• Reclame
 
Revista Teo: www.revistateo.ro

Ce ar fi sa ne intilnim ?

Multumiri lui ROMY, intemeietorul subiectului!

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:46 am

CRISSTINICA scrie:IAR VORBESC SINGURA PE AICI. LASA CA O SA VA FIE VOUA DOR DE MINE PANA LUNI CAND VIN CU PRAJITURELE SI BOMBONELE....

Imagine chiar? Nu ne minciunesti? Sau mai bine nu. Mi-am luat o rochita superba din constanta, are chiar si tinte sau pioneze, ma rog, ce-or fi. Singura problema este ca are burta. O fi materialul de la rochie prost sau al meu? Grea intrebare dar pana aflu ma duc azi la plaja, poate intra materialul meu un pic la apa. Uf.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:50 am

ofelia scrie:MAINE PLEC LA BUCURESTI SI DUMINICA LA SLATINA LA UN POST DE TV LOCAL PT O EMISIUNE IN DIRECT CU TELESPECTATORII....


Bafta ofelia. Sa canti frumos si pentru noi $-4
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:53 am

CRISSTINICA scrie:ALA PENTRU MINE S-A INVENTAT. DAR MA FERESC SA-L PRACTIC.


Bun venit Imagine in clubul ratustelor de uscat. Bun si-un macait pe nisip.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:56 am

steff scrie:

va las si astazi un colet cu cate $-4 si un gand bun [cu mentiune speciala pt mira, care astazi trece prin mari emotii] $-5

mi'e deja dor de voi desi nici n'am plecat inca ]5..ne citim in vreo 10 zile dupa calculele mele...v'am pupat $-4 $-4 $-4


Vacanta frumoasa steff. O sa ne fie dor si noua de tine dar, stiind pe unde drumetesti o sa ne treaca. Asteptam si poze insotitoare de povesti. Ai grija de tine si nu pune mana pe volan ]11 . Lasa oamenii sa traiasca $-8 $-4 $-6
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 6:57 am

CRISSTINICA scrie:NICI O GRIJA, PANA SA DISPAR EU PIERITI VOI CA FANTOMA DE LA OPERA!
]11 ]11 ]6 ]6
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:02 am

adi scrie:daaaaa eu sunt un caz pierdut lasa ca stiu eu, o sa fiu eu frumos cand porcul va zbura ]11

Imagine Imagine Ba esti Imagine sa nu te mai aud, ai inteles?
Ultima oară modificat de carmen pe Sâm Iul 21, 2007 7:29 am, modificat 1 dată în total.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:07 am

Adina scrie:
Si au mai trecut doua saptamani de atunci . Tare mult ne lipsesti , draga noastra Claudia $-6 !
Sper ca nu ai uitat intalnirea noastra la
Imagine

Te pupam dulce si asteptam sa te intorci acasa ! $-8


Si mie imi lipseste. Nu cred ca a uita. Dar Imagine de ce-si tine telefonul inchis? Sa nu aiba semnal? Sa fi uitat incarcatorul acasa?
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:11 am

COSTINA scrie:Bucurosilor, haideti adunarea la Teo si sa dam cu totii click ca sa vb cu Zana! Asa a spus, dam click si e aici $-8 $-8 $-8 $-8 $-8 $-8 $-8 $-8


Asa este. Cat mi-e de dor de voi. $-8 $-8 $-8 $-8 $-8
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:14 am

ofelia scrie:
ZANAAAAAAAAAAAA....IA SPUNE CUM E LA MARE ......?????? $-8 $-8 $-8
$-8 LOVESTE-NE CU VESTI .....


Este super pentru ca sunt cu surioara mea, dar deseara o sa fie intalnire de intalnire. Pe esplanada va vom aduce pe toti. $-6
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:16 am

ofelia scrie:am vb cu sulfinica si m-a rugat sa va transmit toata dragostea ei , mi-a zis ca ii este tare doooor de toti bucurosii ...ea nu oate vorbii cu noi pt ca i-a MURIT ......CALCULATORUL .... si pana la toamna nu are nici o sansa sa-si procure altul ....va pupiceste pe toti si toate ....

