• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde CLAUDIA » Mar Oct 23, 2007 11:31 am

buna ziua dragii mei dragi...azi cica lenevesc, de dimineata au venit niste indivizi si ne-au luat la verificat apometrele le aduc inapoi dupa ora 16 deci nu avem apa..si ca tacamul sa fie complet au aparut si cei de la gaze cica sa schimbe coantoarul general deci nu avem nici gaze...(la aragaz).. ?ceamuzant!
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde CLAUDIA » Mar Oct 23, 2007 11:32 am

vad ca adinutza a revenit in peisaj dar a disparut iar...te pupic adina ?pupasca! dar unde e crisstinica...?
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 11:34 am

Buna ziua Claudia, imi pare bine sa te gasesc pe aici ?toast!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Mar Oct 23, 2007 11:36 am

salutare fratioare...cu ce te indeletnicesti azi..? ?pupasca!
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 11:41 am

Eu? Pai ce sa fac... nimic deosebit ?ceamuzant! Chiar cu nimic daca ma gandesc mai bine ?rusini! O sa lenevesc ?colgate! . Din cate am vazut si tu o sa faci cam tot la fel ?toast!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde CLAUDIA » Mar Oct 23, 2007 11:42 am

da eu o sa lenevesc pentru ca nu am apa si nici nu-mi place.. :P ?ceamuzant!
Imagine
mi-am tras semnatura noua
Avatar utilizator
CLAUDIA
membru
membru
 
Mesaje: 6403
Membru din: Lun Apr 02, 2007 11:47 am
Localitate: intr-o gradina cu trandafiri..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 11:50 am

CLAUDIA scrie:da eu o sa lenevesc pentru ca nu am apa si nici nu-mi place.. :P ?ceamuzant!
Aha, am inteles ?colgate!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 12:53 pm

CLAUDIA scrie:vad ca adinutza a revenit in peisaj dar a disparut iar...te pupic adina ?pupasca! dar unde e crisstinica...?



Buna, Claudia ! Da, am revenit si eu in peisaj . Nu stiu pe unde umblati voi la ora asta ?hm! v-ati apucat toti de redecorat ? ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 12:56 pm

Saimir scrie:<>Buna ziua Bucurosilor, am revenit, ce greu imi merge internetu ?uite-macatsufar! Si eu care ma laudam ca nu mi-o cazut pana acum asa ?uite-macatsufar! . Voi ce ati mai facut:)?



Buna, Saimir ! De mult nu ne-am mai intalnit ! Stii ca mi-a fost dor de tine ? ?pupasca! Eu, dupa cum spuneam mai devreme , am fost prinsa tare rau printre hartoage ! Mi-am predat situatiile si acum am revenit sa vad ce mai faceti ! Sper ca te simti mai bine !
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 12:58 pm

CLAUDIA scrie:buna ziua dragii mei dragi...azi cica lenevesc, de dimineata au venit niste indivizi si ne-au luat la verificat apometrele le aduc inapoi dupa ora 16 deci nu avem apa..si ca tacamul sa fie complet au aparut si cei de la gaze cica sa schimbe coantoarul general deci nu avem nici gaze...(la aragaz).. ?ceamuzant!



Vai, Claudia ?HAHA! da' vad ca nu te plictisesti deloc ?HAHA! Ce mai urmeaza ? Aaaaa, nu va schimba si contorul de curent ? ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 1:05 pm

CLAUDIA scrie:da eu o sa lenevesc pentru ca nu am apa si nici nu-mi place.. :P ?ceamuzant!


Ce de activitate ?HAHA! si ce nu-ti place ? Ca vin cu apometrele deja astazi ? ?HAHA! Vezi, fa cumva , poate pleci de-acasa pe la patru ?ceamuzant!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 1:10 pm

Adina scrie:Buna, Saimir ! De mult nu ne-am mai intalnit ! Stii ca mi-a fost dor de tine ? ?pupasca! Eu, dupa cum spuneam mai devreme , am fost prinsa tare rau printre hartoage ! Mi-am predat situatiile si acum am revenit sa vad ce mai faceti ! Sper ca te simti mai bine !
Asa e, da bine macar ca ne-am intalnit acum ?rusini! ?pupasca! ?rusini! . Ma simt mai bine, dimineata tusesc de zici ca am 80 de ani, da dupaia ma lasa dupa vreo ora dupa ce am iesit afara...cred ca din cauza frigului tusesc asa, ca numai cand ies afara ma ia...Am citit pe aici ca ai reusit la examene, Felicitari din nou Imagine. In rest ce mai e nou pe la tine? ?colgate! http://youtube.com/watch?v=GlGLAAMXAyk
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 1:18 pm

