• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde malimai » Vin Apr 20, 2007 10:13 pm

Noapte buna dragii mei.
mi-e somn si nu mai pot ramane.
mai vorbim
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde aetheia miha » Vin Apr 20, 2007 10:18 pm

Vise placute celor ce s-au dus la somnik!
Somn usor celor ce li se`nchid ochisorii si vor perna cat mai aproape!
Va sarut de noapte buna pe fiecare in parte....ma duc la somnik, maine ma asteapta o alta zi de stat la cratita:) :-20
Noapte buna, Bucurie!
Sa dormim bine, dragilor! :-20 :-20
Imagine
mamika de ingerash
Avatar utilizator
aetheia miha
membru
membru
 
Mesaje: 927
Membru din: Joi Apr 05, 2007 6:14 am
Localitate: constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Vin Apr 20, 2007 10:21 pm

aetheia scrie:Vise placute celor ce s-au dus la somnik!
Somn usor celor ce li se`nchid ochisorii si vor perna cat mai aproape!
Va sarut de noapte buna pe fiecare in parte....ma duc la somnik, maine ma asteapta o alta zi de stat la cratita:) :-20
Noapte buna, Bucurie!
Sa dormim bine, dragilor! :-20 :-20
Imagine

Multumim la fel si miine spor la cratita .. :-20 :-5 :-5 :-5
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Apr 21, 2007 8:28 am

:18 ....BUNA DIMINEATA , BUCUROASELOR .......SA AVETI O ZI PLINA DE SOARE .........IMI CER SCUZE PT ASEARA ......AM PLECAT BRUSC DEOARECE M-A LASAT NETUL ......SI-A REVENIA ABIA ACUM .......DRAGELE MELE .....DRAGII MEI ......NU UITATI ..... :3 ......ANUNT IMPORTANT .........ASTAZI , 21 - 04 - 2007 LA ORA 13 .....FIX .......LA TVRM .......URMARITI EMISIUNEA .....,, CU PILE .....FARA PILE....... AM ZIS ! .....SA NU ZICETI CA NU V-AM ANUNTAT.......SA N-AVEM VORBE LA ,, PROCEST ,,....PUPICI MULTI :15 ..... :4
Ultima oară modificat de ofelia pe Sâm Apr 21, 2007 11:33 am, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Sâm Apr 21, 2007 9:45 am

ofelia scrie::18 ....BUNA DIMINEATA , BUCUROASELOR .......SA AVETI O ZI PLINA DE SOARE .........IMI CAR SCUZE PT ASEARA ......AM PLECAT BRUSC DEOARECE M-A LASAT NETUL ......SI-A REVENIA ABIA ACUM .......DRAGELE MELE .....DRAGII MEI ......NU UITATI ..... :3 ......ANUNT IMPORTANT .........ASTAZI , 21 - 04 - 2007 LA ORA 13 .....FIX .......LA TVRM .......URMARITI EMISIUNEA .....,, CU PILE .....FARA PILE....... AM ZIS ! .....SA NU ZICETI CA NU V-AM ANUNTAT.......SA N-AVEM VORBE LA ,, PROCEST ,,....PUPICI MULTI :15 ..... :4


Cu siguranta ne vom uita...si iti multumim ca ne-ai anuntat!
Buna BUCUROSILOR..am trecut repede sa va salut ..sa va citesc..si sa va pupicesc!Sa aveti o sambata cit ai frumoasa cu mult soare ..si multe bucurii! :-5 :-5 :-5 :-5
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Apr 21, 2007 11:32 am

nynna scrie:
ofelia scrie::18 ....BUNA DIMINEATA , BUCUROASELOR .......SA AVETI O ZI PLINA DE SOARE .........IMI CER SCUZE PT ASEARA ......AM PLECAT BRUSC DEOARECE M-A LASAT NETUL ......SI-A REVENIA ABIA ACUM .......DRAGELE MELE .....DRAGII MEI ......NU UITATI ..... :3 ......ANUNT IMPORTANT .........ASTAZI , 21 - 04 - 2007 LA ORA 13 .....FIX .......LA TVRM .......URMARITI EMISIUNEA .....,, CU PILE .....FARA PILE....... AM ZIS ! .....SA NU ZICETI CA NU V-AM ANUNTAT.......SA N-AVEM VORBE LA ,, PROCEST ,,....PUPICI MULTI :15 ..... :4


Cu siguranta ne vom uita...si iti multumim ca ne-ai anuntat!
Buna BUCUROSILOR..am trecut repede sa va salut ..sa va citesc..si sa va pupicesc!Sa aveti o sambata cit ai frumoasa cu mult soare ..si multe bucurii! :-5 :-5 :-5 :-5
:4 NINNUTZA DRAGA .......SA TRAIESTI S-MBATRANESTI ......SA FII FERICITA LANGA CEI DRAGI TIE ..... :-5 :-5 :-5 :-5 :15 :12 :4
Ultima oară modificat de ofelia pe Sâm Apr 21, 2007 11:38 am, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Sâm Apr 21, 2007 11:32 am

