• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:25 pm

Multumesc sefu.

Eu nu sunt cu sucurile, eu beau Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:27 pm

carmen scrie:Buna petrica ?pupasca! . Da, eu asa sper sa fiu cu voi mai mult timp. Mi-am terminat treaba asa ca nu trebuie sa merg nici maine nici duminica. Dar, mai intai am sa-mi fac masajul de fiecare sambata, dar doar cca de o Imagine si pe urma nu prea mai am de lucru. Tu?
Buna Carmen ?ceamuzant! . Eu? Maine? Poimaine? O intrebare buna, nu am planuri pt sfarsitu asta de saptamana ?uite-macatsufar! ... sar putea maine sa ma duc sa imi iau ceva haine pt iarna ca deja e frig tare tare dimineata, iar apoi inapoi acasa pana luni ?mut!
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:28 pm

carmen scrie:Eu nu sunt cu sucurile, eu beau Imagine
La ora asta.. nu prea merge cafeaua ?ceamuzant! , mai bine un suc ?colgate!
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:29 pm

Saimir scrie: Buna Carmen ?ceamuzant! . Eu? Maine? Poimaine? O intrebare buna, nu am planuri pt sfarsitu asta de saptamana ?uite-macatsufar! ... sar putea maine sa ma duc sa imi iau ceva haine pt iarna ca deja e frig tare tare dimineata, iar apoi inapoi acasa pana luni ?mut!


Buna idee mi-ai dat. Maine fac dulapurile. Le ascund pe cele de vara si scot cojoacele. Da. Asa am sa fac. Multumesc petrica pentru idee ?pupasca!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:32 pm

Saimir scrie: La ora asta.. nu prea merge cafeaua ?ceamuzant! , mai bine un suc ?colgate!


Eu beau doar o cafea pe zi, cand ma scol pe la 4. Dar vinerea, este placerea mea sa beau inca o cafeluta mica. Mi-ar fi placut niste lapte dar am constatat ca Imagine sun goale, cred ca au spus NU doamnele Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:33 pm

carmen scrie:Buna idee mi-ai dat. Maine fac dulapurile. Le ascund pe cele de vara si scot cojoacele. Da. Asa am sa fac. Multumesc petrica pentru idee ?pupasca!
?HAHA! is bun si eu la ceva? asai? ?HAHA! ... si eu am ceva haine de anu trecut, da ai vazut si tu cum is... ?HAHA! Sa nu crezi ca inca mi-s bune ?uite-macatsufar! ....(asta sa ramana intre noi ?ceamuzant! )
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:35 pm

Saimir scrie: is bun si eu la ceva? asai? ?HAHA! ... si eu am ceva haine de anu trecut, da ai vazut si tu cum is... ?HAHA! Sa nu crezi ca inca mi-s bune ?uite-macatsufar! ....(asta sa ramana intre noi ?ceamuzant! )


Normal ca esti bun ca doar esti bucuros ?pupasca! . Nu prea ma incumet sa plec la cumparaturi ca n-am ... marunt
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:35 pm

carmen scrie:Eu beau doar o cafea pe zi, cand ma scol pe la 4. Dar vinerea, este placerea mea sa beau inca o cafeluta mica. Mi-ar fi placut niste lapte dar am constatat ca sticlele sun goale, cred ca au spus NU doamnele vaci
?HAHA! Am eu si pt tineImagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:37 pm

Saimir scrie:?HAHA! Am eu si pt tineImagine


Ei, da. Asa mai merge. Multumesc. Imi place la nebunie laptele ?pupasca!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:39 pm

carmen scrie:Normal ca esti bun ca doar esti bucuros ?pupasca! . Nu prea ma incumet sa plec la cumparaturi ca n-am ... marunt
Ma bucur ca is bun la ceva :P ... E mai bine asa, oricum si eu trebe sa ma obisnuiesc sa pretuiesc lucrurile, ca de obicei nu prea stiu ?uite-macatsufar! ....is asa de grabit tot timpu incat nu is atent la unele chestii, si noh'..nu stiu sa explic.... ?mut! . Ma mai mandresc si eu cu cateva lucruri pretuite ?colgate! ....da putine, ?hm!
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:41 pm

carmen scrie:Ei, da. Asa mai merge. Multumesc. Imi place la nebunie laptele ?pupasca!
si mie ?rusini! , da am avut experiente proaste cu el si o vreme m-am abtinut de la el, si pana la urma am inceput din nou ?ceamuzant! ...
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Vin Noi 02, 2007 6:41 pm

Saimir scrie:Am revenit, am termiant repede o treaba aici pe internet..... Am cateva vesti: Myha C- Angajata definitiv, fara probe si etc... !woooow?

carmen, noi angajam personal sa faca munca mai grea, nu degeaba sunem finantatorii acestei firme, noi trebe sa facem treba cea mai usoara, sa dam verdictele. Verdictul de astazi il vom da maine, ca sa nu dam de banuit ca noi am sti raspunsul inainte sa apara, noi il stim cu siguranta. Cu cateva aprobari puteti primi aceasta informatie. Va asteptam cu CV-urile la numarul de telefon 89 89 89 89 , puteti sa trimiteti fax, sau sa sunati, linie verde disponibila 24/24 7/7. Posturile sunt disponibile in limita stocului disponibil dupa cum spunea Adina. Va asteptam!

