• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde carmen » Lun Sep 03, 2007 4:32 am

Si ca sa intru in tema, am si eu o problema. Ce sa fac in aceste 5 zile lucratoare de concediu? Sa stau in ploaie? Sa ma duc undeva? Sa smotruiesc? Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ofelia » Lun Sep 03, 2007 5:47 am

buna dimineata ,ZANAAAA......fericito ...iar in concediu .....oooooooooofffff...care n-am avut noroc ... ?! si la mine ..gataaaaa....cu vacantaaaaa...uuuuuuuuuffffff....ca mi-as dori o vacanta prelungita....!am sa gust din cafeluta pregatita de tine ZANA.....amammmmmm...ce gustoasa mai este ......nici nu putea fi altfel ....multam ZANA,,,,,da ia zi mataluta ...unde pleci in astea 5 zile de concediu .....???
hai sa auzim....???
pupici multi ,ZANA, sa ai un inceput de saptamana asa cum ti-ai propus ...!

Aceleasi urari si BUCUROSILOR care mai sunt pe-aici ...!
Va imbratisez pe toti cu mare drag !
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Lun Sep 03, 2007 8:10 am

Buna dimineata la toti cei ce sunteti pe aici,buna cafeluta Zana,multumesc,iti doresc concediu placut.O zi buna si o saptamana excelenta sa aveti.Imagine Imagine
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Sep 03, 2007 8:56 am

carmen scrie:Buna dimineata bucurie Imagine. Da, iar e luni. Cine o fi inventat ziua asta? Ce bine ar fi fost un somn de voie. Chiar si cerul este suparat ca-i luni. Plange de aseara. Nu-i nimic, astazi este ultima zi de lucru in saptamana asta. De maine concediu 5 zile. Nu ma intreaba nimeni unde ma duc in concediu? Of, care n-am avut noroc.


Buna dimineata, surioara ! Eu acum te salut chiar daca te-ai trezit cu mult inaintea mea ! Offf, greu cu ziua de luni ! Subscriu si eu la intrebarea ta , cine-o fi inventat ziua asta ? Da' ce-ti pasa ca intri iar in concediu ! Bravo tie ! Si unde mergi ? Sau inca nu ai stabilit itinerarul ?
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Sep 03, 2007 9:04 am

carmen scrie:Si ca sa intru in tema, am si eu o problema. Ce sa fac in aceste 5 zile lucratoare de concediu? Sa stau in ploaie? Sa ma duc undeva? Sa smotruiesc?


Sa stai in ploaie ? De ce nu ? Macar din cand in cand , uite ce frumos poate sa fie , nu-i asa ?

Daca vrei sa mergi pe undeva , cine stie poate ti-e dor de vreun loc anume sau de cineva anume , poate -poate iti iasa ! Dar sa smotruiesti ? Neeeeeeee .
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Sep 03, 2007 9:11 am

carmen scrie:Va doresc, sa aveti puterea de a trece peste toate obstacolele vietii click aici


Asta da dovada de optimism . Intr-adevar uimitor ce am putut sa vad aici ! Ar trebui sa mai si invat din asta !

In cafeluta de astazi as mai adauga niste energie , ca tare imi lipseste , si mai multa eficienta , chiar si ceva timp mai mult ca parca au intrat zilele in sac !

Iti doresc sa ai un concediu minunat, asa cum iti doresti !

Imi place tare mult semnatura ta cea noua ! Claudia trebuie sa fie fericita !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Lun Sep 03, 2007 9:27 am

Si pentru ca tot vorbesc eu singura pe aici , zic sa ma apuc de treaba ca nu mai imi ajunge timpul . Chiar asa , cum sa fac sa rezolv cat mai multe probleme intr-un timp foarte scurt ? Poate bucurosii au solutii la dilema asta !

Va doresc un inceput de saptamana mai usor !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Sep 03, 2007 12:51 pm

buna ziua bucurosilor ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Sep 03, 2007 12:52 pm

adina vezi daca se gasesc la magazin clone ?ceamuzant! i ati una sau doua si atunci sigur vei reusi ?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Lun Sep 03, 2007 1:26 pm

Buna ziua dragi mei. azi am umblat de nebun.
Sa va spun pe scurt ce fac. Dupa ce am acumulat putina exeperienta in domeniul web, am zis sa imi materializez cunostiintele deschid un mare site, sper sa fie totul bine.
Clubul Bucuriei ramane site-ul meu de suflet si site-ul care va avea cea mai multa atentie, acolo o sa fie un loc de munca.

Asa ca azi fugi pe la banci sa achit taxe, multe tam-tamuri.

va pup cu drag, revin
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Sep 03, 2007 1:27 pm

?HAHA! ?HAHA! super tare emisiunea ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Sep 03, 2007 1:28 pm

adi scrie:Buna ziua dragi mei. azi am umblat de nebun.
Sa va spun pe scurt ce fac. Dupa ce am acumulat putina exeperienta in domeniul web, am zis sa imi materializez cunostiintele deschid un mare site, sper sa fie totul bine.
Clubul Bucuriei ramane site-ul meu de suflet si site-ul care va avea cea mai multa atentie, acolo o sa fie un loc de munca.

Asa ca azi fugi pe la banci sa achit taxe, multe tam-tamuri.

va pup cu drag, revin


mult succes adi ?aplaud!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Lun Sep 03, 2007 2:17 pm

eu am iesit pa pa sa aveti o zi frumoasa ?larevedre! intr u mai pe seara ....offffffff care nu am avut noroc ....voi aveti alte ore eu alte ore ?!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Sep 03, 2007 3:41 pm

gabrielle scrie:imi vine sotu miercuri ?itsme!

BRAVO! FELICITARI, MAI SCAPI DE GRIJI. ATAT TREBUIA SA STEA?

