• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 9:52 am

Buna dimineata, Cristinica ! Te-am zarit de ceva timp dar nu spui nimic, probabil ca esti la lecturat !

Ai vazut ce invata Adi la scoala ? Info, info, info . Cred ca mananca numai informatica pe paine, ceea ce ar explica muschii lui ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 9:56 am

CRISSTINICA scrie: haha! ca bine le zici, blue dream! ca tine, bobocule de nu ma uita, mai rar!


Vai, Cristinica, multumesc ?ceamuzant! Pai iti dai seama , cand a spus Adi ca 18 ore numai info , clar ca altceva nici nu se mai putea invata . Tinerii astia cred ca si la intalnire duc flori din biti si procesoare ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Sep 19, 2007 9:58 am

sa stii ca da! ar fi interesant de aflat cum vorbesc, tot cu "sal, k, scz" si alte asemenea? tie-ti pare rau ca noi n-am avut parte de calculator mai devreme?
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:04 am

CRISSTINICA scrie:sa stii ca da! ar fi interesant de aflat cum vorbesc, tot cu "sal, k, scz" si alte asemenea? tie-ti pare rau ca noi n-am avut parte de calculator mai devreme?


Pai sa stii ca ai dreptate , de-aia ni se pare noua ca vorbesc cifrat ?HAHA!
Daca-mi pare rau ? Poate ca intr-un fel da, insa , nu prea tare si stii de ce ? Pentru ca atunci as fi citit mai putin, probabil, si as fi pierdut enorm ! Asa ca in tot raul este si un bine . Dar in schimb uite cate lucruri bune poate aduce si un calculator , prieteni minunati asa ca voi !
Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Sep 19, 2007 10:09 am

si eu zic la fel! ma si gandeam cum ai putea convinge un adolescent in zilele noastre sa mai puna mana si pe o carte... e asa usor sa butonezi...
la partea cu prietenii subscriu. probabil ca toti va intrebati de ce nu-mi fac temele, dar cum nu v-am apucat pe toti la citit o sa vorbesc despre toti la un moment dat.
sa stii ca am constatat ca sunt dependenta de povestile cu voi.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:11 am

adi scrie:carmen m-a parasit s-a dus la temi, a zis sa-i sterg useru :))) ?HAHA!

va rog, faceti ceva!!
eu si adina luam bani, sa stam degeaba
daca nu e carmen cine munceste?


Stai asa , Adi , gasim noi o solutie , o santajam pe Carmen cu banii pe care ii are ea in conturile din Elvetia si pe unde mai stim noi ;) , asa ca musai sa munceasca non stop si permanent ?HAHA! ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:13 am

CRISSTINICA scrie:sa stii ca am constatat ca sunt dependenta de povestile cu voi.


Subscriu ?ceamuzant! Nici o zi nu mi se pare frumoasa daca nu ma pot intalni cu bucurosii mei dragi ! Mi se umple inima de bucurie sa trec pe-aici, pe-acasa ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:17 am

CRISSTINICA scrie:si eu zic la fel! ma si gandeam cum ai putea convinge un adolescent in zilele noastre sa mai puna mana si pe o carte... e asa usor sa butonezi...



Sunt intru totul de acord cu tine . Mie chiar imi pare rau ca se citeste putin sau deloc . Stiu ca eu devoram pur si simplu cartile , nu puteam trai fara sa citesc !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:24 am

Striga niste dosare dupa mine si trebuie sa le iau putin la rost sa mai taca ?HAHA! asa ca voi iesi putin , dar sper sa ne revedem ceva mai incolo (dupa ce le inchid gura ?HAHA! ) !

Sa aveti o zi minunata ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Sep 19, 2007 10:25 am

observ un lucru, insa, nu stiu daca ai vazut si tu: cum am intors capul, cum lumea astea se deda la dulciuri peste masura, aluzii indecente, aranjamente de cununii on-line si alte dezmaturi de-astea. pe noi nu ne-a poftit nimeni la nici o fondanta! zic eu, care de cand ma omor cu sala n-am reusit sa slabesc nici un gram! ?uite-macatsufar!
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:27 am

adi scrie:Sa imi fac tema ca imi sterge admina si albastra userul.



?ceamuzant! Si sa mai spuna cineva ca eu am idei , uite cine mi le da ?HAHA! ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:32 am

CRISSTINICA scrie:observ un lucru, insa, nu stiu daca ai vazut si tu: cum am intors capul, cum lumea astea se deda la dulciuri peste masura, aluzii indecente, aranjamente de cununii on-line si alte dezmaturi de-astea. pe noi nu ne-a poftit nimeni la nici o fondanta! zic eu, care de cand ma omor cu sala n-am reusit sa slabesc nici un gram! ?uite-macatsufar!



