buna ziua nu ii dau ?155! ca sa nu o mai "deranjez" ?155!

incearca sa iesi cu bine din asta ca sa nu iti afecteze serviciul...si ca un sfat..lasa loc de buna ziua ... ;;)

am lasat dar degeaba ?123!

Pai ce s-a mai intamplat? ?159!

multe cand isi baga ...coada ?155!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 9:50 pm

carmen scrie:Buna dimineata dragutilor Imagine N-avem cafeluta ?159! Oare s-a stricat aparatul? Parca va si vad Imagine Haideti ca nu va las la greu. Iau ibricelul pe care nu l-am folosit cam de multisor Imagine il spal bine de toate gandurile rele, adun roua diminetii ca sa fiti proaspeti ca ea, o raza de soarele ca sa ne incalzeasca ziua, indulcesc cu gandurile voastre bune si amestec cu crengure de iasomie pentru aroma.

Pentru fiecare las cate o cescuta Imagine sa va puneti cata cafeluta doriti.

Sa avem o zi cu multe bucurii si multa iubire Imagine

?122! buna cafea mami ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 9:51 pm

carmen scrie:
nynna scrie:Buna Bucurosilor!am intrat un pic in casuta bucuriei!Stiu ca vin rar dar stiu fetele de ce!Imi e dor de voi!
Pot sa spun ca intailnirea cu Carmen Fly ,Gabita ,mi-a adus multa BUCURIE in suflet!Au fost clipe minunate si inedite,care au trecut prea repede dar mi-am luat doza de bucurie...s-a ras pana la lacrimi ,(s-a scris despre aceasta faimoasa intailnire)...!Aceste amintiri le voi pastra cu drag!Va multumesc ptr tot ! ?6! ?8!
M-am intailnit timp de 20 de min si cu ADY .era ars de soare obosit dar cu zambetul pe buze!Te pup Ady! ?6! ?8!
Dupa cum am observat ati vrut sa luati tot soarele de la mare!
ati plecat cu o "amintire" care sa o "simtiti" pe tremen lung! :)) ?134!
Va sarut pe toti cu drag ,va doresc tot binele din lume sanatate bucurii si impliniri alturi de cei dragi!aveti grija de voi si bucurati-va de fiecare clipa de viata alaturi de cei dragi!
pupicei tuturor si o noapte magica de vara racoroasa si cu parfum de stele!Va port in suflet!
O sa mai revin!pa! ?8! ?6!


Bun gasit si pe aici ninuca ?117! Da, chiar pana la lacrimi s-a ras ?24! , nu suntem normali ?24!

Te asteptam ninuca ?131!

?24! ca si melodia ?rade!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 9:52 pm

carmen scrie:
gabrielle scrie:buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! sunt franta ?119! si eu poze nu am ?155! vreau poze ?130! ?130! ?130! ?130! in rest v am citit m am distrat asa ca merge la nani ?119!


hooooooooooo bre, opreste robinetul. Iti dau eu ceva poze. Nu le am pe toate iar fliiiiiiiiiiiiiiiiioara este plecata sa se lupte cu turcii ?24! Tipa tare pe mess mai pe seara dar dau la schimb ;;) Tu imi dai 'site'-ul cu impricinatul album si IO iti dau ... ce vreu eu, na ?117!

?131! multumesc mami ?8! sunt frumoase foc ?113!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 9:54 pm

carmen scrie:
gabrielle scrie:
carmen scrie:
gabrielle scrie:
Adina scrie:
ihi Imagine ca Imagine

?24! fioroasa mai esti ?117!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 9:56 pm

hana scrie:hello, hello!
mi-a luat ieri sangeeee...cum am intrat pe usa, am spus ca-s ''nevricoasa'' asa ca mi-a recoltat cu cel mai mic ac, acl pt bebelusi ?9! si nu m-a durut!!! ?134!
eco de la abdomenul superior:ok, la bila e ''ceva'' (cred ca la ''bila superioara e mai multeeeeeee'' ?129!)
Cu rinichii totu-i bine si durerile pe care le am sunt de la coloana..acolo e mai complicat.
Cealalta probl asa si asa, dar per total, facand linie sunt pe ''plus'' ?134!
Am vazut ca a revenit in verva Zana Buna ?6!
Cand am vb la telefon eram la Ianca,insa tot ce e posibil ca acele cateva zile petrecute de noi la mare sa fii coincis cu ale voastre.
Altceva?Ieri.Ieri am avut o zi plina,plina.M-a asteptat in fata clinicii iubi cu Victor, iubi s-a dus mai departe la serviciu, eu m-am intors cu Victor acasa,doar ca...nu aveam cheie, o uitasem la iubi.Asa ca m-am imbarcat cu puiucul pana in Baneasa la iubi la serviciu, am mancat impreuna pranzul..ca tot ii trecuse timpul si noi fusesem doar pe drumuri, apoi daca tot eram mancati m-am dus cu V la Muzeul Satului,ne-am odihnnit, ne-am plimbat...
La iesire, ne vine pofta unei plimbari cu barca pe Herastrau.Zis si facut. Plimbarea l-a adormit pe Victor, asa ca..nevrand sa stric somnul copilului si nici starea mea de bine ?113! ne-am plimbat 3 ture.
A fost superba toata ziua, ne-am jucat apoi in parc cu ceilalti copii, Victor a cantat si s-a amuzat f mult!
Acum,va imbratisez si va doresc o zi frumoasa, frumoasa! ?6! ?131!

?8! ma bucur pentru tine sury la cat mai multe zile asa de placute ?135! ?131!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 10:02 pm

buna seara bucurosii meii ?131! ?131! ?131! ?131! pana mai devreme eram intoarsa pe dos ?123! dar am vorbit cu mami zana si miam mai revenit ?113! ?131! v am citit ?6!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde gabrielle » Joi Aug 13, 2009 10:33 pm

?131! ?146!
cafeluta ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! ?131! ?131!
Imagine
ca tot vine weekendu pentru uni ?117!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Vin Aug 14, 2009 7:46 am

buna dimineata,bucurie!
Imagine
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde xen@ » Vin Aug 14, 2009 8:20 am

Buna dimi ?cafea!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Vin Aug 14, 2009 9:14 am

gabrielle scrie:Imagine

gustoasa cafelutza! ?131! ?6! saru'-mana ?131!
o zi frumoasa sa ai si tu astazi!
am remarcat semnatura ta! e suuuuuuuuuper! ?134!
Ultima oară modificat de hana pe Vin Aug 14, 2009 9:16 am, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: Ce ar fi sa ne intilnim ?

Mesajde hana » Vin Aug 14, 2009 9:15 am

sarut-mana, Zana Buna ?131! ?6!
hai la cfelutza cat mananca nepotul
Imagine
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 64 vizitatori

  • Reclame
cron