• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde carmen » Dum Sep 02, 2007 7:56 am

VASILICA INACHE scrie: M-AM RIDICAT REPEDE DIN PAT SI TE-AM ONORAT CU PREZENTA MEA PT. A NU TE LASA SA ASTEPTI PREA MULT,SAVURIND TOTODATA CAFELUTA IMPREUNA CU TINE ZINA BUNA.


Buna dimineata vasilica. ce bine c-ai venit ca tare singurica ma simteam pe aici. Uite si eu beau cafea Imagine cu tine.
O zi frumoasa sa ai
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde VASILICA INACHE » Dum Sep 02, 2007 8:09 am

nynna scrie:?larevedre!
Distracie placuta Vasilica si sa ne povestesi cum a fost !
Azi a plouat toata ziua . si inca ploua .capul parca imi e in 'ceta" ?HAHA! si chiar nu am avut chef de treba..dar musai terbuia sa fac..
Maine sper sa ma relaxez si poate voi reusi sa mai desenez ceva..ca de mult nu am mai pus creionul in mana ....si parca nu-s eu...
BUNA NINUK !CE SA-TI SPUN ?A FOST CEVA DE POMINA ! ?ok! ?ceamuzant2! ?HAHA! ?aplaud! AM RIS DE NE-AM PRAPADIT CU HAIOSUL DE VAR'MIU.E NEBUN,NEBUN RAU DE TOT.NE-A DANSAT IN STIL ORIENTAL CU O ESARFA DIN ACEA ,EXACT ASA CUM FAC DANSATOARELE PROFESIONISTE,L-AM LEGAT CU O ALTA ESARFALA CAP SI I-AM FACUT UN MARE PAMPON INTR-O PARTE,CE SA-TI SPUN A FOST SUPER.IMI PARE RAU CA NU AM AVUT TELEFONUL ACELA LA CARE AM CABLU DE DATE CA VA TRMITEAM O POZA SA VA AMUZATI SI VOI.AU FILMAT FRATELE MEU SI SOTIA LUI VARU' ,AU FACUT SI POZE DAR NU AU CABLU DE DATE SI NU POT TRAGE IN CALCULATOR DAR DACA REUSECC PE PARCURS SA TRAG CEVA O SA VA TRIM. SI VOUA SA RIDETI UN PIC.TE PUPIC DULCE NINUK.ITI DORESC O DUMINICA PERFECTA!
Imagine Imagine
Domnul nostru Dumnezeu sa fie cu noi!Va doresc tot binele din lume !Va iubesc
BUCUROSILOR !
Avatar utilizator
VASILICA INACHE
membru
membru
 
Mesaje: 1514
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 8:22 pm
Localitate: CALARASI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Sep 02, 2007 8:18 am

CRISSTINICA scrie:si frumoasa si grasa, ce de! asa se zice.... mancarea de bucovina! s-a dus naibii toata transpiratia mea de la sala!. dar de saptamana viitoare ma apuc iar.


De unde mama grasa? Si chiar asa fiind, care-i problema? Tu sa te simti bine in pielea ta.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde VASILICA INACHE » Dum Sep 02, 2007 8:19 am

carmen scrie:
VASILICA INACHE scrie: M-AM RIDICAT REPEDE DIN PAT SI TE-AM ONORAT CU PREZENTA MEA PT. A NU TE LASA SA ASTEPTI PREA MULT,SAVURIND TOTODATA CAFELUTA IMPREUNA CU TINE ZINA BUNA.


