• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde gabrielle » Vin Iul 20, 2007 9:29 pm

buna ofelia ]8 multumesc $-6
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ofelia » Vin Iul 20, 2007 9:35 pm


]8 ]8 ]8
bucuroaselor ....trag in retragere .....maine dimineata plec la drum ....ne mai citim abia luni spre seara ....sa aveti un weekend asa cum vi-l doriti ....pupici multi sa se ajunga pt fiecare ..... $-9 $-9 $-9 $-8 $-4 $-4 $-4 $-8 $-5 $-5 $-5 $-8 $-9 $-9 $-9
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Vin Iul 20, 2007 9:38 pm

drum bun si distractie placuta ofelia $-6 $-7
noapte buna si somnic pufos ]3
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Vin Iul 20, 2007 10:08 pm

ofelia scrie:
nynna scrie:]8 ]8 buna gabriele..sunt pe aici..am tot citit....ce ati scris!
frumoase poze ! $-6
am vb cu zana si flori ..maine ma intilnesc cu ele si cu Mihaela ..mamaika de ingeras...si cu Amelia!O sa fie o zi deosebita si minunata..abia astept...! $-6 $-7 ]5

$-9
buna seara ninnutza .....ma bucur f. mult ca va intalniti cu zana ....sa le pupi din partea mea pe toate bucuroasele de la constanta ..... $-8 $-8 $-8 $-5 $-8 $-8 $-8
]8
]8 ]8 buna ofelia..somnik pufos maine drum bun ,succes si multa distractie!Sa ne povestesti!ai grija cu caldurile acestea ..lichide multe !
Te pupik cu drag! $-7 $-6
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Vin Iul 20, 2007 10:12 pm

]8 bucurosilor ..ma retrag si eu dupa o zi de munca pe canikula teribila ,dupa emotii mari ..sunt obosita ..si topita de caldura..ufff..caldurile..
Va doresc un weekend minunat racoros alturi de cei dragi!
Somnik pufos si va pup dulce ...pe fiecare.. iar prin sarutarile mele incerc sa va trimit un pik de briza marina ..sa va racoriti..sper...
aveti grija de voi si numai bine tuturor! $-7 $-6 $-7 $-6
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Vin Iul 20, 2007 10:16 pm

noapte buna si somnic pufos nynna si maine distractie placuta ]3
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Sâm Iul 21, 2007 12:34 am

noapte buna si somnic pufos si un weekend frumos $-6 $-7
Imagine
Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Iul 21, 2007 12:43 am

CRISSTINICA scrie:ASA-I CA MI-AM LUAT NASUL LA PURTARE? CE M-AM PUS EU SA FAC CAFELE, MAI ALES CA NICI NU MA PRICEP. DAR ERA ASA LINISTE CA AM ZIS CA TOATA LUMEA DOARMEEEEE, NUMAI EU NU POT SA DOOOORM....



n`ai luat nimic la purtare ratzushca draga $-5 a fost delicioasa cafeluta ta si a mers exact unde trebuie la $-8 iti multumim $-7
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Iul 21, 2007 12:57 am

steff scrie:m'am luat dupa mirosul de cafea si am ajuns acasa ]8

din pacate nu stau mult..dar din fericire va anunt ca in doar cateva ore ies din cuptor si migrez spre locuri mai racoroase..deocamdata doar la vreo 30 km de iasi, la unchiul meu care 'insista' sa sarbatoreasca majora familiei ]11 si uite asa pun capat si seriei '3 zile si 3 nopti'..iar de maine dimineata, p'aci ti'i drumul..nici nu stiu sigur unde voi merge, doar ca la balea ajung cu siguranta, iar in delta aproape sigur

nu scapati, mergeti cu mine,aveti fiecare loc la fereastra in $-8 $-6

va las si astazi un colet cu cate $-4 si un gand bun [cu mentiune speciala pt mira, care astazi trece prin mari emotii] $-5

mi'e deja dor de voi desi nici n'am plecat inca ]5..ne citim in vreo 10 zile dupa calculele mele...v'am pupat $-4 $-4 $-4


petrecere frumoasa draga steff $-5 iti dam pupicei cate 10 pentru 10
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Iul 21, 2007 1:05 am

adi scrie:@adina sper sa ne trimita:)) ]11

@ofelia
daaaaa eu sunt un caz pierdut lasa ca stiu eu, o sa fiu eu frumos cand porcul va zbura ]11


mai cand eram mai micutza stiam o poezie, ete:
"zboara porcul in tarie
zboara ca o papadie
da din aripi si vasleste si codita si`o roteste"
]11 ]11 ]11 ]11
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Iul 21, 2007 1:07 am

