• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde gabrielle » Lun Oct 22, 2007 11:21 pm

sury ea a zis ca merge la nani dar cred ca a vazut inceputu petreceri ;) si de aceea ne a servit ?pupasca!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde mirelutz@ » Lun Oct 22, 2007 11:24 pm

gabrielle scrie:sury ea a zis ca merge la nani dar cred ca a vazut inceputu petreceri ;) si de aceea ne a servit ?pupasca!

ahaaa...inseamna ca nu am fost eu atenta ?colgate!
Imagine
Avatar utilizator
mirelutz@
membru
membru
 
Mesaje: 573
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 10:44 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Oct 22, 2007 11:25 pm

?pupasca! stai linistita sury
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mirelutz@ » Lun Oct 22, 2007 11:37 pm

sury am iesit, te pupic si vb maine, pop mult , somnulet usurel si ai grija de tine. ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Avatar utilizator
mirelutz@
membru
membru
 
Mesaje: 573
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 10:44 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Oct 22, 2007 11:46 pm

pup si eu sury noapte buna si somnic pufos ?pupasca! ?larevedre!
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Oct 22, 2007 11:55 pm

ies si eu noapte buna ?pupasca! ?larevedre!
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mar Oct 23, 2007 12:01 am

las o cafeluta pentru primu bucuros ?pupasca!
Imagine

o gustare
Imagine

si o zi buna ?pupasca!
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mar Oct 23, 2007 4:44 am

Imagine 'neata. Cine o fi inventat ceasul si mai ales soneria? De gfapt ce spun eu? Cine a ainventat alarma la telefon ca ma omoara. Si ce bine era. Afara ploua, in pat e cald, in vis erati voi. Serios. Faceam la planuri de nu ne ajungea hartia dintr-un top. Oare de ce ma plang? Ca pot vorba unui maaaaaaaaaare om inca in viata. Imi iau o cescuta de cafea de la gabrielle si ma duc in bucatarie Imagine. Ce ordine este. Fetele aseara dupa pizza si ... ceai au spalat si vasele. Parca incep sa ma trezesc de la cafeluta. Hai sa pun Imagine pe foc si sa-mi pregatesc borcanasele. Uite unul nou cu vise ce devin realitate. Grozav. Il rastorn in ibricel si mai pun si un strop de emotii, neliniste dar si rabdare, surprize placute, magie, vesti bune, asteptari implinite, speranta si multa incredere. Le amestec cu multa prietenie, recunoastere, daruire, caldura sufleteasca, sinceritate, dorinta de a darui iubire, un strop de sarbatoare si dorinta implinita. Am sa indulcesc cu PARFUM DE TRANDAFIR si sigur o sa iasa o cafea perfecta.
Doar o zana buna mai imi trebuie ca sa cred in vise asa ca o las pe ea sa amestece cafeluta
Imagine Imagine

Va doresc o zi in care visele voastre sa se implineasca Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde xen@ » Mar Oct 23, 2007 4:54 am

buna dimineata... ?toast!
ImagineImagineImagine
Avatar utilizator
xen@
membru
membru
 
Mesaje: 6638
Membru din: Vin Apr 20, 2007 4:57 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mar Oct 23, 2007 6:20 am

Imagine
buna dimineata ,BUCUROSILOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRR....

Imagine
SA AVETI O ZI MINUNATAAAAAAAAA....!

VA IUBESC FOARTE MUUUUUUUUUUULT ...!