Buna dimineata vasilica. ce bine c-ai venit ca tare singurica ma simteam pe aici. Uite si eu beau cafea Imagine cu tine.
O zi frumoasa sa ai

MS. ZINA BUNA !IN LEGATURA CU GREVA EU SUNT DE ACORD ,DE-ABIA ASTEPT SA NE DEA BOSS CERTIFICATELE ACELEA .EEEEEEEEEEEE, E PREA DE TOT,NUMAI TREABA SI IAR TREABA,MAI AVEM SI NOI NEVOIE DE PUTINA RELAXARE,CE NAIBA........DE EXEMPLU AZI EU NU MAI VREAU SA FAC NIMIK.....POATE DOAR CEVA DULCE...M-AM GINDIT SA FAC O PLACINTA CU BRINZA ,DIN ACEEA CREATA ASA CUM FACEA BUNICA LA TARA,DAR TREB. SA ASTEPT SA PLECE SOTUL SA-MI MAI CUMPERE CITE CEVA DIN INGREDIENTELE CE-MI TREBUIESC.DA........SI STAI LINISTITA CA O SA VA TRIMIT SI VOUA ,TUTUEROR BUCUROSILOR PT.CA SI VOI SUNTETI A DOUA FAMILIE A MEA.VA PUPIC DULCIC ! ?itsme! ?ceamuzant! ?itsme!
Imagine Imagine
Domnul nostru Dumnezeu sa fie cu noi!Va doresc tot binele din lume !Va iubesc
BUCUROSILOR !
Avatar utilizator
VASILICA INACHE
membru
membru
 
Mesaje: 1514
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 8:22 pm
Localitate: CALARASI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 8:21 am

buna dimineata ZANAAAA....ce zici ...merge asta pt gimnastica aerobica ...sa fim mai vioaie astazi ....ca se pare ca ...lenea este la loc de cinste ....si mai toate bucuroasele suntem de acord cu GREVAAAAA....!
dati click aci : http://www.youtube.com/watch?v=lML9dik8QNw

vad ca deja ati trecut la sorbit cafeaua ....!
buna dimineata VASILICA.....TARE FAINA ESTI IN DIMINEATA ASTA ...! DE CE OARE ..??? ?mosking!
buna dimineata ,NINNUTZA ...CE DOR MI-A FOST DE TINE ..!
buna dimineata GABRIELLE..CRED CA ESTI NERABDATOARE SA-TI VINA SOTUL ACASA ..!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde VASILICA INACHE » Dum Sep 02, 2007 8:29 am

buna dimineata VASILICA.....TARE FAINA ESTI IN DIMINEATA ASTA ...! DE CE OARE ..??? ?mosking!
BUNA DIMINEATA OFELIA!DA MA SIMT F. BINE !CRED CA AM RAMAS ASA DE ASEARA DE LA VAR'MIU CA TARE NE-AM MAI DISTRAT. ?ok! ?ceamuzant2! ?HAHA! A FOST SUPER ,DE NEUITAT!O ZI BUNA SI TIE OFELIA !TE PUIC DULCE! ?ceamuzant!
Imagine Imagine
Domnul nostru Dumnezeu sa fie cu noi!Va doresc tot binele din lume !Va iubesc
BUCUROSILOR !
Avatar utilizator
VASILICA INACHE
membru
membru
 
Mesaje: 1514
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 8:22 pm
Localitate: CALARASI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 8:34 am

VASILICA INACHE scrie:buna dimineata VASILICA.....TARE FAINA ESTI IN DIMINEATA ASTA ...! DE CE OARE ..??? ?mosking!
BUNA DIMINEATA OFELIA!DA MA SIMT F. BINE !CRED CA AM RAMAS ASA DE ASEARA DE LA VAR'MIU CA TARE NE-AM MAI DISTRAT. ?ok! ?ceamuzant2! ?HAHA! A FOST SUPER ,DE NEUITAT!O ZI BUNA SI TIE OFELIA !TE PUIC DULCE! ?ceamuzant!


MA BUCUR CA TE-AI SIMTIT BINE LA PETRECERE ...SI TU SA AI O ZI BUNA ...!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Sep 02, 2007 8:43 am

CLAUDIA scrie:MAMA CE-MI PLACE TEMA DE AZI..APROPO ZANA ,LA MULTI ANI .AM SA ITI SPUN LA MULTI ANI PENTRU FIECARE MINUT DIN ZIUA ACEEA IN CARE NU AM FOST LANGA TINE..PUP....