Si din partea mea un weekend minunat :13
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Apr 21, 2007 11:41 am

malimai scrie:Si din partea mea un weekend minunat :13
SI DIN PARTEA MEA SA AI ZILE INSORITE , DRAGA MALIMAI , SA TE BUCURI DE SOARELE VIETII TALE , PRUNCUSORUL IUBIRII TALE ..... :4
Ultima oară modificat de ofelia pe Sâm Apr 21, 2007 5:44 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Sâm Apr 21, 2007 11:49 am

Esti minunata.Iti multumesc.
Sanatate si toate cele bune!Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Apr 21, 2007 11:53 am

malimai scrie:Esti minunata.Iti multumesc.
Sanatate si toate cele bune!Imagine
DESPRE MINE ESTE VORBA ....? :-8 .........DACA ...DA...ITI MULTUMESC DE COMPLIMENT ! :15
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde steff » Sâm Apr 21, 2007 12:55 pm

observ ca seara vine cheful de vorba,paginile se scriu,tastaturile se inrosesc..din nefericire pt mine, diferenta de un perete dintre televizor si calculator ma pune in fata unei decizii: ori sau?
de aceea cand intru eu...pe aici cam bate vantul [desi stiu ca sunteti tot aici :-10 ]

poate diseara voi fi si eu la 'schimb de ..barfe'..daca nu voi pleca in misiune :-11

pana una alta, un week'end placut [sa fie soare in suflete :-20 ]
~those who are afraid to fall, they never learn to fly~
Avatar utilizator
steff
membru
membru
 
Mesaje: 382
Membru din: Sâm Dec 16, 2006 8:52 pm
Localitate: ~acaSa :D~
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Apr 21, 2007 1:06 pm

steff scrie:observ ca seara vine cheful de vorba,paginile se scriu,tastaturile se inrosesc..din nefericire pt mine, diferenta de un perete dintre televizor si calculator ma pune in fata unei decizii: ori sau?
de aceea cand intru eu...pe aici cam bate vantul [desi stiu ca sunteti tot aici :-10 ]

poate diseara voi fi si eu la 'schimb de ..barfe'..daca nu voi pleca in misiune :-11

pana una alta, un week'end placut [sa fie soare in suflete :-20 ]
TE ASTEPTAM CU DRAG ! SA AI ZILE FERICITE ...... :18 ........... :4
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Sâm Apr 21, 2007 3:01 pm

Buna Ofelia.te-am urmarit la emisiunea "cu pile fara pile'Frumoasa emisiune....era-i numai zimbet!Mi-au placut concurentii si mai ales mi-a placut minunatul tau cintec care l-ai interpretat cu atita suflet si bucurie!Ai o voce foarte placuta!Te-am vazut mai calr ..si erai numai zambet si mandra de concurentii tai!

Sincere felicitari sa ma bucur imens ca am avut onorea sa te intilnesc aici la BUCUROSI..si cu siguranta ne vom intalni la Cumpana!

Ma bucur ca exista emisiune care promoveaza tinere talente atat in muzica usoara si populara!

Inca odata felicitari si succese pe mai departe!!! :-5 :-5 :-5 :4 :4 :16 :14 :14 :14
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Apr 21, 2007 5:39 pm

nynna scrie:Buna Ofelia.te-am urmarit la emisiunea "cu pile fara pile'Frumoasa emisiune....era-i numai zimbet!Mi-au placut concurentii si mai ales mi-a placut minunatul tau cintec care l-ai interpretat cu atita suflet si bucurie!Ai o voce foarte placuta!Te-am vazut mai calr ..si erai numai zambet si mandra de concurentii tai!

Sincere felicitari sa ma bucur imens ca am avut onorea sa te intilnesc aici la BUCUROSI..si cu siguranta ne vom intalni la Cumpana!

Ma bucur ca exista emisiune care promoveaza tinere talente atat in muzica usoara si populara!

Inca odata felicitari si succese pe mai departe!!! :-5 :-5 :-5 :4 :4 :16 :14 :14 :14
:12 ITI MULTUMESC DE APRECIERI :-5 :-5 :-5 .....ESTI DRAGUTA :7 :7 :7 ......MIE NU PREA MI-A PLACUT CUM M-AU FILMAT :-22 ............M-AU FACUT F.F.F. GRASA ,CEEA CE NU ESTE REAL .... :9 , DE FAPT CEI DE LA TVRM AU CAMERAMANI INCEPATORI ASTFEL CA SE EXPLICA INADVERTENTELE ... :1 .....DAR ....PER ANSAMBLU A FOST BINE :-9 ..... :4 ... TE PUPICI MULTI ..... :15 :15 :15
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Apr 21, 2007 6:01 pm

ofelia scrie: ......MIE NU PREA MI-A PLACUT CUM M-AU FILMAT :-22 ............M-AU FACUT F.F.F. GRASA ,CEEA CE NU ESTE REAL .... :9 , DE FAPT CEI DE LA TVRM AU CAMERAMANI INCEPATORI ASTFEL CA SE EXPLICA INADVERTENTELE ... :1 .....DAR ....PER ANSAMBLU A FOST BINE :-9 ..... :4 ... TE PUPICI MULTI ..... :15 :15 :15




n`am vazut emisiunea... :-28 , la Cumpana....nu se prinde ...cu toate interventiile facute :-22 :-22 :-22 dar cred ca a fost foarte bine eu stiu mai bine decat toti bucurosii ce voce minunata ai :-5 Ofelia draga, n`avea ce sa fie rau.
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Apr 21, 2007 6:10 pm

