• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 12:59 pm

carmen scrie:
CLAUDIA scrie:AM SI EU O INTREBARE CINE ESTE ROMY?

Un prieten drag. Fondatorul acestui topic si cel care ne-a ajutat sa postam imagini si ne-a dat curajul de a pune poze cu noi pe forum. Multe a facut pentru noi romy. Mi-e dor de roooooooooooooooomy Imagine


Ooooff, cui nu-i este dor de Romy !? Am fugit iute sa vad de cand lipseste si am gasit mesajul pe care ni l-a lasat in urma cu vreo 12 zile :

Romy scrie: Ce de demult nu am fos sau , mai bine zis cum mai trece timpul si ce harnici sint uni (au trecut deja de 600 ) De ce oare e timpul intodeauna invers proportional cu .."bugetul " cine vrea sa faca "buget " cit de cit nu mai are timp ?
Imagine sa nu spuneti din neglijenta ca nu e asa
Daca vreti sa stiti adevarul , de cite ori vreau sa intru gasesc toti paznici astia


De frica nu mai intru ! Imagine
Imagine Dar sa stiti ca iubirea pentru voi a ramas !
Ca sa va amintiti de "timpurile bune " si frumoase a copilariei (a unora dintre noi )

http://romaniainedit.3xforum.ro/post/112176/1/Veronica/


De atunci s-au mai scris peste 200 de pagini , harnicie mare pe-aici !

Roooooooomyyyyyyyyyy , se-aude ? Mai lasa "bugetul" din cand in cand si vino pe-aici ca ne este tare dor de tine !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde nynna » Joi Mai 24, 2007 1:01 pm

Adina scrie:
CLAUDIA scrie:AM FOST PE BALCON A O TIGARA SI AM PRIVIT LUNAMA GANDEAM LA VOI SI LA CAT DE APROAPE VA SIMT SI PENTRU FAPTUL CA PRIVIM ACEIASI LUNA IN ACELASI TIMP....


Sa fie telepatie , sa fie altceva la mijloc ? Asta ma-ntrebam cand am vazut mesajul asta pentru ca aseara , de fapt la miezul noptii , am iesit si eu pe geam si am privit aceeasi luna ! O priveam si chiar mi-am spus cat era de frumoasa ! Asadar priveam spre cer in acelasi timp . Acum am priceput eu de ce nu puteam dormi , mi-era dor de bucurosii mei dragi si ma gandeam la voi ! :-* >:D<


asa mi se intimpla si mie draga Adina..atunci cind nu sunt cu voi asa virtual......parca efectiv imi lipseste ceva....acel cweva .e doza de Bucurinol care o iau impreuna cu voi! :x :x
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Mai 24, 2007 1:04 pm

ofelia scrie:buna dimineata ,bucurosii mei , sa aveti o zi cu mult soare in suflet .si multe impliniri personale si profesionale ......pupici multi .... :-* :-* :-* :-* :-* >:D<

bnuna draga ofelia....te astept cu mare drag sa- ne intilnim..am emotii pline de bucurie ! :x :) >:D<
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:04 pm

malimai scrie:
adiem scrie:
malimai scrie:I-am cantat fetitei "Alunelu' ,alunelu',hai la joc" si "Podul de piatra" si a adormit pe loc.
Ce mai ,sunt buna.Bine ca nu m-a auzit nimeni.
Te pup gabrielle.trebuie sa plec.'Trebi' importante
;)

hai ca mi-ai placul...alunelu...pai ar fi trebuit sa se puna pe jucat nu pe dormit..
De cantece de leagan ai auzit
? :))


ha,ha
nu stiu decat varianta light "nani,nani,puiul mami,dormi cu mama-ncetisor'dar e prea ,prea
...