URAAAAAAAAA,SUNT ANGAJATA ?ceamuzant!
Imagine
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:42 pm

Saimir scrie:Ma bucur ca is bun la ceva :P ... E mai bine asa, oricum si eu trebe sa ma obisnuiesc sa pretuiesc lucrurile, ca de obicei nu prea stiu ?uite-macatsufar! ....is asa de grabit tot timpu incat nu is atent la unele chestii, si noh'..nu stiu sa explic.... ?mut! . Ma mai mandresc si eu cu cateva lucruri pretuite ?colgate! ....da putine, ?hm!


Toti suntem grabiti dar e bine ca incepi sa 'te grabesti' incet cand este vorba de lucruri importante. Ai sa-ti faci tu, in timp, propria scara de valori nu-ti face griji
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:44 pm

Saimir scrie:si mie ?rusini! , da am avut experiente proaste cu el si o vreme m-am abtinut de la el, si pana la urma am inceput din nou ?ceamuzant! ...


laptele este bun, vorbesc serios. Poate sa nu fi fost chiar proaspat ce ai experimentat dar e bun
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:44 pm

carmen scrie:Toti suntem grabiti dar e bine ca incepi sa 'te grabesti' incet cand este vorba de lucruri importante.
Da cam asa as vrea sa fac ?fara! ...

Ai sa-ti faci tu, in timp, propria scara de valori nu-ti face griji
Da? sper sa fie asa, nu stiam asta..defapt nu mi-a zis nimeni...

nu pot sa mai zic aici mai multe ?ceamuzant!
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:45 pm

myha c scrie:
URAAAAAAAAA,SUNT ANGAJATA ?ceamuzant!


mihaela, spune-mi si mie ce-ai dat de ai trecut peste CV? Hai ca nu spun la nimeni
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:46 pm

carmen scrie:laptele este bun, vorbesc serios. Poate sa nu fi fost chiar proaspat ce ai experimentat dar e bun
Asa e, era rau, da mie imi place sa beau chiar atunci.... nefiert sau stiu eu, ca dupa ce se fierbe nu e bun parca ?ceamuzant! ?rusini!
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:47 pm

myha c scrie:Multumesc draga mea ?HAHA! pot sa ma prezint asa la interviu?

Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Vin Noi 02, 2007 6:48 pm

carmen scrie:
myha c scrie:
URAAAAAAAAA,SUNT ANGAJATA ?ceamuzant!


mihaela, spune-mi si mie ce-ai dat de ai trecut peste CV? Hai ca nu spun la nimeni


Costumul e de vina ?HAHA!
Imagine
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:54 pm

Craciunul? Ce-a mai frumoasa sarbatoare pe care o traiesc la intensitate maxima.
Mami se scula dimineata, cu noaptea-n cap, facea focul, aprindea instalatia din bradut, pregatea masa si ne scula. Toata casa mirosea a brad, a sarmale si carnati. Masa de dimineata era adevarata noastra masa de Craciun. Stateam in pijamalute in jurul mesei, cu cadourile langa noi si parintii cantau colinde. Tata avea o boce grozava de bariton iar mami este o soprana minunata. N-am sa uit colinda lor 'de la dealul cel mai mare'.
Si acum se intampla la fel. Prima zi de Craciun, pana la masa de pranz care se face tot in familie, noi facem Craciunul nostru de buna dimineata. Cu colinde, cu brad cantat, cu masa de sarbatoare.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:57 pm

Saimir scrie:
carmen scrie:laptele este bun, vorbesc serios. Poate sa nu fi fost chiar proaspat ce ai experimentat dar e bun
Asa e, era rau, da mie imi place sa beau chiar atunci.... nefiert sau stiu eu, ca dupa ce se fierbe nu e bun parca ?ceamuzant! ?rusini!


nefiert este grozav si mie imi place
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 6:58 pm

Da asa e, da am avut neplacerea sa nu stiu ca e expirat ?HAHA! Abia dupaia am vazut, adica dupa ce lo fiert..si nu mi-o fost prea bine ?uite-macatsufar! ?suparatsuntdoamne! da mi-o trecut ?colgate!
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 6:59 pm

myha c scrie:
Costumul e de vina ?HAHA!


Deci asa? Adica ce? Eu n-am costum? Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Noi 02, 2007 7:00 pm

Saimir scrie:Da asa e, da am avut neplacerea sa nu stiu ca e expirat ?HAHA! Abia dupaia am vazut, adica dupa ce lo fiert..si nu mi-o fost prea bine ?uite-macatsufar! ?suparatsuntdoamne! da mi-o trecut ?colgate!


Bine ca a trecut. In concluzie, cu noi doi isi fac astia planul la fabrica de lapte ?HAHA! . Dau si ei un discount? ?hm!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Vin Noi 02, 2007 7:03 pm

Craciunul? Craciunul la mine e cate putin luat de la fiecare. Identic aproape, in dimineata de Craciun ne gaseam cadourile sub brad, mirosea in casa a bunataturi traditionale, cand vedeam ca ninge era cea mai mae bucurie, mai mare decat cadourile acelea caci cadourile le poti primi ..si poti sa te bucuri de ele mai tarziu, pe cand de fulgi de nea....e un lucru mare sa ninga chiar in ziua Craciunului... nu prea stiu ce sa zic acum, e ceva de nepovestit :P
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Yandex [Bot] şi 47 vizitatori

  • Reclame
cron