• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde gabrielle » Joi Sep 27, 2007 11:19 pm

noapte buna si somnic pufos ?pupasca!

Imagine

Imagine
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde gabrielle » Joi Sep 27, 2007 11:21 pm

o cafea calda pentru bucurosii ?pupasca!




Imagine


mirodeniile le pune zana ?pupasca! ca ea se pricepe cel mai bine ?pupasca! ?larevedre!
Imagine
Cind viata ti se pare grea si daca vreai sa izbutesti trei arme trebuie sa ai: Sa lupti,Sa uiti si Sa iubesti
Avatar utilizator
gabrielle
membru
membru
 
Mesaje: 31980
Membru din: Vin Apr 13, 2007 3:52 pm
Localitate: in fata televizorului urmarind-o pe TEO
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Vin Sep 28, 2007 4:32 am

Imagine 'neata dragutilor. M-am gandit eu ce m-am gandit si mi-am zis, GATA, fa cafeluta daca nu vrei sa primesti rosii. Nu tu discutii de seara, nu tu cafeluta, ce inseamna asta? M-am certat eu cat m-am certat in fata monitorului dupa care am purces la treaba. Am pus Imagine. la foc, am adunat borcanasele care stau sa de-a afara de cat de pline sunt si astept sa fiearba apa. Primul borcanas pe car-l am la indemana este cu surprize. Il rastorn in ibricel si peste ele rastorn bucurie, emotii, lacrimi de fericire, mult suflet, placerea de a fi impreuna, multa afectiune si rasfat. Mai adaug mult dor, imbratisari calde, caldura sufleteasca, frumusete interioara, iubire si multa, multa prietenie si sinceritate. Iar ca indulcitor am sa folosesc MINUNE
Imagine
Va doresc o zi in care sa aveti parte de minuni in fiecare clipa Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Vin Sep 28, 2007 5:23 am

carmen scrie:Imagine 'neata dragutilor. M-am gandit eu ce m-am gandit si mi-am zis, GATA, fa cafeluta daca nu vrei sa primesti rosii. Nu tu discutii de seara, nu tu cafeluta, ce inseamna asta? M-am certat eu cat m-am certat in fata monitorului dupa care am purces la treaba. Am pus Imagine. la foc, am adunat borcanasele care stau sa de-a afara de cat de pline sunt si astept sa fiearba apa. Primul borcanas pe car-l am la indemana este cu surprize. Il rastorn in ibricel si peste ele rastorn bucurie, emotii, lacrimi de fericire, mult suflet, placerea de a fi impreuna, multa afectiune si rasfat. Mai adaug mult dor, imbratisari calde, caldura sufleteasca, frumusete interioara, iubire si multa, multa prietenie si sinceritate. Iar ca indulcitor am sa folosesc MINUNE
Imagine
Va doresc o zi in care sa aveti parte de minuni in fiecare clipa Imagine


BUNA DIMINEATA BUCURIA MEA , ZANAAAAAAAA....AM LUAT CAFELUTA PREGATITA DE TINE CU MULTA IUBIRE SI SINCERITATE , GUST DIN EA, ESTE F.F.F.F.F.F.F.F GUSTOASA ....ACUM FUUUUUG LA AUTONUZ ....MA ASTEAPTA GRADINITA .....ITI DORESC SA AI O ZI MINUNATA ! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Vin Sep 28, 2007 5:25 am

BUCUROSILOR ,VA DORESC SA AVETI O ZI FRUMOASA CU MULTE IMPLINIRI SUFLETESTI ...VA IUBESC NECONDITIONAT ...! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde vampirasul » Vin Sep 28, 2007 6:23 am

Imagine Buna dimineata bucurosilor !!!!!!!!!!!Va doresc o zi cu mult soare in suflet Imagine
Avatar utilizator
vampirasul
membru
membru
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Mar 07, 2007 6:59 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 7:54 am

Imagine

BUNA DIMINEATA , BUCURIE ! Vad ca s-a scos surioara pentru absenta de ieri sau cel putin asa crede ea ?ceamuzant! Multumesc pentru cafeluta , imi place tare mult . Stiai tu ca altfel ti le auzeai ?HAHA!

