• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 5:06 am

Imagine

Ce seara minunata am trait. ‘Dragii mei, Am intrat intr-o casuta pe care scrie "raspunde" si va raspund.’. Nu-mi venea sa cred. Minunat.
Sa incep sa pregatesc cafeluta. Imagine este aici asa ca... “Va multumesc din inima pentru ce faceti pentru noi, va iubesc de nu mai pot si va admir pentru tot ce stii sa faceti”. Emotiile astea, sunt greu de stapanit. Astazi am sa pregatesc cafeluta cu toate lacrimile preschimbate in dragoste si fericire. Mai este loc si pentru dor, speranta, amintiri, bucurie, candoare, ganduri bune, sinceritate... “Clubul nostru este unul dintre putinele locuri fara ganduri urate, fara cuvinte rele si plin de bucurie, asa cum ii sta lui bine”. Ati vazut ca si ea a observat cat de frumos este clubul nostru? Fac ce fac si tot acolo ma duce gandul. Si ce emotionata era! Mi-a scris mie pe mail Imagine. Unde am ramas? A da, ceva pentru un gust mai bun.. EMOTII
ImagineImagine.
Ce gust minunat!. Trebuie sa-i dam un aspect mai frumos. Stati sa vad ... “Sunt cu voi in fiecare clipa, raspund oricarui mesaj cat de repede pot. Si nu uitati de adresa de gmail. Stie Adi, care e mai destept decat mine, ce sa va spuna. Ne-a facilitat mult comunicarea. Va pup mult. Teo”. Astazi nu reusesc sa ma concentrez. Gata. Am gasit, PRIETENIE
Va doresc o zi plina de prieteni, emotii placute si amintiri dulci
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 5:16 am

Acum ca stie drumul spre casa, s-ar putea ca TEO sa vina si dimineata si daca vede ce mancam noi oare o sa ne certe? Nu cred, dar mai bine astazi va las numai fructe. O dimineata numai cu fructe nu o sa va faca rau, ba chiar ajuta la colesterol. Gata m-am hotarat. Imagine si Imagine. Totusi, pentru cei care au o zi mai grea trebuie si ceva mai consistent Imagine. Sa nu va uitati pachetelul Imagine

Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Joi Ian 25, 2007 5:34 am

Buna dimineata dragilor! Cred ca s-a intamplat ceva pe aici... si eu ca de obicei lipsesc :( of,of.
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 5:35 am

S-a intamplat ceva minunat florina. Iarta-ma, BUNA DIMINEATA.
Citeste cam de la pagina 79.
Ultima oară modificat de carmen pe Joi Ian 25, 2007 5:39 am, modificat 1 dată în total.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 5:39 am

TEO scrie:Dragii mei,

Am intrat intr-o casuta pe care scrie "raspunde" si va raspund. Va multumesc din inima pentru ce faceti pentru noi, va iubesc de nu mai pot si va admir pentru tot ce stii sa faceti. Clubul nostru este unul dintre putinele locuri fara ganduri urate, fara cuvinte rele si plin de bucurie, asa cum ii sta lui bine. Sunt cu voi in fiecare clipa, raspund oricarui mesaj cat de repede pot. Si nu uitati de adresa de gmail. Stie Adi, care e mai destept decat mine, ce sa va spuna. Ne-a facilitat mult comunicarea. Va pup mult. Teo

Ati observat iubiti prieteni cum s-a exprimat? Clubul nostru. E clar ca ii suntem dragi. Ca doar unor prieteni le ceri sa-ti scrie, NU?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Joi Ian 25, 2007 5:52 am

E minunat ce se intampla, am avut intotdeauna incredere in ADI si nu m`am inselat ( atunci cand crezi cu tot sufletul, totul se rezolva dupa inima ta).
Ii multumesc doamnei TEO ca vrea sa fie prietena noastra .
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 5:52 am

carmenstelutac scrie:S-a intamplat ceva minunat florina. Iarta-ma, BUNA DIMINEATA.
Citeste cam de la pagina 79.

Te-am trimis cam departe florina. Teo a intrat prima data la pagina 81. Oricum sunt convinsa ca ne-ai fi citit cu drag si pe noi
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Joi Ian 25, 2007 5:54 am

pe nerasuflate, ca atunci cand bei un pahar de apa pe o caldura torida....
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 5:57 am

fly scrie:pe nerasuflate, ca atunci cand bei un pahar de apa pe o caldura torida....

