• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 7:50 am

Saimir scrie:
carmen scrie:Vasilica nu cred ca se va supara ca noi radem. Viata merge mai departe, durerea va ramane acolo mult timp chiar daca si vasilica va incepe sa zambeasca.


Sper si eu, dar ma gandeam ca nah'..ce a spune.. eu zic ceva si ei incep sa rada si sa vorbeasca de voie buna ?cine!



Imi pare sincer rau si mie pentru pierderea suferita . Condoleante, Vasilica ! Oricat ar parea de greu , Carmen are dreptate, viata merge mai departe si invatam sa zambim si atunci cand ne plange sufletul !


Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 7:53 am

Am sa ies, deocamdata, ca sunt solicitata intr-o sedinta Imagine Cine le-o fi inventat si pe astea ? ?uite-macatsufar! Of, care n-am avut noroc Imagine

Revin mai tarziu ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde LAVINIA » Mar Sep 25, 2007 8:56 am

Buna, buna dimineata, am mai revenit si eu dupa o pauza cam mare, dar am fost cu baietelul in spital, acum stau acasa intr-un mic concediu med si sper sa pot vorbi mai mult cu voi ca sa recuperez. VA PUPIC! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Avatar utilizator
LAVINIA
membru
membru
 
Mesaje: 266
Membru din: Vin Aug 31, 2007 9:23 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 9:20 am

LAVINIA scrie:Buna, buna dimineata, am mai revenit si eu dupa o pauza cam mare, dar am fost cu baietelul in spital, acum stau acasa intr-un mic concediu med si sper sa pot vorbi mai mult cu voi ca sa recuperez. VA PUPIC! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!



Imagine

'Neata, Lavinia ! Ce a patit baietelul tau ? Cati ani are ? Sper ca acum este bine !
Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde LAVINIA » Mar Sep 25, 2007 9:25 am

Adina scrie:
LAVINIA scrie:Buna, buna dimineata, am mai revenit si eu dupa o pauza cam mare, dar am fost cu baietelul in spital, acum stau acasa intr-un mic concediu med si sper sa pot vorbi mai mult cu voi ca sa recuperez. VA PUPIC! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!




'Neata, Lavinia ! Ce a patit baietelul tau ? Cati ani are ? Sper ca acum este bine !

A avut o laringita mai nasoala, care e cam periculoasa la varsta lui de 5 ani, acum e mult mai bine, am inceput tratamentul pe cale orala.
Cum e la munca?
Avatar utilizator
LAVINIA
membru
membru
 
Mesaje: 266
Membru din: Vin Aug 31, 2007 9:23 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 9:56 am

LAVINIA scrie:A avut o laringita mai nasoala, care e cam periculoasa la varsta lui de 5 ani, acum e mult mai bine, am inceput tratamentul pe cale orala.
Cum e la munca?


Oooo, cinci anisori ! Sa creasca mare si frumos ! Multa sanatate !

La munca e tare aglomerat, am multa treaba, insa stii cum este, nu pot sta departe de bucurosii mei dragi ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:02 am

Imagine Buna, Cristinica. Haide ca de cand te astept . Am sa-ti transmit ceva de la Carmen ! Uite, asta Imagine un mare pupic de la ea ! Sigur, ca si eu te pup tot asa , cu drag ! ?pupasca! Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde LAVINIA » Mar Sep 25, 2007 10:04 am

Eu va las ca a inceput TEOVIZIUNEA si nu am vazut-o aseara, va pupic ?larevedre!
Avatar utilizator
LAVINIA
membru
membru
 
Mesaje: 266
Membru din: Vin Aug 31, 2007 9:23 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:08 am

LAVINIA scrie:Eu va las ca a inceput TEOVIZIUNEA si nu am vazut-o aseara, va pupic ?larevedre!