Saimir scrie: Asa e, da bine macar ca ne-am intalnit acum ?rusini! ?pupasca! ?rusini! . Ma simt mai bine, dimineata tusesc de zici ca am 80 de ani, da dupaia ma lasa dupa vreo ora dupa ce am iesit afara...cred ca din cauza frigului tusesc asa, ca numai cand ies afara ma ia...Am citit pe aici ca ai reusit la examene, Felicitari din nou Imagine. In rest ce mai e nou pe la tine? ?colgate! http://youtube.com/watch?v=GlGLAAMXAyk



Tusesti ? Poate ai schimbat tigarile ?ceamuzant! (glumesc , desigur ;) ) Las' ca trece si asta ! ?pupasca!


Multumesc mult , mult de tot pentru felicitari ! Ce bine ca am terminat cu examenele si le-am trecut pe toate cu bine . Daca stau bine sa ma gandesc ?hm! cred ca ar trebui sa dau ceva de baut si niste mancarica , sa ne cinstim cu totii ?toast!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Mar Oct 23, 2007 1:21 pm

hello, curatenia asta a innebunti lumea, fratilor. De azi dimineata a venit la noi mama nanutzei lui Victor care ma mai ajuta din cand in cand. Si..ce zice:Hai, Costina, sa facem curat dupa petrecere ?uite-macatsufar!
si da-i de azi dimineata cu scuturat, cu smotruit, cu de toate. Am incercat sa ma foffilesc cat am putut, ca aveam o lene in minee..inca o mai am..dar nu merge ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar!
acum..revin la treburi.. ?uite-macatsufar!
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 1:22 pm

Saimir scrie: In rest ce mai e nou pe la tine? ?colgate! http://youtube.com/watch?v=GlGLAAMXAyk


Din graba am uitat sa-ti spun ca "toate-s vechi si noua toate" , munca, munca si iar munca (se mai balbaia cineva pe aici ?HAHA! ) , dar frumos cantecel ai pus aici, asa ca sa traim vesel ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 1:22 pm

Adina scrie:Tusesti ? Poate ai schimbat tigarile ?ceamuzant! (glumesc , desigur ;) ) Las' ca trece si asta ! ?pupasca!


Multumesc mult , mult de tot pentru felicitari ! Ce bine ca am terminat cu examenele si le-am trecut pe toate cu bine . Daca stau bine sa ma gandesc ?hm! cred ca ar trebui sa dau ceva de baut si niste mancarica , sa ne cinstim cu totii ?toast!


Totul e posibil ?ceamuzant! , numai ca trebuia sa tusesc mai tot timpu:-S..nu numai dimineata, sau nu ?fara! ? nu stiu eu chestiile astea ?HAHA!

Pai sa ne anunti cand dai se mancare si de baut sa fim prezenti ?colgate!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 1:24 pm

Adina scrie:Din graba am uitat sa-ti spun ca "toate-s vechi si noua toate" , munca, munca si iar munca (se mai balbaia cineva pe aici ?HAHA! ) , dar frumos cantecel ai pus aici, asa ca sa traim vesel ?pupasca!


Nu e nimic ?rusini! ?pupasca! ?rusini! pai sa traim veseli ca altceva nu avem de facut ?colgate!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 1:25 pm

COSTINA scrie:hello, curatenia asta a innebunti lumea, fratilor. De azi dimineata a venit la noi mama nanutzei lui Victor care ma mai ajuta din cand in cand. Si..ce zice:Hai, Costina, sa facem curat dupa petrecere ?uite-macatsufar!
si da-i de azi dimineata cu scuturat, cu smotruit, cu de toate. Am incercat sa ma foffilesc cat am putut, ca aveam o lene in minee..inca o mai am..dar nu merge ?uite-macatsufar!
acum..revin la treburi.. ?uite-macatsufar!



Buna, Costina ! ?pupasca!