A fost o seara superba. Si chiar mi-a fost ciuda ca nu ati fost si voi. Dar sper ca o sa intre mai des. Oricum, asteapta mesajele noastre cu drag. Ai gasit adresa postata de Adi?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Joi Ian 25, 2007 6:01 am

Carmen , iarta-ma :oops: am uitat sa-ti spun "FELICITARI" pentru noul statut , il meriti cu prisosinta si nu uita ca... te iubim ... asa cum o faci si tu
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 6:02 am

adi scrie:
Adresa de Gmail cea la care se referea doamna Teo este

pentru.teo@gmail.com
Puteti sa-i scrieti oricand!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Romy » Joi Ian 25, 2007 6:04 am

Buna dimineata !
Astazi nu am sa fiu glumet ...! din cauza momentului solemn la care eu nu am participat Imagine
Vreau sa-i multumesc lui Carmen pentru cafeaua ei nemaipomenita Imagine Sa-i si platesc ...plus datoria de ieri Imagine Imagine Nu tin minte daca am platit da orcum !!! Am vrut sa-i spun ca i-mi pare bine ca nu a varsat caimacul macar cit a fost Teo aici (da nu-i spun )Am promis sa fiu serios ...Nu? Am vrut sa incep sa scriu imediat dupa cafea da am stiut ca vine si ...masuta Asa ca am asteptat !Imagine Da nici asta nu o spun ca sa fiu serios Imagine
Ne-a cam bagat la dieta ce ziceti ? O fi din cauza lui Teo ....? Am so "prind" si am s-o intreb Imagine
Va doresc o zi minunata !!!
De "linga" tara in care Sfincsi stau de vorba cu Nilul sfint
Va transmit mesaj de "pace" prosperitate si avint !
Imagine
"cine ma ia prea in serios, m-a inteles gresit!"
Avatar utilizator
Romy
membru
membru
 
Mesaje: 1048
Membru din: Dum Oct 29, 2006 6:47 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 6:04 am

fly scrie:Carmen , iarta-ma :oops: am uitat sa-ti spun "FELICITARI" pentru noul statut , il meriti cu prisosinta si nu uita ca... te iubim ... asa cum o faci si tu

Multumesc florina, daca se da pentru iubire, toti ar trebui sa fim moderatori si chiar suntem. Aici moderatorii cam someaza, pentru ca suntem un club de prieteni si SPAM-uri nu exista intre prieteni.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 6:13 am

Romy scrie:Buna dimineata !
Astazi nu am sa fiu glumet ...! Sa-i si platesc ...plus datoria de ieri Imagine Imagine Nu tin minte daca am platit da orcum !!! Am vrut sa-i spun ca i-mi pare bine ca nu a varsat caimacul macar cit a fost Teo aici (da nu-i spun )Am promis sa fiu serios ...Nu?


ImagineImagine. Multumesc. Nu am varsat cafeluta ca nu i-am facut. La ora aia? Dar i-am pus trubaduri sa-i cante ca eu nici voce nu mai aveam Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 6:16 am

Acum Imagine la datorie. Sa aveti o zi minunata Spor la citit si postat. Pe seara. Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Joi Ian 25, 2007 6:29 am

O ZI MAXIMA!
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde amika » Joi Ian 25, 2007 2:57 pm

Am fost de servici şi am ratat întâlnirea cu TEO, dacă ştiam nu mai mergeam la muncă !
Teo te sărut dulce şi multă sănătate fetiţei tale Maia .
Cu mult drag şi te vom aştepta ca să revii !

Amelia-amika tuturor
Dragostea constă în dorinta de a da ce este al tău altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.

Emanuel Swdernborg
amika
membru
membru
 
Mesaje: 502
Membru din: Vin Oct 06, 2006 8:20 pm
Localitate: Constanţa
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Ian 25, 2007 4:08 pm

TEO scrie:Dragii mei,

Am intrat intr-o casuta pe care scrie "raspunde" si va raspund. Va multumesc din inima pentru ce faceti pentru noi, va iubesc de nu mai pot si va admir pentru tot ce stii sa faceti. Clubul nostru este unul dintre putinele locuri fara ganduri urate, fara cuvinte rele si plin de bucurie, asa cum ii sta lui bine. Sunt cu voi in fiecare clipa, raspund oricarui mesaj cat de repede pot. Si nu uitati de adresa de gmail. Stie Adi, care e mai destept decat mine, ce sa va spuna. Ne-a facilitat mult comunicarea. Va pup mult. Teo


Vin si eu istovita si franta dupa un examen greu , si ce vad aici? A fost Imagine Imagine Imagine ! Cata bucurie si ce sarbatoare ! Eu,insa, am fost lipsa la apel , aseara studiam intens :cry: . Nu-i nimic, vorba aceea , "speranta moare ultima", asa ca sper ca o voi intalni si eu pe draga de TEO aici pe forum. Oricum sunt tare fericita pentru ca am primit mesaj si Teo stie foarte bine prin ce trec eu acum cu sesiunea si-mi tine pumnii :wink: , ca de altfel si celorlalti studentei, sunt sigura!