Uite o solutie care cred ca ar merge : canta-i "Veronicaa , Veronicaa / Fata buna si frumoaaasa..." Romy a lasat linkul unde putem viziona ceva tare drag copilariei . Poti incerca , l-am citat eu ceva mai sus ! >:D<
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Mai 24, 2007 1:05 pm

CLAUDIA scrie:BUNA FLORINA,BUNA MYKY SI VOUA SI TUTUROR BUCUROSILOR VA DORESC O ZI PLINA BE BUCURII...Imagine


Super ...imaginea cu mesajul! :) :)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Mai 24, 2007 1:06 pm

Adina scrie:
CLAUDIA scrie:ADINA,UNDE ESTI?MA OBISNUISEM CU TINE DIMINEATA SI ACUM IMI LIPSESTI..... >:D< >:D< >:D<


BUNA ZIUA , BUCUROSILOR ! BUNA , CLAUDIA SI AETHEIA ! Vad ca sunteti pe-aici !

Si eu tot asa ma obisnuisem , Claudia , si sa stii ca venisem mai devreme doar ca nu am mai apucat sa va salut pentru ca a intervenit altceva . Asa se intampla cand unii imi dau de lucru si nu stiu ca eu am deja destule de facut :D

Daca ai stii cata frustrare simt cand nu pot da binete bucurosilor mei dragi ! Stiti voi bine cum este ! Imi lipsiti enorm !
Va imbratisez cu mult drag ! >:D<


Si eu va imbratisesz cu mare drag.. >:D< >:D<
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:07 pm

nynna scrie:asa mi se intimpla si mie draga Adina..atunci cind nu sunt cu voi asa virtual......parca efectiv imi lipseste ceva....acel cweva .e doza de Bucurinol care o iau impreuna cu voi! :x :x


Imagine Buna, Nynnuca ! Ce-mi place sa te alint !

Asa este , tare mult imi lipsiti cand nu pot fi prezenta pe forum si tare bine imi face si mie bucurinolul (ca tuturor bucurosilor, desigur) ! >:D<
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Joi Mai 24, 2007 1:11 pm

Adina scrie:
nynna scrie:asa mi se intimpla si mie draga Adina..atunci cind nu sunt cu voi asa virtual......parca efectiv imi lipseste ceva....acel cweva .e doza de Bucurinol care o iau impreuna cu voi! :x :x


Imagine Buna, Nynnuca ! Ce-mi place sa te alint !

Asa este , tare mult imi lipsiti cand nu pot fi prezenta pe forum si tare bine imi face si mie bucurinolul (ca tuturor bucurosilor, desigur) ! >:D<

draga mea Adinuta...pot si eu sa te alint dac iti place ;) :x imi face o reala placere sa vb cu bucurosii.si sincer..nu-s vorbe in vant...ma simt revigorata dupa .ce vb cu voi .bucurosii.!Uit de probleme si simt ca va am aproape ..chiar virtual..e o senzatie placuta ,recomfortanta,benefica...... >:D< :) :)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:23 pm

CLAUDIA scrie:FETELOR,AM SPALAT TAPITERIA SCAUNULUI DE LA CALCULATOR IN IDEEA CA NU MA MAI ASEZ SI IMI TREMIN TREABA...DAR NU A TINUT ACUM MA DOARE SPATELE DE CAT M-AM COCOSAT ASUPRA TASTELOR....MERG SA IMI ADUC UN SCAUN DE LA BUCATARIE.. :))



:)) :)) Hai, ca asta mi-a placut teribil ! Auzi , metode ImagineImagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:30 pm

nynna scrie:draga mea Adinuta...pot si eu sa te alint dac iti place ;) :x imi face o reala placere sa vb cu bucurosii.si sincer..nu-s vorbe in vant...ma simt revigorata dupa .ce vb cu voi .bucurosii.!Uit de probleme si simt ca va am aproape ..chiar virtual..e o senzatie placuta ,recomfortanta,benefica...... :) :)


Foarte adevarat , draga nynnuca , asa simt si eu , va simt aproape si nici o distanta nu este prea mare cand ne intalnim aici cu drag ! Prietenia si bucuria de a fi impreuna ne aduce unii langa altii !
Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:32 pm

