• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde Adina » Lun Iul 30, 2007 4:43 pm

nynna scrie:Bucuroaselor...pe langa margele de alge...stiati cate proprietati au algele. de mare???...se folosesc in medicina naturista si in pridusele cosmetice (ptr intinerire)..dupa cat m-am documentat..asa ca "strangeti "cat puteti si luati si acasa! ]11 ]11 ]11 ]2 ]2 ]2


Vezi, steff ? Ce-ti spuneam eu ! O fi ea zana buna , dar cumva trebuie sa-si mentina tineretea , nu ??? Asa ca , linistita sa fii , algele au fost adunate toate in mare taina si sunt in siguranta la mures ]5 ! De ce crezi ca zana arata mereu asa de tanara si de frumoasaImagine??
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde nynna » Lun Iul 30, 2007 4:44 pm

carmen scrie:
nynna scrie:poate stie "sa calce"apa..si asta-i o modalitate de a inota ...sincer
Iar daca are nevoie de instructori ptr inot gaseste cu siguranta ..plaja e plina de ei ]11 ]11 ]11


Ninuca nu te cred. Imagine Mi-ai promis salvamari unu si unu si m-ai tinut pe terasa cu un chelner in prag de pensionare Imagine. pai se poate?

Mii de scuze Zana draga mea..eu am vrut sa ma tin de promisiune..dar era-i grabita..grabita ..eu doream sa iti fac o surpriza ..dar daca ai plecat in mare graba...stii cum se spune" graba strica treaba"..asa ca ai ramas cu ochii in soare ]11 ]11 ]11
ma revansez alta data cu siguranta...si sper sa fie cat mai curand $-6 $-7
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:45 pm

steff scrie:
acum nicio saptamana, la sulina nu gaseai o alga s'o fi cautat ]11 ..e drept ca la dezavantaje compensa faptul ca acolo marea nu va fi niciodata 'cea mare si albastra', iar nisipul era aproape mal..vinovata? dunarea desigur ]5 ..sper sa nu regret plaja de acolo ]5


Pai cum sa fie daca mitingesc in mare? Sti ceva? Sa nu te legi de dunare? Da? Acolo, la varsare, este si ea suparata ca i se fura viata Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:47 pm

nynna scrie:Mii de scuze Zana draga mea..eu am vrut sa ma tin de promisiune..dar era-i grabita..grabita ..eu doream sa iti fac o surpriza ..dar daca ai plecat in mare graba...stii cum se spune" graba strica treaba"..asa ca ai ramas cu ochii in soare ]11 ]11 ]11
ma revansez alta data cu siguranta...si sper sa fie cat mai curand $-6 $-7


Nu te cred ninuca. Da-i vina pe graba? Surpriza? Alta? Ce suparata suuuuuuuuunt Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde steff » Lun Iul 30, 2007 4:47 pm

carmen scrie:
Albastrooooooooooo, ai vazut de ce sunt eu tanara? Ahaaaaaaaaa, erai invidioasa? Steff mama la cat esti tu de tanara ai sa vi in scutece. ]11


stati asa ca devine interesant..acu sper ca au mai ramas ]11

tocmai ce imi oboseam neuronul cautand marele meu regret..si nu am gasit nimic..motivul trebuie sa se ascunda in spatele.. varstei inaintate
]5
~those who are afraid to fall, they never learn to fly~
Avatar utilizator
steff
membru
membru
 
Mesaje: 382
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 8:52 pm
Localitate: ~acaSa :D~
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:48 pm

Adina scrie:Vezi, steff ? Ce-ti spuneam eu ! O fi ea zana buna , dar cumva trebuie sa-si mentina tineretea , nu ???


Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Iul 30, 2007 4:48 pm

carmen scrie: Albastrooooooooooo, ai vazut de ce sunt eu tanara? Ahaaaaaaaaa, erai invidioasa? Steff mama la cat esti tu de tanara ai sa vi in scutece. ]11


Pai, da , rosiooooooooo , trebuia sa ai tu un secret , nu ? Acum, gata , s-a divulgat ! De-asta concediul tau a fost asa scurt , avea un scop care a fost atins : strangerea algelor ! Vai, ecologisto ! ]11 ]6
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:50 pm

Adina scrie:Pai, da , rosiooooooooo , trebuia sa ai tu un secret , nu ? Acum, gata , s-a divulgat ! De-asta concediul tau a fost asa scurt , avea un scop care a fost atins : strangerea algelor ! Vai, ecologisto ! ]11 ]6


De-aia esti albastra. de invidie. N-o crede steff. Mergi cu inima deschisa. Au ramas si pentru tine ceva alge (daca nu hai la mures ]11 )
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Lun Iul 30, 2007 4:50 pm

carmen scrie:
nynna scrie:Mii de scuze Zana draga mea..eu am vrut sa ma tin de promisiune..dar era-i grabita..grabita ..eu doream sa iti fac o surpriza ..dar daca ai plecat in mare graba...stii cum se spune" graba strica treaba"..asa ca ai ramas cu ochii in soare ]11 ]11 ]11
ma revansez alta data cu siguranta...si sper sa fie cat mai curand $-6 $-7


Nu te cred ninuca. Da-i vina pe graba? Surpriza? Alta? Ce suparata suuuuuuuuunt Imagine

Zana vin-o sa te impac..ca nu vreau sa fii suparata..zau..ai vazut pana acum Zana suparata??? NUU!!!!!!! deci nu ai voie.....!!!!e o lege a zanelor ..nu stiai???
]8 ]8 ]8 $-7 $-11 $-11 $-6
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Iul 30, 2007 4:51 pm

As mai sta eu ca tare imi place sa ma ImagineImagine cu surioara mea ce rosie ]5 Nu-i nimic, si maine este o zi ! Imagine

Sa aveti o zi minunata ! $-8 $-6
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Lun Iul 30, 2007 4:52 pm

stii am o nelamurire legata de surpriza...ai fost dezamagita ..de ceva....atunci???
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:52 pm

nynna scrie:Zana vin-o sa te impac..ca nu vreau sa fii suparata..zau..ai vazut pana acum Zana suparata??? NUU!!!!!!! deci nu ai voie.....!!!!e o lege a zanelor ..nu stiai???


Eu o stiam dar tu nu. M-ai lasat cu Imagine pe terasa si musculosii ii oferi lui steff. Care n-am avut noroc Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Lun Iul 30, 2007 4:53 pm

Adina scrie:As mai sta eu ca tare imi place sa ma ImagineImagine cu surioara mea ce rosie ]5 Nu-i nimic, si maine este o zi ! Imagine

Sa aveti o zi minunata ! $-8 $-6

]8 ]8 Buna Zana mika...o seara minunata si te pupik dulce si racoros! $-7 $-6 $-7 $-6
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:54 pm

nynna scrie:stii am o nelamurire legata de surpriza...ai fost dezamagita ..de ceva....atunci???


Da, de lipsa salvamarilor. ]4


Cum crezi ca as fi putut fi dezamagita? De ce? Eram cu voi asa cum mi-am dorit si inca imi doresc. Ce putea fi mai frumos? Stiu, sa fim toti, chiar toti bucurosii dar asta e.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Iul 30, 2007 4:54 pm

carmen scrie: De-aia esti albastra. de invidie. N-o crede steff. Mergi cu inima deschisa. Au ramas si pentru tine ceva alge (daca nu hai la mures ]11 )


]11 Pai , si mataluta de ce esti asa de rosie ca racul , ai ?? Te-ai rusinat ca ti-a fost divulgat secretul sau din cauza acelor salvamari promisi de nynnuca si pierduti undeva in spatiu ?? ]5 ]6
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde steff » Lun Iul 30, 2007 4:55 pm

^^ o seara frumoasa adina $-4 ....si racoroasa [canicula mi'a dat ocazia dezvoltarii unei noi obsesii ]11 ]
~those who are afraid to fall, they never learn to fly~
Avatar utilizator
steff
membru
membru
 
Mesaje: 382
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 8:52 pm
Localitate: ~acaSa :D~
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:55 pm

Adina scrie:As mai sta eu ca tare imi place sa ma ImagineImagine cu surioara mea ce rosie ]5 Nu-i nimic, si maine este o zi ! Imagine

Sa aveti o zi minunata ! $-8 $-6


Multumim si tie la fel surioara mea albastra. Te astept maine sa te pupicesc Imagine putin.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Lun Iul 30, 2007 4:56 pm

carmen scrie:
nynna scrie:Zana vin-o sa te impac..ca nu vreau sa fii suparata..zau..ai vazut pana acum Zana suparata??? NUU!!!!!!! deci nu ai voie.....!!!!e o lege a zanelor ..nu stiai???


