• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde nynna » Joi Aug 23, 2007 11:24 am

COSTINA scrie:Imagine
Dragii mei, o cafelutza cu gust de iubire sincera v-am pregatit.
Sa o savuram impreuna in liniste, doar asa: privindu-ne in ochi. Ne e de ajuns ca sa stim ce simtim unii pentru altii: o prietenie fara margini in care au incoltit deja boboceii iubirii, sinceritatii!
Cafelutza mea e asa, o introducere la ceea ce reprezinta pentru mine Clubul Bucuriei.
Adevar va spun ca pentru mine acest club reprezinta oaza de BUCURIE! E locul in care am cei mai multi prieteni stransi intr-un manunchi de sentimente sincere. E o a doua familie, pentru ca aici plang si rad, pentru ca aici sunt eu, COSTINA!!!
VA IUBESC! Va iubesc pentru ca sunteti asa minunati!

Buna bucurosilor ..am intr-o manuta cafeluta si va citesc cu mare drag dar nu inainte de a va saruta dulcee!

Costina tu ai reusit in cateva cauvinte sincere sa exprimi ce a ce simtim cu totii aici la clubul bucuriei! ?aplaud!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Jokep » Joi Aug 23, 2007 11:32 am

Buna seara ,buna seara am venit cu sanioara,era ziua dar nu mai conteaza! ?mosking!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Aug 23, 2007 11:34 am

CLUBUL BUCURIEI PENTRU MINE, adi vrauko:
He he, imi aduc aminte, era sambata...
Cum mult timp mi l-am petrecut alaturi de Teo Trandafir, la televizor, am zis ce ar fi sa fac eu un site.
Da ce e ala...(....stiti povestea...)
Clubul Bucuriei reprezinta sufletul meu, aici gasiti strazile inimii mele, strazile inundate de dragoste din partea mea pentru acest Club, dragoste fata de cei care-l viziteaza, dragoste fata de cei care-l apreciaza, dragoste fata de cei care au ramas aici, dragoste fata de cei care vor veni, au venit si au plecat.
Pentru mine este un loc unde ma simt bine si mandru. Eu am o alta dragoste pentru acest site, pentru ca il vad cum creste, cum cade, cum se creaza.
CINE ESTE CLUBUL BUCURIEI?
Clubul Bucuriei este site-ul de suflet a lui Teo Trandafir.
Clubul Bucuriei este sufletul fiecarui din noi.
Clubul Bucuriei pentru mine reprezinta "suflet"
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Joi Aug 23, 2007 11:38 am

mirelutz@ scrie:buna dimineata bucurosilor!!!
Imagine
e 12 fara 10 min si la mine inca e dimineata... ?ceamuzant2!

Mirelutza tu nu esti si pe situl andrei?
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Aug 23, 2007 11:46 am

acum la ora 12 si 27 ma uit la redifuzare pe pro cinema din 27 a 05 2003 emisiunea lui Teo!
Eu sunt foarte fericita ca imi iau doza de bucurinol si la ora pranzului cu TEO si alturi de voi dragii mei bucurosii ptr care va multumesc ca existati!!
Inca de la inceput am indragit acest forum al bucuriei,.m-am atasat sufleteste de ademinul siteului Adi care pune atata suflet in ce ace face si mai ales de voi dragii mei bucurosi care imi aduceti zimbetul pe buze prin felul vostru natural ,vesel si sincer!Aici m-am imbogatit ...cu voi!Efectiv nu pot concepe sa nu imi iau doza de bucurinol alturi de voi .iar cand se intimpla sa lipsesc de la"apel" ..simt ca imi lipseste ceva esential....voi si bucuria.....
Credeti-ma zi de zi vom avea de spus ce reprezinta Clubul bucuriei siTeo ptr noi..numai urmariti-ne dialogurile si ve-ti intelege legatura stransa care se simte intre mebrii clubului de la cel mai mare la cel mai mik ,varsta si alte criteri nu au importanta ,ci numai frumuseatea sufletului fiecaruia!
aici ne simtim in largul nostru ,suntem noi insine ,efectiv ne etalam sufletul,emotiile ,trairile,sentimentele stiind ca mereu e cineva care e langa tine sa te sprijine neconditionat !
cuvintele sunt prea sarace si nu intodeauna reusim sa ne exprirmam cu fidelitate ce a ce simtim in anumite momente cand suntem cu voi...
De exemplu aseara am ras cu lacrimi la tema Zanei si mai ales la raspunsurile nastrusnice pe care le dadeam... si credeti-ma sa razi singura in fata calculatorului la o ora tarzie ..e un lucru mare ..e ca o oaza de antiistres !! ?HAHA! ?ceamuzant!
Multe ar fii de spus ...dar acum nu imi gasesc cuvintele ..neuronii s-au incis de la caldura ?HAHA! ?HAHA! ?suntdastept!
Ce pot sa va spun va iubesc si va multumesc ca existati sunt foarte bogata sufleteste cu astfel de prieteni ai bucuriei!
Teo te iubesc si iti multumesc ca existi in viata noastra
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Aug 23, 2007 11:50 am