DRAGILOOOOOOOORRR, MI-A SOSIT LIMUZINA SI TREBUIE SA PLEEEEEEEEEEEC....Imagine
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Mar Oct 23, 2007 7:51 am

BUNA DIMINEATA BUCUROSILOR...BUNA CAFELUTA LASATA DE GABRIELA SI ZANA...REUSESTE SA TE TREZEASCA DIN AMORTEALA SI STAREA DE SOMN PE CARE NE-O DA VREMEA DE AFARA.AICI PLOUA SI E FRIG...URAT TARE...DAR VA DORESC SA AVETI O ZI PLINA DE BUCURII SI IMPLINIRI SI SA UITAM DE VREMEA REA.VA PUP MULT SI...AVETI GRIJA DE VOI...NE REVEDEM DUPA AMIAZA ?pupasca!
Imagine
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 7:55 am

Imagine

BUNA DIMINEATA , BUCURIE ! Am venit in mare graba sa vad ce ati mai facut . Tare mult mi-ati mai lipsit . Ati avut dreptate , e perioada bilantului la trimestru asa ca am tras tare zilele astea. Daca va spun ca am fost la servici si sambata si duminica ?uite-macatsufar! , incat ieri dimineata ma intrebam , oare in ce zi suntem, dom'le , ca nu mai stiam pe ce lume sunt ?HAHA! I-am dat de capat ieri dupa-masa si la final, pe cand erau gata toate situatiile , eram un pachet de nervi si mi-a venit pe moment un impuls sa iau toata hartogaria aia, s-o fac mototol si s-o arunc cat colo . Chiar asa ma apucase la un moment , si asta nu pentru ca nu mi-ar placea foarte mult ce muncesc , ci pentru ca ma simteam epuizata si ....off, gata , ma duc sa-mi incarc bateriile !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 8:03 am

carmen scrie:Hai sa pun Imagine pe foc si sa-mi pregatesc borcanasele. Uite unul nou cu vise ce devin realitate. Grozav. Il rastorn in ibricel si mai pun si un strop de emotii, neliniste dar si rabdare, surprize placute, magie, vesti bune, asteptari implinite, speranta si multa incredere. Le amestec cu multa prietenie, recunoastere, daruire, caldura sufleteasca, sinceritate, dorinta de a darui iubire, un strop de sarbatoare si dorinta implinita. Am sa indulcesc cu PARFUM DE TRANDAFIR si sigur o sa iasa o cafea perfecta.
Doar o zana buna mai imi trebuie ca sa cred in vise asa ca o las pe ea sa amestece cafeluta
Imagine Imagine

Va doresc o zi in care visele voastre sa se implineasca Imagine



Si ce spuneam ? Ca vreau sa-mi incarc bateriile ! Si uite cum dau de o cafeluta cu parfum de trandafir . Doamne, cat poate fi de buna , iar zana buna chiar exista , asa ca putem crede in vise , vise frumoase ce devin realitate !

Sunt tare bucuroasa si fericita ca va am langa mine , ca sunteti bucurosii mei dragi , ca dincolo de orice , stiu ca suntem impreuna, ca nici un nor nu ne poate intuneca prietenia si ca trecem peste orice , chiar de mai zambim si printre lacrimi . Cat de dulce poate fi sentimentul asta ! Oameni alaturi de Oameni ! Va iubesc ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 8:21 am

CLAUDIA scrie:si eu care credeam ca numai mie imi vin idei trasnite..am sa ii citesc si lui cristi ce ati facut voi in weekend..sa vada ca mai sunt si alti..


?HAHA! ?HAHA! Claudia, m-ai omorat ?HAHA! asta te face criminala ?Daaaa ?HAHA! ?HAHA! Ti-am citit toate peripetiile , si de n-ar intra prin biroul meu atatia cu tot felul de cereri, as rade in hohote , dar or spune oamenii ca am luat-o razna sau ca rad de ei ?HAHA! oricum mi-ai adus multa veselie . Doamne , s-au inventat hohotele in soapta ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Mar Oct 23, 2007 8:24 am

Buna Aina,te-am zarit prin casuta,ma bucur ca te vad,e bine ca ti-ai rezolvat din acte,trebuie sa-ti pastrezi calmul,bucurosii ai vazut ca sunt alaturi de tine,si mare dreptate ai...ce bine e cand sunt prietenii aproape,treci mai usor de toate relele,chiar daca mai zambim printre lacrimi,mergem inainte ?pupasca! te pup ...sa ai o zi buna
Imagine
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mirelutz@ » Mar Oct 23, 2007 8:24 am

buna dimineata bucurie, ?pupasca! ?pupasca!
offfffffff nici bine nu am intrat si deja trebuie sa dau un restart la calc....ma enerveaza netul asta cu viteza lui ca a melcului, mi se blocheaza forumul si abia reusesc sa scriu ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar!
Imagine
Avatar utilizator
mirelutz@
membru
membru
 