Eu o stiam dar tu nu. M-ai lasat cu Imagine pe terasa si musculosii ii oferi lui steff. Care n-am avut noroc Imagine


Musculosii se aflau pe plaja Zana draga..eu aveam in plan sa facem si o plimbare pe plaja,pe faleza ......si cu siguranta ..erau pe acolo musculosii care ti i-am promis ..dar te grabeai la "bigu_bigu"..ai recunoaste ]11 ]11
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:56 pm

steff scrie:^^ o seara frumoasa adina $-4 ....si racoroasa [canicula mi'a dat ocazia dezvoltarii unei noi obsesii ]11 ]


Bun venit in clubul obsedatilor ]8
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:57 pm

nynna scrie:Musculosii se aflau pe plaja Zana draga..eu aveam in plan sa facem si o plimbare pe plaja,pe faleza ......si cu siguranta ..erau pe acolo musculosii care ti i-am promis ..dar te grabeai la "bigu_bigu"..ai recunoaste ]11 ]11


Ce o tot cotesti? La 11 noaptea ce musculosi crezi ca erau? Erau cuplati toti care cu victimele nu ma asteptau pe mine, o zana intre zane (a se citi cum se scrie, fara fonturi romanesti)
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Lun Iul 30, 2007 4:57 pm

Adina scrie:
carmen scrie: De-aia esti albastra. de invidie. N-o crede steff. Mergi cu inima deschisa. Au ramas si pentru tine ceva alge (daca nu hai la mures ]11 )


]11 Pai , si mataluta de ce esti asa de rosie ca racul , ai ?? Te-ai rusinat ca ti-a fost divulgat secretul sau din cauza acelor salvamari promisi de nynnuca si pierduti undeva in spatiu ?? ]5 ]6

adina..nu-i vina mea..ca salvamarii erau la datorie...acolo pe plaja..dar daca zana se grabea.... ]11 ]11 ]11
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 4:59 pm

Adina scrie: ]11 Pai , si mataluta de ce esti asa de rosie ca racul , ai ?? Te-ai rusinat ca ti-a fost divulgat secretul sau din cauza acelor salvamari promisi de nynnuca si pierduti undeva in spatiu ?? ]5 ]6


Sunt rosie ca-s sentimentabila soro. Na. Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Lun Iul 30, 2007 4:59 pm

carmen scrie:
nynna scrie:Musculosii se aflau pe plaja Zana draga..eu aveam in plan sa facem si o plimbare pe plaja,pe faleza ......si cu siguranta ..erau pe acolo musculosii care ti i-am promis ..dar te grabeai la "bigu_bigu"..ai recunoaste ]11 ]11


Ce o tot cotesti? La 11 noaptea ce musculosi crezi ca erau? Erau cuplati toti care cu victimele nu ma asteptau pe mine, o zana intre zane (a se citi cum se scrie, fara fonturi romanesti)

Offf zana..zana.... salvamarii erau si la ora aia ptr zane!!!! ]11 ]11 ]11 serios!
Ultima oară modificat de nynna pe Lun Iul 30, 2007 5:02 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Lun Iul 30, 2007 5:01 pm

carmen scrie:
Adina scrie: ]11 Pai , si mataluta de ce esti asa de rosie ca racul , ai ?? Te-ai rusinat ca ti-a fost divulgat secretul sau din cauza acelor salvamari promisi de nynnuca si pierduti undeva in spatiu ?? ]5 ]6


Sunt rosie ca-s sentimentabila soro. Na. Imagine

Zana..am un zambet pina la urechi..chiar mi-am luat doza de bucurinol astazi alturi de voi..sunteti superbe! $-7 $-7 $-7 $-6 $-6 $-6 $-6
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Lun Iul 30, 2007 5:05 pm

Zana de mine nu eram imbracata in roz la ora aceea ca sa fac faleza. Si pana la urma, steeeeeeeeeeeeeeeef vino si pe la mures cu Imagine sau mai bine zburatacesc eu Imagine pana acolo sa vad cu ce te lauzi.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 63 vizitatori

  • Reclame
cron