A mai aparut cineva la portita !Imagine Buna, Myky ! Ce mai faci ?
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myky » Joi Mai 24, 2007 1:32 pm

cred ca numai daca pica netul (asa ca mie ieri) nu se mai apropie de PC
Avatar utilizator
myky
membru
membru
 
Mesaje: 66
Membru din: Sâm Mar 17, 2007 6:19 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myky » Joi Mai 24, 2007 1:33 pm

bunaaa, faceam ravista forumului, ca aici daca lipsesti un pic s-a dus, 3 ore tre' sa te pui la punt cu ce s-a scris
Avatar utilizator
myky
membru
membru
 
Mesaje: 66
Membru din: Sâm Mar 17, 2007 6:19 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Mai 24, 2007 1:34 pm

buna myky :)
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:36 pm

COSTINA scrie:Buna dragii mei prieteni!
Da, sunt bine, controlul spune ca sutn doar stresata, asa ca..am venti o tara pe-aici:) sa va imbratisez >:D< :-*

As fi vrut sa ajung un piculet mai devreme, dar abia acum mi-am adormit printisorul, asa ca..pana vine iubitul meus ot de la serviciu mai poposesc un pic printre dragii mei de suflet :-*


Costina draga , in primul rand ma bucur ca esti bine , cu exceptia stresului , de care ma cam plang si eu ! Asta este , traim intr-un ritm alert si uneori ne macina probleme carora nu ar trebui sa le dam atata importanta ...

In alta ordine de idei , unde eeeeeeeeeeeeesti ?
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:40 pm

myky scrie:bunaaa, faceam ravista forumului, ca aici daca lipsesti un pic s-a dus, 3 ore tre' sa te pui la punt cu ce s-a scris


Aici iti dau mare dreptate . Crede-ma ca sunt patita de prea multe ori , cu bucurosii nu e de glumit , cand se pun pe petreceri ii apuca dimineata . Si , chipurile, dau vina pe superglue -ul de pe tastatura ImagineImagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Joi Mai 24, 2007 1:40 pm

myky scrie:bunaaa, faceam ravista forumului, ca aici daca lipsesti un pic s-a dus, 3 ore tre' sa te pui la punt cu ce s-a scris

AI DREPTATE MYKY,MA GANDESC CU GROAZA CE VOI FACE CAND VOI FII PLECATA IN VACANTA....
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Mai 24, 2007 1:42 pm

:)) :)) stam o luna si citim ce scriu bucurosii :)) :)) si apoi scriem, sau intrati seara cum intru eu si atunci e totul ok :P
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:44 pm

gabrielle scrie::)) :)) stam o luna si citim ce scriu bucurosii :)) :)) si apoi scriem, sau intrati seara cum intru eu si atunci e totul ok :P


As intra eu seara :D , da' nu stiu cum se face ca pe la mine nu curge netu' ;) nici daca-mi pun casa-n panta :))
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:45 pm

Gabita , a-nceput "nora" ? :P Imagine :))
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Mai 24, 2007 1:46 pm

:)) :)) :)) auzi in panta pai e ok ca atunci se inchid usile singure :P
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Mai 24, 2007 1:47 pm

Adina scrie:Gabita , a-nceput "nora" ? :P Imagine :))


:)) :)) a inceput si e o cearta intre nurori pana acum se certau soacrele
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:49 pm

gabrielle scrie::)) :)) :)) auzi in panta pai e ok ca atunci se inchid usile singure :P


Am incercat eu , da' cred ca am gresit panta ca-mi ramaneau usile tot timpul deschise si ma tragea curentu' ImagineImagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabrielle » Joi Mai 24, 2007 1:51 pm

:)) :)) :)) atunci nu e bine inchidele decat sa racesti ;)
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Joi Mai 24, 2007 1:53 pm

gabrielle scrie:
Adina scrie:Gabita , a-nceput "nora" ? :P Imagine :))


:)) :)) a inceput si e o cearta intre nurori pana acum se certau soacrele


Tare-as fi curioasa pe ce tema se cearta ? Nu se iau si la paruiala ImagineImagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 42 vizitatori

  • Reclame
cron