Asemenea iti doresc si eu tie , surioara , o zi in care sa ai parte de minuni in fiecare clipa !
Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 7:56 am

vampirasul scrie:Buna dimineata bucurosilor !!!!!!!!!!!Va doresc o zi cu mult soare in suflet Imagine



Buna dimineata , Vampirasule ! Sa ai si tu o zi cu mult soare in suflet ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Vin Sep 28, 2007 8:28 am

Neatza, Bucurie!
am savurat cafelutza de suflet, asa ca acum ma apuc sa mai aranjez un pic pe-aici, prin casa mea, ca in acest week-end, mamaaaaaaaa va fi la mine!
Vine astazi cu trenul de 15:)asa ca..va dati seama, abia o astept!!!
maine mergem sa cumparam carti impreuna:)si..o super-mega veste, iubi si-a luat concediu..doar 2 zile, e drept..luni si marti ca sa rezolvam si cu Victor ,dar tot e bine ca vom lenevi amandoi 2 zile:) ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
ne vom vedea mai rarut zilele astea, dar stiti cat de mult ma gandesc la voi si ca VA IUBESC!!! ?pupasca! ?pupasca! ?pupasca!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Vin Sep 28, 2007 8:28 am

Imagine
Ce fac bunii mei prieteni?Zana am baut cafeluta,ca de obicei foarte buna.
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Vin Sep 28, 2007 8:32 am

Si eu am baut cafeluta,am plecat sa stau la masa,copilutul meu astazi e acasa...e ziua liceului unde invata si e libera,nu voi mai fi singura,asa ca va las si va doresc o zi buna,spor la treaba si numai bine.Ne vedem mai tz. PUP SI VA IUBESC.
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Vin Sep 28, 2007 8:35 am

Imagine
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 8:36 am

TEMA ZILEI : CRISSTINICA ! Sa va spun cum o vad eu : pe langa frumusetea exterioara am descoperit in Cristinica un om deosebit, cu un suflet mare, o faptura extrem de sensibila , care stie ce vrea si stie cum sa traiasca frumos viata ! Cred ca intotdeauna isi deschide ochii bine si stie sa faca alegerea potrivita ! Uneori am senzatia ca ma intimideaza , mai ales cu inteligenta si profunzimea ei . Foarte des , citind randurile scrise de Cristinica , imi citesc propriile ganduri dar tot nu as putea eu sa spun asa de bine cum stie ea sa impleteasca si sa dea rost cuvintelor !
Pe langa toate acestea , Cristinica stie sa se bucure si sa daruiasca din prea plinul inimii ei bucurie celor din jur . Un om profund , un umar pe care poti sa plangi dar care iti aduce si zambetul pe fata !

Stiti, ne bem cafeluta impreuna dimineata , iar intr-o zi chiar facusem noi corul brotaceilor , impreuna cu Claudia " Oac , oac, dirli,dirlidac/ Oac, oac, oac, oac, dirli, dirlidac " ?HAHA! ?HAHA! Am ras cu lacrimi si nu numai atunci !
Este prietenul pe care vreau sa-l am aproape !

Te iubesc, Cristinica !
Imagine
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 8:38 am

myha c scrie:Si eu am baut cafeluta,am plecat sa stau la masa,copilutul meu astazi e acasa...e ziua liceului unde invata si e libera,nu voi mai fi singura,asa ca va las si va doresc o zi buna,spor la treaba si numai bine.Ne vedem mai tz. PUP SI VA IUBESC.


Buna dimineata, Mihaela ! Ti-au mai trecut emotiile intalnirii cu Fliiiii ?
O zi frumoasa cu mult soare !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Vin Sep 28, 2007 8:41 am

Adina scrie:
myha c scrie:Si eu am baut cafeluta,am plecat sa stau la masa,copilutul meu astazi e acasa...e ziua liceului unde invata si e libera,nu voi mai fi singura,asa ca va las si va doresc o zi buna,spor la treaba si numai bine.Ne vedem mai tz. PUP SI VA IUBESC.