Draga mea, ar trebui sa-mi spui la multi ani de inca 358 de ori, ca tare ti-am simtit lipsa Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde VASILICA INACHE » Dum Sep 02, 2007 8:51 am

VA PUPACESC TARE ! ?ceamuzant! SI NE VEDEM MAI TIRZIU !VA IUBESC!PA !DRAGELE MELE BUCUROASE ?larevedre! ?larevedre! ?larevedre! !
Imagine Imagine
Domnul nostru Dumnezeu sa fie cu noi!Va doresc tot binele din lume !Va iubesc
BUCUROSILOR !
Avatar utilizator
VASILICA INACHE
membru
membru
 
Mesaje: 1514
Membru din: Sâm Iul 21, 2007 8:22 pm
Localitate: CALARASI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 9:01 am

VASILICA INACHE scrie:VA PUPACESC TARE ! ?ceamuzant! SI NE VEDEM MAI TIRZIU !VA IUBESC!PA !DRAGELE MELE BUCUROASE ?larevedre! ?larevedre! ?larevedre! !

TE ASTEPTAM CU ..PLACINTA ...PUPICI SI SPOR LA COPT ....!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Sep 02, 2007 9:06 am

Si cum citeam eu mesajele voastre, dau peste una ce m-a facut sa exclam Imagine

ofelia scrie:MNEATA . ADITA ... AM DORMIT IN PATUTUL TAU CA UN PRUNCUT NOU NASCUT ...PUPICI ...PANA LA INFINIT ..!!!


Cum ofelia draga in patutul lui? Deci lasi lumina aprinsa pe mess ca sa-mi distragi atentia? Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 9:13 am

carmen scrie:Si cum citeam eu mesajele voastre, dau peste una ce m-a facut sa exclam Imagine

ofelia scrie:MNEATA . ADITA ... AM DORMIT IN PATUTUL TAU CA UN PRUNCUT NOU NASCUT ...PUPICI ...PANA LA INFINIT ..!!!


Cum ofelia draga in patutul lui? Deci lasi lumina aprinsa pe mess ca sa-mi distragi atentia? Imagine
?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! DAAA....ADITA MI-A OFERIT UN PATUT MAI CEVA CA LA HOTELURILE DE 5 STELE ....
SI CE .....TE OFTICI ????....HAI NU FII TRISTA ....ADITA E BAIAT BUN SI ITI TRIMITE SI TIE UN PATUT .....VREI UNUL CU SUFLET ???? ?mosking!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde myha c » Dum Sep 02, 2007 9:18 am

Buna dimineata Ofelia si celor care mai sunteti prin casuta.Am Baut si eu cafea de la zana.Multumesc Zanica,foarte buna cafeaua,mai ales ca m-am trezit cu capul cam greoi de zici ca am facut aseara o bauta de aia mare. ?ceamuzant! ..da de unde ca am baut numai apa minerala...cine stie o fi vremea de vina...ca e innourat si e apasatoare.Duminica placuta va doresc la toti bucurosii,va pup si poate ne intalnim mai pe seara.Astazi lenevesc ,sunt plecata la tara la socri,acolo nu ne lasa soacra sa facem nimic nici pe mine nici pe cumnata mea...am o soacra minunata.O zi buna.Pa
Avatar utilizator
myha c
membru
membru
 
Mesaje: 721
Membru din: Sâm Sep 01, 2007 3:26 pm
Localitate: Roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 9:23 am

myha c scrie:Buna dimineata Ofelia si celor care mai sunteti prin casuta.Am Baut si eu cafea de la zana.Multumesc Zanica,foarte buna cafeaua,mai ales ca m-am trezit cu capul cam greoi de zici ca am facut aseara o bauta de aia mare. ?ceamuzant! ..da de unde ca am baut numai apa minerala...cine stie o fi vremea de vina...ca e innourat si e apasatoare.Duminica placuta va doresc la toti bucurosii,va pup si poate ne intalnim mai pe seara.Astazi lenevesc ,sunt plecata la tara la socri,acolo nu ne lasa soacra sa facem nimic nici pe mine nici pe cumnata mea...am o soacra minunata.O zi buna.Pa

