• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde adrian » Mar Iun 05, 2007 11:36 pm

Buna seara, nu de mult am ajuns acasa suntem cu totii franti.
Ne incarcam bateriile si maine povestim,

Gabi TE PUP
va pup pe toti
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde malimai » Mar Iun 05, 2007 11:36 pm

Noapte buna bucurosi!
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mar Iun 05, 2007 11:42 pm

buna Adi mi am dat seama te pup si eu >:D< :-*
buna malimai :-*
va urez si eu noapte buna si somnic pufos :-* :-* :-* :-* e si maine o zi ;)
pun paznicul si lacatul :-*
Imagine

Imagine

Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Mie Iun 06, 2007 5:10 am

Imagine Bine v-am gasit prieteni dragi. Inca nu m-am dezmeticit dupa euforia clipelor petrecute la bucuresti. Atat de multa frumusete, bucrurie, prietenie si iubire a fost incat ma intreb daca nu cumva am visat. Ne-ati lipsit tare mult doar fizic, pentru ca ati fost in sufletul si mintea noastra. O sa vina si vremea cand ne vom aseza la masa bucuriei si vom povestii fiecare ce am facut dar, mai ales ce am simtit cand ne-am intalnit noi, bucurosii dar si cand am fost invaluiti de parfumul dulce de Trandafir. Impotriva timpului, ca si ieri, imi voi amintii de fiecare moment trait impreuna. Imagine parca ar vrea si el sa va ofere fiecaruia din voi, cate o floare.
Am sa pun cateva lacrimi de bucurie a intalnirilor si a imbratisarilor, lacrimi pline de emotii, peste ele adaug bucuria cunoasterii, frumusetea gesturilor de prietenie, bucuria nesperata de a ne putea imbratisa si a ne darui iubire, gesturi simple de prietenie, emotia asteptarii, bcurie multa impletita cu lacrimi de fericire si iar lacrimi de dor si de neputinta de a continua acest vis dincolo de timp, lacrima de despartire fizica dar multa bogatie sufleteasca si toare amestecate cu gandurile bune si emotiile voastre, a celor care, de acasa, ne purtati in inimile voastre. Peste toate voi pune parfumul dulce de trandafir iar indulcitorul este ceea ce ne leaga si ne face mai frumosi si buni, TEO. Imagine Imagine

Va doresc o zi in care, asemeni trandafirului nostru, sa daruiti si sa primiti iubire.

Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mie Iun 06, 2007 5:48 am

buna dimineata BUCUROSILOR ................

inca mai visez ,cu ochii deschisi , la TEO................... !

MA INDREPT CATRE GRADINITA CU GANDUL LA TEO , LA BUCUROSII VESELI .......LA FAPTUL CA O SA VINA VACANTA SI O SA AM MAI MULT TIMP SA FIU MAI DES PE FORUM ................

SA AVETI O ZI EXTRORDINARA ..................!

VA PUPICI MULTI .......... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Mie Iun 06, 2007 8:32 am

carmen scrie: Bine v-am gasit prieteni dragi. Inca nu m-am dezmeticit dupa euforia clipelor petrecute la bucuresti. Atat de multa frumusete, bucrurie, prietenie si iubire a fost incat ma intreb daca nu cumva am visat. Ne-ati lipsit tare mult doar fizic, pentru ca ati fost in sufletul si mintea noastra. O sa vina si vremea cand ne vom aseza la masa bucuriei si vom povestii fiecare ce am facut dar, mai ales ce am simtit cand ne-am intalnit noi, bucurosii dar si cand am fost invaluiti de parfumul dulce de Trandafir. Impotriva timpului, ca si ieri, imi voi amintii de fiecare moment trait impreuna. parca ar vrea si el sa va ofere fiecaruia din voi, cate o floare.
Am sa pun cateva lacrimi de bucurie a intalnirilor si a imbratisarilor, lacrimi pline de emotii, peste ele adaug bucuria cunoasterii, frumusetea gesturilor de prietenie, bucuria nesperata de a ne putea imbratisa si a ne darui iubire, gesturi simple de prietenie, emotia asteptarii, bcurie multa impletita cu lacrimi de fericire si iar lacrimi de dor si de neputinta de a continua acest vis dincolo de timp, lacrima de despartire fizica dar multa bogatie sufleteasca si toare amestecate cu gandurile bune si emotiile voastre, a celor care, de acasa, ne purtati in inimile voastre. Peste toate voi pune parfumul dulce de trandafir iar indulcitorul este ceea ce ne leaga si ne face mai frumosi si buni, TEO. Imagine Imagine

Va doresc o zi in care, asemeni trandafirului nostru, sa daruiti si sa primiti iubire.