CRISSTINICA scrie:MULTUMESC, ADINA. VA PUP, DE DATA ASTA CHIAR AM PLECAT. MA DUC SA-MI ARANJEZ TOALETA PENTRU LA NUNTA. NE CITIM LUNI, POATE MAI GASESC PE CAREVA PE AICI.... $-6 $-7 $-8
P.S. SPER SA NU FIU LUNI ASA ]10 BYE-BYE



distractie placuta cristina si cum ar zice gabitza sa zicxi si tu acolo la nunta iuuuuuuuiuuuuu iuuuuuuuuuuuuuuuuuu ]5
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Iul 21, 2007 1:12 am

ofelia scrie:
COSTINA scrie:Ofelia, acum am aflat din cele citite ca azi ai avut emisiune!!! Felicitari!!! ]8 ]8 ]8 ]8

]8
costinaaaaaaa.....NU astazi am avut emisiunea .....ci DUMINICA trecuta la DR. TURNU SEVERIN si MAINE plec la BUCURESTI iar DUMINICA la SLATINA la o EMISIUNE TELEVIZATA care va dura 3 ore , transmisiune in direct .... $-8 $-8 $-4 $-8 $-8 $-5 $-8 $-8 $-9



sa ai mult succes ofelia!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Iul 21, 2007 1:17 am

gabrielle scrie:am scos pozele de la serbarea celui mic va pun niste poze $-6
Imagine
aici era inainte sa le dea diplomele erau toata casa dar nu ia putut scoate decat pe parti
Imagine
aici cu diploma
Imagine
aici amandoi in clasa
Imagine
aici nasu cu finu
Imagine
aici cel mic si cu iepurila ]5

sper ca nu v am plictisit $-20


sunt minunati baietii tai gabi. Sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei $-7
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Iul 21, 2007 1:18 am

gabrielle scrie:ce fain e de voi ca sunteti la mare $-6 multi pupicii la toate si multa distractie $-7


gabitza urca in tren, te asteptam la gara HAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII $-9 $-9 $-9
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Sâm Iul 21, 2007 1:26 am

Si acum trebuie sa va spun ca sunt tare fericita sora mea draga e la Cumpana . I`am spus sa ma ciupeasca cand am vazut-o dar ea nu credea ce spuneam. Sunt foarte fericita . Si chiar ii multumesc Bunului pentru sora care mi`a daruit`o!
Va iubesc si pe voi sa nu credeti ca nu. Fiecare sunteti in $-8 mea. Si aceeasi bucurie mi`ati face daca v`as avea aici alaturi de mine. Acum plec la somn maine va fi o zi cu multa DISTRACTIE . Sa va spun un secret merg la plaja ]11 n`am mai fost de 3 ani ]11 ]11 ]11ca sa nu mai spun de faza voastra cu ratusca inot si eu tot ca toporu ]11 ]11 ]11

Va iubesc mult. Noapte buna si sunteti cu noi maine .
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:11 am

Imagine Buna dimineata bucurie. Mi-a batut soarele in geam si a bulucit peste mine o chemare catre bucatarie. Este o vreme splendida. Linistea este rupta din cand in cand de cantecul cocosilor, insectele inca dorm dupa canicula de ieri iar papagalii, agatati sub vie, isi spun buna dimineata, il aud mesterind una alta si pe tatal florinei, Florina? Florina inca doarme dupa ce am innebunito aseara iar Stefan, sotul florinei, se lupta sa se nasca. Nu stiti? Este ziua lui astazi. Azi avem zi de Imagine de Imagine si de Imagine dar asta mai pe seara, cu inca 3 bucurosi. O rapim de la mama ei pe mihaela, o facem sa chiuleasca de la serviciu pe Amelia si, asa cu inima plina de bucurie, ne intalnim cu ninuca. Am mari emotii dar sa nu spuneti la nimeni. Si ca sa fiu sigura ca nu spuneti va mituiesc, va fac cafeluta. Iau Imagine il pun pe foc si, n-o sa credeti dar, am gasit aceleasi borcanase si la florina. Cel cu bucuria revederii este aproape plin, voi lipsiti ca sa se umple, asa ca-l rastorn in ibricel. Adaug prietenie, veselie, intalniri de neuitat, emotii, multa iubire, destainuri, mangaiere, placere si petrecere maxima. Si pentru ca avem muuuulti sarbatoriti astazi am sa pun sanatate, dorinte implinite, pentru ana maria vise realizate, pentru Stefan putere si indeplinirea tuturor dorintelor ascunse, pentru puiul cel mic a lui Gabrielle, bafta in continuare. Peste toate pun nerabdare, success si bucuria de a fi student. Un indulcitor potrivit ar fi SPERANTA.
Am sa amestec bine Imagine si gata cafeluta