Buna dimineata, Mihaela ! Ti-au mai trecut emotiile intalnirii cu Fliiiii ?
O zi frumoasa cu mult soare !


Buna dimineata,Adina...ei da de unde ma uit la poze in fiecare zi si nu-mi vine sa cred.O zi frumoasa si tie...nu prea e soare,e innourat si ma indispune vremea asta,dar astazi e acasa Andreea si va trece altfel ziua.Te pup,si sa stii ca mi-ar place sa te cunosc si pe tine si pe toti bucurosii
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 8:46 am

myha c scrie: Buna dimineata,Adina...ei da de unde ma uit la poze in fiecare zi si nu-mi vine sa cred.O zi frumoasa si tie...nu prea e soare,e innourat si ma indispune vremea asta,dar astazi e acasa Andreea si va trece altfel ziua.Te pup,si sa stii ca mi-ar place sa te cunosc si pe tine si pe toti bucurosii


Te cred, stiu cum este ! Asa fac si eu , cand nu mai pot de dor dau o fuga repede si ma uit la toate pozele cu bucurosii ! Retraiesc fiecare moment ca atunci cand s-au petrecut ! Este minunat !

Pe aici e soare , este o zi tare frumoasa ! Uite iti trimit si tie un soare care sa-ti dea binete Imagine si sa-ti patrunda in casuta !

Mi-ar face si mie placere sa te cunosc ! ?pupasca! O zi frumoasa !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Vin Sep 28, 2007 8:48 am

Tema zilei...As vrea sa pot spune mai multe,va citesc pe fiecare in parte cum scrieti una despre cealalta si mi-as fi dorit sa va fi cunoscut ca sa pot scrie si eu.Dar cred ca esti o prietena adevarata si minunata draga Cristinica asa cum de fapt sunteti toate.Imi cer scuze ca nu pot scrie mai mult...ptr. ca nu va stiu pe fiecare prea mult si nu-mi gasesc cuvintele acum.O zi buna sa ai.
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Vin Sep 28, 2007 8:50 am

Adina scrie:
myha c scrie: Buna dimineata,Adina...ei da de unde ma uit la poze in fiecare zi si nu-mi vine sa cred.O zi frumoasa si tie...nu prea e soare,e innourat si ma indispune vremea asta,dar astazi e acasa Andreea si va trece altfel ziua.Te pup,si sa stii ca mi-ar place sa te cunosc si pe tine si pe toti bucurosii


Te cred, stiu cum este ! Asa fac si eu , cand nu mai pot de dor dau o fuga repede si ma uit la toate pozele cu bucurosii ! Retraiesc fiecare moment ca atunci cand s-au petrecut ! Este minunat !

Pe aici e soare , este o zi tare frumoasa ! Uite iti trimit si tie un soare care sa-ti dea binete Imagine si sa-ti patrunda in casuta !

Mi-ar face si mie placere sa te cunosc ! ?pupasca! O zi frumoasa !




Multumesc,esti draguta si chiar am nevoie de putin soare,asa ca am sa profit de el cat pot de mult. ?pupasca!
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Vin Sep 28, 2007 9:04 am

ASTAZI PRESIMT CA O SA MA FACETI SA PLANG. ADINA, CE POT SA-TI SPUN? MULTUMESC. NU STIU CUM, DAR AI REUSIT SA MA INTELEGI...
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 9:13 am

CRISSTINICA scrie:ASTAZI PRESIMT CA O SA MA FACETI SA PLANG. ADINA, CE POT SA-TI SPUN? MULTUMESC. NU STIU CUM, DAR AI REUSIT SA MA INTELEGI...


De ce sa plangi ? Ei, lasa ca plangem impreuna daca vrei ! Este asa frumos cand plangi de bucurie !

Eu iti multumesc , Cristinica , pentru ca mi-ai dat ocazia asta sa te pot "intalni" si sa te pot afla !

CRISSTINICA scrie: NU STIU CUM, DAR AI REUSIT SA MA INTELEGI...


