• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 5:46 pm

Adina un sfarsit de saptamana cat mai bun si tie, si te astept pe luni sa iti spun verdictele pt maine si poimaine. Chiar.. maine si poimaine sunt temele?
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 5:46 pm

Saimir scrie: Ma bucur ca iti place ?ceamuzant! ?HAHA! De dezlegat misterele pe mai tarziu, acuma sa sarbatorim inaugurarea firmei ?ceamuzant! , asa fac oamenii care iau tepe ?HAHA!



Grozava sigla dar si denumirea firmei m-a dat pe spate ?HAHA! . Normal ca trebuie sa sarbatoriti. Sa vad detectivilor, ce ati pregatit la inaugurare? O maaaaaaaaaaaaaare teapa? ?HAHA!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 5:47 pm

gabrielle scrie:zana am iesit si eu revin mai pe seara ca azi dupa Teo e o emisiune la care ma uit pup ?pupasca! ?larevedre!


Te astept protagonisto de fiecare seara ?pupasca!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 5:48 pm

carmen scrie:Da, firma de muritori de foame. Pana adun eu de-o mancare trec ceva luni ?HAHA! Si pana atunci ce mananc?
pai nu ziceai ca ti la aspectul fizic ?HAHA! lasa ca asta e un job asa... te ocupi de el in timpul liber, poti lucra la noi si la negru. Apropo de asta.... Miha c, esti angajata altundeva? sa stim sa iti facem cartea de munca... Oricum cu cate cazuri mai multe rezolvate, cu atat mai multe boabe de fasole, deci sar putea intr-o luna sa faci de o mancare ?ceamuzant!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 5:49 pm

Saimir scrie:Am revenit, am termiant repede o treaba aici pe internet..... Am cateva vesti: Myha C- Angajata definitiv, fara probe si etc... !woooow?

carmen, noi angajam personal sa faca munca mai grea, nu degeaba sunem finantatorii acestei firme, noi trebe sa facem treba cea mai usoara, sa dam verdictele. Verdictul de astazi il vom da maine, ca sa nu dam de banuit ca noi am sti raspunsul inainte sa apara, noi il stim cu siguranta. Cu cateva aprobari puteti primi aceasta informatie. Va asteptam cu CV-urile la numarul de telefon 89 89 89 89 , puteti sa trimiteti fax, sau sa sunati, linie verde disponibila 24/24 7/7. Posturile sunt disponibile in limita stocului disponibil dupa cum spunea Adina. Va asteptam!



Aha, se fac angajari preferential, adica de ce myha este angajata fara proba si noi nu? Adica ea mananca mai repede decat noi fasole si noi prestam fara boabe?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 5:49 pm

carmen scrie: ce ati pregatit la inaugurare? O maaaaaaaaaaaaaare teapa? ?HAHA!
Vad ca ai foarte mare intuitie si precizie, nu ai vrea sa ni te alaturi? ?ceamuzant! ?HAHA!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 5:52 pm

Saimir scrie:
xen@ scrie:vreau si eu sa imi depun cv-ul... ma primiti?
PS: nu am experienta ?fara!
Mult mai bine, asa e cel mai bine, fara experienta ca aia ce au experienta ne fura ?HAHA! . Esti angajata!



Ei poftim. Se angajeaza fara experienta. Adica eu de ce nu pot? Si eu am luat teapa la fel ca si voi, asa ca am si putina experienta ca a voastra
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 5:54 pm

Saimir scrie:
carmen scrie: ce ati pregatit la inaugurare? O maaaaaaaaaaaaaare teapa? ?HAHA!
Vad ca ai foarte mare intuitie si precizie, nu ai vrea sa ni te alaturi? ?ceamuzant! ?HAHA!



Ba daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dar dati intai o prima de o ciorbita de fasole macar si pe urma, o sa ma simt obligata sa dau tot ce am eu mai bun ?toast!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 5:57 pm

xen@ scrie:
este ... am un job super..Domn' Director Saimir va rog sa imi prezentati fisa postului ca sa stiu exact ce tre sa fac..


In afara de nimic? ?HAHA! Nu cred ca are domn' director inca fisele. Doar e fiema noua.
Chiar petrica. Nu vrei sa fac eu fisa postului pentru fiecare?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:01 pm

carmen scrie:Nu vrei sa fac eu fisa postului pentru fiecare?
daca sti sa faci chestii de genu ala, chiar te rog, esti angajata ca secretara ?colgate!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:02 pm

carmen scrie:Ba daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dar dati intai o prima de o ciorbita de fasole macar si pe urma, o sa ma simt obligata sa dau tot ce am eu mai bun ?toast!
Sigur sti tu secretele de pe forum, adica cine e in poza, deci te rog sa ne spui si pe urma mai vorbim de prima ?colgate!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:02 pm

gabrielle scrie:
bine mai mami nici tu nu ma recunosti ?fara! nu sti cum eram cand eram micuta ?uite-macatsufar!