Bine, Lavinia ! Vizionare placuta ! Te asteptam mai tarziu daca ai nitelus timp ! Inca o data multa sanatate micutului ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Mar Sep 25, 2007 10:20 am

Buna ziua la toata lumea,daca este cineva prin casuta.Am o mare bucurie si o veste ptr. voi...tocmai m-am despartit de draga noastra Florina,am reusit sa ne cunoastem...doamne ce bucuroasa sunt ca m-am intalnit in sfarsit cu o alta bucuroasa,am emotii ca nici nu stiu ce sa mai scriu,diseara vor aparea si poze...uraaaaaaaaaaaaaaa
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mar Sep 25, 2007 10:21 am

Adina scrie:Imagine Buna, Cristinica. Haide ca de cand te astept . Am sa-ti transmit ceva de la Carmen ! Uite, asta Imagine un mare pupic de la ea ! Sigur, ca si eu te pup tot asa , cu drag ! ?pupasca! Imagine

MULTUMESC! CE MAI FACETI?EU MAI ARUNC UN OCHI PRIN CASUTA INTRE DOUA RETETE
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:25 am

Saimir scrie:?HAHA! Pai mie imi place de toti din jurul meu, fara diferente intre ei... oricum ar fi ei, eu iubesc lumea, sa fie handicapat, sa fie om normal, sa fie.... tot om e si tin la el mai mult decat la mine.

Nu imi place de mine, de restul asa fac> cu toti, pe toti ii vopsesc in iubire ?itsme!
Imagine

"Eu iubesc fara sa cer nimic, de m-as naste inca odata, as alege aceasi soarta, doar sa va vad, ma face fericit" ?itsme!



Foarte frumos, Saimir ! Ia primeste de la noi Imagine

Cat despre partea ca nu te placi :P nu-ti mai tin si eu teorie ca ti-a tinut Carmen ?ceamuzant! Asa ca sigur ai revenit la sentimente mai bune fata de tine ?pupasca!
Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:29 am

myha c scrie:Buna ziua la toata lumea,daca este cineva prin casuta.Am o mare bucurie si o veste ptr. voi...tocmai m-am despartit de draga noastra Florina,am reusit sa ne cunoastem...doamne ce bucuroasa sunt ca m-am intalnit in sfarsit cu o alta bucuroasa,am emotii ca nici nu stiu ce sa mai scriu,diseara vor aparea si poze...uraaaaaaaaaaaaaaa



Buna, Mihaela ! Vai cat ma bucur pentru voi . Acum ai vazut si tu cat poate fi de dulce si de frumoasa Florina ! Abia astept pozele Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Mar Sep 25, 2007 10:31 am

Adina scrie:
myha c scrie:Buna ziua la toata lumea,daca este cineva prin casuta.Am o mare bucurie si o veste ptr. voi...tocmai m-am despartit de draga noastra Florina,am reusit sa ne cunoastem...doamne ce bucuroasa sunt ca m-am intalnit in sfarsit cu o alta bucuroasa,am emotii ca nici nu stiu ce sa mai scriu,diseara vor aparea si poze...uraaaaaaaaaaaaaaa



Buna, Mihaela ! Vai cat ma bucur pentru voi . Acum ai vazut si tu cat poate fi de dulce si de frumoasa Florina ! Abia astept pozele Imagine


Buna Adina,da e minunata si de emotie nu mi-am dat seama sa fac si eu poze cu aparatul meu,ne-a facut numai sotul ei si o sa le posteze abia cand ajunge acasa
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:32 am

CRISSTINICA scrie:MULTUMESC! CE MAI FACETI?EU MAI ARUNC UN OCHI PRIN CASUTA INTRE DOUA RETETE


Si eu mai arunc asa cate un ochi pe-aici intre sedinte, telefoane, referate, programele si altele de genul Imagine doar ca nu-s blonda si nu prea folosesc ochelarii decat atunci cand imi aduc aminte ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:35 am

myha c scrie: Buna Adina,da e minunata si de emotie nu mi-am dat seama sa fac si eu poze cu aparatul meu,ne-a facut numai sotul ei si o sa le posteze abia cand ajunge acasa


Las ca tot este bine ca ati facut poze , sigur o sa ti le trimita si tie ! Avem si noi bucuria sa va vedem impreuna ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Mar Sep 25, 2007 10:39 am

carmen scrie:Imagine da, 'neata. Mi-e sooooooomn si afara-i toamna in toata puterea cuvantului. De fapt e toamna dimineata ca de la pranz poti sa faci plaja de cald ce e. Asta a fost zilele trecute, oare astazi va fi la fel? Pana aflu mai bine fac cafeluta. Pun Imagine pe foc, care este tare curat, ca l-am curatat aseara de toate neplacerile zilelor ce au trecut asa ca, putem incepe o noua zi cu ganduri noi si pozitive, cu un pic de emotie a asteptarii, de noroc si bafta, incredere si speranta, un nou inceput si multa credinta. Peste toate adaug compasiune, intelegere, sinceritate, prietenie, iubire, caldura sufleteasca, zambete, bucurie, fericire si liniste sufleteasca. Pentru indulcitor am sa prind pentru voi o raza de SOARE. Imagine