Nu stii cum ? E simplu, tu ai transmis toate astea prin fiecare cuvintel , fiecare traire , bucurie sau tristete , le-am simtit ca pe propriile-mi bucurii sau tristeti ! Imi place sa citesc si printre randuri ! ?pupasca! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 9:35 am

carmen scrie:La multi ani ofelia. Noi te avem aici si pe you tube, nu-i fain? ?pupasca!


Da, frumoasa surpriza i-a facut Adi ! In fiecare zi face cate una , minunea asta de om . Bravo, Adi ! ?ok!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 9:36 am

M-au lasat singurica ! Nu-i nimic, revin si eu mai tarziu ! ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adrian » Vin Sep 28, 2007 9:41 am

Adina scrie:M-au lasat singurica ! Nu-i nimic, revin si eu mai tarziu ! ?pupasca!


adica ce vrei sa spui?
buna ziua bucuroaso!
Avatar utilizator
adrian
membru
membru
 
Mesaje: 7386
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:21 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CRISSTINICA » Vin Sep 28, 2007 9:47 am

PENTRU CEI CARE SE-NTREABA UNDE M-AM EVAPORAT IERI, AFLATI CA AM AVUT O SUPER ZI. NU VA MAI POVESTESC DESPRE NESIMTITII CARE NU DAU PRIORITATE SAU CARE-TI SAR IN DRUM SI MAI AU TUPEU SA DEA SI DIN MAINI FACAND SEMNE IN OGLINDA, CU ASTIA M-AM OBISNUIT. NUMAI CA DIMINEATA, OPRINDU-MA IN SPATELE UNUI MICROBUZ CONSTAT CA NU-MI MERGE FAZA SCURTA, NOROC CA PE PARTEA DREAPTA. NU-I NIMIC, MA DUC LA SERVICE, IMI ZIC. AJUNG LA FARMACIE, INTRU PE FORUM, PUN SI EU UN MESAJ SI CAND MA PREGATEAM SA-I UREZ OFELIEI, BUF! CADE NET-UL. ZIC BUF! CACI A CAZUT CU ZGOMOT SI A CAZUT DE TOT. MA UIT LA MODEM: 2 BECURI APRINSE, DECI PROBLEMA FUG INTR-UN SUFLET LA TELEFOANE, VENITI, ZIC, CA NU MERGE. VINE CINEVA, IA MODEMUL, STA VREO 1/2 DE ORA SI SE INTOARCE CU MINUNATA VESTE. MODEMUL MEU A MURIT. DREPT PENTRU CARE INCA UN PUNCT LA ORDINEA DE ZI: SCHIMBAT MODEM, AVEA VENERABILA VARSTA DE 6 LUNI. ?uite-macatsufar! SA MA LAUD? ?colgate! : AM SCHIMBAT MODEMUL, AM FOST SA-MI SCHIMBE BECURILE LA FAR, AM FOST LA SALA SI AM MAI REUSIT SA MAI FAC SI O SUPA DE ARIPIOARE. SUNT TARE, NU-I ASA? AM CAZUT IN PAT LATA ASEARA....
sunt o ratzushca tare norocoasa! prietenii stiu de ce!
http://crisia.net/
Avatar utilizator
CRISSTINICA
membru
membru
 
Mesaje: 3429
Membru din: Mie Iun 06, 2007 8:27 am
Localitate: BUZAU
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Vin Sep 28, 2007 10:21 am

adi scrie:Dragii mei am mai facut ceva, care sa marcheze 1 an de forum. sper sa va placa:

Varianta pentru internet rapid(video):
http://www.clubulbucuriei.ro/1-an-de-forum2.html


Varianta pentru conexiuni mai mici(flash):
http://www.clubulbucuriei.ro/1-an-de-forum2flash.html



FRUMOS, ADI, FOAAAARTE FRUMOS ! FELICITARI SI MII DE MULTUMIRI !

Foarte bine ca le-ai pus la loc sigur sa le putem vedea oricand ! ;) ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 39 vizitatori

  • Reclame
cron