O, nu. La toamna. E atat de departe anotimpul asta. Oricum o sa ne gandim si la ea. $-8 $-8
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:18 am

nynna scrie:[
..avem niste salvamarii Woow! ]11 ]11


Unde? unde? si mie de ce nu mi-a spus nimeni? ninuca, fa lista, eu sunt prima Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:20 am

gabrielle scrie:am scos pozele de la serbarea celui mic va pun niste
[


Frumosi si destepti puiuti ai gabrielle. Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii $-11
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:21 am

Adina scrie:Inca o data , va doresc tuturor sa aveti un weekend minunat ! $-6


Multumim surioara. Te iubesc de nu mai pot $-6
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 7:38 am

Dragutilor, v-am citit si m-am amuzat copios. Aici, la cumpana, doar eu si mama lui florina ce misunam prin curte. Stefan a plecat cu treburi (oare din cauza noastra? ]11 ), taticul lui florina si el s-a dus pe undeva iar doamna sora mea surceleste Imagine de azi noapte. Asa-i trebuie daca sta noaptea liliac pe forum. Mai stau putin si dau desteptarea. Ce cred ei, ca ma duc la Imagine la ora 12? Iau o galeata de apa si trec la operatiunea SCULAAAAAAAAAAAAAAAREAAAAAAAA

Va Imagine cu mare, mare dor si drag. Va iubesc si ne citim mai pe maine, cred. Daca sunteti cuminti va aratam si poze ]4
Sa aveti o zi Imagine
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 8:14 am

si pentru ca este vacanta

Berbec. Pentru cei nascuti in primul decan, perioada estivala ii va plasa intr-o atmosfera de voie buna si veselie.Nativii celui de-al doilea decan pur si simplu se simt vedete.Cei din ultimul decan vor profita din plin de influxurile benefice ale naturii.

Taur. Toti nativii acestei zodii sunt preocupati, in perioada estivala, de explorarea unor resurse sau profituri.De aceea lasati calatoriile de placere si preocupati-va mai mult de cele de afaceri.In orice caz este o perioada propice relaxarii.Faceti vizite si mai si distrati-va.

Gemeni. Nativii din primul decan au, in vara acestui an, o vacanta frumoasa.Sunteti intr-o buna dispozitie.Daca va ganditi sa calatoriti o si puteti face, dar fiti prudenti.Cei nascuti in al doilea si al treilea decan va este recomandat un sejur la mare.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 8:15 am

Rac. Aceasta perioada este, pentru cei nascuti in primul decan, traversata de un climat putin tensionat, dar totul este bine cand se termina cu bine! Nativii celui de-al doilea si al treilea decan ar trebui sa iasa de sub din "carapacea" lor.Daca sunteti intr-o calatorie fiti atenti sa nu va uitati biletul sau pasaportul.

Leu. Pentru cei nascuti in primul si al doilea decan aceasta perioada este cea mai prielnica sejururilor in aer liber.Climat fericit pentru calatorii memorabile! Si pentru cei din al treilea decan, daca se vor trezi la timp, pot fi creatorii unui climat favorabil din toate punctele de vedere.Daca nu, somn usor!

Fecioara. Nativii din primul si ultimul decan sunt la egalitate in cea ce priveste calatoriile , in schimb cei din cel de-al doilea decan sunt mai pesimisti in a alege o destinatie, desi in scurtele calatorii pe care le vor face vor intalni persoana iubita.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 8:15 am

Balanta. Ca aspect general, in aceasta perioada, nativii primului decan au probleme in cadrul cuplului.Desi sunteti fara chef, armonia si energia necesara cuplului dvs. se poate gasi numai in mijlocul naturii.Pentru cei nascuti in al doilea decan este perioada intelegerii regasite, renaste dorinta de a merge la munte si la mare.Cei din ultimul decan vor face multe cheltuieli fara a se gandi ca mai bine s-ar plimba.

Scorpion.Toti scorpionii in aceasta perioada sunt fericiti.Au parte de un cer albastru si o mare calda.Sunt rasfatati, apreciati si au bucuria de a trai veselia calatorilor.Unii scorpioni se vor lansa intr-o croaziera.