Imagine


Cafeluta e plina de lacrimi,dar ce bine ca sunt lacrimi de emotii si de fericire!

O zi minunata,dragi bucurosi
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 10:00 am

Buna dimineata, Bucurosi! eu abia acum m-am trezit, stiu ca e cam tarziu, dar ..inca mai am de dormit...
am inceput de dimineata sa dau cu apa >:D<dupa>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 10:01 am

Ieri dimineata am avut bucuria de a sorbi - in realitate - cafelutza pregatita de Zana cea Buna. Ce bucurie! Ce noroc! Ce fericire! Stiti care a fost unul din ingrediente? ,,Oftica'' - ciuda si revolta ca plecam, ciuda si revolta ca fericirea dureaza prea putin, ciuda si revolta ca prietenii se vad rar, insa BUCURIA CA SUNTEM IMPREUNA TOTI DINCOLO DE DISTANTE SI ECRANE. cAFELUTZA DE Ieri a Zanei a fost acea cafelutza plina de nostalgie, cafelutza pe care NU am cum s-o uit, nu-i pot uita savoarea, cum NU pot uita zambetele bucuroase amestecate cu lacrimi! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
VA IUBESC PE TOTI DIN TOT SUFLETUL! >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Iun 06, 2007 10:02 am

Buna bucurosilor!atat de mult m-am bucurat ca am gasit cafeluta magica a ZANEI..care-i unika ..ingredientele ei au o savoare si" parfumul dulce de trandafir iar indulcitorul este ceea ce ne leaga si ne face mai frumosi si buni, TEO." !Multumim draga ZANA! >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<
Va doresc sa aveti o zi minunata ! :-* :-* >:D< >:D<
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 10:03 am

Si ...chiar daca azi, e o noua zi, un alt vis, traim tot din nostalgii, noltagia a ceea ce a fost, gandul la ce va veni.
Sarut-mana Zana Buna pentru cafelutza, multumesc tuturor bucurosilor pt TOT si TE IUBESC TEO PENTRU CEEA CE ESTI, DAR MAI ALES PENTRU CEEA CE NU ESTI!!!
>:D< :-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 10:45 am

Succes la examen, Adinutza! Si Victor iti ureaza de la mine din brate: BAFTAAAAAAA! Suntem alaturi de tine, dar stim sigur ca va fi bine!
Imagine
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 10:51 am

nynna scrie:URAAAAAAAA!!!!AM AJUNSLA 2000 DE MESAJEEEE!!!!!!!!!!!!!!!11bUCUROSILOR! >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<


Felicitari, Nynnutza! Tine-o tot asa!
Imagine :-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Iun 06, 2007 10:54 am

Multumesc Costina ...imi doresc ca totii bucurosii sa ajunga la un"infinit de mesaje" >:D< >:D< >:D< asa vom perpetuua bucuria ...... :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Iun 06, 2007 10:56 am

:) :) :) tuturor are au examene le urez multa multa BAFTA...le tinem pumnii stransi si suntem cu gandul si sufletul alturi de voi dragi bucurosi! >:D< >:D< :x :x :x
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 10:59 am

nynna scrie: asa vom perpetuua bucuria ...... :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))



ce adevar! mi-ai dat o lectie, multumesc :-*
la cat mai multe mesaje :-* :-* :-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 11:00 am

Victor nu mai are stare in bratele mele, asa ca va las, mai trag si eu un pui de somn ;) si ne vorbim
O zi plina de bucurii! :-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Mie Iun 06, 2007 11:04 am

COSTINA scrie:Victor nu mai are stare in bratele mele, asa ca va las, mai trag si eu un pui de somn ;) si ne vorbim
O zi plina de bucurii! :-*