Va doresc o zi in care sa realizati tot ce va propuneti Imagine
Ultima oară modificat de carmen pe Sâm Iul 21, 2007 7:26 am, modificat de 3 ori în total.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:18 am

Adina scrie:Carmen este in apropiere de Sighisoara , orasul unde a inflorit iubirea voastra, Costina ! Da' stii ce ne transmite ? Cica sa fim cuminti ! ]5 ]11


Vai vai vai surioara. Ce-i de ras? Imagine. Sa fiti cuminti adica sa beti multe lichide, sa va iubiti si sa nu aduceti secsosi acasa. Asta era. Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:26 am

steff scrie: am vazut la tv cat de bine e la mare [zana ma ofer sa te duc eu..daca ti'e frica de elicopter..luam pe'josul ]11 daca am trecut de ziua asta nu ma mai sperie nimic [44 grade la ora 3] ]


Buna idee cu pe'josul. Ce mai astepti? Hai cu Imagine o data
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:30 am

adi scrie:
gabrielle scrie:]11 ]11 vino

pe 1 sunt acolo la cuptor
da e cald de murim si aici


Ba nu te duci la bucuresti Imagine. Tu vi la mures cand ajung eu acasa. E mai racoare la mine .... acasa ]11 decat la tine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:34 am

nynna scrie:chiar daca suntem aici la mare e cald...


Cald? Ce cuvant racoros. Nu-i asa iubitilor. Totul fierbe. Cimentul, marea, creerii nostri. Ieri a fost jale. Am vrut sa ne racorim in mare si acolo era cald si plin de alge, mormoloci si pestisori. Singurul loc racoros aici este in marile magazile. In rest, si ideile iti dau in clocot.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:39 am

adi scrie:acu ca zana e plecata eu aici singur au zis sa ma mituiasca ca barbate nu au pus ati vazut nu? ]11 ]11 ]11


Vezi de ce ii sterg? Ca numai pentru voi sunt. N-avem si noi bucatelele noastre Of. Si tu Imagine te mai uita. Ai auzit de delete? Foloseste-l pana nu Imagine la tine si atunci vezi tu ce-o sa patesti
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Iul 21, 2007 6:39 am

florina scrie:
ofelia scrie:
COSTINA scrie:Ofelia, acum am aflat din cele citite ca azi ai avut emisiune!!! Felicitari!!! ]8 ]8 ]8 ]8

]8
costinaaaaaaa.....NU astazi am avut emisiunea .....ci DUMINICA trecuta la DR. TURNU SEVERIN si MAINE plec la BUCURESTI iar DUMINICA la SLATINA la o EMISIUNE TELEVIZATA care va dura 3 ore , transmisiune in direct .... $-8 $-8 $-4 $-8 $-8 $-5 $-8 $-8 $-9



sa ai mult succes ofelia!

$-9 multumesc , surioara mea de la mare .... $-9
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:42 am

ofelia scrie:ZANA ....SPER CA AI AJUNS CU BINE PE LITORAL SA AI UN CONCEDIU PLACUT ALATURI DE BUCUROASELE DE FLORINA , NINNUTZA , AMELIA ,AETHEIA ....VA IMBRATISEZ PE TOATE CU MULT DRAG SI DOR ...


Multumim ofelia. In seara asta chiar ca pot sa le imbratisez dar, stai la rand. Mai intai pentru mine si apoi pentru voi. Oare nu o sa ramanem lipite? Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Iul 21, 2007 6:44 am

]8
$-9 $-9 $-9 $-9 $-9
buna dimineata ,bucurosilor .....sa aveti o zi minunata ....acum plec la drum lung .....va pupici multi pe fiecere in parte ... $-4 $-4 $-4 $-4 $-5 $-5 $-5 $-9 $-9 $-9

zanaaaaaaa......florinaaaaaaaa,..........aveti geija la plajaaaaaaaa......sa nu luati tot soareleee......va iubeeeeeeeeeesc ..... $-8 $-8 $-8
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Sâm Iul 21, 2007 6:46 am

carmen scrie:
ofelia scrie:ZANA ....SPER CA AI AJUNS CU BINE PE LITORAL SA AI UN CONCEDIU PLACUT ALATURI DE BUCUROASELE DE FLORINA , NINNUTZA , AMELIA ,AETHEIA ....VA IMBRATISEZ PE TOATE CU MULT DRAG SI DOR ...


Multumim ofelia. In seara asta chiar ca pot sa le imbratisez dar, stai la rand. Mai intai pentru mine si apoi pentru voi. Oare nu o sa ramanem lipite? Imagine


$-9 stai ,asa lipita ....ca cine stie ....ce ideie imi vine....si ma lipesc si eu ....... ]11 $-8 $-5 $-6
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 42 vizitatori

  • Reclame
cron