:15 :15 :7 MULTUMESC FLY STIU CA TU ESTI SINGURA DINTRE BUCUROSI CARE MA CUNOSTI DE CAND AM FOST INVITATA DE PRIMARITA VOASTRA,IN RECITAL ALATURI DE ION SI IONUT DOLANESCCU ,DE MARIA CIOBANU , DE VALERIA PETER PREDESCU ETC........EMISIUNEA A FOST REUSITA ...NUMAI CA EU SUNT F.F.F. EXIGENTA CU MINE INSAMI ......SA AI O SEARA PLACUTA ... :4 P.S. ---NU MAI AM ACCES LA CALCULATOR ....ASA CA II SALUT PE TOTI BUCUROSII SI LE DORESC O SEARA PLACUTA :15
Ultima oară modificat de ofelia pe Sâm Apr 21, 2007 6:11 pm, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Apr 21, 2007 6:11 pm

carmen scrie:[img]
ImagineImagine

Invatati sa lasati pe chipul vostru sa infloreasca un zambet. Este darul pe care-l oferiti aproapelui, este darul pe care-l oferiti intregului Univers” Octavian Paller



surioara draga mi`am permis sa iau o cafeluta, chiar daca e facuta de 2 zile, are aceeasi aroma minunata...ca doar e facuta de tine :-5 :-5 :-5 :15

va astept sa o bem impreuna ca doar e sambata
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Sâm Apr 21, 2007 9:58 pm

ofelia scrie::15 :15 :7 MULTUMESC FLY STIU CA TU ESTI SINGURA DINTRE BUCUROSI CARE MA CUNOSTI DE CAND AM FOST INVITATA DE PRIMARITA VOASTRA,IN RECITAL ALATURI DE ION SI IONUT DOLANESCCU ,DE MARIA CIOBANU , DE VALERIA PETER PREDESCU ETC........EMISIUNEA A FOST REUSITA ...NUMAI CA EU SUNT F.F.F. EXIGENTA CU MINE INSAMI ......SA AI O SEARA PLACUTA ... :4 P.S. ---NU MAI AM ACCES LA CALCULATOR ....ASA CA II SALUT PE TOTI BUCUROSII SI LE DORESC O SEARA PLACUTA :15


abia astept sa vii la cumpana si sa te reascult ...din nou! :-5 :-5 :-10 :-10 :-10 :-10 :4 :7 :14
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Apr 21, 2007 10:25 pm

Noapte buna, prieteni dragi! si Bunul sa va aiba in paza.
Imagine La multi ani pisicuta!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Sâm Apr 21, 2007 10:29 pm

Noapte buna daca mai am cui sa ii zic ca tota lumea e la :-34
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Apr 21, 2007 11:18 pm

Hello..e 12.20 noaptea…nu am somn…dar din fericire, am net.. Azi, am avut o zi minunata, pentru prima data de cand am nascut, m-a cuprins o pereche de pantaloni pe care-i aveam inainte de sarcina!!! In rest, ne-am plimbat mult, am fost scosi la un restaurant super select de niste prieteni, ne-am simtit super!!! Am avut o zi suuuuper! Cred ca meritam dupa atatea luni cat am stat in casa… Ma grabesc sa va citesc ca poate asa imi vine cheful si de somn, nu ca m-ar adormi cele scrise, dar asa..ca preambul pentru un somnic bun:)
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Apr 21, 2007 11:19 pm

Aetheia, da, e la moda ca fata sa fie mai mare ca baiatul..cred ca am spus pe forum ca sunt mai mare decat sotul meu) cu 2 ani Dar nu-i valabila faza cu ciorba ca nu o nimeresc..nimeresc altele:)
Ne-ncuscrim, se poate Muzica avem, prieteni si mai si!
:-40
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Apr 21, 2007 11:19 pm

Amalia, felicitari din suflet pentru prima nota de la test! Tu esti o invingatoare!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Apr 21, 2007 11:20 pm

Nynna, nu ai de ce sa disperi, si eu te sfatuiesc acelasi lucru ca si Amalia –sper sa nu gresesc – si sa aplici pe net. Daca vrei sa te ajut cu cv-ul sau sa-ti dau sfaturi pt interviu o fac cu mare drag..am fost pusa in situatia de a tine interviuri pt 2 firme si mai stiu cate ceva. Si, inca ceva, UN OM ASA TALENTAT, CU ATATEA RESURSE NU ARE DREPTUL SA SE-MPIEDICE DE-O PIETRICICA!
T e imbratisez cu mare drag
:-40
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Sâm Apr 21, 2007 11:25 pm

Ce faci Hana, eu beau o cafeluta.. :-20
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 40 vizitatori

  • Reclame
cron