BUNA DIMINEATA , IUBITA MEA , MIHAELA ....TE DOARE CAPUL DE LA ....APA MINERALA ...IA TRECI MATALUTA LA ...APA STRIVITA .....SI I-AL SI PE SOT SA O STRIVITI IMPREUNA .... ?mosking! SI SA VEZI CUM ITI TRECE CAPUL !!! ?mosking! ...SA FII IUBITA ...SI SPOR LA LENE ...CA DOAR AM CERUT GREVAAAA....!
PUPICI PANA LA INFINIT ...SI TE ASTEPTAM CU MARE DRAG ...! ?larevedre!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Sep 02, 2007 9:34 am

ofelia scrie:
carmen scrie:Si cum citeam eu mesajele voastre, dau peste una ce m-a facut sa exclam Imagine

ofelia scrie:MNEATA . ADITA ... AM DORMIT IN PATUTUL TAU CA UN PRUNCUT NOU NASCUT ...PUPICI ...PANA LA INFINIT ..!!!


Cum ofelia draga in patutul lui? Deci lasi lumina aprinsa pe mess ca sa-mi distragi atentia? Imagine
?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! DAAA....ADITA MI-A OFERIT UN PATUT MAI CEVA CA LA HOTELURILE DE 5 STELE ....
SI CE .....TE OFTICI ????....HAI NU FII TRISTA ....ADITA E BAIAT BUN SI ITI TRIMITE SI TIE UN PATUT .....VREI UNUL CU SUFLET ???? ?mosking!


Normal ca ma oftic. Auzi ca la hotel de5 stele si pe mine ma tine pe scaun Imagine. Si sti ceva? De amenintari sunt satula. Sari cu patul ala cu suflet mai repede ?toast!
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Dum Sep 02, 2007 9:38 am

Imagine

si

Imagine


hop si eu ca ce, numai voi la cafea

?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! Imagine
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Dum Sep 02, 2007 9:40 am

myha c scrie:Buna dimineata Ofelia si celor care mai sunteti prin casuta.Am Baut si eu cafea de la zana.Multumesc Zanica,foarte buna cafeaua,mai ales ca m-am trezit cu capul cam greoi de zici ca am facut aseara o bauta de aia mare. ?ceamuzant! ..da de unde ca am baut numai apa minerala...cine stie o fi vremea de vina...ca e innourat si e apasatoare.Duminica placuta va doresc la toti bucurosii,va pup si poate ne intalnim mai pe seara.Astazi lenevesc ,sunt plecata la tara la socri,acolo nu ne lasa soacra sa facem nimic nici pe mine nici pe cumnata mea...am o soacra minunata.O zi buna.Pa



MIHA draga ce tot zice Ofelia???? Doamne Ofelia, mai incet cu strivitu` ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! e sfanta Duminica!!!!!!!!!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde fly » Dum Sep 02, 2007 9:42 am

gabrielle scrie:imi vine sotu miercuri ?itsme!



sa vina sanatos! si sigur gabriella lipseste ceva nopti de pe forum asa ca cine se inscrie la postul de liliac sef???? aud???? ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA!
Avatar utilizator
fly
membru
membru
 
Mesaje: 6906
Membru din: Mar Sep 26, 2006 10:42 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Sep 02, 2007 9:42 am

florina scrie:
hop si eu ca ce, numai voi la cafea

?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! Imagine


Buna surioara. Ai dreptate, hai ca stau si cu tine la o cafeluta Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 9:51 am

carmen scrie:
ofelia scrie:
carmen scrie:Si cum citeam eu mesajele voastre, dau peste una ce m-a facut sa exclam Imagine

ofelia scrie:MNEATA . ADITA ... AM DORMIT IN PATUTUL TAU CA UN PRUNCUT NOU NASCUT ...PUPICI ...PANA LA INFINIT ..!!!