Buna Ady ..ai reusit in cateva cuvinte sa exprimi esenta clubului!
si nu uita tie iti datoram totul si mai ales iubitei noastre TEO,ca ne-am cunoscut !aici fiecare a participat cu drag si sinceritate la inchegarea acestui minunat club al bucuriei!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Joi Aug 23, 2007 12:14 pm

uite ca e minunat sa citesti ce scriu prietenii tai despre club, sa simti ca ceea ce au scris e ca si cum ti-ar fi citit inima si gandurile
minunat, Adi, minunat Nynnutza!!!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Joi Aug 23, 2007 12:16 pm

am transpirat de azi-dimineata...de atata sters saltele...si restu...e grele tareeeeeeeeeee
acum ma duc sa-mi platesc una din rate la casa si revin mai tarziu
va pupic
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Aug 23, 2007 12:42 pm

buna ziua bucurosilor ?toast! azi e ziua de nasterea a lui Fuego si a Andrei asa ca eu le zic aici LA MULTI ANI !!!! si sa fie fericiti ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Aug 23, 2007 1:48 pm

buna cafeluta ?ok! dar pe canicula asta mai bine un suc rece ?colgate!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Aug 23, 2007 2:20 pm

eu am iesit pa pa intru mai pe seara ?larevedre! v am citit
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Aug 23, 2007 3:25 pm

" Ce reprezinta Clubul Bucuriei pentru voi ? "

O familie frumoasa unde am gasit oameni deosebiti , inimosi , prieteni dragi sufletului meu , si unde bucuria de a fi impreuna trece dincolo de orice monitor si parcurge in fiecare secunda distante atat de mari doar ca sa ne aduca impreuna si unde sa ne spunem “cat ma bucur ca existi” ! Este locul unde putem fi mereu “acasa” ! Este locul unde nici o lacrima nu ramane nealinata si unde bucuria se traieste frumos si sincer ! Este acea oaza de liniste si iubire de care avem nevoie ! Este acel ceva care da culoare si parfum fiecarei zile ! Este locul unde am vazut ca visele pot deveni realitate ! Este asa cum spune Adi , Clubul Bucuriei este “suflet” !
Ma simt bogata si fericita sa va am mereu aproape , in sufletul si in gandurile mele !
Macar de dragul acestui Club nu ar trebui sa pice niciodata netul , sa nu se ia curentul , sa nu fim prea ocupati cu alte probleme , si , bineinteles , sa putem avea acces non-stop la internet !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Aug 23, 2007 3:33 pm

Buna ziua , bucurosi ! Cred ca am ?fumez! un pachet pana acum ! De ce ? Nu am avut cureeeeentImagine pana m-am Imagine si am spus ca nu ma intereseaza de unde imi aduc , poa' sa fie si de pe luna , dar sa faca bine sa traga de undeva curentu' ala odata !
Asta este , si pe aici muncitorii care trebuie sa repare unele , mai intai strica altele ! Offf...Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Joi Aug 23, 2007 7:03 pm

trec in fuga sa va spun ca astazi au inceput zilele aradului, am fost chemat la datorie ?! consiliul elevilor si interamerican, vai, vai, vai cata treaba pe capu meu sa fiti cuminti vizionare placuta la TeoViziunea


pupici de la arad

Imagine
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Aug 23, 2007 7:38 pm

am revenit mai e cineva pe aici ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Joi Aug 23, 2007 7:40 pm

Eu sunt ! ?toast!
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde VASILICA INACHE » Joi Aug 23, 2007 7:40 pm

Buna Gabita! Ce mai faci iubito?Eu nu am mai putut intra pina acum din cauza fetelor.
Imagine Imagine
Domnul nostru Dumnezeu sa fie cu noi!Va doresc tot binele din lume !Va iubesc
BUCUROSILOR !
Avatar utilizator
VASILICA INACHE
membru
membru
 
Mesaje: 1514
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 8:22 pm
Localitate: CALARASI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Aug 23, 2007 7:41 pm

si sa raspund la intrebarea lui zana
pentru mine clubul bucuriei e o mare gasca de prieteni unde pot zice si necazurile si bucuriile ?ok! daca nu pot intra o zi tot ma gandesc la toti .
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Joi Aug 23, 2007 7:42 pm

gabrielle scrie:si sa raspund la intrebarea lui zana
pentru mine clubul bucuriei e o mare gasca de prieteni unde pot zice si necazurile si bucuriile ?ok! daca nu pot intra o zi tot ma gandesc la toti .

si garsoniera ce e?
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Aug 23, 2007 7:42 pm

Buna seara bucurie.

adi scrie:Imagine


La restaurantul asta de pe lac m-am intalnit cu adi la arad. Ce amintire. Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Aug 23, 2007 7:43 pm

buna Jokep ?toast!
buna sily ?toast! stiu cum e ?ceamuzant! am si eu 2 care sunt in vacanta si acapareaza calculatorul ?ceamuzant!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Aug 23, 2007 7:44 pm

Jokep scrie:
gabrielle scrie:si sa raspund la intrebarea lui zana
pentru mine clubul bucuriei e o mare gasca de prieteni unde pot zice si necazurile si bucuriile ?ok! daca nu pot intra o zi tot ma gandesc la toti .

si garsoniera ce e?


acolo nu poti vorbi asa cum vorbesc aici deoarece e o mare diferenta de opinie ?colgate!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Aug 23, 2007 7:44 pm

buna zana ?toast!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Jokep » Joi Aug 23, 2007 7:45 pm

gabrielle scrie:
Jokep scrie:
gabrielle scrie:si sa raspund la intrebarea lui zana
pentru mine clubul bucuriei e o mare gasca de prieteni unde pot zice si necazurile si bucuriile ?ok! daca nu pot intra o zi tot ma gandesc la toti .

si garsoniera ce e?


acolo nu poti vorbi asa cum vorbesc aici deoarece e o mare diferenta de opinie ?colgate!

Stiu.Pe uni chiar ii cunosc,nu personal dar in scris da.
Avatar utilizator
Jokep
membru
membru
 
Mesaje: 2701
Membru din: Mar Ian 02, 2007 2:19 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Joi Aug 23, 2007 7:45 pm

Buna gabrielle. Sa te bucure si sa ne bucure auzul, inca multi ani de acum inainte. La multi ani FUEGO
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 49 vizitatori

  • Reclame
cron