Stai puiul mamei, nu mai plange. Am imbatranit si eu si amintirile, nu mai vorbesc de ochi Imagine Uf
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:07 pm

Saimir scrie:
carmen scrie:Nu vrei sa fac eu fisa postului pentru fiecare?
daca sti sa faci chestii de genu ala, chiar te rog, esti angajata ca secretara ?colgate!


aha, deci ajung tot la cafeluta. Eu vreau actiune, suspans, pande Imagine, nu tot cratita
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:08 pm

Saimir scrie:Sigur sti tu secretele de pe forum, adica cine e in poza, deci te rog sa ne spui si pe urma mai vorbim de prima ?colgate!


Eu iti spun dar sa nu spui la nimeni, da? Eu sunt ... in ceata ?toast!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:09 pm

carmen scrie:aha, deci ajung tot la cafeluta. Eu vreau actiune, suspans, pande Imagine, nu tot cratita
.. bine, secretara cand nu sunt cereri, si in rest esti detectiva sefa ?ceamuzant! Poti incepe de pe acum ?colgate!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:10 pm

carmen scrie:Eu sunt ... in ceata ?toast!
Nu mai vorbi cu doua intelesuri ?HAHA! ... in ceata cu raspunsul, sau tu esti in ceata din poza? ?HAHA!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:11 pm

Saimir scrie:bine, secretara cand nu sunt cereri, si in rest esti detectiva sefa ?ceamuzant! Poti incepe de pe acum ?colgate!


Ok sefu Imagine. Ma duc sa ma uit in ochii puiutului ala, poate-mi spune cum il cheama
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:12 pm

Saimir scrie:
carmen scrie:Eu sunt ... in ceata ?toast!
Nu mai vorbi cu doua intelesuri ?HAHA! ... in ceata cu raspunsul, sau tu esti in ceata din poza? ?HAHA!


Raspuns corect ... DA ?HAHA!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:14 pm

carmen scrie:Raspuns corect ... DA ?HAHA!
Vezi ca daca vede adina ce smecherii faci aici, ca ne induci in eroare sar putea sa te dea afara... ?HAHA! ...

Gata!!!!LUME LUME, inainte cu 3 ore de oara adevarului, am aflat, e Carmen in poza, si asta numai datorita firmei "SC TEAPA SRL ?itsme! " asteptam noi clienti caci se merita ?ceamuzant! ?rusini! ...
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:16 pm

Saimir scrie:
carmen scrie:Raspuns corect ... DA ?HAHA!
Vezi ca daca vede adina ce smecherii faci aici, ca ne induci in eroare sar putea sa te dea afara... ?HAHA! ...

Gata!!!!LUME LUME, inainte cu 3 ore de oara adevarului, am aflat, e Carmen in poza, si asta numai datorita firmei "SC TEAPA SRL ?itsme! " asteptam noi clienti caci se merita ?ceamuzant! ?rusini! ...



Cum adica sa ma dea afara? Tu ma angajezi si albastra ma concediaza? Asa functioneaza firma? de fapt ai dreptate, ca doar este firma de luat tepe ?HAHA!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:17 pm

carmen scrie:fapt ai dreptate, ca doar este firma de luat tepe ?HAHA!
Vezi ca te-ai prins ?ceamuzant! Nu degeaba te-am angajat, ca te prinzi repede ?ceamuzant!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:19 pm

Acuma gata, mi-am dat jos hainele de detectiv si sa vorbim lucruri serioase..ce faci carmen? cum ti-a mers azi? :) Maine stai cu noi pe aici mai mult, si poimaine? ?toast!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:22 pm

Saimir scrie:
carmen scrie:fapt ai dreptate, ca doar este firma de luat tepe ?HAHA!
Vezi ca te-ai prins ?ceamuzant! Nu degeaba te-am angajat, ca te prinzi repede ?ceamuzant!


Ura sefule Imagine Trebuie sa ma bucur zilele astea de functie pana nu intra din nou albastra. Asa ca sa te servesc sefu cu ceva Imagine?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:24 pm

Saimir scrie:Acuma gata, mi-am dat jos hainele de detectiv si sa vorbim lucruri serioase..ce faci carmen? cum ti-a mers azi? :) Maine stai cu noi pe aici mai mult, si poimaine? ?toast!


Buna petrica ?pupasca! . Da, eu asa sper sa fiu cu voi mai mult timp. Mi-am terminat treaba asa ca nu trebuie sa merg nici maine nici duminica. Dar, mai intai am sa-mi fac masajul de fiecare sambata, dar doar cca de o Imagine si pe urma nu prea mai am de lucru. Tu?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:24 pm

carmen scrie:Ura sefule Imagine Trebuie sa ma bucur zilele astea de functie pana nu intra din nou albastra. Asa ca sa te servesc sefu cu ceva Imagine?
Lasa ca vorbesc eu cu ea sa nu te dea afara :P :P Poti sa te bucuri in continuare... Multumesc , da serveste si tu ?colgate!
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 42 vizitatori

  • Reclame
cron