Da, da, ai dreptate , deci ai observat si tu cum se petrec oamenii astia si ce dezmat , dom'le , nu asa , cuminte si civilizat . Nuuuu, da-i cu petreceri, da-i cu udatura, da-i cu dulciuri , cheama muschiulosi pe-aici si dup-aia cica ei nu fac prostii , ca sunt niste ImagineImagine Las' ca stim noi cum sta treaba ?ceamuzant! De-aia a ajuns tara asta unde a ajuns ! ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Sep 19, 2007 10:34 am

?hm! astept sa vad cine sare pe noi cu fondantele! sa vedem daca s-au gandit si la noi, clasa muncitoare. ?toast!
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Mie Sep 19, 2007 10:35 am

Adina scrie:
adi scrie:Sa imi fac tema ca imi sterge admina si albastra userul.



?ceamuzant! Si sa mai spuna cineva ca eu am idei , uite cine mi le da ?HAHA! ?HAHA!


pai lasa ca stiu eu, asa faci mereu!
?pupasca!
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:37 am

adi scrie:pai lasa ca stiu eu, asa faci mereu!
?pupasca!


Adi, eu zic, totusi sa-ti iei ceva masuri de precautie, ca se mai intampla si accidente ?ceamuzant! ca doar pe mine ma stii , iata-ma Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Sep 19, 2007 10:38 am

pana una alta fugi la treaba! eu o sa stau sa va povestesc ceva. nu mai e reluare la teo dimineata la sase! ?uite-macatsufar! nu mai am unde-o vedea. sa nu ma-ntelegeti gresit, rezumatele sunt super, saru'-mana sefu! dar glumele ei cine mi le povesteste? trebuie sa vad cum rezolv problema. in aceasta stare de deznadejde descopar pe canalul de filme care-ncepe cu h un serial foarte dragut despre doua prietene. daca n-aveti somn si nimic de facut il puteti vedea de la 6 dimineata. se numeste any day now. poate l-ati si vazut.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:41 am

Asa-i Cristinica, trebuie sa fug la treaba, dar parca am pus superglue pe tastatura si mi s-a blocat calculatorul aici pe forum ?ceamuzant!

Si as mai vrea si sa fiu pe aici cand inauguram pagina 2.400 ! Iti dai seama in ce ritm ne distram noi ? Este Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mie Sep 19, 2007 10:46 am

Las' ca revin eu ! Trebuie sa apara si Claudia , Gabrielle, ca doar se-apropie amiaza ! Pana atunci ma pun si eu pe ceva treaba , sper sa termin repede si cu comisia ?suparatsuntdoamne! (o pierdere de vreme, pentru mine ?colgate! ) .

Va imbratisez cu drag ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Sep 19, 2007 11:01 am

Adina scrie:
Si as mai vrea si sa fiu pe aici cand inauguram pagina 2.400 ! Iti dai seama in ce ritm ne distram noi ? Este Imagine

daaaa, acu' era 2200, nici n-am habar cand am ajuns la 2300 si uite ca vine 2400 peste noi...
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mie Sep 19, 2007 11:10 am

si sa va mai povestesc ceva: este pe descoperi emisiunea despre constructorii de motociclete. cei trei barbati mari si lati s-au hotarat sa-i faca o surpriza bunicii/mamei restaurandu-i o masina pe care o condusese ea. masina era superba si cand s-a urcat in ea batrana de aproape 90 de ani a ramas efectiv fara grai. a si condus-o! dar am ramas impresionata, ca saraca nu putea decat sa repete:" nu stiu ce sa spun" atat era de emotionata.
si am mai vazut pe planeta animalutelor un clip filmat dupa inundatiile catastrofale din america. au fost echipe de salvatori sa recupereze animalutele lasate in case de proprietarii evacuati. pisicute ratacite, ude si zgribulite, catei deznadajduiti, hamsteri sareu in bratele salvatorilor bucurosi ca au fost salvati. pana si o iguana au scos dintre ape si era asa de trista.... am plans.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Sep 19, 2007 12:12 pm

buna ziua bucurosilor ?pupasca!

uite niste boaboane pentru voi ?pupasca!
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Sep 19, 2007 12:14 pm

daca nu va plac alea uite altceva
Imagine

Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Sep 19, 2007 12:17 pm

sury ai vazut la televizor un pescar a prins un somn de 70 de kil. ;) l a aratat nu e doar o minciuna :P
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Sep 19, 2007 12:19 pm

zana buna cafeluta ?pupasca!

si la noi ploua a inceput mai devreme ?fara! si copilu meu nu are umbrela o sa vina fleasca ?fara!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Mie Sep 19, 2007 12:27 pm

si sa imi fac tema :
Costina e o dulceata de fata ,timida dar frumusica si cu o familie super are un baietel frumos ,atunci cand ne am intalnit eram timide si emotionate si tot avea o problema cu rochita cu toate ca ei ii statea super bine ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 66 vizitatori

  • Reclame
cron