Va doresc sa aveti o zi cu mult soare in suflet Imagine


Zana cafeaua ta este foarte buna,dar cea bauta cu draga mea Florina a fost minunata...ma intelegi si nu te superi nu-i asa?
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Mar Sep 25, 2007 10:42 am

Adina scrie:
myha c scrie: Buna Adina,da e minunata si de emotie nu mi-am dat seama sa fac si eu poze cu aparatul meu,ne-a facut numai sotul ei si o sa le posteze abia cand ajunge acasa


Las ca tot este bine ca ati facut poze , sigur o sa ti le trimita si tie ! Avem si noi bucuria sa va vedem impreuna ?pupasca!



Da,mi le trimite si mie,conteaza mult ca am reusit sa ne intalnim si sa stam de vorba chiar daca nu a fost prea mult timp,si ca totusi exista o poza marturie a intalnirii intre doua bucuroase...si mi-ar place mult sa va cunosc pe toate...dar inceputul e promitator si eu voi spera ca va veni ziua cand ne vom cunoaste ?pupasca! ?pupasca!
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mar Sep 25, 2007 10:44 am

AVEM IN VIZITA NEPOTICA UNEI COLEGE ARE 2 LUNI, E O BOMBONICA ROZ SI DULCE-DULCE!
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Mar Sep 25, 2007 10:46 am

Adina scrie: nu prea folosesc ochelarii decat atunci cand imi aduc aminte ?HAHA!

NU-I BINE, PUNE-I CAND STAI LA CALCULATOR. TOT E BINE CA A FOST SCURTA SEDINTA.
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:47 am

myha c scrie:Da,mi le trimite si mie,conteaza mult ca am reusit sa ne intalnim si sa stam de vorba chiar daca nu a fost prea mult timp,si ca totusi exista o poza marturie a intalnirii intre doua bucuroase...si mi-ar place mult sa va cunosc pe toate...dar inceputul e promitator si eu voi spera ca va veni ziua cand ne vom cunoaste ?pupasca! ?pupasca!


Asa-i ! Bine ca exista poza marturie ca si eu cand aveam senzatia ca doar am visat intalnirea cu bucurosii, imi clateam bine ochisorii cu pozele pe care le avem impreuna si uite asa vezi ca si visele pot deveni realitate !
Sper si eu , asa ca va veni si ziua aceea cand ne vom cunoaste , si vom fi cat mai multi bucurosi la un loc ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Mar Sep 25, 2007 10:54 am

salutare, sunt la scoala revin peste o ora, acum mergem la ora de istorie. ?pupasca!
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:55 am

CRISSTINICA scrie:AVEM IN VIZITA NEPOTICA UNEI COLEGE ARE 2 LUNI, E O BOMBONICA ROZ SI DULCE-DULCE!


Ce dragalasi sunt copilasii mici . Am si eu o nepotica , Andreea, are doar 5 luni si chiar m-am uitat la poza ei ca o am in telefon . Pacat ca nu am la mine cablul de date sa v-o arat . Ca un ingeras , asa cum sunt toti copilasii ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 10:57 am

adi scrie:salutare, sunt la scoala revin peste o ora, acum mergem la ora de istorie. ?pupasca!


Buna, Adi ! Si ce studiati ? Istoria calculatorului , origini , revolutii, domnitori, evolutii ? ?HAHA! ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Sep 25, 2007 11:06 am

CRISSTINICA scrie:
Adina scrie: nu prea folosesc ochelarii decat atunci cand imi aduc aminte ?HAHA!

NU-I BINE, PUNE-I CAND STAI LA CALCULATOR. TOT E BINE CA A FOST SCURTA SEDINTA.


Asta cam asa este . De fapt tocmai pentru calculator si din cauza lui mi-am facut ochelarii , doar ca ii folosesc mai rar, cand simt ca-mi obosesc prea tare ochii !

Sedinta a fost scurta ? Pai am scurtat-o eu , ca nu-mi plac , mi se pare uneori pierdere de vreme . Asa ca am spus rapid , "in concluzie , situatia este urmatoarea, supunem la vot, tragem concluzia ca ...si incheiem procesul verbal. Multumim, la revedere !" Si am plecat ?ceamuzant!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 60 vizitatori

  • Reclame
cron