Dar ce-ati patit fratilor ? Da-i cu smotru, muta mobila, muta casa, decoreaza si redecoreaza ?HAHA! lasati-o mai moale ca pana la Craciun mai este ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 1:25 pm

COSTINA scrie:hello, curatenia asta a innebunti lumea, fratilor. De azi dimineata a venit la noi mama nanutzei lui Victor care ma mai ajuta din cand in cand. Si..ce zice:Hai, Costina, sa facem curat dupa petrecere ?uite-macatsufar!
si da-i de azi dimineata cu scuturat, cu smotruit, cu de toate. Am incercat sa ma foffilesc cat am putut, ca aveam o lene in minee..inca o mai am..dar nu merge ?uite-macatsufar! ?uite-macatsufar!
acum..revin la treburi.. ?uite-macatsufar!


Buna Costina ?toast! Bine ai venit, vez' de treaba ca trec si astea... dupaia o sa te plictisesti ca no sa ai ce face ?colgate! Da asta e.... Trece ?rusini! ?pupasca! ?rusini! ?hot!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 1:27 pm

Adina scrie:Dar ce-ati patit fratilor ? Da-i cu smotru, muta mobila, muta casa, decoreaza si redecoreaza ?HAHA! lasati-o mai moale ca pana la Craciun mai este ?HAHA!
Probabil vor sa faca cat mai repede toate ca sa nu mai aiba treaba atunci inainte de Craciun ?ceamuzant! Sa fie odihniti, vedeti sa nu va pregatiti si cu bunatatile pt atunci de pe acuma ?ceamuzant!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 1:28 pm

Saimir scrie: Totul e posibil ?ceamuzant! , numai ca trebuia sa tusesc mai tot timpu:-S..nu numai dimineata, sau nu ?fara! ? nu stiu eu chestiile astea ?HAHA!

Pai sa ne anunti cand dai se mancare si de baut sa fim prezenti ?colgate!


Tot timpul sau doar din cand in cand ;)

Am sa trambitez ?ceamuzant! eu de-ndata ce vin cu udatura si ceva de-ale gurii ca sa fiti cu totii la petrecere , bucurosii mei dragi ?pupasca!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 1:31 pm

Saimir scrie:
Adina scrie:Dar ce-ati patit fratilor ? Da-i cu smotru, muta mobila, muta casa, decoreaza si redecoreaza ?HAHA! lasati-o mai moale ca pana la Craciun mai este ?HAHA!


Probabil vor sa faca cat mai repede toate ca sa nu mai aiba treaba atunci inainte de Craciun ?ceamuzant! Sa fie odihniti, vedeti sa nu va pregatiti si cu bunatatile pt atunci de pe acuma ?ceamuzant!


Nu ! Asta este doar antrenamentul ?ceamuzant! , sa-i vezi atunci cum scot iar toata mobila afara si redecoreaza ?HAHA!

Foarte bun sfatul tau, Saimir ?HAHA! ,asa ca bucurosilor aveti grija sa nu pregatiti si bunatatile de pe-acuma ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 1:31 pm

Adina scrie:Tot timpul sau doar din cand in cand ;)

Am sa trambitez ?ceamuzant! eu de-ndata ce vin cu udatura si ceva de-ale gurii ca sa fiti cu totii la petrecere , bucurosii mei dragi ?pupasca!
eu numai de dim.... nu cred ca ar cam fi din cauza asta ?ceamuzant! ?HAHA! .....


Pai o sa fim prezenti normal ?colgate!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Petrica » Mar Oct 23, 2007 1:33 pm

Adina scrie:Nu ! Asta este doar antrenamentul ?ceamuzant! , sa-i vezi atunci cum scot iar toata mobila afara si redecoreaza ?HAHA!

Foarte bun sfatul tau, Saimir ?HAHA! ,asa ca bucurosilor aveti grija sa nu pregatiti si bunatatile de pe-acuma ?HAHA!
Or sa stea cocosati saracii de craciun de la atata carat de mobila si de la atata lucru... ?ceamuzant!
Imagine
Petrica
membru
membru
 
Mesaje: 8294
Membru din: Vin Sep 07, 2007 2:55 pm
Localitate: Sub acelasi cer cu voi, dar pe un alt orizont
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adina » Mar Oct 23, 2007 1:35 pm

Saimir scrie: Or sa stea cocosati saracii de craciun de la atata carat de mobila si de la atata lucru... ?ceamuzant!



Stii ce cred eu, Saimir ? Ca-si cauta motiv sa le vina maseurul acasa ?HAHA! ?HAHA!
Avatar utilizator
Adina
membru
membru
 
Mesaje: 17812
Membru din: Vin Oct 20, 2006 1:59 pm
Localitate: Alba Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 72 vizitatori

  • Reclame
cron