carmenstelutac scrie:[img]Ce seara minunata am trait. ‘Dragii mei, Am intrat intr-o casuta pe care scrie "raspunde" si va raspund.’. Nu-mi venea sa cred. Minunat.
Sa incep sa pregatesc cafeluta. Imagine este aici asa ca... “Va multumesc din inima pentru ce faceti pentru noi, va iubesc de nu mai pot si va admir pentru tot ce stii sa faceti”. Emotiile astea, sunt greu de stapanit. Astazi am sa pregatesc cafeluta cu toate lacrimile preschimbate in dragoste si fericire. Mai este loc si pentru dor, speranta, amintiri, bucurie, candoare, ganduri bune, sinceritate... “Clubul nostru este unul dintre putinele locuri fara ganduri urate, fara cuvinte rele si plin de bucurie, asa cum ii sta lui bine”. Ati vazut ca si ea a observat cat de frumos este clubul nostru? Fac ce fac si tot acolo ma duce gandul. Si ce emotionata era! Mi-a scris mie pe mail Imagine. Unde am ramas? A da, ceva pentru un gust mai bun.. EMOTII
ImagineImagine.
Ce gust minunat!. Trebuie sa-i dam un aspect mai frumos. Stati sa vad ... “Sunt cu voi in fiecare clipa, raspund oricarui mesaj cat de repede pot. Si nu uitati de adresa de gmail. Stie Adi, care e mai destept decat mine, ce sa va spuna. Ne-a facilitat mult comunicarea. Va pup mult. Teo”. Astazi nu reusesc sa ma concentrez. Gata. Am gasit, PRIETENIE
Va doresc o zi plina de prieteni, emotii placute si amintiri dulci


Savurez cafeluta de la Carmen, un prieten tare drag, si ma duc sa-mi continui treaba.
Va salut cu drag pe toti si poate ne vom intalni mai tarziu !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Ian 25, 2007 7:27 pm

Buna dragi prieteni ,mi-am savurat portia de cafea magica,am hoinarit un pik pe forum si mi-am luat doza de "prietenie,bucurie " !Sunt un pik bonsuflika ca nu am fost aici cind a fost draga nostra TEO!IMI esti draga TEO si imi e tare dor de tine si emisiunile tale ..parca e un car de ani pina-n martie ..!!!.

un mik dar virtual ptr TEO!!!!!!!
Imagine


Imagine

Imagine

Imagine

Va doresc tot binele din lume si va pupicesc cu drag! :cry:
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 7:44 pm

Imagine. Ori am venit eu prea tarziu, ori inca nu v-ati adunat voi pe langa calculator. Ma duc sa vad cine a misunat pe aici si ce-a mai facut, intre timp poate gasiti drumul spre calculator. Eu va astept Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Ian 25, 2007 7:48 pm

Buna seara tuturor!
Da azi a fost liniste pe la noi ...
Sper ca sunteti cu totii bine.
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 7:56 pm

Buna Adi. S-ar parea ca mai toti sunt in sesiune. Le tinem pumnii si BAFTA Romy de cand si-a luat masina in care-l ploua vine doar dimineata. De, boier mare. Pe stef nu am mai citit-o de mult. Oare i-a scris lui Teo?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Ian 25, 2007 7:57 pm

Nu stiu daca i-a scris, eu sper ca da. :wink:
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Ian 25, 2007 8:02 pm

Dar ce vad? Romy in persoana. Buna seara 'marele absent'
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Romy » Joi Ian 25, 2007 8:09 pm

Buna seara a aparut si "domnu "Cam asta stie sa faca domnu cu cravata (de obicei domni au cravata ) Imagine
In ultima vreme i-mi cam rup poponeata pe la lucru Imagine Asa ca nu pot sa intru seara nu numai ca nu mai am putere (baterie) nici nu ma lasa tot timpu Stiti ca familia inainte de toate Nu vorbesc de Imagine Spune-am de "soacra-mea " ca nu vreau sa o supar Daca i se sufla vre-o vorba ne lasa fara buget ....."sufletesc"
De "linga" tara in care Sfincsi stau de vorba cu Nilul sfint
Va transmit mesaj de "pace" prosperitate si avint !
Imagine
"cine ma ia prea in serios, m-a inteles gresit!"
Avatar utilizator
Romy
membru
membru
 
Mesaje: 1048
Membru din: Dum Oct 29, 2006 6:47 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 39 vizitatori

  • Reclame
cron