Mesaje: 573
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 10:44 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Mar Oct 23, 2007 8:25 am

mirelutz@ scrie:buna dimineata bucurie, ?pupasca! ?pupasca!
offfffffff nici bine nu am intrat si deja trebuie sa dau un restart la calc....ma enerveaza netul asta cu viteza lui ca a melcului, mi se blocheaza forumul si abia reusesc sa scriu ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar!


Buna Mirelutza,pupici...si la mine merge mai greu...cine stie ce are netul asta...s-o fi saturat si el de atatea mesaje ?ceamuzant!
Imagine
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mirelutz@ » Mar Oct 23, 2007 8:52 am

da asa o fi...dar ma enerveaza ca la mine merge bine doar noaptea...
cam nimeni in casuta noastra acum de dimineata....cred ca asteapta seara cand intra buna si frumoasa noastra Teo ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Avatar utilizator
mirelutz@
membru
membru
 
Mesaje: 573
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 10:44 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 8:55 am

Buna, Mihaela ! Buna, Mitrelutz@ ! Eram agatata de forum . Va salut si va imbratisez cu drag !

Plec sa-mi predau situatiile . Revin mai tarziu !

Sa aveti o zi minunata ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mirelutz@ » Mar Oct 23, 2007 9:04 am

buna adina,multumim.. si tu la fel...sa ai o zi frumoasa si plina de bucurii, pupici si ai grija de tine ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Avatar utilizator
mirelutz@
membru
membru
 
Mesaje: 573
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 10:44 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Teofan » Mar Oct 23, 2007 9:20 am

buna mirelutza...ai scapat de imaginea cu sobolanii?
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Teofan » Mar Oct 23, 2007 9:22 am

carmen scrie:
Jokep scrie:povestea mea e cam asa scoala\scoala si iar scoala


draga de tine, ce poveste balbaita ai ?ceamuzant! scoala, scoala si iar scoala ?ceamuzant! . Dar nu te faci tu mare? Sa ia succes draga mea ?pupasca!

se balbaie si din... umeri ?ceamuzant!
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Teofan » Mar Oct 23, 2007 9:37 am

carmen scrie:

Va doresc o zi in care visele voastre sa se implineasca ....


Si al tau, zana, sa se implineasca... iar cel parfumat de trandafir...ajunge de departe parfumul sa-l simtim, nu-ti face griji, visul nostru e implinit...la mine s-au cuibarit niste elfi buni in casuta de e-mail adica pe amicibuc@yahoo.com
Ce crezi ca fac acolo?Si-au deschis srl de implinit vise!
Nazdravani rau elfii astia!

Elfii-mi soptesc ca visu-i parfumat de trandafiri
Ajunge de departe parfumul sa-l admiri !...
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Teofan » Mar Oct 23, 2007 9:41 am

O zana buna cat de mult as vrea
Sa-ti implinesc si visul tau cumva!
Stim amandoua ca zapada-i calda
Dar ce vis oare te dezmiarda?


Am pus intrebarea ...astept raspuns !
Elfu ' ( am furat parola de la adiem)
Imagine
Ma bucur si dau din coada!
Teofana
Teofan
membru
membru
 
Mesaje: 2337
Membru din: Dum Mar 25, 2007 10:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 10:59 am

<>Buna ziua Bucurosilor, am revenit, ce greu imi merge internetu ?uite-macatsufar! Si eu care ma laudam ca nu mi-o cazut pana acum asa ?uite-macatsufar! . Voi ce ati mai facut:)?
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 38 vizitatori

  • Reclame
cron