SA VA SALUT, HARNICILOR LA SCRIS. PANA UNA ALTA O PROBLEMA SERIOASA: M-AM TREZIT INVADATA DE FURNICI. SAMBATA FIIND ZIUA DE BUBULINIT AM TRAS O CURATENIE TEAPANA SI AM DESCARCAT APROAPE UN TUB DE INSECTICID. CE FOLOS? DUMINICA DIMINEATA AVEAM UN SNOP DE FURNICI PE O FIRIMITURA.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Sep 03, 2007 3:44 pm

carmen scrie:
CRISSTINICA scrie:si frumoasa si grasa, ce de! asa se zice.... mancarea de bucovina! s-a dus naibii toata transpiratia mea de la sala!. dar de saptamana viitoare ma apuc iar.


De unde mama grasa? Si chiar asa fiind, care-i problema? Tu sa te simti bine in pielea ta.

MA SIMT BINE, CA AVETI SI VOI GRIJA DE ASTA CU BUCURINOLUL... ?colgate!
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Lun Sep 03, 2007 3:45 pm

Buna ziua dragii mei, ce credeti ca mi se intampla mie, vin acasa ca un copil ascultator ma pun la birou la munca, ca doar am stat destul, am alergat defapt, si imi zice mama ca este insarcinata ?HAHA! eu inca sunt socat
va rog ajutooor
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Lun Sep 03, 2007 3:50 pm

adi scrie:Buna ziua dragii mei, ce credeti ca mi se intampla mie, vin acasa ca un copil ascultator ma pun la birou la munca, ca doar am stat destul, am alergat defapt, si imi zice mama ca este insarcinata ?HAHA! eu inca sunt socat
va rog ajutooor

si ce nu te bucuri ?HAHA!
Buna seara buna seara am venit cu sanioara!Ce mai faceti voi?Inafara de vestea lui adi.No comment
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Lun Sep 03, 2007 3:58 pm

Ce e cu linistea asta ?Imagine TREZIREA
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Sep 03, 2007 4:01 pm

adi scrie:Buna ziua dragii mei, ce credeti ca mi se intampla mie, vin acasa ca un copil ascultator ma pun la birou la munca, ca doar am stat destul, am alergat defapt, si imi zice mama ca este insarcinata ?HAHA! eu inca sunt socat
va rog ajutooor

O, CE VESTE MINUNAAAATAAAA! ?aplaud! DE-O FI SI ADEVARAAAAATA! DACA E, FA ROST RAPID DE CURSURI DE BABY-SITTER, ITI DAI SEAMA CA ESTI CANDIDATUL PERFECT!. O MANA PE CARTE SI UNA PE CARUCIOR, POZITIA PERFECTA. SI-ASA N-AI SOMN DIN CATE AM CITIT... ?mosking!
MAI RAMANE DE PRECIZATA SI DACA NU E CUMVA INSARCINATA CU RELATIILE CU BUCATARIA SI PIATA, CA ATUNCI SE SCHIMBA TREABA. PROBABIL CA ARE CEVA DE LUCRU PENTRU NANO-SECUNDELE LIBERE CARE-TI RAMAN PE ZI.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Lun Sep 03, 2007 4:04 pm

SALUTARE ,SALUTARE,AM APARUT SI EU IN PEISAJ ..NU ,NU AM FOST IN GREVA ,AM FOST LA CULES STRUGURI,O MINUNATIE,MI-A PLACUT LA NEBUNIE,ACUM ASTEPTAM CATEVA ZILE SA SE FACA MUSTUL....
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Sep 03, 2007 4:07 pm

SI IATA-L CUM ARUNCA BOMBA SI NE LASA SA NE CULEGEM TROMPA DE PE JOS.... E POSIBIL ASA CEVA?!? PENTRU CARMEN UN SFAT: CONCEDIU: URA! MAI, CE PLEASCA! CHIAR ACUM CAND NORII NE STAU LIPITI DE PALARIE SI CHEFUL DE MUNCA ESTE UNDEVA LA NIVELUL ZERO ABSOLUT. MOMENTUL IDEAL SA TE OCUPI DE TINE: COAFOR, MASAJ DE RELAXARE- ITI GASESC FETELE NISTE INDIVIZI PIEPTOSI SA SE OCUPE DE ASTA, SUNT SIGURA ?colgate! -, CEAI FIERBINTE SI TE UITI LA FILME DE COMEDIE DE PREFERAT... EH! UNDE NU MAI AM EU VREO 2 ZILE DE RASFAT, SA FUG DE PACIENTII DISPERATI?
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Lun Sep 03, 2007 4:07 pm

Deja s-au facut?La mine ma trebuie putin
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Sep 03, 2007 4:08 pm

CLAUDIA scrie:SALUTARE ,SALUTARE,AM APARUT SI EU IN PEISAJ ..NU ,NU AM FOST IN GREVA ,AM FOST LA CULES STRUGURI,O MINUNATIE,MI-A PLACUT LA NEBUNIE,ACUM ASTEPTAM CATEVA ZILE SA SE FACA MUSTUL....

SI DACA VA INTRECETI LA BAUT MUST PE URMA O SA VA ASTEPTATI RANDUL LA TOALETA.... ?mosking! ITI SPUN CA SI EU AM PATIT. ABIA M-AM DRES DUPA VREO 7 ZILE.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Lun Sep 03, 2007 4:10 pm

FUG SI EU ACASA PANA NU MAI APARE VREUN DISPERAT PE AICI. PUPICI, NE CITIM MAINE. POATE MA DESCURCA CINEVA CU FURNICILE...
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Lun Sep 03, 2007 4:10 pm

Pa. ?larevedre! Distractie placuta acasa ?ok!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 64 vizitatori

  • Reclame
cron