Cum ofelia draga in patutul lui? Deci lasi lumina aprinsa pe mess ca sa-mi distragi atentia? Imagine
?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! DAAA....ADITA MI-A OFERIT UN PATUT MAI CEVA CA LA HOTELURILE DE 5 STELE ....
SI CE .....TE OFTICI ????....HAI NU FII TRISTA ....ADITA E BAIAT BUN SI ITI TRIMITE SI TIE UN PATUT .....VREI UNUL CU SUFLET ???? ?mosking!


Normal ca ma oftic. Auzi ca la hotel de5 stele si pe mine ma tine pe scaun Imagine. Si sti ceva? De amenintari sunt satula. Sari cu patul ala cu suflet mai repede ?toast!


?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! ..... ?ok! ....vino la CAMPINA .... ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! si iti dau ....cate paturi doresti .....unu si unu .... ?HAHA! ?HAHA!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Sep 02, 2007 9:53 am

ofelia scrie:.vino la CAMPINA .... ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! si iti dau ....cate paturi doresti .....unu si unu .... ?HAHA! ?HAHA!


Ahaaaaaaaaaaa, recunosti ca ai fost la adi, deci nu ti-a trimis pat. Ce ma oftiiiiiiiiiiiiic Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 9:54 am

carmen scrie:
florina scrie:
hop si eu ca ce, numai voi la cafea

?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! Imagine


Buna surioara. Ai dreptate, hai ca stau si cu tine la o cafeluta Imagine

mneata ....FLORINA ..... uite ca ma alatur si eu sa beau cafea cu voi ....dar eu sunt invizibila .... ?mosking! ....dar nu-i nici o problema ....ma vedeti la avatar ...pupici pe amandoua cu mult doooooooooooorr si drag !
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Dum Sep 02, 2007 9:55 am

ofelia scrie: mneata ....FLORINA ..... uite ca ma alatur si eu sa beau cafea cu voi ....dar eu sunt invizibila .... ?mosking! ....dar nu-i nici o problema ....ma vedeti la avatar ...pupici pe amandoua cu mult doooooooooooorr si drag !


Daca stai cu noi iti ofer un Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 9:56 am

carmen scrie:
ofelia scrie:.vino la CAMPINA .... ?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! si iti dau ....cate paturi doresti .....unu si unu .... ?HAHA! ?HAHA!


Ahaaaaaaaaaaa, recunosti ca ai fost la adi, deci nu ti-a trimis pat. Ce ma oftiiiiiiiiiiiiic Imagine


?HAHA! ?HAHA! ?HAHA! eram sigura ca te oftici .....uite ...iti dau .... ?fumez! sa te calmezi ..... ?mosking!
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ofelia » Dum Sep 02, 2007 9:58 am

carmen scrie:
ofelia scrie: mneata ....FLORINA ..... uite ca ma alatur si eu sa beau cafea cu voi ....dar eu sunt invizibila .... ?mosking! ....dar nu-i nici o problema ....ma vedeti la avatar ...pupici pe amandoua cu mult doooooooooooorr si drag !


Daca stai cu noi iti ofer un Imagine

draga mea ...acum ma simt in largul meu daca mi-ai oferit ceaiul ....
Imagine
Imagine



SA VA FIE VIATA CA UN CANTEC DE VALOARE , CA O FLOARE CU NUME DE TEO !
Avatar utilizator
ofelia
membru
membru
 
Mesaje: 7260
Membru din: Dum Apr 08, 2007 1:17 am
Localitate: Campina-prahova
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 64 vizitatori

  • Reclame
cron