Sagetator. Pentru nativii din primul decan aceasta perioada va aduce armonie in raporturile cu anturajul.Aveti toate motivele sa fiti veseli si sa va simtiti bine cu ceilalti.Totusi fiti atenti la drum! Cei din al doilea decan au o mare pofta de miscare.Sagetatorilor din ultimul decan li se prevad ocazii excelente, mai ales in calatoriile la mare.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde carmen » Sâm Iul 21, 2007 8:15 am

Capricorn. Perioada estivala va avantajeaza.Exprimati-va, hotarati-va, actionati.In cea ce priveste calatoriile si drumurile fiti foarte precauti si ar fi bine sa stati acasa.La sfarsitul perioadei de vara veti cunoaste o persoana de care va veti indragosti.

Varsator. Toate drumurile va sunt deschise! Vant bun din pupa! Plecati si distrati-va la munte si la mare.Pentru nativii ultimului decan un sfat: fiti atenti la intalniri si afaceri.

Pesti. Cei din primul decan se vor simti deprimati, hartuiti, obositi.Desi calatoriile nu va atrag catusi de putin, nu ar strica o iesire in decorul estival.Nativii din al doilea decan au chef de duca...Cei nascuti in ultimul decan trec printr-o perioada de stress care se poate rezolva indragostindu-va.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
carmen
membru
membru
 
Mesaje: 27026
Membru din: Lun Oct 30, 2006 5:23 am
Localitate: Tg Mures
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Iul 21, 2007 12:44 pm

Buna, bucurie!!!
Va pupic-pupic $-8 $-8 $-8 $-8

Eu aseara nu am prea dormit pt ca ieri Victor a baut prea putina apa si am stat toata noaptea sa-i dau apa. Din fericire, a baut in somn aproape 150 ml de apa.
Sper ca la voi nu e chiar asa cald, ca la noi e ingrozitor
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Iul 21, 2007 12:44 pm

Ma bucur ca Tushi si Zana se distreaza frumos!!! Aveti grija la salvamarii aia draguti ]2
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Iul 21, 2007 12:45 pm

LA MULTI ANI PT STEFAN, SOTUL LU' TUSHI DRAGA!!!

Imagine
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Iul 21, 2007 12:47 pm

Gabi sa-ti traiasca baietii si sa te bucuri de ei!!! Frumosi baieti, o sa fie nebunie cu fetele ]2 ]2 ]2
Danny parca e leit tu:)
Pupicei $-8 $-8 $-8 $-8 $-8
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde malimai » Sâm Iul 21, 2007 1:51 pm

Buna ziua bucurosi.
Unii cu examene, altii cu problemele micutilor, iar altele cu marea si cu soarele. Pai, treaba e asta?

sa va bucuratii cu totii de zile frumoase si linistite.

LA MULTI ANI, STEFAN!
Imagine
Avatar utilizator
malimai
membru
membru
 
Mesaje: 2012
Membru din: Lun Dec 18, 2006 8:00 pm
Localitate: Timisoara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde nynna » Sâm Iul 21, 2007 1:55 pm

florina scrie:
adi scrie:@adina sper sa ne trimita:)) ]11

@ofelia
daaaaa eu sunt un caz pierdut lasa ca stiu eu, o sa fiu eu frumos cand porcul va zbura ]11


mai cand eram mai micutza stiam o poezie, ete:
"zboara porcul in tarie
zboara ca o papadie
da din aripi si vasleste si codita si`o roteste"
]11 ]11 ]11 ]11
]11
super faina!!! ]11
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
nynna
membru
membru
 
Mesaje: 5438
Membru din: Mie Sep 27, 2006 6:53 pm
Localitate: "Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima."
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde hana » Sâm Iul 21, 2007 1:55 pm

Jokep, multumim pt asa tratatie!! dE ZIUA TA, BEAU SI EU UN PIC DE BERE CA TARE MAI MERGE!!!

PUPIC SI SA TE DISTREZI MINUNAT!!! $-8 $-8 $-8 $-8 $-8 $-8
Avatar utilizator
hana
membru
membru
 
Mesaje: 8701
Membru din: Joi Mar 29, 2007 3:16 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid


Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
   
Ascunde Răspuns rapid
AnteriorUrmătorul

Înapoi la Ce ar fi sa ne intalnim ?

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 49 vizitatori

  • Reclame
cron