Multumim draga Costina...sa aveti o zi superba ..bucuria sa troneze in sufletele si casei voastre alturi de cei dragi voua! :) :) :-* >:D<
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Iun 06, 2007 12:18 pm

buna bucuroaselor mi am luat o cescuta de cafeaImagine
facuta de buna noastra zana :-*
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mie Iun 06, 2007 12:32 pm

COSTINA scrie:
nynna scrie:URAAAAAAAA!!!!AM AJUNSLA 2000 DE MESAJEEEE!!!!!!!!!!!!!!!11bUCUROSILOR! >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<


Felicitari, Nynnutza! Tine-o tot asa!
[img]"S-a%20incercat%20postarea%20unei%20adrese%20URL,%20nu%20este%20permisa%20postarea%20de%20link-uri,%20mesaj%20autogenerat."1001cartes.com/perso/images_perso/bravo.jpg[/img] :-*


. FELICITARI , COSTINA ..... ! LA MAI MAREEEE ..... !
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 12:33 pm

nu stau mult, dar trebuie sa va spun cate ceva ca ma simt asa FERICITA, MANDRA, NOROCOASA ca am cunsocut-o pe Teo si ca am avatar cu ea. Poza cu Teo imi va aminti postare de postare ca sunt aici gratie EI!!!
:-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mie Iun 06, 2007 12:33 pm

COSTINA scrie:Succes la examen, Adinutza! Si Victor iti ureaza de la mine din brate: BAFTAAAAAAA! Suntem alaturi de tine, dar stim sigur ca va fi bine!
[img]"S-a%20incercat%20postarea%20unei%20adrese%20URL,%20nu%20este%20permisa%20postarea%20de%20link-uri,%20mesaj%20autogenerat."webcartoons.nl/beheer/ecards/upload/succes.gif[/img]


. SA AI BAFTAAAAAAAAAAA........ !!!!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mie Iun 06, 2007 12:36 pm

COSTINA scrie:nu stau mult, dar trebuie sa va spun cate ceva ca ma simt asa FERICITA, MANDRA, NOROCOASA ca am cunsocut-o pe Teo si ca am avatar cu ea. Poza cu Teo imi va aminti postare de postare ca sunt aici gratie EI!!!
:-*


SALUT , COSTINA .... ! SI EU SUNT FERICITA CA DE ALTFEL TOTI BUCUROSII CARE O IUBESC SINCER PE FRUMOASAAAA TEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.... !

TE PUPICI MULTI.........! :-* :-* :-*
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Mie Iun 06, 2007 12:38 pm

gabrielle scrie:buna bucuroaselor mi am luat o cescuta de cafea[img]"S-a%20incercat%20postarea%20unei%20adrese%20URL,%20nu%20este%20permisa%20postarea%20de%20link-uri,%20mesaj%20autogenerat."inouecoffee.com/coffee/images/hart_coffee_110.gif[/img]
facuta de buna noastra zana :-*



SALUT ,GABRIELLE ........... ! STIU CA SI TU ESTI O FERICITA ................ ! TI-AI REVENIT DIN ....EUFORIE...?
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 12:43 pm

mai spun ceva si ies:)
intalnirea cu Bucurosii a fost a doua nebunie a vietii mele!
Prima, a fost acum cativa ani, cand dupa 2 zile (daca adun orele) de cand facusem cunostinta cu sotul meu, am mers impreuna la Sighisoara si dupa festival, in tren m-a cerut de sotie, moment in care am acceptat si de atunci suntem impreuna mereu sau mereu impreuna :-*

A doua nebunie, a fost acum, cand am plecat la drum sa ma intalnesc cu oameni pe care nu-i vazusem in viata mea, insa..oameni pe care simteam ca-i cunosc de-o viata. Am vrut sa-i cunosc, cum mi-am dorit mult de tot sa o imbratisez pe Teo, sa-i spun La multi ani si ca O IUBESC! E o nebunie, pt ca am lasat acasa pt prima data pe Victor, pt ca am amanat anumite chestiuni materiale, dar nu regret nimic.

Dupa aceste 2 nebunii, 2 nebunii frumoase, nu pot sa imi doresc decat: La cat mai multe nebunii! :-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mie Iun 06, 2007 12:44 pm

Buna Ofelia, Buna Gabrielle!
va pup bucuroaselor :-* :-*
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 39 vizitatori

  • Reclame
cron